[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κι εγώ αυτό παίρνω, το Frezyderm, κοστίζει 24 Ευρώ κανονικά, όμως ο φαρμακοποιός μου, μου το αφήνει 18€.
Είναι το καλύτερο αντιηλιακό που υπάρχει, αν το δοκιμάσεις, δεν μπορείς να ξαναπάρεις άλλο.

Γενικότερα, τα προΪόντα της Frezyderm είναι πολύ καλά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Είστε όλες τόσο ευχαριστημένες με τη Frezyderm; Την έμαθα από τα δείγματα που μου έδινε ο φαρμακοποιός μου, ήδη παλιά όταν οι συσκευασίες της ήταν πολύ... περασμένης αισθητικής, και θυμάμαι μία κρέμα ημέρας που ήταν λίγο σαν κρέμα σώματος στην αίσθηση. Πρόσφατα πήρα μία κρέμα νύκτας με βιταμίνη Ε κι ήταν οκ, αλλά πάντα είχα την αίσθηση ότι έκαναν πολύ επιθετική προώθηση μέσω των αισθητικών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Γίδι μου δεν ξέρω τι προϊόντα είχε παλιότερα η Frezyderm, εγώ τη γνώρισα στα φαρμακεία (να πω την αλήθεια δεν θυμάμαι να την έχω δει σε αισθητικό ή αλλού) και βλέπω πάρα πολλές διαφημίσεις της νέας της σειράς από πέρισυ το χειμώνα που βγήκε νομίζω. Το αντιηλιακό της το δοκίμασα πέρσι το καλοκαίρι και μάλιστα μου είχαν πει πως ψηφίστηκε και προϊόν της χρονιάς! Αν η επιδερμίδα σου είναι μικτή/λιπαρή είναι αυτό που ψάχνεις, πίστεψέ με! Προσπάθησε να βρεις και πάλι δειγματάκι για να δοκιμάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είστε όλες τόσο ευχαριστημένες με τη Frezyderm; Την έμαθα από τα δείγματα που μου έδινε ο φαρμακοποιός μου, ήδη παλιά όταν οι συσκευασίες της ήταν πολύ... περασμένης αισθητικής, και θυμάμαι μία κρέμα ημέρας που ήταν λίγο σαν κρέμα σώματος στην αίσθηση. Πρόσφατα πήρα μία κρέμα νύκτας με βιταμίνη Ε κι ήταν οκ, αλλά πάντα είχα την αίσθηση ότι έκαναν πολύ επιθετική προώθηση μέσω των αισθητικών

Δεν ξέρω... Προσωπικά, έναν αφρό καθαρισμού και κάτι άλλες κρέμες έχω από την Frezyderm και είμαι πολύ ικανοποιημένη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, αυτό θα κοιτάξω να κάνω. Με την κρέμα νύχτας ήμουν πολύ ευχαριστημένη, αλλά με ένα δείγμα κρέμας ματιών καθόλου.
Βέβαια έχω κι εγώ το δέρμα που γίνεται ξηρό το χειμώνα (εδώ έχουμε αληθινό χειμώνα :P) και το καλοκαίρι λιπαρό σα 13χρονης... και τώρα χρειάζομαι κρέμα μέρας για το καλοκαίρι, έχετε καμία ιδέα; Δεν είμαι πιπίνι, παρεπιπτόντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Για την bioten τι άποψη έχετε; Τρελή διαφήμιση έχει πέσει.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Ναι, αυτό θα κοιτάξω να κάνω. Με την κρέμα νύχτας ήμουν πολύ ευχαριστημένη, αλλά με ένα δείγμα κρέμας ματιών καθόλου.
Βέβαια έχω κι εγώ το δέρμα που γίνεται ξηρό το χειμώνα (εδώ έχουμε αληθινό χειμώνα :P) και το καλοκαίρι λιπαρό σα 13χρονης... και τώρα χρειάζομαι κρέμα μέρας για το καλοκαίρι, έχετε καμία ιδέα; Δεν είμαι πιπίνι, παρεπιπτόντως...

