[Γυναίκες] Πόσο σας ενδιαφέρει να σας θεωρεί ωραίες ο φίλος σας;

Διαβάστε παρακάτω.
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 76)

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αμαν βρε Χάος... κάθε φορά που θα γράφουμε κάτι που νομίζουμε ότι αφορά την πλειοψηφία των ανδρών θα πρέπει να κάνουμε ειδικό υπόμνημα ότι εξαιρείται ειδικά ο Χάος :P
έγραψα συγκεκριμένα "οι περισσότεροι", ενταξ εσύ είσαι στους λιγότερους :P
κι εσύ κι αρκετοί άλλοι/ες!
μίλησα για κάτι που πιστεύω ότι ισχύει σε μεγάλο ποσοστό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λες δλδ οτι ειναι βιολογικος ο λογος, οχι κατι αλλο. Περχαπς.

Αποκλείεται πάντως να είναι οι νευρώνες, ή αλλιώς εγώ είμαι ερμαφρόδιτος...
Ή απλα ανδρες και γυναικες δε διαφερουν οσο νομιζουμε. Ή απλα εισαι μια γυναικα παγιδευμενη στο σωμα ενος ανδρα !


Γινονται τελευταια καποιες μελετες και αρχιζουν να βλεπουν λιγο οτι ισως δε διαφερουμε και τοσο. Απλα προσπαθουν να δουν ποσα οφειλονται σε γενετικους λογους, και ποσα σε κοινωνιολογικους/πολιτισμικους κλπ.

Παντως κατι που βρηκαν ηδη ειναι , οτι η γυναικα ειναι το πιο πληρες ον, και ο ανδρας ειναι μια παραλλαγη της γυναικας ( και τι παραλλαγη ε ; ατττςςς ! )



EDIT : ατην ανατολη, καποιοι το λυσανε το προβλημα :



Are you feeling lucky ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Επίσης κουε, ούτε εγώ κάνω μανικιούρ και ο σύντροφος μου δεν έχει ιδέα απο ποδόσφαιρο :P

Ξέρω, ξέρω, είμαστε εξαιρέσεις, αλλά καλό είναι να μην φέρνουμε τόσο στερεοτυπικά παραδείγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάλι κάνω μανικιούρ, απ' όταν πήγε η ξαδέρφη μου κι έμαθε! :P Και δεν το σκέφτομαι ποτέ, αυτή με κυνηγάει μόλις με δει επειδή λέει, τα νύχια μου έχουν χάλια σχήμα! :P
Σαικς δεν κάνω τελευταία, αλλά μόνο με χειρουργείο μου το βγάζεις από το μυαλό μου. :P
(σόρρυ για το οφφ, δεν κρατιόμουν :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
αμαν βρε Χάος... κάθε φορά που θα γράφουμε κάτι που νομίζουμε ότι αφορά την πλειοψηφία των ανδρών θα πρέπει να κάνουμε ειδικό υπόμνημα ότι εξαιρείται ειδικά ο Χάος :P

Ναι, είμαι εξαιρετικός, θά 'πρεπε να τό 'χω καταλάβει νωρίτερα:D

Ή απλα εισαι μια γυναικα παγιδευμενη στο σωμα ενος ανδρα !

Ναι μου τό 'χει πει κι ο ψυχοκτηνίατρός μου, Δρ Χάουλας. Γι' αυτό λέει είμαι τόσο φρικτός φαλλοκράτης, στην προσπάθειά μου να το ξορκίσω. :P Τίποτε δεν σου ξεφεύγει ρε παιδάκι μου!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fatsoula

Νεοφερμένος

Η Χαρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
το πρώτο ψήφισα και εγώ!
Δεν θα μπορούσα να έχω σχέση με κάποιον οπού δεν θα με θεωρούσε όμορφη!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rose87

Νεοφερμένος

Η rose87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οικονομολόγος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Προσωπικά θεωρώ ότι είναι πολύ σπουδαίο να σε εκτιμάει ο συντροφός σου τόσο εσωτερικά όσο και εξωτερικά. Όπως κι εσύ ασφαλώς. Αν δεν μας αρέσει ή δεν του αρέσουμε εξωτερικά τότε αυξάνει κατα πολύ ο κίνδυνος να ψάξουμε για κάποιον άλλον που θα πληρεί τα αισθητικά μας κριτήρια. Δυστυχώς σε μία κοινωνία οπου τα πρότυπα ομορφιάς παίζουν πρωταγωνιστικό ρόλο οι αρετές και μόνο δεν είναι αρκετές. Η απάντηση μου είναι η πρώτη.
ΥΓ: Επίσης είναι και πολύ διεγερτικό να ξέρεις ότι αρέσεις στον συντροφό σου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
ΥΓ: Επίσης είναι και πολύ διεγερτικό να ξέρεις ότι αρέσεις στον συντροφό σου;)

Δεν θα διαφωνήσω καθόλου μαζί σου σ'αυτό! :thumbup:

Καλωσόρισες!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rose87

Νεοφερμένος

Η rose87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οικονομολόγος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλώς σας βρήκα κι εγώ:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Επίσης είναι πολύ διεγερτικό για το σύντροφό σου να ξέρει ότι σε διεγείρει.

