[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Αχ εγώ παίζει να έκανα το 2 γιατί είμαι γνωστή λατέρνα και τα έχω κάνει μέσα στα γκλίτερ 😂
Αχαχα κι εγώ είμαι λίγο έξτρα💅 δεν πειράζει
Το 1ο αλλά στο 3ο νύχι αντί για δεντράκι, το γκλίττερ του 3ου μανικιούρ. :P
Ωραία ιδέα ευχαριστώ πολύ,🤗
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Απειροι λογοι
αλλα να ενας απλος... να γυριζεις ευκολοτερα τις σελιδες του βιβλιου.
Ευτυχώς είπες τον απλό
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,436 μηνύματα.
Γιατί την χρειάζομαι ?
Μόλις τον ρώτησες λεω, σοβαρά τώρα, λες και δεν ξέρει τι θα πει ο Γιάννης, ο γνωστός ο Γιαννης :P
Φοβόμουν να κοιτάξω τι σου εχει απαντήσει, αλλα ευτυχώς εκανα ενα ουφ μετα αχαχα
Αχ εγώ παίζει να έκανα το 2 γιατί είμαι γνωστή λατέρνα και τα έχω κάνει μέσα στα γκλίτερ 😂
και γω 10 στα 10 γκλίτερ, μονο που τα 4 τα έπαιξα σε αλλο χρώμα αχαχα
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
IMG_20211224_122025.jpg
Μιας και είπα ότι είμαι λατέρνα,δε μπορούσα να μη σας δείξω τι έκανα 😂
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Προσωπικά απεχθάνομαι το nude ειδικά αν είσαι λευκή φαίνεται λες και δεν έχεις κάνει τίποτα οπότε ξεκάθαρα δεύτερο ή τρίτο
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
IMG_20211224_161508.jpg

Ροζ τα έκανα τελικά αλλά δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένη από την δουλειά της τεχνητριας γενικως από το συγκεκριμένο μαγαζί... τραγική εμπειρία

Αρχικά όπως βλέπετε το αποτέλεσμα είναι άθλιο τα μισά νύχια είναι στραβα και φαίνεται σαν να έχω κάνει τζελ ενώ έκανα απλό ημιμόνιμο γιατί το έκανε τόσο χοντρο. Αισχος .
Το μαγαζί βρώμικο και με έβαλαν να κάτσω σε ένα σκαμπό χαμηλό σαν αυτά που είχαμε στο νηπιαγωγείο ενώ υπήρχε διαθέσιμο τραπεζάκι κάτσαμε εκεί και μου τα έβαψε ΣΤΟΝ ΑΈΡΑ κυριολεκτικά έβαλε το φουρνακι στα πόδια της ... Για να το φτάσω έπρεπε να κάνω ακροβατικά. Έλεος.
Το μόνο θετικό ήταν η κρέμα κεράσι που μου έβαλαν στο τέλος , τα φρύδια που τα έβγαλαν ωραία ( αν και η αλήθεια είναι ότι έχω από μόνη μου ωραία φρύδια, πλούσια ) και η κοπελίτσα που μου είπε ότι έχω ωραία μάτια .
1.5 στα 5
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
View attachment 90389
Μιας και είπα ότι είμαι λατέρνα,δε μπορούσα να μη σας δείξω τι έκανα 😂
Είναι πολύ ωραία! Με γεια 😍☃️
Εγώ έχω ακόμη αυτά (τα έκανα πριν 1 μήνα και θα πάω σε μερικές μέρες να τα ξαναφτιάξω). Είναι λαδί αν και δεν φαίνεται στη συγκεκριμένη φώτο.
IMG_20211130_181045.jpg
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
τωρα σε αυτο το χερι ειναι δυσκολο να μην εστιασεις στην πραξιτελεια τελειότητα των δακτυλων,
οποτε τα χρωματα επονται. εγω ψηφίζω το κόκκινο.
Είσαι χειρολάγνος; :jumpy:
View attachment 90410
Ροζ τα έκανα τελικά αλλά δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένη από την δουλειά της τεχνητριας γενικως από το συγκεκριμένο μαγαζί... τραγική εμπειρία