Εγώ το καλοκαίρι για τον λόγο που λες ακριβώς γιδάκι χρησιμοποιώ κάτι κρέμες-τζελ του Κορρέ που έχουν πολύ ελαφριά υφή. Τον χειμώνα παίρνω πιο αποτελεσματικές κρέμες όσον αφορά την ενυδάτωση κι ας έχουμε στη Χαλκιδική fake χειμώνα! ;)

Για την bioten τι άποψη έχετε; Τρελή διαφήμιση έχει πέσει.. :hmm:

Της bioten έχω δοκιμάσει μόνο μια κρέμα χεριών, που δεν με ενθουσίασε. Κατά τ' άλλα δεν είχα άλλη επαφή με τα προϊόντα της εταιρείας :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Για την bioten τι άποψη έχετε; Τρελή διαφήμιση έχει πέσει.. :hmm:
Έχω γαλάκτωμα καθαρισμού και λοσιόν ;) Είναι εντάξει πιστεύω... η υφή, το άρωμα είναι ωραία :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
κι εγω frezyderm χρησιμοποιουσα οσο εκανα θεραπεια για την ακμη(μου ειχε συστησει τα προιοντα η δερματολογος) και εμεινα σουπερ ευχαριστημενη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
κι εγω frezyderm χρησιμοποιουσα οσο εκανα θεραπεια για την ακμη(μου ειχε συστησει τα προιοντα η δερματολογος) και εμεινα σουπερ ευχαριστημενη!
Μπορείς να μου πεις τι χρησιμοποιούσες για ακμή;
Πήγε η μαμά μου στο φαρμακείο και της έδωσαν ένα δειγματάκι μίας ενυδατικής κρέμας για πρόσωπο με ακμή της Frezyderm έτσι από περιέργεια τη χρησιμοποίησα,μ'άρεσε και σκέφτομαι να πάω να αγοράσω την ίδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα τους δώσω άλλη μία ευκαιρία τότε :D (για τη Frezyderm λέω) Απλά δεν τη βρίσκω εδώ στα 'ξωτερικά, έλεγα να πάρω καμία Vichy :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penni_k

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ψαχνω μια πουδρα καλη και οικονομικη.. Εχετε να μου προτεινετε καποια ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ψαχνω μια πουδρα καλη και οικονομικη.. Εχετε να μου προτεινετε καποια ?
Artdeco έχει 11 ευρώ και είναι σχεδόν αόρατη.
Έχω μείνει πάρα πολύ ευχαριστημένη και κρατάει το make up.. Δεν μου αφήνει ούτε λιπαρότητα μετά από κάποια ώρα.

Τώρα αν θές σε άλλο στυλ,περίμενε για προτάσεις και από τα κορίτσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Εγώ έχω κολλήσει με το make up της Shiseido. Ok, είναι λίγο ακριβούτσικο αλλά το αξίζει.
Σήμερα αγόρασα την πούδρα της σειράς Shiseido Pureness. Αν μου αρέσει, λέω να πάρω και το make up. Κοίταξα ότι έχει δύο, το Perfect Refining Foundation και το Dual Balancing Foundation. Ποιο από τα δύο έχεις; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Έχετε ακούσει για το cherrybox; Αξίζει ή τζάμπα κόπος;

Έχω δεί διάφορα προιόντα που είχε μέσα το κουτί του Μαίου και ήταν όλα ένα και ένα.
Έγινε χαμός και έχουν εξαντληθεί ως και του Ιούνη τώρα..

Και δεν είναι μόνο δείγματα. Είχε και 2-3 προιόντα full size και τα άλλα σε travel size. O.o
Όλα από αρκετά γνωστές και ακριβές μάρκες..

Εγώ προσωπικά είπα να το παραγγείλω. -10 ευρώ είναι εξάλλου-
Aλλά θα μου έρθει του Ιουλίου γιατί δεν ήξερα ότι είχαν εξαντληθεί τα πάντα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Η λέξη όγκος χτυπάει για μία φορά την πόρτα μου.:|
Υπάρχει καμία με σγουρό μαλλί το οποίο ό,τι και να κάνει να παίρνει απίστευτα πολύ όγκο;
Έχω βαρεθεί να κάνω το μαλλί πλεξούδα κάθε φορά που βγω από το μπάνιο για να γλιτώνω το φούντωμα.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Έχετε ακούσει για το cherrybox; Αξίζει ή τζάμπα κόπος;

Έχω δεί διάφορα προιόντα που είχε μέσα το κουτί του Μαίου και ήταν όλα ένα και ένα.
Έγινε χαμός και έχουν εξαντληθεί ως και του Ιούνη τώρα..