Αυτά τα μεγάλα μου ποστ δεν διαβάζονται με τίποτε μιλάμε:loltooth::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Εντάξει,θα με πείραζε,αλλά αυτός δεν είναι λόγος να χωρίσεις.Και συγγνώμη είναι υποχρεωτικό να σε βλέπει ο άλλος όμορφη?Αν όντως δεν βλέπεσε?(γενικά μιλάω)Αν σε αγάπησε μόνο για τον εσωτερικό σου κόσμο?Ή ακόμα χειρότερα αν σε θέλει για τα λεφτά σου?Αυτό που λέει ότι ο έρωτας είναι τυφλός?Απλώς μούφα???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*metal fairy*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
για να πω την αληθεια, αφου δεν πειστευω εγω οτι ειμαι ομορφη, δεν μπορω να περιμενω να το πιστευει καποιος αλλος.οποτε, δεν θα χωριζα, αλλα θα με ενοχλουσε καπως (χωρις να δειξω οτι με ενοχλεισε ομως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
για να πω την αληθεια, αφου δεν πειστευω εγω οτι ειμαι ομορφη, δεν μπορω να περιμενω να το πιστευει καποιος αλλος.οποτε, δεν θα χωριζα, αλλα θα με ενοχλουσε καπως (χωρις να δειξω οτι με ενοχλεισε ομως)
αυτοεκιμηση στον πατο ...γιατι τοσο χαλια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αυτοεκιμηση στον πατο ...γιατι τοσο χαλια?

Γιατί είναι 13 ακόμα. Άστην να μεγαλώσει λίγο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia:)

Νεοφερμένος

Η georgia:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
αντικειμενικα ομως δεν πολυ στεκει νομιζω αυτο που λες...χωρις να σε προσβαλλω:P αλλα οταν εισαι σε σχεση με καποιον δεν τα βλεπεις οοολα ωραια πανω του..? ακομα και το πιο ασημαντο σου φαινετε τελειο ετσι?;) οποτε αν ειναι μαζι σου αλλα δεν σε βρισκει ωραια σημαινει οτι βρισκει αλλα πραγματα ωραια πανω σου οπως την προσωπικοτητα σου και δεν ενδιαφερετε για την εμφανιση καθολου....βασικα ομως οσο γουρουνι να ειναι και ο αλλος δεν νομιζω να σου πει καταμουτρα οτι δεν σε βρισκει ωραια...διορθωστε με αν κανω λαθος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Το να σε θεωρεί όμορφη ο άνθρωπος που είσαι ερωτευμένη μαζί του, είναι μια αξία η οποία σε κάνει χαρούμενη κατά τη διάρκεια της ημέρας.
Τυπικά δεν είναι υποχρεωτικό, όμως όπως σε όλες τις ανθρώπινες σχέσεις, έτσι και στις ερωτικές δεν υπάρχουν κάποιοι άγραφοι κανόνες? Θεωρώ πως το να σε βλέπει όμορφη ο άνθρωπος σου,και να σε θαυμάζει είναι ένα από τα πιο σημαντικά πράγματα σε μια σχέση! Εξάλλου, όλοι οι άνθρωποι θέλουμε την επιβεβαίωση και οι σχέσεις είναι η καλύτερη πηγή αυτής!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*metal fairy*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
αυτοεκιμηση στον πατο ...γιατι τοσο χαλια?

μα, και αντικειμενικα να το παρεις, ειμαι χαλια...ειμαι παχουλη (68 κιλα), με μαλια σπαστα (λιπαρα) μαλια και πολαααα σπιρακια:worry:.που να την βρω την αυτοεκτημηση μετα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
μα, και αντικειμενικα να το παρεις, ειμαι χαλια...ειμαι παχουλη (68 κιλα), με μαλια σπαστα (λιπαρα) μαλια και πολαααα σπιρακια:worry:.που να την βρω την αυτοεκτημηση μετα?
Εάν δε σου αρέσει κάτι σε 'σένα, το διορθώνεις.
Τα κιλά χάνονται με γυμναστική και διατροφή.
Όσο για τα σπυράκια, μία επίσκεψη σε δερματολόγο δεν είναι κακή ιδέα, δε νομίζεις?;)
Τέλος, εάν ΕΣΥ πιστεύεις ότι δε θα σε κοιτάξει ούτε αρσενική γάτα, μην περιμένεις να σε κοιτάξει αρσενικό άτομο.

Και επειδή βγήκα οφφ, δεν ξέρω αν με ενδιαφέρει ή όχι τελικά.:worry:
Για να είναι μαζί μου, όλο και κάτι θα βρίσκει ωραίο, τόσο στον εξωτερικό όσο και στον εσωτερικό μου κόσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*metal fairy*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Εάν δε σου αρέσει κάτι σε 'σένα, το διορθώνεις.
Τα κιλά χάνονται με γυμναστική και διατροφή.
Όσο για τα σπυράκια, μία επίσκεψη σε δερματολόγο δεν είναι κακή ιδέα, δε νομίζεις?;)
Τέλος, εάν ΕΣΥ πιστεύεις ότι δε θα σε κοιτάξει ούτε αρσενική γάτα, μην περιμένεις να σε κοιτάξει αρσενικό άτομο.

Και επειδή βγήκα οφφ, δεν ξέρω αν με ενδιαφέρει ή όχι τελικά.:worry:
Για να είναι μαζί μου, όλο και κάτι θα βρίσκει ωραίο, τόσο στον εξωτερικό όσο και στον εσωτερικό μου κόσμο.

ευχαριστω για τις συμβουλες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top