Γυναίκα "εταίρα";

High_Voltage

Νεοφερμένος

Η High_Voltage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Εγώ αυτό που ήθελα να πω, είναι πως η κοπέλα αυτή που μετά από ένα σωρό σεξουαλικές περιπέτειες θα ωριμάσει και θα πήξει το μυαλό της.. μπορεί να αφίσει πληγωμένες καρδιές στο διάβα της χωρίς κανένα έλεος και να συνεχίσει τη ζωή της σαν να μην τρέχει τίποτα.

μπορει ναι... μπορει και οχι...
εκτος της νοητικης ωριμανσης ενδέχεται να αρχίσει να παγωνει συναισθηματικα... οπως το πες... να συνεχισει τη ζωη της σαν να μην τρεχει τιπουα (φαινομενικα) αλλα με πρώτο θύμα την ίδια...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Σε αυτό συμφωνώ απόλυτα, το πρώτο θύμα είναι η ίδια όμως μπορεί και να μην το καταλάβει ποτέ.. οπότε ίσως να μην είναι και τόσο θύμα τελικά. :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
Από την άλλη αν γνώρισε 1000 και πήγε με τους 100, θα έλεγα ότι αυτό το άτομο είναι ΥΠΕΡ-κοινωνικό :P

:laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear:
Ευχαριστώ για την (υπο)στήριξη. Εγώ αυτό που ήθελα να πω, είναι πως η κοπέλα αυτή που μετά από ένα σωρό σεξουαλικές περιπέτειες θα ωριμάσει και θα πήξει το μυαλό της.. μπορεί να αφίσει πληγωμένες καρδιές στο διάβα της χωρίς κανένα έλεος και να συνεχίσει τη ζωή της σαν να μην τρέχει τίποτα.

Αυτό που πληγώνει σε τέτοιες περιπτώσεις και τους άντρες και τις γυναίκες,είναι η ανειλικρίνια του άλλου.Το παραμύθιασμα.Διαφορετικά πρόκειται για μια συνειδητοποιημένη επιλογή,τις συνέπειες της οποίας επωμιζόμαστε και είναι αντίστοιχα ανώριμο να τις καταλογίζουμε στον άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dt008

Νεοφερμένος

Ο dt008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
όλα παιδιά είναι θέμα συνείδησης, να τα έχεις βρει με τον εαυτό σου, και να κάνεις εκ των προταίρων γνώριμες τις προθέσεις σου.... εφ'όσον φυσικά θες να είσαι σωστός και κύριος, έτσι;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackpanther

Νεοφερμένος

Η blackpanther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Όπως αναφέρατε ήδη, ο κάθε άνθρωπος (άντρας ή γυναίκα) είναι ελεύθερος να κάνει ότι θέλει. Αλλά, άλλο το να έχει μια γυναίκα π.χ. 8 σχέσεις στη ζωή της και να πάει και με τους 8 και άλλο κάθε βράδυ να πηγαίνα με τον καθένα - γνωστό ή άγνωστο. Ο κάθε άνθρωπος παίρνει ότι του αξίζει. Εάν αυτή δεν έχει αξιοπρέπεια και θέλει να μπαίνει από μόνη της στην θέση του ότι "είμαι το δοχείο που χύν..ν όλοι" είναι πάλι δικαίωμα της. Πρέπει να μάθετε ότι μια γυναίκα λειτουργεί διαφορετικά από τον άνδρα. Υποτίθεται ότι λειτουργεί με την καρδιά και αυτή είναι που την κάνει να θέλει να πάει με κάποιον άνδρα. Εάν λοιπόν, αυτή δεν λειτουργεί με την καρδιά με τι λειτουργεί?
Άρα, δεν έχει κάρδια, άρα είναι "εταίρα" ή όπως αλλιώς θέλετε να την πείτε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από blackpanther:
Πρέπει να μάθετε ότι μια γυναίκα λειτουργεί διαφορετικά από τον άνδρα. Υποτίθεται ότι λειτουργεί με την καρδιά και αυτή είναι που την κάνει να θέλει να πάει με κάποιον άνδρα.
Ε όχι! :mad: Αυτά είναι αναχρονιστικές απόψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackpanther

