[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Eμένα μ΄αρεσαν αυτά

0000209689877_08_plj.jpg


Μου φαινόταν πολύ κομψά στη βιτρίνα, βέβαια πήγα να τα δοκιμάσω εκτός ότι μου βγαίνανε και δεν μπορούσα να περπατήσω ήταν άχαρα τελικά .

Τώρα δεν το λες και αθλητικό αλλά και εγώ δεν έχω βρει αθλητικό που να είναι κομψό .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγώ αυτά έχω . Και τα φοράω και με τζιν .


.

Αυτή η φούστα πιστεύετε οτι κάνει και για καλοκαίρι?

To ύφασμα αν είναι χοντρό να μη φοριέται
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Eμένα μ΄αρεσαν αυτά

View attachment 102555

Μου φαινόταν πολύ κομψά στη βιτρίνα, βέβαια πήγα να τα δοκιμάσω εκτός ότι μου βγαίνανε και δεν μπορούσα να περπατήσω ήταν άχαρα τελικά .

Τώρα δεν το λες και αθλητικό αλλά και εγώ δεν έχω βρει αθλητικό που να είναι κομψό .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



To ύφασμα αν είναι χοντρό να μη φοριέται
Όχι δεν είναι πολύ .μου αρέσει ακόμα και τώρα με μαύρο τοπ και μαύρα σνικερς ή άσπρα.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εγώ αυτά έχω . Και τα φοράω και με τζιν .


.

Αυτή η φούστα πιστεύετε οτι κάνει και για καλοκαίρι?
Ωραία φούστα και ευκολοσυνδύαστη!
Με ένα κροπ-τοπ μπλουζάκι, αν είναι ψηλόμεση, θα είσαι τέλεια! Μια χαρά είναι τα χρώματα της, δε νομίζω οτι σε δεσμεύει πάντως..
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ωραία φούστα και ευκολοσυνδύαστη!
Με ένα κροπ-τοπ μπλουζάκι, αν είναι ψηλόμεση, θα είσαι τέλεια! Μια χαρά είναι τα χρώματα της, δε νομίζω οτι σε δεσμεύει πάντως..
Ναι πράγματι είναι ωραία !!! Θα την πάρω αφου είναι για όλο το χρόνο!!!!! Ευχαριστώ!!!!
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εγώ αυτά έχω . Και τα φοράω και με τζιν .


.

Αυτή η φούστα πιστεύετε οτι κάνει και για καλοκαίρι?
Ωραία η φούστα σου.Δε ξέρω βέβαια αν θα την έβαζα καλοκαίρι.Θα τη φορούσα ωστόσο σίγουρα φθινόπωρο-χειμώνα.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Όχι, αυτή να την πάρεις. Συν κάποια άλλη (που θα είναι και πιο οικονομική, λόγω υφής υφάσματος που φοριέται το καλοκαίρι).
Ναι όντως !!! Ευχαριστώ!!! Μου αρέσουν πολύ οι φούστες κ τα φορέματα κ πρέπει επιτέλους να το θεωρούμε φυσιολογικο να φοριούνται σε καθημερινή βάση!!!!
 

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Toυ χρονου τον Ιουνιο μαλλον θα γινει η ορκωμοσία μου! Τι θα προτείνατε να φορεσω; Ξερω αργει αλλα θελω να μαι εντυπωσιακή και επίσης να χω νεανικό στυλ και ντύσιμο. Αυτο μου ταιριάζει ούτως ή αλλως δηλαδη.
Μινι φουστα με σκίσιμο ταιριάζει πιστεύεται; Πειραζει να την βαλω; Ειμαι λεπτεπίλεπτη δεν νομιζω να φαινεται προκλητική σε καμια περίπτωση το πολυ πολυ να ναι λιγο sexy αλλα σιγουρα οχι too much. Και επίσης πρέπει να κρατάω τσαντα και αν ναι τι είδους;

Εχω ενα κορμακι λουλουδατο ΥΠΕΡΟΧΟ οκ εχει καποιες φθορες οχι εμφανείς θα μπορουσα να το βαλω με μινι φουστα πορτοκαλι πχ αν βρω μια να μου αρεσει ! Και εxω και μια καπως ασημι που δεν ξερω με τι τοπ να την συνδυάσω.Αλλιως πρεπει να βρω κατι αλλο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Μπορεις να παρεις αποσμητικα με 0% αλουμινιο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι να παρεις τα κυπελακια.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ξερει κανεις κανα καλο eyeliner τυπου pen που το πινελο μπροστα να μην ειναι σκληρο και να βγαζει μια ικανοποιητικη ποσοτητα χρωματος;
Για τα nix έχω ακούσει τα καλύτερα, θέλω να πάω να πάρω γιατί με ενα της essence δεν έμεινα ικανοποιημένη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Toυ χρονου τον Ιουνιο μαλλον θα γινει η ορκωμοσία μου! Τι θα προτείνατε να φορεσω; Ξερω αργει αλλα θελω να μαι εντυπωσιακή και επίσης να χω νεανικό στυλ και ντύσιμο. Αυτο μου ταιριάζει ούτως ή αλλως δηλαδη.
Μινι φουστα με σκίσιμο ταιριάζει πιστεύεται; Πειραζει να την βαλω; Ειμαι λεπτεπίλεπτη δεν νομιζω να φαινεται προκλητική σε καμια περίπτωση το πολυ πολυ να ναι λιγο sexy αλλα σιγουρα οχι too much. Και επίσης πρέπει να κρατάω τσαντα και αν ναι τι είδους;