Αρχικά όπως βλέπετε το αποτέλεσμα είναι άθλιο τα μισά νύχια είναι στραβα και φαίνεται σαν να έχω κάνει τζελ ενώ έκανα απλό ημιμόνιμο γιατί το έκανε τόσο χοντρο. Αισχος .
Το μαγαζί βρώμικο και με έβαλαν να κάτσω σε ένα σκαμπό χαμηλό σαν αυτά που είχαμε στο νηπιαγωγείο ενώ υπήρχε διαθέσιμο τραπεζάκι κάτσαμε εκεί και μου τα έβαψε ΣΤΟΝ ΑΈΡΑ κυριολεκτικά έβαλε το φουρνακι στα πόδια της ... Για να το φτάσω έπρεπε να κάνω ακροβατικά. Έλεος.
Το μόνο θετικό ήταν η κρέμα κεράσι που μου έβαλαν στο τέλος , τα φρύδια που τα έβγαλαν ωραία ( αν και η αλήθεια είναι ότι έχω από μόνη μου ωραία φρύδια, πλούσια ) και η κοπελίτσα που μου είπε ότι έχω ωραία μάτια .
1.5 στα 5
Ωχ...προφανώς στα έκαναν τσαπατσούλικα γιατί είναι γιορτές και απλά θέλουν να τελειώνουν μια ώρα αρχύτερα.Την πληγή στο μεσαίο δαχτυλάκι αυτή στην έκανε;Πάντως το χρώμα πολύ ωραίο :D
Είναι πολύ ωραία! Με γεια 😍☃️
Εγώ έχω ακόμη αυτά (τα έκανα πριν 1 μήνα και θα πάω σε μερικές μέρες να τα ξαναφτιάξω). Είναι λαδί αν και δεν φαίνεται στη συγκεκριμένη φώτο.
View attachment 90415

Aααα κι εσένα πολύ ωραία :D Πώς σκέφτεσαι να τα κάνεις;
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Aααα κι εσένα πολύ ωραία :D Πώς σκέφτεσαι να τα κάνεις;
2021-12-24T21_18_29.png

αυτά λέω να κάνω, ίσως όμως δεν το κάνω χρυσό το μεσαίο δάχτυλο γιατί τα έδειξα παρά έξω αυτά και μου είπαν ότι το χρυσό εδώ φαίνεται κιτς :eek:
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
View attachment 90434
αυτά λέω να κάνω, ίσως όμως δεν το κάνω χρυσό το μεσαίο δάχτυλο γιατί τα έδειξα παρά έξω αυτά και μου είπαν ότι το χρυσό εδώ φαίνεται κιτς :eek:
καλα ειναι και πολυ.. και πολυ ..πως να το πω ... αριστοκρατικο.
ε το χρυσο αν φορας και κατι λιγο χρυσο δενει ωραια. αλλα τα χρωματακια ειναι ανωτερας...
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
View attachment 90434
αυτά λέω να κάνω, ίσως όμως δεν το κάνω χρυσό το μεσαίο δάχτυλο γιατί τα έδειξα παρά έξω αυτά και μου είπαν ότι το χρυσό εδώ φαίνεται κιτς :eek:
Ε όχι σε παρακαλώ!!!
Ενισταμαι :pfff:
Είμαστε για να τολμάμε... έχω πάρει φορά σήμερα όπως καταλαβαίνεις 😂

ΥΓ:Να τα κανεις, με το χρυσό <3
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Η εγώ είμαι πολύ ανώμαλη ή απλά νορμάλ όταν μέχρι να διαβάσω τι εννοούσες με τις εξαιρετικές δυνατότητες,μου πέρασαν από το μυαλό 1000 πράγματα;

