[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Τον τελευταιο καιρο το χω γυρισει στα χειροποιητα καλυντικα, με αγνα υλικα. Εχω δει τεραστια διαφορα στο δερμα μου και στα μαλλια μου, που δεν το φανταζομουν.
Σε κατι ραγαδες που εχω βγαλει, βαζω κεραλοιφη με βαλσαμο.
Στο σωμα, οταν κανω μπανιο πριν πεσω για υπνο χρησιμοποιω ρευστη κεραλοιφη που κανει το σωμα απιστευτα απαλο και ελαστικο. Αν κανω μπανιο και μετα βγω εξω, επειδη η κεραλοιφη στην αρχη αφηνει μια "λαδιλα" (μετα απο λιγο απορροφαται), χρησιμοποιω μια απλη ενυδατικη, παλι "φτιαχτη".
Ντουζ κανω με χειροποιητα σαπουνια ελαιολαδου με διαφορα υλικα και μυρωδιες. Για scrub ανακατευω ζαχαρη-ελαιολαδο για το σωμα και για το προσωπο ζαχαρη-ελαιολαδο-μελι.
Το προσωπο μου το πλενω ειτε με σαπουνι ελαιολαδου που περιεχει ενυδατικη κρεμα, ειτε με σαπουνι ελαιολαδου με tea tree oil κλπ. Η ενυδατικη μου περιεχει αμυγδαλελαιο, κερι μελισσας, ροδονερο, βιταμινη Ε και εθαιρια ελαια τριανταφυλλο, γερανι, λιβανι και μυρο.
Κανω θεραπειες στα μαλλια μου με ζεστο ελαιολαδο-καστορελαιο και δαφνελαιο.

Δεν μου βγαινει πιο ακριβα απο κρεμες και προιοντα του εμποριου, προσωπικα ημουν πολυ επιφυλακτικη με ολα αυτα τα "εναλλακτικα" αλλα πλεον δεν τα αλλαζω με τιποτα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Κορίτσια,για το ημιμόνιμο τι έχετε ακούσει; Πώς σας φαίνεται; Σας βολεύει;
Εγώ πλέον μόνο αυτό κάνω στα νύχια διότι βολεύει πολύ γιατί έχει μεγάλη διάρκεια και γενικά σε σύγκριση με τα απλά βερνίκια έχει μεγαλύτερη αντοχή και διάρκεια.
Όμως κάθε φορά που το αφαιρώ η βάση του νυχιού είναι ¨κάπως":/:
Εγώ μία φορά είχα κάνει ημιμόνιμο και το νύχι μου μετά την αφαίρεση αυτού ήταν αρκετό για να με αποτρέψει να το ξανακάνω μέχρι τώρα. Σκέψου τι ταλαιπωρία τραβάει κι αυτό. Εγώ ημιμόνιμο θα έκανα πλέον ΜΟΝΟ για κάποια ειδική περίπτωση και μετά από αυτήν θα πήγαινα να το αφαιρέσω. Όχι συνέχεια δηλαδή.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Eγώ πάντως που κάνω ημιμόνιμο απο τότε που "κυκλοφόρησε" μπορώ να πω οτι τα νύχια μου έχουν γίνει πιο σκληρά απο ποτέ, μακραίνουν χωρίς να σπάνε και φυσικά λόγω της διάρκειας είναι πάντα περιποιημένα! Νομίζω οτι δεν παίζει ρόλο μόνο η διαδικασία αλλά και ο τρόπος της ειδικού! Πολλές τα αφαιρούν λάθος για μεγαλύτερη ταχύτητα, χρησιμοποιούν φθηνά υλικά κτλ. που αυτά στο τέλος είναι που καταστρέφουν το νύχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Eγώ πάντως που κάνω ημιμόνιμο απο τότε που "κυκλοφόρησε" μπορώ να πω οτι τα νύχια μου έχουν γίνει πιο σκληρά απο ποτέ, μακραίνουν χωρίς να σπάνε και φυσικά λόγω της διάρκειας είναι πάντα περιποιημένα! Νομίζω οτι δεν παίζει ρόλο μόνο η διαδικασία αλλά και ο τρόπος της ειδικού! Πολλές τα αφαιρούν λάθος για μεγαλύτερη ταχύτητα, χρησιμοποιούν φθηνά υλικά κτλ. που αυτά στο τέλος είναι που καταστρέφουν το νύχι!
Δεν νομίζω. Το βάψιμο των νυχιών είναι επινόηση της δικιάς μας ματαιοδοξίας, επομένως κι αυτά τα καημένα δεν είναι προορισμένα για όλα αυτά, γι'αυτό δεν τα βάφω κιόλας συχνά. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Δεν νομίζω. Το βάψιμο των νυχιών είναι επινόηση της δικιάς μας ματαιοδοξίας, επομένως κι αυτά τα καημένα δεν είναι προορισμένα για όλα αυτά, γι'αυτό δεν τα βάφω κιόλας συχνά. ;)