Εχω ενα κορμακι λουλουδατο ΥΠΕΡΟΧΟ οκ εχει καποιες φθορες οχι εμφανείς θα μπορουσα να το βαλω με μινι φουστα πορτοκαλι πχ αν βρω μια να μου αρεσει ! Και εxω και μια καπως ασημι που δεν ξερω με τι τοπ να την συνδυάσω.Αλλιως πρεπει να βρω κατι αλλο.
Για εμένα ολόσωμη φόρμα είναι top, θα ψάξω νά βρω μία από toi moi που είχα πάρει σε έκπτωση καί βγήκε μουρλια για ένα γάμο καί σκέφτομαι νά την βάλω στην ορκωμοσία μου
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.
Κι αυτή είναι ωραία φόρμα για την περίσταση πιστεύω.
141-544002_80_2.jpg
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Toυ χρονου τον Ιουνιο μαλλον θα γινει η ορκωμοσία μου! Τι θα προτείνατε να φορεσω; Ξερω αργει αλλα θελω να μαι εντυπωσιακή και επίσης να χω νεανικό στυλ και ντύσιμο. Αυτο μου ταιριάζει ούτως ή αλλως δηλαδη.
Μινι φουστα με σκίσιμο ταιριάζει πιστεύεται; Πειραζει να την βαλω; Ειμαι λεπτεπίλεπτη δεν νομιζω να φαινεται προκλητική σε καμια περίπτωση το πολυ πολυ να ναι λιγο sexy αλλα σιγουρα οχι too much. Και επίσης πρέπει να κρατάω τσαντα και αν ναι τι είδους;

Εχω ενα κορμακι λουλουδατο ΥΠΕΡΟΧΟ οκ εχει καποιες φθορες οχι εμφανείς θα μπορουσα να το βαλω με μινι φουστα πορτοκαλι πχ αν βρω μια να μου αρεσει ! Και εxω και μια καπως ασημι που δεν ξερω με τι τοπ να την συνδυάσω.Αλλιως πρεπει να βρω κατι αλλο.
Μάξι φόρεμα δείχνει πολύ κομψό ειδικά αν είσαι ψηλή στο προτείνω .
 

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Μάξι φόρεμα δείχνει πολύ κομψό ειδικά αν είσαι ψηλή στο προτείνω .
Σε ευχαριστω ....αλλα δεν ξερω αν θα μου παει εγω μέσω ύψος. Αλλα ειμαι πολυ λεπτοκαμωμένη σαν 16χρονη δηλαδη να στο πω ετσι. Ειναι πολυ βαρύ για μενα νομιζω. Η ολοσωμη φορμα ειναι καλη ιδεα. Εχω ολοσωμα σορτσς που μου πανε τρελα. Αλλα για φορμα δεν ξερω αν θα βρω κατι να μου παει.
Αν βαλω μινι φουστα πειραζει;
Παντως ειχα παει σε ορκωμοσία μιας φιλης παλια στην νομικη και ΠΟΛΛΕΣ κοπελες ηταν κυριολεκτικα λες και πηγαιναν για μανεκεν ντυμένες με λεπτο ψηλο τακουνι. Καθολου σοβαρο ντυσιμο! Δηλαδη εκει ΆΝΕΤΑ φοραγα και μινι φουστα με ενα πεδιλακι με λιγο τακουνι και θα ημουν και πολύ απλή μπροστα στις αλλες.
Εριξα ομως μια ματια σε φωτο απο παλιες ορκωμοσίας απο την δικη μου σχολη και βλεπω πως οι περισσότερες ειναι σοβαρα ντυμένες (Πολυτεχνειο τελειωσα).
 
Τελευταία επεξεργασία:

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Σε ευχαριστω ....αλλα δεν ξερω αν θα μου παει εγω μέσω ύψος. Αλλα ειμαι πολυ λεπτοκαμωμένη σαν 16χρονη δηλαδη να στο πω ετσι. Ειναι πολυ βαρύ για μενα νομιζω. Η ολοσωμη φορμα ειναι καλη ιδεα. Εχω ολοσωμα σορτσς που μου πανε τρελα. Αλλα για φορμα δεν ξερω αν θα βρω κατι να μου παει.
Αν βαλω μινι φουστα πειραζει;
Παντως ειχα παει σε ορκωμοσία μιας φιλης παλια στην νομικη και ΠΟΛΛΕΣ κοπελες ηταν κυριολεκτικα λες και πηγαιναν για μανεκεν ντυμένες με λεπτο ψηλο τακουνι. Καθολου σοβαρο ντυσιμο! Δηλαδη εκει ΆΝΕΤΑ φοραγα και μινι φουστα με ενα πεδιλακι με λιγο τακουνι και θα ημουν και πολύ απλή μπροστα στις αλλες.
Εριξα ομως μια ματια σε φωτο απο παλιες ορκωμοσίας απο την δικη μου σχολη και βλεπω πως οι περισσότερες ειναι σοβαρα ντυμένες (Πολυτεχνειο τελειωσα).
Γενικά να πω ότι η ορκωμοσία είναι αρκετά overrated για εμένα. Αν είναι να αγοράσεις κάτι καινούργιο πάρε κάτι που θα τό φορέσεις και πχ για ένα ποτό, σε μια βάφτιση κάτι τέτοιο τέλος πάντων
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έλα βρήκα καί φωτογραφία από το γάμο με αυτό που έβαλα καί κάτι τέτοιο θά σκεφτόμουν. Σημείωση, είχα πάρει και ένα ασημί ζωνακι για τη μέση που ταίριαζε
IMG_20220518_123608.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.

Γενικά να πω ότι η ορκωμοσία είναι αρκετά overrated για εμένα. Αν είναι να αγοράσεις κάτι καινούργιο πάρε κάτι που θα τό φορέσεις και πχ για ένα ποτό, σε μια βάφτιση κάτι τέτοιο τέλος πάντων
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έλα βρήκα καί φωτογραφία από το γάμο με αυτό που έβαλα καί κάτι τέτοιο θά σκεφτόμουν. Σημείωση, είχα πάρει και ένα ασημί ζωνακι για τη μέση που ταίριαζε
View attachment 102578
Σου παει!
Και εγω συμφωνω 100% δεν θελω να παρω κατι που δεν θα ξαναβαλω ποτε. Για αυτο πχ το μαξι δεν το θελω εκτος του οτι δεν ξερω αν μου παει που αλλου θα το βαλω παλι; Να παω σε γαμο δεν το κοβω με ΤΙΠΟΤΑ ολοι οι συγγενεις παντρευτηκαν χαχα. Ασε που χω ενα φορεματακι που ειναι τελειο για γαμο αλλα λιγο κοντο για την ορκωμοσία. Λες να βαλω αυτο να ξεμπερδεύω;
Απλα ειναι κοντο κατα τα αλλα ειναι σικατο με δαντελιτσα μια χαρα...
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Σου παει!
Και εγω συμφωνω 100% δεν θελω να παρω κατι που δεν θα ξαναβαλω ποτε. Για αυτο πχ το μαξι δεν το θελω εκτος του οτι δεν ξερω αν μου παει που αλλου θα το βαλω παλι; Να παω σε γαμο δεν το κοβω με ΤΙΠΟΤΑ ολοι οι συγγενεις παντρευτηκαν χαχα. Ασε που χω ενα φορεματακι που ειναι τελειο για γαμο αλλα λιγο κοντο για την ορκωμοσία. Λες να βαλω αυτο να ξεμπερδεύω;
Απλα ειναι κοντο κατα τα αλλα ειναι σικατο με δαντελιτσα μια χαρα...
Νομίζω ότι λύση, που έτσι κι αλλιώς θά τα φορέσεις στο μέλλον είναι στενό παντελόνι, ένα λεπτό μπλουζάκι καί σακάκι με ένα βολικό τακούνι. Πολύ πολύ κοντό εγώ δε θα φορούσα είναι η αλήθεια αλλά σιγά! Απλά ένα τέτοιο συνόλο θα χρειαστείς για μελλοντική δουλειά οπότε τό θεωρώ αρκετά καλό σάν επιλογή.

Thanks btw! Έψαχνα νά τό βρώ στο ίντερνετ αλλά δε τα κατάφερα :P
 

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Κοριτσια εχετε καποιο lip balm με χρωμα να μου προτείνετε;
Εχω αυτο της apivita το φραγκοστάφυλο...εχει οντως αρκετα εντονο χρωμα αλλα ειναι για ψυχρες επιδερμίδες περισσότερο. Θα θελα κατι σε πιο θερμο...πχ κοραλι κοκκινο!
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Κοριτσια εχετε καποιο lip balm με χρωμα να μου προτείνετε;
Εχω αυτο της apivita το φραγκοστάφυλο...εχει οντως αρκετα εντονο χρωμα αλλα ειναι για ψυχρες επιδερμίδες περισσότερο. Θα θελα κατι σε πιο θερμο...πχ κοραλι κοκκινο!
https://www.google.com/url?sa=i&sou...aw0ibUkt8kcO4BA1zJ6XmK2h&ust=1653167314408069
Αυτό τό lip balm είναι το καλύτερο όλων. Εγώ έχω την πιο σκούρη απόχρωση, δίνει ένα τρομερά φυσικό χρώμα στα χείλη αλλά φαίνεται ότι έχουν μία ωραία ροδαλοτητα καί γυαλαδα καί είναι παμφθηνο και cruelty free
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top