[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Ειδα πως υπαρχουν στο ali προεκτάσεις για κορμακια για που τα βαζουν για να τα μεγαλωνουν στα μωρα. Μηπως υπαρχουν και εδω αυτα ειτε για μωρα ειτε για ενήλικες; Εγω για εμενα το θελω βασικα...απλα σαν εναλλακτικη και το μωρουδιακό δεν με πειραζει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Τιπς για να μην πονάνε τα πόδια πάνω στα τακούνια ?
 

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Εχετε να μου προτείνετε μια καλη φυτικη μασκα μαλλιων; Οχι για βαμμένα μαλλιά...θελω να τα κανει απαλα και να ξεμπερδεύονται οσο πιο ευκολα γινεται.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Εχετε να μου προτείνετε μια καλη φυτικη μασκα μαλλιων; Οχι για βαμμένα μαλλιά...θελω να τα κανει απαλα και να ξεμπερδεύονται οσο πιο ευκολα γινεται.
Apivita με αλόη κ υαλουρονικο
 

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Mηπως εχει παει καποια απο εδω σε καποιο πολύ ωραιο σπα στην Αθηνα;
Θελω να ξεχαστω και να χαλαρώσω όσο περισσότερο γινεται!
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Ξέρετε καμία σερβιετα που να είναι πιο φιλική στο δέρμα και να μην καταλήγεις την 4η μέρα σα να φορούσες τσιμέντο;
Always..
Το τσιμέντο δεν το κατάλαβα δεν το έχω αισθανθεί ποτε. Πάντως τις θεωρώ μακράν τις καλυτερες
Θα προτιμουσα να ήταν άοσμες. Ακόμα κι αυτό το ελαφρυ άρωμα που έχουν με ενοχλεί προσωπικα
Αλλά οκ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Mηπως εχει παει καποια απο εδω σε καποιο πολύ ωραιο σπα στην Αθηνα;
Θελω να ξεχαστω και να χαλαρώσω όσο περισσότερο γινεται!
Αμα το βρεις έρχομαι κι εγώ
 
Τελευταία επεξεργασία:

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Παλι άσχετο λιγο...αλλα τι καλαμάκια σας βολεύουν περισσότερο; Μπαμπου, μεταλλικα ή γυαλινα;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Έχει δοκιμάσει κάποιος βαφή ρούχου ? Επίσης μήπως ξέρετε σε περίπτωση που κάποιο ρούχο είναι κάπως σκουρόχρωμο αν μπορει το καινούριο χρώμα που θα βάλουμε να είναι πιο ανοιχτό ?
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Παλι άσχετο λιγο...αλλα τι καλαμάκια σας βολεύουν περισσότερο; Μπαμπου, μεταλλικα ή γυαλινα;
Καλαμακια; του φραπέ; υπάρχουν γυάλινα καλαμακια του φραπέ; εμενα πλαστικα παντως με βολευουν :pardon:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχει δοκιμάσει κάποιος βαφή ρούχου ? Επίσης μήπως ξέρετε σε περίπτωση που κάποιο ρούχο είναι κάπως σκουρόχρωμο αν μπορει το καινούριο χρώμα που θα βάλουμε να είναι πιο ανοιχτό ?
Μόνο μαυρη αλλά δεν μου πετυχε
Είχα αγοράσει ένα μαύρο παντελόνι από Zara το έβαλα πλυντήριο και μου έκανε γραμμές άσπρες δεν ξέρω και δεν είναι και το πρώτο παντελόνι μαύρο που μου το παθαίνει αυτό και δεν βάζω σκόνη βάζω υγρό απορρυπαντικό. πήρα βαφη το Έβαψα το βρασα έκανα όλες τις οδηγίες που έπρεπε Όλα μία χαρά όταν ξαναμπήκε πλυντήριο ξανά πάλι τα ίδια οι γραμμές εκεί
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θέμα ζέστη : τι φοράτε όσες δε φοράτε φορέματα; θέμα παντελονια ρίξτε καμμια ιδέα...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Καλαμακια; του φραπέ; υπάρχουν γυάλινα καλαμακια του φραπέ; εμενα πλαστικα παντως με βολευουν :pardon:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Μόνο μαυρη αλλά δεν μου πετυχε
Είχα αγοράσει ένα μαύρο παντελόνι από Zara το έβαλα πλυντήριο και μου έκανε γραμμές άσπρες δεν ξέρω και δεν είναι και το πρώτο παντελόνι μαύρο που μου το παθαίνει αυτό και δεν βάζω σκόνη βάζω υγρό απορρυπαντικό. πήρα βαφη το Έβαψα το βρασα έκανα όλες τις οδηγίες που έπρεπε Όλα μία χαρά όταν ξαναμπήκε πλυντήριο ξανά πάλι τα ίδια οι γραμμές εκεί
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Θέμα ζέστη : τι φοράτε όσες δε φοράτε φορέματα; θέμα παντελονια ρίξτε καμμια ιδέα...
Παντελονες φαρδιές καί πιο στενά παντελόνια από ελαφρύ τύπου λινό ύφασμα, ολόσωμες φόρμες καί μακριές φούστες με κροπ τοπ
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Χαίρετε είχα αγοράσει από το φαρμακείο Aloe Vera 99% Pure την είχα αγοράσει γιατί έκανα το χειμώνα μάσκες μόνη μου σπιτικές Αλλά μου έχει μείνει πάρα πολύ και αναρωτιέμαι Πώς μπορώ να τη χρησιμοποιήσω; ενυδατική για μετά το μπάνιο έχω,θα μπορούσα ας πούμε να τη χρησιμοποιώ μετά τη θάλασσα; Κάνει τίποτα;
Και αμυγδαλέλαιο έχω Επίσης και αυτό τι μπορώ να το κάνω;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παντελονες φαρδιές καί πιο στενά παντελόνια από ελαφρύ τύπου λινό ύφασμα, ολόσωμες φόρμες καί μακριές φούστες με κροπ τοπ
Ψάχνω για φαρδιές παντελόνες και ρε παιδί μου ότι έχω δοκιμάσει δεν μου αρέσει καθόλου τα υφάσματα είναι Εγώ Είμαι περίεργη Δεν ξέρω ή θα μου είναι κοντές ή θα με παχαίνουν. Μπορεί και εγώ να έχω γίνει μυστήρια τι να πω.