Άλλο αυτό! Φυσικά και ένα νυχί που δεν βάφεται είναι σε πιο καλή κατάσταση απο ένα που βάφεται συνεχώς δεν το συζητώ! Απλά η ερώτηση ήταν για το ημιμόνιμο! Και είπα οτι δεν το καταστρέφει το νύχι πάντα σε σχέση με το απλό βερνίκι! Μίλησα για τις 2 μεθόδους δηλαδή όχι για το βάψιμο των νυχιών γενικά!

Αν και προσωπικά όταν ήμουν πιο μικρή και δεν τα έβαφα συνεχώς σπάγανε καθώς επίσης τα έτρωγα κιόλας!:redface:
Οπότε προσωπικά για μένα το να τα βάφω είναι μονόδρομος!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Άλλο αυτό! Φυσικά και ένα νυχί που δεν βάφεται είναι σε πιο καλή κατάσταση απο ένα που βάφεται συνεχώς δεν το συζητώ! Απλά η ερώτηση ήταν για το ημιμόνιμο! Και είπα οτι δεν το καταστρέφει το νύχι πάντα σε σχέση με το απλό βερνίκι! Μίλησα για τις 2 μεθόδους δηλαδή όχι για το βάψιμο των νυχιών γενικά!

Αν και προσωπικά όταν ήμουν πιο μικρή και δεν τα έβαφα συνεχώς σπάγανε καθώς επίσης τα έτρωγα κιόλας!:redface:
Οπότε προσωπικά για μένα το να τα βάφω είναι μονόδρομος!:)
Απλώς η κοπέλα είπε κιόλας πως κάνει ημιμόνιμο συνέχεια σχεδόν, κάτι που δεν το θεωρώ προσωπικά καλό για το νύχι. Να κάνουμε μία στο τόσο για κάποια ειδική περίπτωση το καταλαβαίνω. Και μου φαίνεται λίγο δύσκολο με όλη αυτή την ταλαιπωρία του ημιμόνιμου, το νύχι να βγαίνει "ωφελημένο". Τουλάχιστον αυτή τη γνώμη έχω σχηματίσει εγώ στο νού μου. Μπορεί τελικά άλλος να είναι ο κανόνας και άλλη η εξαίρεση κι εγώ να κάνω λάθος.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Απλώς η κοπέλα είπε κιόλας πως κάνει ημιμόνιμο συνέχεια σχεδόν, κάτι που δεν το θεωρώ προσωπικά καλό για το νύχι. Να κάνουμε μία στο τόσο για κάποια ειδική περίπτωση το καταλαβαίνω. Και μου φαίνεται λίγο δύσκολο με όλη αυτή την ταλαιπωρία του ημιμόνιμου, το νύχι να βγαίνει "ωφελημένο". Τουλάχιστον αυτή τη γνώμη έχω σχηματίσει εγώ στο νού μου. Μπορεί τελικά άλλος να είναι ο κανόνας και άλλη η εξαίρεση κι εγώ να κάνω λάθος.:)

Bασικά όπως είπα οποιοδήποτε μανό και να βάλεις στο νύχι, μόνιμο-ημιμόνιμο-απλό σίγουρα φθείρει το νύχι..Αλλά όπως είπα θεωρώ οτι παίζουν ρόλο κ άλλα πράγμα εκτός απο την επιλογή του είδους, ο τρόπος που τοποθετείται , ο τρόπος που αφαιρείται κτλ για να γίνει η φθορά στο νύχι όσο το δυνατόν μικρότερη.. Επίσης πχ για μένα που τα έτρωγα και κυριολεκτικά τα κατέστρεφα φυσικά και δούλεψε θετικά το να τα βάφω συνέχεια αφού πλέον ούτε σπάνε και έχουν γίνει πιο σκληρά!

