[Γυναίκες] Πόσο σας ενδιαφέρει να σας θεωρεί ωραίες ο φίλος σας;

Διαβάστε παρακάτω.
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 76)

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ; Θα με θεωρούσε κάποιος λιγότερο από μέτρια, θα μου το έλεγε και εγώ δε θα' χα πρόβλημα [εδώ που τα λέμε, και να μη μου το έλεγε, και το πίστευε, πάλι θα με πείραζε];
Υποτίθεται ότι όταν είσαι με κάποιον, τον γουστάρεις συνολικά και γουστάρεις τα πάντα πάνω του, ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΘΕΩΡΕΙ ΩΡΑΙΑ, δλδ και κακάσχημη να είσαι, θα πρέπει στα μάτια του να φαίνεσαι ΘΕΑ, αλλιώς γιατί είστε μαζί; Ο.Ο
Καλώς ή κακώς, όλοι θέλουμε επιβεβαίωση από τον άνθρωπο που' χουμε δίπλα μας, δλδ αν δε το κάνει αυτός τότε ποιος; Άσε που μετά θα αναζητήσουμε "αλλού" αυτήν την επιβεβαίωση, οπότε άντε γεια.

ΒΤΩ αυτό δε συμβαίνει μόνο με τις γυναίκες, νομίζω το ίδιο θα ένιωθε και ένας άντρας, απλά αυτοί δύσκολα θα το παραδεχτούν.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
μα, και αντικειμενικα να το παρεις, ειμαι χαλια...ειμαι παχουλη (68 κιλα), με μαλια σπαστα (λιπαρα) μαλια και πολαααα σπιρακια:worry:.που να την βρω την αυτοεκτημηση μετα?

Mα τι χαζομάρες είναι αυτές που λες????????

Είσαι 13 και μόλις μπήκες στην εφηβεία! Είναι λογικό να έχεις ανασφάλεια! Ήρθε η ώρα που πιθανότατα θα θέλεις πιο πολύ από οποιαδήποτε άλλη στιγμή να ασχοληθείς με την εξωτερική σου εμφάνιση!
Αλλά μην κολλάς τον εαυτό σου στον τοίχο!!!
Δεν σ αρεσουν τα σπαστα μαλλια? Πάρε σίδερο ή μάθε το πιστολάκι και ίσιωσε τα!
Θεωρείς ότι είσαι παχιά? Κόψε το πολύ ψωμί, τα delivery, τα πολλά γλυκά και θα είσαι εντάξει!!
Τα σπυράκια είναι λίγο ζόρι, αλλά μην ξεχνάς ότι γι αυτό υπάρχουν και τα make up ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ; Θα με θεωρούσε κάποιος λιγότερο από μέτρια, θα μου το έλεγε και εγώ δε θα' χα πρόβλημα

Πω πω και να σου το λεγε κιολας, ο,τι να ναι
Φαντασου σκηνικο.
"Χαλια εισαι αλλα σε λυπαμαι μωρε"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Πω πω και να σου το λεγε κιολας, ο,τι να ναι
Φαντασου σκηνικο.
"Χαλια εισαι αλλα σε λυπαμαι μωρε"
:rofl::rofl::worship::worship::laugh::laugh::laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*metal fairy*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Mα τι χαζομάρες είναι αυτές που λες????????

Είσαι 13 και μόλις μπήκες στην εφηβεία! Είναι λογικό να έχεις ανασφάλεια! Ήρθε η ώρα που πιθανότατα θα θέλεις πιο πολύ από οποιαδήποτε άλλη στιγμή να ασχοληθείς με την εξωτερική σου εμφάνιση!
Αλλά μην κολλάς τον εαυτό σου στον τοίχο!!!
Δεν σ αρεσουν τα σπαστα μαλλια? Πάρε σίδερο ή μάθε το πιστολάκι και ίσιωσε τα!
Θεωρείς ότι είσαι παχιά? Κόψε το πολύ ψωμί, τα delivery, τα πολλά γλυκά και θα είσαι εντάξει!!
Τα σπυράκια είναι λίγο ζόρι, αλλά μην ξεχνάς ότι γι αυτό υπάρχουν και τα make up ;)

