[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Πονάει! :P Από το 0 μέχρι το 10 πιστεύω γύρω στο 7-8. Μιλάμε για μπικίνι πάντα ε; Το μαλλί πάει γύρω στα 15-20ευρώ.
Το αποτέλεσμα σε δικαιώνει όμως. ;)
Για μπικίνι και ειδικά το χειμώνα δε το σκέφτομαι.
Το καλοκαίρι σκέφτομαι να κάνω μπικίνι. Για τώρα σκέφτομαι γάμπα.
Αν και έχω ξανθιές τρίχες στη γάμπα.

Έχει δοκιμάσει κάποια αυτή την ενυδατική κρέμα(της Frezyderm);:)
Δεν ανοίγει το λινκ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αν πονάει,πόσο πάει το μαλλί,αν είναι καλύτερη από το κερί.
Για το αν πονάει,πες την αλήθεια.:cry_x:

Αν έχεις κάνει κερί, πονάει σαφώς λιγότερο. Και είναι καλύτερη γιατί οι τρίχες βγαίνουν πιο μαλακές μετά, ενώ με το κερί τουλάχιστον σε μένα βγαίνουν σαν να τις έχω ξυρίσει! :confused: Άσε που σου κάνει φυσική απολέπιση και δεν έχει καθόλου χημικά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεμέδιος

Νεοφερμένος

Η Ρεμέδιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
εχει αγορασει κάποια την naked2 απο urban-decay να μας πει αν αξιζει τα λεφτα της; :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Αν έχεις κάνει κερί, πονάει σαφώς λιγότερο. Και είναι καλύτερη γιατί οι τρίχες βγαίνουν πιο μαλακές μετά, ενώ με το κερί τουλάχιστον σε μένα βγαίνουν σαν να τις έχω ξυρίσει! :confused: Άσε που σου κάνει φυσική απολέπιση και δεν έχει καθόλου χημικά :D
τελικα βρηκες ατομο που κανει χαλαουα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Το διόρθωσα, Ντεμπρα Μοργκαν.:P
:redface:
Την είχε η αδερφή μου και έμεινε ευχαριστημένη.:)

Αν έχεις κάνει κερί, πονάει σαφώς λιγότερο. Και είναι καλύτερη γιατί οι τρίχες βγαίνουν πιο μαλακές μετά, ενώ με το κερί τουλάχιστον σε μένα βγαίνουν σαν να τις έχω ξυρίσει! :confused: Άσε που σου κάνει φυσική απολέπιση και δεν έχει καθόλου χημικά :D
Κερί δεν έχω κάνει γιατί και αυτό το φοβάμαι.:redface:
Πάντως και΄γω για αυτό σκέφτομαι να δοκιμάσω γιατί όσες κάνουν κερί άγρια τρίχα έχουν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Κερί δεν έχω κάνει γιατί και αυτό το φοβάμαι.:redface:
Πάντως και΄γω για αυτό σκέφτομαι να δοκιμάσω γιατί όσες κάνουν κερί άγρια τρίχα έχουν.:P

Με την χαλάουα είναι λίγο... μπεμπέ. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Έχει δοκιμάσει κάποια αυτή την ενυδατική κρέμα(της Frezyderm);:)


Τη συγκεκριμένη όχι, αλλά έχω χρησιμοποιήσει άλλη ενυδατική προσώπου της frezyderm, καθώς και άλλα προϊόντα της εταιρείας και δηλώνω κατευχαριστημένη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Τη συγκεκριμένη όχι, αλλά έχω χρησιμοποιήσει άλλη ενυδατική προσώπου της frezyderm, καθώς και άλλα προϊόντα της εταιρείας και δηλώνω κατευχαριστημένη! :)
Την πήρα τελικά. Επειδή έχω πρόβλημα με το σμήγμα και τη λιπαρότητα(και κάποτε ακμή) έπαιρνα τον αφρό καθαρισμό προσώπου της Frezyderm και τώρα είπα να το συνεχίσω και σε άλλους τομείς που σχετίζονται με το πρόσωπο και μία φορά που χρησιμποίησα την ενυδατική σήμερα είδα αποτέλεσμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Είμαι το μόνο άτομο που δεν κατάλαβε Χριστό (σχεδόν) σε αποτρίχωση με κερί, ε; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Με την χαλάουα είναι λίγο... μπεμπέ. :redface:
Αφού είναι κομμάτια να γίνει.:redface:
Είμαι το μόνο άτομο που δεν κατάλαβε Χριστό (σχεδόν) σε αποτρίχωση με κερί, ε; :redface:
Είσαι μαζόχας Κουίν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δεν είμαι μαζόχας, αναίσθητη είμαι.
Λες και βαράω μορφίνες όλη μέρα, δεν καταλαβαίνω Χριστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
τελικα βρηκες ατομο που κανει χαλαουα;

Όχι, ακόμα ψάχνω :(

Δεν είμαι μαζόχας, αναίσθητη είμαι.
Λες και βαράω μορφίνες όλη μέρα, δεν καταλαβαίνω Χριστό.