Και δεν είναι μόνο δείγματα. Είχε και 2-3 προιόντα full size και τα άλλα σε travel size. O.o
Όλα από αρκετά γνωστές και ακριβές μάρκες..

Εγώ προσωπικά είπα να το παραγγείλω. -10 ευρώ είναι εξάλλου-
Aλλά θα μου έρθει του Ιουλίου γιατί δεν ήξερα ότι είχαν εξαντληθεί τα πάντα..

Δεν ήξερα καν ότι υπήρχε!
Να υποθέσω είναι αντιγραφή του glossybox και του birtchbox στην Αγγλία και στην Αμερική.
To όλο κόνσεπτ είναι δηλαδή ότι σου φέρνουν διάφορα mini sizes ή και full size προϊόντα και τα δοκιμάζεις. Γνωρίζεις δηλαδή νέα πραγματάκια που δε θα αγόραζες στην τύχη.

Δεν βλέπω που λέει τρόπους πληρωμής, πρόσεχε μήπως έχει αυτόματη επανάληψη αν βάλεις κάρτα. Αν σ'αρέσει όμως δε συμφέρει το μηνιαίο, καλύτερα το ετήσιο, μια και έξω.


Η λέξη όγκος χτυπάει για μία φορά την πόρτα μου.:|
Υπάρχει καμία με σγουρό μαλλί το οποίο ό,τι και να κάνει να παίρνει απίστευτα πολύ όγκο;
Έχω βαρεθεί να κάνω το μαλλί πλεξούδα κάθε φορά που βγω από το μπάνιο για να γλιτώνω το φούντωμα.:mad:

Δεν μπορείς να κάνεις πολλά για τον όγκο. Σκέψου ότι άλλες παρακαλάνε για να έχουν όγκο στα μαλλιά. Και εγώ σγουρομάλλα είμαι, μάλιστα φουλ μπούκλα, το μόνο που κάνω πια είναι μόλις βγω από το ντους, να βάζω ένα leave in conditioner (το χειμώνα έβαζα marrocanoil), λίγο αφρό από τη μέση και κάτω, κάνω αυτή την κλασική κίνηση που αναποδογυρίζεις τα μαλλιά και ανασηκώνεις τούφες για να δημιουργηθεί μπούκλα, χωρίστρα και στο τέλος τα πιάνω από τη μέση και κάτω πάλι μια σφιχτή γαλλική κοτσίδα. Το πρωί την λύνω και οι μπούκλες είναι πολύ μαζεμένες, όχι φουντωτές και φριζαρισμένες.


Αν το μαλλί σου φουντώνει και φριζάρει το κόλπο με την κοτσίδα μπορεί να σε βοηθήσει γιατί δεν έχουν χώρο να φουντώσουν οι μπούκλες. Απλά βάλε λίγο αφρό για να έχουν λίγο κράτημα μετά στεγνές.

Α τώρα που το θυμήθηκα, και το κούρεμα παίζει ρόλο. Αν το μαλλί σου φουντώνει πολύ προς τα πάνω σημαίνει ότι η κομμώτρια μάλλον έκοψε μήκη πολύ κοντά και το μαλλί μπουκλιάζει προς τα πάνω. Αν πάλι το μαλλί φουντώνει σαν τρίγωνο :P κάπως έτσι , σημαίνει ότι χρειάζεσαι λίγο φιλάρισμα χαμηλά.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Δεν μπορείς να κάνεις πολλά για τον όγκο. Σκέψου ότι άλλες παρακαλάνε για να έχουν όγκο στα μαλλιά. Και εγώ σγουρομάλλα είμαι, μάλιστα φουλ μπούκλα, το μόνο που κάνω πια είναι μόλις βγω από το ντους, να βάζω ένα leave in conditioner (το χειμώνα έβαζα marrocanoil), λίγο αφρό από τη μέση και κάτω, κάνω αυτή την κλασική κίνηση που αναποδογυρίζεις τα μαλλιά και ανασηκώνεις τούφες για να δημιουργηθεί μπούκλα, χωρίστρα και στο τέλος τα πιάνω από τη μέση και κάτω πάλι μια σφιχτή γαλλική κοτσίδα. Το πρωί την λύνω και οι μπούκλες είναι πολύ μαζεμένες, όχι φουντωτές και φριζαρισμένες.
Αν το μαλλί σου φουντώνει και φριζάρει το κόλπο με την κοτσίδα μπορεί να σε βοηθήσει γιατί δεν έχουν χώρο να φουντώσουν οι μπούκλες. Απλά βάλε λίγο αφρό για να έχουν λίγο κράτημα μετά στεγνές.