ευχαριστω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Και χάλια να είσαι δεν υπάρχει περίπτωση ο άνθρωπος με τον οποίο είσαι μαζί να σε βλέπει χάλια.Αντιθέτως θα σε βλέπει θεά γιατί πολύ απλά αυτό κάνει ο έρωτας.Τώρα αν είστε μαζί και σε βλέπει χάλια προφανώς υπάρχει πρόβλημα και ακόμα προφανέστερα δεν θα έπρεπε να είσαι μαζί του.
Metal fairy δεν τρέχει τίποτα αν έχεις κάποια όχι και τόσο όμορφα πράγματα πάνω σου ειδικά αν είναι αυτά που λες που διορθώνονται εύκολα αρκεί να το θέλεις.Φαντάσου να έπρεπε να κάνεις και καμιά πλαστική δήλαδη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Και χάλια να είσαι δεν υπάρχει περίπτωση ο άνθρωπος με τον οποίο είσαι μαζί να σε βλέπει χάλια.Αντιθέτως θα σε βλέπει θεά γιατί πολύ απλά αυτό κάνει ο έρωτας.Τώρα αν είστε μαζί και σε βλέπει χάλια προφανώς υπάρχει πρόβλημα και ακόμα προφανέστερα δεν θα έπρεπε να είσαι μαζί του.
Metal fairy δεν τρέχει τίποτα αν έχεις κάποια όχι και τόσο όμορφα πράγματα πάνω σου ειδικά αν είναι αυτά που λες που διορθώνονται εύκολα αρκεί να το θέλεις.Φαντάσου να έπρεπε να κάνεις και καμιά πλαστική δήλαδη:P

ναι ισχυει οτι αν σε θελει ο αλλος δεν τον νοιαζει αν εισαι απεριποιητη κτλ .
Απο την αλλη , δε γινεται να κυκλοφορεις συνεχως ετσι , πρεπει να προσεχουμε τον ευατο μας για να μας βλεπουν ακομα πιο ομορφες . Ειδικα οταν ειναι κανεις σε μια σχεση επαναπαυεται και καποιες φορες ολο αυτο , εχει αρνητικες επιπτωσεις .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sasg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sasg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Καλά εννοείται πως δεν πρέπει να επαναπαύεσαι ίσα ίσα που πρέπει να κάνεις ό,τι μπορείς για να αρέσεις στον άνθρωπο σου,για να μην χάνεται η μαγεία και στην τελική γιατί του το οφείλεις.Δεν γίνεται ο άλλος να σε ερωτεύτηκε σαν femme fatale και τώρα να γυρίζεις με το τσεμπέρι στο κεφάλι.Όπως και εσύ προφανώς έχεις την απαίτηση από το αγοράκι σου να μην έχει πάρει 35 κιλά από την μέρα που γνωριστήκατε την ίδια απαίτηση έχει κι αυτός από εσένα.Και γενικά δηλαδή νομίζω πως το φυσιολογικό είναι να σου βγαίνει το να είσαι όμορφος και περιποιημένος για να αρέσεις στον σύντροφό σου άσχετα με το πως σε βλέπει αυτός ούτως ή άλλως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
.Και γενικά δηλαδή νομίζω πως το φυσιολογικό είναι να σου βγαίνει το να είσαι όμορφος και περιποιημένος για να αρέσεις στον σύντροφό σου άσχετα με το πως σε βλέπει αυτός ούτως ή άλλως.
ακριβως !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολύ με ενδιαφέρει. Αλλά έχω καταλάβει πως για να με βλέπεις ο σύντροφός μου όμορφη (και όχι μόνο) πρέπει εγώ να βλέπω τον εαυτό μου όμορφο. Οπότε με ενδιαφέρει πιο πολύ να κατακτήσω αυτό και μετά το άλλο έρχεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριώ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αν αυτη την στιγμη επαιζε τετοια φαση και καταλαβαινα οτι με θεωρει μετριας εμφανισης αλλα ξερω οτι με θελει για συντροφο του η αληθεια ειναι οτι θα με πειραζε. Απο την αλλη καταλαβαινω οτι αυτο ειναι λαθος οποτε θα προσπαθουσα και θα πετυχαινα νομιζω να μην επενδυσω συναισθηματικα στο ποσο ομορφη με θεωρει αναμεσα στις αλλες γυναικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Δεν πιστεύω ενας άνδρας κοιτά πρώτα το μυαλό και μετά την εμφάνιση. Κάτι τέτοιο μου μοιάζει πολύ γυναικείο κι αφύσικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top