[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Δεν έχεις κάτι να χάσεις! ;)
Άσε που μυρίζει και ωραία.^^

Πάνω στην ώρα έριξες και την ιδέα!!!
Δεν έχω πούδρα και σκεφτόμουν τι εναλλακτικές έχω, πέρα από τα προϊόντα του εμπορίου!!!
Θα το δοκιμάσω και θα επιστρέψω δριμύτερη με εντυπώσεις!!! :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
εμ καμια αλλη ιδεα για λιπαρο προσ; δλδ χρειαζομαι κατι ματ (εχω ηδη πουδροκρεμα) any ideas
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Oralee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Το έκανα!! Τα έκοψα και είναι τέλεια, μου πάνε φουλ, εχω τρελαθεί και εγώ αλλα και οι άλλοι που δεν περίμεναν τέτοια αλλαγή!!
Κάντο!!!!:D;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Φωτόόό!!!

[μεγειά βτω :redface:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.


Προς γυναίκες: Δεν είναι γλυκούλι;
Προς άνδρες: Δεν είναι διαφανές, έχει επένδυση μέσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Προς άνδρες: Δεν είναι διαφανές, έχει επένδυση μέσα
γιατι μας τη χαλας?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Oralee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Το έκανα!! Τα έκοψα και είναι τέλεια, μου πάνε φουλ, εχω τρελαθεί και εγώ αλλα και οι άλλοι που δεν περίμεναν τέτοια αλλαγή!!
Κάντο!!!!:D;)

Αχ, στείλε σε ποιον κομμωτή πήγες, το ψήνω πολύ, αν και είμαι κεφάλας και έχω και μαγουλάκι πολύ και πολύ φοβάμαι πως θα φαίνεται κάπως. Αλλά έχω βαρεθεί να θέλω κάθε φορά μια ώρα για να λουστώ και να στεγνωθώ.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
ΚΟΡΙΤΣΑ

έχετε καμια απο εσάς εμπειρία με τις βαφες κορρες? για χρόνια χρησιμοποιούσα χέννα αλλά μου έκανε πολλή ψαλίδα οπότε εδώ και ένα χρόνο βάζω κανονική βαφή (lorvenn) αλλά λίγες μέρες μετά την εφαρμογή,βγάζω σπυριά στο κεφάλι μου.. κατα τα άλλα όμως είμαι πολύ ευχαριστημένη απο το αποτέλεσμα (αν εξαιρέσω τα σπυράκια)
διαβάζω πολλά στο νετ για τις βαφές της κορρες αλλά είναι πολύ ακραίες οι απόψεις.. μερικές μιλούν για ξεφλούδισμα,αλλεργία, μαλλιά άγρια και άλλες πάλι είναι ενθουσιασμένες.. είναι και πανάκριβες οι άτιμες..αλλά κυρίως φοβάμαι μην μου καταστρέψουν τα μαλλιά όπως η χέννα..

πειτε ρε κορίτσια γιατι έχει βγει η ρίζα και δεν ξέρω τι να κάνω..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
lol
από τη στιγμή που εμφανίζεις σπυράκια μετά την εφαρμογή, μάλλον κάποια αλλεργία θα' ναι, κάτι θα σε πειράζει.
Εγώ στη θέση σου θα ρώταγα κάποιο φαρμακοποιό ή δερματολόγο και θα' παιρνα κάποια φυτική βαφή, μη παίζεις μ' αυτά και μείνεις στο τέλος καραφλή.
Μπρρρρρρ εγώ τα φοβάμαι κάτι τέτοια ρε.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
θενξ prinCess!
βρε και εγώ άρχισα να τρομάζω γιαυτό ρωτάω για την κορρες (αν και τωρα βλέπω οτι η apivita εχει πιο μεγάλο χρωματολόγιο..)
απλά βοφάμαι μην μου κάνουν και αυτές ψαλίδα όπως η χέννα, γιατι για αλλεργία δεν πιστεύω αφου είναι φυτικές..
και απο την άλλη αναρωτιέμαι κατα πόσο θα "πιανουν"αφου δεν έχουν μέσα χημικά..
(όσο γράφω η ρίζα μεγαλώνει..):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Eγώ πάντως χρησιμοποιώ της Αpivita και δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
ναι,ε? είναι ακριβές αλλά θα το δοκιμάσω..
να σε ρωτήσω.. την πρώτη φορά έβαψες όλο το μαλλί και μετά μόνο ρίζα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τι οξυζενέ βάζεις; Αν είναι μεγαλύτερο από είκοσι, ίσως φταίει αυτό.
Αν δεις και συνεχίζει πάντως και θες οπωσδήποτε να έχεις τα μαλλιά σου βαμμένα, πήγαινε σε ανταύγειες που δεν ακουμπά η βαφή το κεφάλι τόσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skylofili