Τελικά πήρα κλασικά στενά παντελόνια Λίγο κοντά ολόσωμη φόρμα δεν έχω πάει ακόμα να κοιτάξω είναι και αυτό μέσα στο σχέδιο

Κάνω τα ψώνια λίγα-λίγα Γιατί δεν μπορώ παραπάνω από μισή ώρα να φάω μέσα σε ένα μαγαζί


Πέδιλα πήρα πλατφόρμες πήρα σανδαλάκια πηρα. Και τρεις νέες μπλουζες.

Μία τσαντούλα μου λείπει καλοκαιρινή
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Χαίρετε είχα αγοράσει από το φαρμακείο Aloe Vera 99% Pure την είχα αγοράσει γιατί έκανα το χειμώνα μάσκες μόνη μου σπιτικές Αλλά μου έχει μείνει πάρα πολύ και αναρωτιέμαι Πώς μπορώ να τη χρησιμοποιήσω; ενυδατική για μετά το μπάνιο έχω,θα μπορούσα ας πούμε να τη χρησιμοποιώ μετά τη θάλασσα; Κάνει τίποτα;
Τζελ αλόης εννοείς ?
Και αμυγδαλέλαιο έχω Επίσης και αυτό τι μπορώ να το κάνω;
Στα μαλλιά , στα φρύδια , στις βλεφαρίδες ακόμα και να την αναμείξεις με την ενυδστικη σου αν έχεις ξηρη επιδερμίδα.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Τζελ αλόης εννοείς ?

Στα μαλλιά , στα φρύδια , στις βλεφαρίδες ακόμα και να την αναμείξεις με την ενυδστικη σου αν έχεις ξηρη επιδερμίδα.
Δεν πιστεύω να δημιουργεί τριχοφυια. Όπως το καστορελαιο, ε! ;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δεν πιστεύω να δημιουργεί τριχοφυια. Όπως το καστορελαιο, ε! ;
Όχι ! Το καστορέλαιο επειδή ακριβώς βοηθάει στην ανάπτυξη της τρίχας χρησιμοποιείται σε συγκεκριμένα σημεία πχ φρύδια βλεφαρίδες
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Χαίρετε είχα αγοράσει από το φαρμακείο Aloe Vera 99% Pure την είχα αγοράσει γιατί έκανα το χειμώνα μάσκες μόνη μου σπιτικές Αλλά μου έχει μείνει πάρα πολύ και αναρωτιέμαι Πώς μπορώ να τη χρησιμοποιήσω; ενυδατική για μετά το μπάνιο έχω,θα μπορούσα ας πούμε να τη χρησιμοποιώ μετά τη θάλασσα; Κάνει τίποτα;
Και αμυγδαλέλαιο έχω Επίσης και αυτό τι μπορώ να το κάνω;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ψάχνω για φαρδιές παντελόνες και ρε παιδί μου ότι έχω δοκιμάσει δεν μου αρέσει καθόλου τα υφάσματα είναι Εγώ Είμαι περίεργη Δεν ξέρω ή θα μου είναι κοντές ή θα με παχαίνουν. Μπορεί και εγώ να έχω γίνει μυστήρια τι να πω.

Τελικά πήρα κλασικά στενά παντελόνια Λίγο κοντά ολόσωμη φόρμα δεν έχω πάει ακόμα να κοιτάξω είναι και αυτό μέσα στο σχέδιο

Κάνω τα ψώνια λίγα-λίγα Γιατί δεν μπορώ παραπάνω από μισή ώρα να φάω μέσα σε ένα μαγαζί


Πέδιλα πήρα πλατφόρμες πήρα σανδαλάκια πηρα. Και τρεις νέες μπλουζες.

Μία τσαντούλα μου λείπει καλοκαιρινή
Εγώ παντελονες ανυπομονώ να βρώ σε καμία Ινδία τώρα. Ίσως αυτές που είναι πιο στενές κάτω να σε κάνουν να νιώθεις καλύτερα με τό σώμα σου!
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,441 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top