[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
με μωρομάντηλο και μετα πλένωμε με σαπούνι(το χρησιμοποιω πολλλλα χρόνια)

οκ τοτε... εγω βασικα δεν χρησιμοποιω ποτε μωρομαντηλα, χρησιμοποιω κυριως μαντηλακια καθαρισμου και ντεμακιγιαζ (nivea νομιζω). Και για καθαρισμο, τελεια ειναι κατι γαλακτωματα και σαπουνοειδη της vichy!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Συγνώμη ρε κορίτσια γιατί τόσα πράγματα για ένα τέτιο πράγμα;
Χρόνια τώρα το μόνο που έβαζα ήταν λίγο κραγιόν στα μάγουλα και μάσκαρα, σήμερα έβαλα αυτό το πράγμα και νοιώθω σφιγμένη, ο άντρας μου το πρόσεξε με την μία ότι κάτι άλλαξε πάνω μου άλλα δεν κατάλαβε τί, άλλα ότι και να κάνω πάντα μου λέει οτι του αρέσει. Αυτά είναι ένα απο τον πόλεμο που λέγαμε στο γάμο(άν θυμάτε καμιά τη συζήτηση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
η αλήθεια ειναι οτι τα μαντηλάκια ντεμακιγιάζ είναι πολυυυυυυυυυυυυ βολικα!!!
εχω βρει τωρα και καποια που απ την μια πλευρα κανουν ντεμακιγιάζ κι απ την άλλη πίλινκγ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Συγνώμη ρε κορίτσια γιατί τόσα πράγματα για ένα τέτιο πράγμα;

Μα, δεν τα χρησιμοποιω ολα αυτα μαζι!

Για να καταλαβεις:

Γρηγορο ντεμακιγιαζ: μαντηλακια nivea

Πιο καλο ντεμακιγιαζ: γαλακτωμα vichy

Καθαρισμος προσωπου (οταν το θυμηθω!): mousse/gel vichy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
η αλήθεια ειναι οτι τα μαντηλάκια ντεμακιγιάζ είναι πολυυυυυυυυυυυυ βολικα!!!
εχω βρει τωρα και καποια που απ την μια πλευρα κανουν ντεμακιγιάζ κι απ την άλλη πίλινκγ ;)

Πεεεεεες!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πεεεεεες!!!!!!:D

φοβάμαι ότι θα σου κόψω τη φόρα :/:


η εταιρία δεν ειναι και μεγάλη φίρμα... δεν ξέρω μήπως είναι και Ελληνική....

λεγεται Pom Pon.... σε τιρκουαζ-πετρολ τετράγωνη (όπως ολες) συσκευασία
exfoliating wipes double face...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
φοβάμαι ότι θα σου κόψω τη φόρα :/:


η εταιρία δεν ειναι και μεγάλη φίρμα... δεν ξέρω μήπως είναι και Ελληνική....

λεγεται Pom Pon.... σε τιρκουαζ-πετρολ τετράγωνη (όπως ολες) συσκευασία
exfoliating wipes double face...


Ουμφ ναι την ξερω, δεν εχει εδω θα τα τσεκαρω οταν κατεβω Ελλαδα... Θενξ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ναι κι εγω τα ξερω μπουμπου (ακου κει υστερικη :P) αλλα δε με βολευουν καθολου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Άρα μαντηλάκια καθάρισμου να πάρω έτσι;
Pom Pon.... σε τιρκουαζ-πετρολ τετράγωνη συσκευασία
exfoliating wipes double face...
Αυό θα ζητήσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ουμφ ναι την ξερω, δεν εχει εδω θα τα τσεκαρω οταν κατεβω Ελλαδα... Θενξ!

Έχει και η Neutrogena τέτοια, στο UK τα ανακάλυψα! Pure Glow λέγονται και είναι τέλεια. Αλλά όχι για κάθε μέρα, όταν θες καλό καθαρισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Άρα μαντηλάκια καθάρισμου να πάρω έτσι;
Pom Pon.... σε τιρκουαζ-πετρολ τετράγωνη συσκευασία
exfoliating wipes double face...
Αυό θα ζητήσω;

δε χρειάζεται καλε να τα ζητήσεις απο μαγαζί...
σε μεγαλα σουπερ μαρκετ τα έχουν... εγω απο σουπερ μαρκετ τα πήρα :P
ψαξτα στο τμημα με τα καλλυντικα και ειδικα εκει που εχουν τις κρεμες κλπ
θα τα δεις μαζι με τα αλλα μαντηλακια του ειδους :P
αλλα οκ, μην καιγεσαι... οοοοοοοοταν πας και τα βρεις... αν τα βρεις....
δεν ειναι δα και η αρχη του κοσμου :P
μια χαρα εισαι με τα μωρομαντηλα σου... μην μαθαινεις το προσωπο σου απο τωρα με τετοια....