Giota
ε ενταξει δικαιως ταξιδεψες . ε να ...το ονομα καμια φορα ειναι καi fake.
προσπαθησα να βρω κατι να εχει μεγαλη διαρκεια εξ ου και η απολαυση.
παντως οι δικομαστικοι σωληνες στο εργαστηριο πρεπει να χαιρονται οταν ασχολεισαι.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Η εγώ είμαι πολύ ανώμαλη ή απλά νορμάλ όταν μέχρι να διαβάσω τι εννοούσες με τις εξαιρετικές δυνατότητες,μου πέρασαν από το μυαλό 1000 πράγματα;

Giota
ε ενταξει δικαιως ταξιδεψες . ε να ...το ονομα καμια φορα ειναι καi fake.
προσπαθησα να βρω κατι να εχει μεγαλη διαρκεια εξ ου και η απολαυση.
παντως οι δικομαστικοι σωληνες στο εργαστηριο πρεπει να χαιρονται οταν ασχολε
Έχω με κωνική φιάλη αν ενδιαφέρεσαι 😂
IMG_20211202_121152.jpg
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν κοντά τετραγωνισμένα κάπως σε ροζ άσπρο αποχρώσεις χωρίς σχέδια .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

nailsboutique.jpg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η και αυτό θα μου άρεσε κάπως


n.jpg



Τα σκούρα χρώματα επίσης έχω την αίσθηση ότι πάνε μόνο σε μακρυά νύχια . To ροζ εδώ πέρα είναι μια χαρά, το μαύρο δεν ομορφαίνει το δάχτυλο.

nail-art-konta-nixia.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Τα μπορντό είναι τα καλύτερα
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Έλα μωρέ μια φορά στο τόσο έχουμε γιορτές,καλό είναι και το κιτσς :P
Σωστό, αλλά εγώ αυτά θα τα κάνω 29/12. Είναι οκ για πρωτοχρονιά αλλά τον υπόλοιπο σχεδόν μήνα θα είναι έτσι :hehe:
Ε όχι σε παρακαλώ!!!
Ενισταμαι :pfff:
Είμαστε για να τολμάμε... έχω πάρει φορά σήμερα όπως καταλαβαίνεις 😂

ΥΓ:Να τα κανεις, με το χρυσό <3
Εντάξει με εμψυχώσατε αρκετά ώστε να τα κάνω έτσι (άλλο που δεν ήθελα) :hehe:
Έχουν μακρύνει κι από το τελευταίο μανικιούρ και θα δείχνουν (ελπίζω) κομψά.
Εσύ μαντάμ δεν μας έδειξες ποτέ τι έκανες εν τέλει!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εμένα μου αρέσουν κοντά τετραγωνισμένα κάπως σε ροζ άσπρο αποχρώσεις χωρίς σχέδια .
Και τα τετραγωνισμένα είναι όμορφα αλλά τα οβάλ μακραίνουν τα δάχτυλα. Εγώ έτσι τα κάνω τον τελευταίο καιρό. Στην φώτο που ανέβασα δεν δείχνουν καλά γιατί είναι μικρούλια (είχα περάσει μια περίοδο που τα πείραζα με βέβηλη μανία πριν ξεκινήσω να κάνω πάλι ημιμόνιμο) αλλά θα πρότεινα να τους δώσεις κι εσύ μια ευκαιρία.

Οι nude αποχρώσεις μ' αρέσουν κι εμένα αλλά ο χειμώνας είναι η εποχή να δείξουμε πόσο μαύρη και άραχνη είναι η ψυχή μας βάζοντας ό,τι πιο σκούρο υπάρχει πάνω στο νύχι μας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Έτοιμο και το δικό μου κιτσαριο για τις γιορτές, μόνη μου τα βάφω βέβαια

BeautyPlus_20211225171630824_save.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top