Και μια φίλη μου σε αποτρίχωση με καραμέλα στο μπικίνι (και όλο μάλιστα), δεν κούνησε βλέφαρο και γέλαγε συνέχεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ρε κοριτσια! πώς τα καταφερνουν και καποιες κοπελες εχουν την αρχη του φρυδιου τους "αχνη" ;; βλεπε φρυδια της τζεσικα αλμπα
απλως τα σηκωνουν και τα κοβουν;;;και κατι αλλο.. γινεται να κανεις τα φρυδια σου ευθεια;; παλι σαν της τζεσικα αλμπα.. (με λιγα λογια θελω τα δρυδια της :Ρ ) οποια ξερει ας μ πει !!

Θελω τα φρυδιαααααααααααα τηηηηηηηηηηης!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:

936full-jessica-alba.jpgДжессика-Альба.jpg21946-djessika-alba-s-637x0-3.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Εξαρτάται και από το φυσικό σχήμα των φρυδιών. Η αδερφή μου έχει αυτό το χνουδάκι στην άκρη των φρυδιών, εγώ όχι. :P Πήγαινε σε κάποια αισθητικό με τις φωτογραφίες αυτές κι εκείνη θα σου πει, αν μπορούν να γίνουν τα φρύδια σου παρόμοια με της Jessica Alba. Έτσι θα έχεις έτοιμο το σχήμα κι εσύ θα φροντίζεις απλά να το διατηρείς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ντρεπομαι πολυ να παω σε αισθητικο γιατι νιωθω μικρη :Ρ
μια φορα μονο ειχα κλεισει ραντεβου αλλα τελικα εκεινη δεν μπορουσε κ πηγα σ κομμωτηριο.. 2 φορες εχω παει κ δεν βγηκα ικανοποιημενη

τι ωραιο το χνουδακι ομωωωωωωωωωωωωωωως!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Γιατί ντρέπεσαι καλέ; Όπως πήγες στο κομμωτήριο, έτσι θα πας και στην αισθητικό. :) Μπορεί να χρειαστεί να πας σε μερικές μέχρι να βρεις κάποια, που να σου τα κάνει όπως θέλεις, αλλά θα δικαιωθείς στο τέλος. Όμως να έχεις κατά νου, ότι ίσως να μην μπορούν να γίνουν ολόιδια με της Alba.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
ντρεπομαι πολυ να παω σε αισθητικο γιατι νιωθω μικρη :Ρ

Ντρέπεσαι να πας σε αισθητικό γιατί νιωθεις μικρή? Εδώ πάνε και πεντάχρονα.
Σε αισθητικό σου παμε να πας, όχι σε στριπτιτζάδικο.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
χαχαχαχ τελος παντων θα δω ^^ γιατι πρεπει να αφησω τα φρυδια μ κανα μηνα αβγαλτα και το χω κανει ηδη 2 φορες, και δεν βγηκα ιδιαιτερα ικανοποιημενη απο τα αποτελεσματα.. μονη μ τα κανω καλυτερα :Ρ
αλλα αυτα τα φρυδια της αλμπα τα χω καταερωτευθει.. βασικα ολην την αλμπα αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα:redface::P


Κοριτσια και κατι αλλο!!
μια φιλη μου θελει κατι κραγιον ή λιποζαν (δεν εχω πολυκαταλαβει) που λεει οτι φουσκωνουν τα χειλη (παροδικα πιστευω) .. ξερετε εσεις κατι τετοιο; καποια μαρκα , καποιο προιον ;:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Όχι, ακόμα ψάχνω :(
Και μια φίλη μου σε αποτρίχωση με καραμέλα στο μπικίνι (και όλο μάλιστα), δεν κούνησε βλέφαρο και γέλαγε συνέχεια!
Αν μένεις Αθήνα,δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι δεν υπάρχει καμία αισθητικός να κάνει χαλάουα.:|
Δε μου λες,η φίλη σου πήρε κάτι σε αναισθητικό;:P

Ντρέπεσαι να πας σε αισθητικό γιατί νιωθεις μικρή? Εδώ πάνε και πεντάχρονα.
Σε αισθητικό σου παμε να πας, όχι σε στριπτιτζάδικο.. :hmm:
:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top