Γενικα.. εσεις μικρες ΜΗ βιάζεστε να ταλαιπωρήσετε τις επιδερμίδες σας.... εχετε ακομα πολυ καιρο για αυτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολλύ κορίτσια, πάντως με βλέπω να αργήσω να ξαναβάλω κάτι τέτοιο, απλά σήμερα είπα να το τολμήσω και θα το ξανακάνω απλά φοβάμε να το κάνω συχνά. Πάντως καμία γυναίκα στην οικογένιά μου δεν το έχει τολμήσει, είμαι η πρώτη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Κορίτσια πήρα μια pensil skirt τζην πολύ όμορφη (σε μαύρο). Επειδή είναι λίγο κάτω από το γόνατο λέω να τη συνδυάσω με γόβες (κάποιες μου λένε κοντό μποτάκι,αλλά εμένα δεν μου αρέσει:redface: ).Φοριέται γόβα με τέτοιο μήκος φούστας, δεν φοριέται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κορίτσια πήρα μια pensil skirt τζην πολύ όμορφη (σε μαύρο). Επειδή είναι λίγο κάτω από το γόνατο λέω να τη συνδυάσω με γόβες (κάποιες μου λένε κοντό μποτάκι,αλλά εμένα δεν μου αρέσει:redface: ).Φοριέται γόβα με τέτοιο μήκος φούστας, δεν φοριέται?


Ναι βρε, και βασικά είναι και η καλύτερη επιλογή για το συγκεκριμένο μήκος, αλλά και στυλ φούστας. Αν βάλεις μποτάκια θα μικραίνουν πάρα πολύ το πόδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Σ' ευχαριστώ underwater:) .
Γενικώς πρέπει να ομολογήσω ότι δεν έχω βάλει ποτέ μποτάκι με φούστα:redface: , δεν ξέρω κάπως μου κάνει:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ έκανα κάτι τέτοια ελεεινά όταν πήγαινα σχολείο.:D Για μένα είναι αποδεκτό μόνο αν είσαι πανύψηλη και αποκλειστικά με κοντή φούστα. Αλλά και να υπάρχουν αυτές οι προϋποθέσεις, για ποιό λόγο να τα προτιμήσεις όταν υπάρχουν πολύ πιο κολακευτικές επιλογές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ έκανα κάτι τέτοια ελεεινά όταν πήγαινα σχολείο.:D Για μένα είναι αποδεκτό μόνο αν είσαι πανύψηλη και αποκλειστικά με κοντή φούστα. Αλλά και να υπάρχουν αυτές οι προϋποθέσεις, για ποιό λόγο να τα προτιμήσεις όταν υπάρχουν πολύ πιο κολακευτικές επιλογές;
Χμμμ προσωπικά μια φορά το είχα δοκιμάσει να βάλω μποτάκι με (κοντή) φούστα (γενικότερα δεν μου αρέσει) και μου άρεσε αρκετά με το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ μποτάκι. :)
Και είμαι κάθε άλλο παρά πανύψηλη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Οχι και πανηψηλη!!!


Εγω παντως το φοραω το μποτακι με (κοντη) φουστα, και ας ειμαι και κοντη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εντάξει βρε κορίτσια!:redface: Μάλλον τότε μιλάω για το προσωπικό μου γούστο. Ελάχιστες φορές έχω δει φούστα-μποτάκι και το βρήκα συμπαθές, κι αυτό ήταν σε πολύ ψηλές κοπέλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Εντάξει βρε κορίτσια!:redface: Μάλλον τότε μιλάω για το προσωπικό μου γούστο. Ελάχιστες φορές έχω δει φούστα-μποτάκι και το βρήκα συμπαθές, κι αυτό ήταν σε πολύ ψηλές κοπέλες.

οχι, κι εγω σφωνάω μαζι σου.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top