Νεοφερμένος

Η blackpanther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εσύ, δηλαδή, με τι λειτουργείς εάν δεν λειτουργείς με την καρδιά? (Εάν θέλεις απαντάς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dt008

Νεοφερμένος

Ο dt008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
ντάξει, και οι γυναίκες έχουν τις βιολογικές τους ανάγκες (ειδικά την περίοδο της ωορρηξίας:P)... δεν είναι τόσο έντονες και τόσο 'βαρβάτες' όσο του άντρα, βέβαια, αλλά δεν παύουν να είναι ανάγκες....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
οι γυναικες δεν εχουν το σεκσ τοση αναγκη οση οι αντρες.....χμμμ...αχαχαχαχα :clapup: καλοοοο εεεεεε????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackpanther

Νεοφερμένος

Η blackpanther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Άλλο το έχω ανάγκη, και άλλο το κάθομαι στον καθένα.
Με το ίδιο σκεπτικό, εάν σε ένα ζευγάρι λείπει ο άνδρας στην δουλειά και η γυναίκα έχει "τόση" ανάγκη για σεκσ, ξέρεις ποιά είναι η δικαιολογία
"Αχ!αγάπη μου, το είχα τόση ανάγκη!!".......
Όλε!!!!Πάμε καλά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

modelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο modelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
ολε ολε ολε!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Oι γυναικες λογω των περισσοτερων ορμονων ισως να εχουν και περισσοτερο "αναγκη" το sex...
Απο την αλλη δεν πιστευω οτι πλεον ισχυει το οτι "οι γυναικες ζουζουνιαζονται(δεν θελω να βαλω την αρχικη λεξη) με το μυαλο και οχι το...κορμι.
(Πλεον εχουν απελευθερωθει.)
Και αυτες ανθρωποι ειναι και μπορει να κανουν και one night stand.
Απλως μια ζωη οι κοπελες που το εκαναν δεν το ελεγαν και ακομα και αυτες που το ηθελαν δεν το εκαναν για να μην βγει αμεσως η ρετσινια της..."τανας".:/:
Μην κρυβομαστε πισω απο το δαχτυλο μας, ειναι γνωστο οτι ο αντρας που παει με πολλες ειναι ο και καλα "μαγκας" ενω η κοπελα ειναι αμεσως το αλλο...:/:
Εμενα δεν με ενδιαφερει με ποσους εχει παει.
Με ενδιαφερει πρωτα ο λογος που το εχει κανει (εχει τοσες ορμες; λογω ανωριμοτητας; γουσταρει να πηγαινει με καποιον και μετα να τον "πεταει"; θελει να ραγιζει καρδιες; κτλ κτλ κτλ...Λεμε τωρα!Π.Χ. ειναι ολα αυτα!)
Ακομα με ενδιαφερει αν εχει παρει τις καταλληλες προφυλαξεις και αν το κανει μονο οταν ειναι ελευθερη ή ασχετως αν εχει δεσμο.
Ειναι θεμα τι σου αρεσει...
Να κανεις σεχ, ή ερωτα.
Το πρωτο γινεται ευκολα και ειδικα για τις κοπελες μιας και μπορουν να βρουν πολυ πιο ευκολα ερωτικο παρτενερ.
Το δευτερο για να γινει μπαινουν πολλα.Το σημαντικοτερο αγαπη-ερωτας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από blackpanther:
Άλλο το έχω ανάγκη, και άλλο το κάθομαι στον καθένα.
Με το ίδιο σκεπτικό, εάν σε ένα ζευγάρι λείπει ο άνδρας στην δουλειά και η γυναίκα έχει "τόση" ανάγκη για σεκσ, ξέρεις ποιά είναι η δικαιολογία
"Αχ!αγάπη μου, το είχα τόση ανάγκη!!".......
Όλε!!!!Πάμε καλά!!!
Ενώ για τους άντρες είναι δικαιολογία, ε; :mad:

Γιατί οι γυναίκες πρέπει πάντα να "σκέφτονται με την καρδιά" (άσχετα αν οι ορμόνες έχουν χτυπήσει κόκκινο) ενώ οι άντρες να ακολουθούν ελεύθερα τις ορμές τους; Άμα έχεις ανάγκη το σεξ, δεν είναι ανάγκη να είσαι ερωτευμένος για να το κάνεις! Είτε άντρας είσαι είτε γυναίκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Ενώ για τους άντρες είναι δικαιολογία, ε; :mad:

Γιατί οι γυναίκες πρέπει πάντα να "σκέφτονται με την καρδιά" (άσχετα αν οι ορμόνες έχουν χτυπήσει κόκκινο) ενώ οι άντρες να ακολουθούν ελεύθερα τις ορμές τους; Άμα έχεις ανάγκη το σεξ, δεν είναι ανάγκη να είσαι ερωτευμένος για να το κάνεις! Είτε άντρας είσαι είτε γυναίκα!
Ακριβώς!

(βρε Νέσσα έχουμε διαφωνήσει ποτέ? :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackpanther

Νεοφερμένος

Η blackpanther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εάν έχω καταλάβει καλά, το θέμα αφορά τις γυναίκες που πηγαίνουν με πολλούς άντρες και το έχουν σύστημα και όχι για μια γυναίκα που έχει ανάγκες. Παρόλα αυτά, δεν υπερασπίζομαι τους άνδρες. Ότι ισχύει για το ένα φύλλο, ισχύει και για το άλλο. Αλλά εάν κάποια κοπέλα (που είναι ελεύθερη) έχει "ορμές" το βρίσκετε σωστό να πηγαίνει κάθε μέρα και με άλλον?
Επίσης, σίγουρα κάθε άνθρωπος μπορεί να κάνει ότι θέλει αλλά εγώ δεν συμφωνώ με τα one night stand, τις ελεύθερες σχέσεις και τις πολύπλοκες καταστάσεις. Είναι καθαρά δική μου άποψη και δεν χρειάζεται να συμφωνήσετε μαζί μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Απο τη στιγμή που είναι τίμια απέναντι στους εκάστοτε εραστές της και δεν τους παραμυθιάζει με ψευτικα αισθήματα δεν βρίσκω γιατί κάτι τέτοιο είναι κακό, αν και προσωπικά δεν με εκφράζει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
βασικά ούτε εμένα με εκφράζει αλλά περί ορέξεως κολοκυθόπιτα!
πάντως δεν θα ήθελα να κάνω σχέση με έναν άντρα που θα είχε πάει με μια χιλιάδα κοπέλες πριν από μένα :/:
όχι γιατί φοβάμαι τον ανταγωνισμό :P αλλά γιατί βρε παιδί μου, για μένα και τον δικό μου τρόπο σκέψης αυτό το άτομο θα ήταν λίγο.... χμμμμ άσε δεν το λέω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Eδω που το λές κουε μου... ούτε εγώ!
Εδώ ο σύντροφος μου μια κοπέλα είχε πριν απο μένα (και ουχί ολκληρωμένη σχέση) και μου κάθεται στο λαιμό. φαντάζεσαι να είχα 1000 να μου κάθονται στο λαιμό? Πωπωω κακιασμένη θα είχα γίνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackpanther

Νεοφερμένος

Η blackpanther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Michele, ξέρεις ποιό είναι το θέμα? Ότι εγώ μόνιμα ένα πράγμα ακούω.
Ότι παρόλο που οι γυναίκες (που κάνουν αυτά που είπαμε παραπάνω) κάθονται με τη δική τους θέληση, την επόμενη ημέρα κατηγορούν τους εκάστοτε άνδρες γιατί δεν τις πήραν τηλέφωνο ή δεν επικοινώνησαν μαζί τους. Από την στιγμή που ξέρει ότι μπορεί να συμβεί και αυτό το ενδεχόμενο, θεωρώ μεγάλη βλακεία να κάθεται και να κάνει ότι κάνει και μετά να κλαίγεται!
Προσωπικά, εάν εγώ ήμουν άνδρας και είχα να αντιμετώπισω μια τόσο εύκολη γυναίκα δεν θα την ξανα έπαιρνα τηλέφωνο.
Εσύ τι λές για το παράδειγμα που σου έγραψα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top