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η skylofili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 289 μηνύματα.
Τι οξυζενέ βάζεις; Αν είναι μεγαλύτερο από είκοσι, ίσως φταίει αυτό.
Αν δεις και συνεχίζει πάντως και θες οπωσδήποτε να έχεις τα μαλλιά σου βαμμένα, πήγαινε σε ανταύγειες που δεν ακουμπά η βαφή το κεφάλι τόσο.

την πρώτη φορά είχα βάλει 30άρι,για να φύγει η χέννα.. τις υπόλοιπες όμως 20άρι.. λες να φταίει το οξυζενε? δεν το σκέφτηκα αυτό..
θα δοκιμάσω τα φυτικά πάλι,και αν δεν δω καλό αποτέλεσμα,θα το γυρίσω στο φυσικό μου πάλι..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Εγώ όσες φορές τα έχω βάψει πάντως μου έχει φύγει τελείως η ψαλίδα, λες και η βαφή την "κόλλησε". Βέβαια έβαζα πάντα χημικές ευρείας (L'oreal , Kolleston και τέτοια) που ίσως να κάνουν αλλεργίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έχω να συνοδέψω κάποιον σε ένα γάμο το Σάββατο και επειδή δεν θα ξέρω κανέναν, θέλω να είμαι εξτρά όμορφη. Το θέμα ειναι πως δεν ξέρω τι να βάλω ή μήπως πρέπει να αγοράσω κάποιο νέο φόρεμα. Έχω ήδη αυτά κι απο αυτά προτιμώ το πρώτο. Αλλά από την άλλη ίσως να έπρεπε να πάω να ρίξω μια ματιά στα μαγαζιά αύριο.. Εσείς τι λέτε; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • IMG_0455.jpg
    IMG_0455.jpg
    1.6 MB · Εμφανίσεις: 119
  • IMG_0456.jpg
    IMG_0456.jpg
    1.6 MB · Εμφανίσεις: 100
  • IMG_0458.jpg
    IMG_0458.jpg
    1.5 MB · Εμφανίσεις: 110

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
To πρώτο δεν μου πάει πολύ για γάμο και το δεύτερο είναι πιό πολύ για μπουζούκια. Ψηφίζω το τρίτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
εμενα παλι το τριτο με παραπεμπει στο δευτερο επειδη και τα δυο σα να κανουν σουρες και πανω κατω ιδιο χρωμα:redface:

εξαρταται εαν θες να δειχνεις πιο σοβαρη ή τσαχπινα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
εμένα και το πρωτο μ αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θέλω να δείχνω κάπως σοβαρή, αλλά όχι και πολύ σοβαρή :redface:
Κατάλαβα θα παω να δω τις βιτρίνες μπας και.. :P

Πες τα βρε Ciela, ξέρεις σε ποσους γαμους με εχει βγάλει ασπροπρόσωπη αυτό το φόρεμα; :P
Έχω φυσικά και κάποια απλά, μαύρα, αλλά έλεγα να μη σκάσω μαύρη μαυρίλα καλοκαιριάτικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top