Γραφικός χαρακτήρας

Bill_1992

New member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ δεν ήξερα τι να γράψω και τελικά έγραψα ένα ανέκδοτο:P;)

Σόρρυ ρε παιδιά για την κακή ποιότητα αλλά δεν ήξερα...:/:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,082 μηνύματα.
Της έστειλα κι εγώ (δεν τ' ανεβάζω εδώ, ντρέπομαι :P) κι έπεσε μέσα. :D

adespoto

New member

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.
Βάζω κι εγώ ένα δικό μου (ήταν το πρώτο που βρήκα :P )

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.
Α.. και σε μένα, έπεσε μέσα ΣΕ ΟΛΑ! (απλά μου τα είπε μέσω μσν! :D)

adespoto

New member

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,271 μηνύματα.
Το ζήτημα είναι όμως το εξής: εγώ ελλάζω γραφικό χαρακτήρα κι όταν ήμουν μικρότερη άλλαζα πάρα πολύ συχνά. Αυτό σημαίνει οτι αλλάζει και ο χαρακτήρας? Είμαι λίγο άπιστος Θωμάς ακόμη (όχι δεν έκανα αλλαγή φύλου :P)

Idril

New member

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 547 μηνύματα.
Πρειμένω ανάλυση και του δικού μου γραφικού χαρακτήρα από την ειδικό μας! :)

handwriting.jpg

bunny217

New member

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.
κύριε ειδικέ μόνο λατινικούς χαρακτήρες ψυχολογείς??:hmm::P

bunny217

New member

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.

teo

New member

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 426 μηνύματα.
αυτος ειναι ο γραφικός μου χαρακτήρας. το ξερω δεν κανω καλα γραμματα. αυτο γιατι εχω δυσλεξια :redface:

Συνημμένα

Nininaou

New member

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 637 μηνύματα.
Γιώργο σε πρόλαβε ο teo και χωρίς ξόρκι!

Γλυκούλια τα γράμματά σου!;)

έντιτ.

View attachment 3093

Να και τα δικά μου!:D

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,082 μηνύματα.

Neraida

New member

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.
Αν δεν κανω λαθος, η Γραφολογια αναγνωριζεται ως επιστημη...σωστα?

Lorien

New member

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,331 μηνύματα.
Απόσο γνωριζω οχι. Χρησημοποιειται αλλά η επιστημονικη κοινοτητα εχει πολυ περισσοτερες ερευνες αρνητικες παρα θετικες.Και οι θετικες εχουν και άλλες εξηγησεις. Αυτο δε σταματαει βεβαια τον κοσμο, ακομα και εταιριες, να προσλαμβανουν καποιον γραφολογο, και ετσι καποιος να μην παρει την θεση...(οπως στο βιντεο).

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...