Ο καθένας κάνει τις επιλογές του φυσικά αλλά θεωρώ οτι τα όμορφα χέρια είναι δυνατό προσόν για μία γυναίκα είτε είναι βαμμένα είτε όχι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Τον τελευταιο καιρο το χω γυρισει στα χειροποιητα καλυντικα, με αγνα υλικα. Εχω δει τεραστια διαφορα στο δερμα μου και στα μαλλια μου, που δεν το φανταζομουν.
Σε κατι ραγαδες που εχω βγαλει, βαζω κεραλοιφη με βαλσαμο.
Στο σωμα, οταν κανω μπανιο πριν πεσω για υπνο χρησιμοποιω ρευστη κεραλοιφη που κανει το σωμα απιστευτα απαλο και ελαστικο. Αν κανω μπανιο και μετα βγω εξω, επειδη η κεραλοιφη στην αρχη αφηνει μια "λαδιλα" (μετα απο λιγο απορροφαται), χρησιμοποιω μια απλη ενυδατικη, παλι "φτιαχτη".
Ντουζ κανω με χειροποιητα σαπουνια ελαιολαδου με διαφορα υλικα και μυρωδιες. Για scrub ανακατευω ζαχαρη-ελαιολαδο για το σωμα και για το προσωπο ζαχαρη-ελαιολαδο-μελι.
Το προσωπο μου το πλενω ειτε με σαπουνι ελαιολαδου που περιεχει ενυδατικη κρεμα, ειτε με σαπουνι ελαιολαδου με tea tree oil κλπ. Η ενυδατικη μου περιεχει αμυγδαλελαιο, κερι μελισσας, ροδονερο, βιταμινη Ε και εθαιρια ελαια τριανταφυλλο, γερανι, λιβανι και μυρο.
Κανω θεραπειες στα μαλλια μου με ζεστο ελαιολαδο-καστορελαιο και δαφνελαιο.

Δεν μου βγαινει πιο ακριβα απο κρεμες και προιοντα του εμποριου, προσωπικα ημουν πολυ επιφυλακτικη με ολα αυτα τα "εναλλακτικα" αλλα πλεον δεν τα αλλαζω με τιποτα ;)

Ηλιάννα τα αγοράζεις από κάπου αυτά ή τα φτιαχνεις μόνη σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Το scrub το φτιαχνω μονη μου αφου ειναι με λαδι-ζαχαρη-μελι. Το δαφνελαιο και το καστορελαιο το παιρνω απο το φαρμακειο. Τα σαπουνια και τις ενυδατικες τα παιρνω απο αυτο το μαγαζι https://www.facebook.com/arwma.sapouniou.75?fref=ts Ο λογος που παιρνω απο το συγκεκριμενο ειναι γιατι γνωριζω με σιγουρια οτι χρησιμοποιουνται αγνα υλικα και το λαδι ειναι πραγματικο ελαιολαδο και οχι τηγανολαδα και διαφορα "λαδια" που χρησιμοποιουν πολλοι και τα παρουσιαζουν ως αγνα. Με ελαχιστα εξοδα αποστολης τα εχω σπιτι μου. Τη κεραλοιφη και τη ρευστη κεραλοιφη μου τη φτιαχνει μια φιλη μου, εγω δυστυχως ειμαι ασχετη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitraKapa

Νεοφερμένος

Η DimitraKapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Ξέρετε να μου προτείνετε κάποια καλά προϊόντα μαλλιών για μπούκλες? (όπως σαμπουάν, μαλλακτικες, αφρους, σπρέι κλπ.) Το φυσικό μου είναι έτσι κ αλλιώς σπαστό απλά θα ήθελα να το βοηθήσω έτσι ώστε να στρώνει μπούκλα χωρίς να φριζαρει, για να μην το ταλαιπωρω με το σεσουαρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Eπειδή έχω και εγώ σγουρά μαλλιά δεν μπορώ να πω οτι βρήκα κάποιο προιόν ειδικό για μπούκλες που να με βοήθησε αλλά χρησιμοποιώ προιόντα της schwarzkopf της σειράς gliss και είμαι πολύ ευχαριστημένη!! Μυρίζει υπέροχα και βοηθάει στην επανόρθωση της τρίχας!
Τώρα για styling εμένα μου αρέσει πολυ της loreal το σπρέυ με θαλασσινό αλάτι! Σχηματίζει ωραία μπούκλα που μοιάζει πολύ με αυτήν που έχουμε μετά τη θάλασσα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Eγώ πάντως που κάνω ημιμόνιμο απο τότε που "κυκλοφόρησε" μπορώ να πω οτι τα νύχια μου έχουν γίνει πιο σκληρά απο ποτέ, μακραίνουν χωρίς να σπάνε και φυσικά λόγω της διάρκειας είναι πάντα περιποιημένα! Νομίζω οτι δεν παίζει ρόλο μόνο η διαδικασία αλλά και ο τρόπος της ειδικού! Πολλές τα αφαιρούν λάθος για μεγαλύτερη ταχύτητα, χρησιμοποιούν φθηνά υλικά κτλ. που αυτά στο τέλος είναι που καταστρέφουν το νύχι!
Μα. Και΄γω τα τρώω.:confused: Γι'αυτό τα βάφω. Τα λυπάμαι να τα χαλάω αν είναι βαμμένα.
Ξέρεις τι είναι να μην αφήνεις τα νύχια σου σε ησυχία επειδή γράφεις τεστ;:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αχ να πω και εγώ τον πόνο μου για τα νύχια.
Εδώ και κάτι χρόνια τα είχα συνέχεια βαμμένα δεν τα άφηνα άβαφτα και πολύ συχνά. Οπότε από το πολύ βάψε/σβήσε έχουν γίνει πολύ αδύναμα σε σχέση με παλιά και τώρα αν τα αφήσω να μεγαλώσουν χωρίς να είναι βαμμένα σπάνε. Δεν παίζει να διορθωθεί αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Αχ να πω και εγώ τον πόνο μου για τα νύχια.
Εδώ και κάτι χρόνια τα είχα συνέχεια βαμμένα δεν τα άφηνα άβαφτα και πολύ συχνά. Οπότε από το πολύ βάψε/σβήσε έχουν γίνει πολύ αδύναμα σε σχέση με παλιά και τώρα αν τα αφήσω να μεγαλώσουν χωρίς να είναι βαμμένα σπάνε. Δεν παίζει να διορθωθεί αυτό;
Αν τα αφήσεις κανένα δίμηνο-τρίμηνο τελείως άβαφα? Εγώ αυτό έκανα και ξανάγιναν μια χαρά γερά :hmm: Θέλουν ένα διάλειμμα κι αυτά που και που.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αν τα αφήσεις κανένα δίμηνο-τρίμηνο τελείως άβαφα? Εγώ αυτό έκανα και ξανάγιναν μια χαρά γερά :hmm: Θέλουν ένα διάλειμμα κι αυτά που και που.
2-3 μήνες χωρίς όζα; :'( Με σκότωσες τώρα. :P

Τεσπά αν δω ότι συνεχίζει έτσι η κατάσταση θα το κάνω και αυτό :/: Γιατί πλέον με το που μεγαλώνουν λίγο (δηλαδή σε φάση από εκεί που ήταν τέρμα κομμένα να πετάγονται λίγο) σπάνε αμέσως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
2-3 μήνες χωρίς όζα; :'( Με σκότωσες τώρα. :P

Τεσπά αν δω ότι συνεχίζει έτσι η κατάσταση θα το κάνω και αυτό :/: Γιατί πλέον με το που μεγαλώνουν λίγο (δηλαδή σε φάση από εκεί που ήταν τέρμα κομμένα να πετάγονται λίγο) σπάνε αμέσως.

Δεν ξέρω, μπορεί να λέω και πολύ, αλλά τα δικά μου είχαν φτάσει σε απροχώρητη κατάσταση και τα άφησα καλού κακού :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν ξέρω, μπορεί να λέω και πολύ, αλλά τα δικά μου είχαν φτάσει σε απροχώρητη κατάσταση και τα άφησα καλού κακού :D
Και τα δικά μου σε απροχώρητη κατάσταση θα φτάσουν έτσι πως το κόβω. Οπότε από βδομάδα τέλος οι όζες για έναν μήνα τουλάχιστον. :/:

Και μόλις περάσει θέλω να κάνω αυτό. *.*

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ τα έχω αφήσει άβαφα απο τα Χριστούγεννα, βαριέμαι να τα βάφω όταν έχω σχολείο βασικά. :P

Σοφία αυτό που έβαλες είναι τόοοσο ωραίο *_*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ τα έχω αφήσει άβαφα απο τα Χριστούγεννα, βαριέμαι να τα βάφω όταν έχω σχολείο βασικά. :P

Σοφία αυτό που έβαλες είναι τόοοσο ωραίο *_*
Πόσο σε ζηλεύω που το καταφέρνεις αυτό :/ δεν ξέρω ρε γαμώτο με αρέσουν πολύ τα βαμμένα.νύχια τα λυπάμαι να τα έχω άβαφτα.. Αλλά έτσι πως έγιναν τα λυπάμαι πιο πολύ, όποτε..

Αχ ρένια άσε θέλω να το επιχειρήσω αλλά νομίζω ότι θα προκύψει αποτυχία :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καν'το! ;)
Εγώ τώρα θέλω να τα βάψω το Σάββατο, που έχω να πάω σε χοροεσπερίδα. Αν δεν αρρωστήσω και πάω, θα τα κάνω κανα περίεργο γαλλικό! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top