Α τώρα που το θυμήθηκα, και το κούρεμα παίζει ρόλο. Αν το μαλλί σου φουντώνει πολύ προς τα πάνω σημαίνει ότι η κομμώτρια μάλλον έκοψε μήκη πολύ κοντά και το μαλλί μπουκλιάζει προς τα πάνω. Αν πάλι το μαλλί φουντώνει σαν τρίγωνο :P κάπως έτσι , σημαίνει ότι χρειάζεσαι λίγο φιλάρισμα χαμηλά.
Αυτό με την πλεξούδα 1η φορά το ακούω και θα το δοκιμάσω καθώς όποιον και να ρωτούσα μου΄λεγε αφρό και σιλικόνη (που δεν κάνουν τίποτε).:mad:
Όσον αφορά το φιλάρισμα, έχουμε κακές σχέσεις διότι τα είχα κάνει μία φορά έτσι. Βγήκαν φουντωτά και 3 μήνες έκανα τα μαλλιά μου κάθε μέρα κεφτέ. :hehe:.
Mία άκυρη ερώτηση προς όσες φοράτε φακούς επαφής. Ο οφθαλμίατρος μου΄χε πει ότι μπορώ να βάζω ότι θέλω στο μάτι όμως όχι εσωτερικά στο κάτω βλέφαρο.
Έλα μου όμως που τώρα το καλοκαίρι φοράω ενίοτε μοβ ή πράσινο ή καφέ μολύβι.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Χαρά αυτό με το μολύβι που λες δεν με το είχε πει εμένα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grape

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η grape αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Artdeco έχει 11 ευρώ και είναι σχεδόν αόρατη.
Έχω μείνει πάρα πολύ ευχαριστημένη και κρατάει το make up.. Δεν μου αφήνει ούτε λιπαρότητα μετά από κάποια ώρα.

Τώρα αν θές σε άλλο στυλ,περίμενε για προτάσεις και από τα κορίτσια.

Δοκίμασε ΜΑX FACTOR την χρησιμοποιώ χρόνια..είναι καλή και οικονομική...(γύρω στα 13-14euro)

Αυτό με την πλεξούδα 1η φορά το ακούω και θα το δοκιμάσω καθώς όποιον και να ρωτούσα μου΄λεγε αφρό και σιλικόνη (που δεν κάνουν τίποτε).:mad:
Όσον αφορά το φιλάρισμα, έχουμε κακές σχέσεις διότι τα είχα κάνει μία φορά έτσι. Βγήκαν φουντωτά και 3 μήνες έκανα τα μαλλιά μου κάθε μέρα κεφτέ. :hehe:.
Mία άκυρη ερώτηση προς όσες φοράτε φακούς επαφής. Ο οφθαλμίατρος μου΄χε πει ότι μπορώ να βάζω ότι θέλω στο μάτι όμως όχι εσωτερικά στο κάτω βλέφαρο.
Έλα μου όμως που τώρα το καλοκαίρι φοράω ενίοτε μοβ ή πράσινο ή καφέ μολύβι.:redface:

γιατί δεν δοκιμάζεις αντί για μολύβι σκιά (λέω εγω τώρα:redface:)στο κάτω βλέφαρο χωρίς να το βάλεις στο εσωτερικό?έτσι θα βάλεις το χρώμα που σ αρέσει και δεν θα επηρεαστεί ο φακός...η αδερφή μου που φορά φακούς συνηθίζει να το κάνει αυτό αν και βέβαια το καλοκαίρι λόγω ηλικίας τα μάτια της λόγω φακών είναι ευερέθιστα και κοκκινίζουν...:(

υπάρχουν κάποιες ενυδατικές της CASTALIA φαρμακευτικές..κάποιες έχουν και δείκτη προστασίας για το καλοκαίρι και ενδείκνυται για δέρματα με τάση ακμής...και τον τελευταίο καιρό της AVON με δείκτη προστασίας 20..είναι αρκετά καλή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top