[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,848 μηνύματα.
Δεν θα περπατήσω ποτέ σε τακούνια 😭
 
Τελευταία επεξεργασία:

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
received_366496288924913.jpeg

Πώς έχετε τα νύχια σας; 😊
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,572 μηνύματα.
View attachment 105222
Πώς έχετε τα νύχια σας; 😊
Τι όμορφα <3 Εγώ προς το παρόν τα έχω άβαφα, μετά από κάποιο διάστημα τα βγάζω μόνη μου, αλλά πριν περίπου 1,5-2 μήνες τα είχα έτσι:

0D2D54C3-4980-418B-919B-A2ACC6430B8E.jpeg

Όχι και η καλύτερη φωτογραφία αλλά μόνο αυτήν έχω που τα δείχνω κανονικά. Θέλω να κάνω το ίδιο σύντομα αλλά με μπλε αυτή τη φορά!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,528 μηνύματα.
Ας μοιραστώ λίγο το τεράστιο πρόβλημα μου... Δεν μπορώ με τίποτα να περπατήσω σε τακούνια και δεν μιλάω για 12ποντα, ούτε καν σε μικρό μικρό τακουνάκι αρβύλας😂 για αυτό κυκλοφορώ με βανς με σταρακια... Για κανονικό τακούνι δεν το συζητάω καν, θα φάω 1000 βούτες. Πώς θα γίνει να μάθω να περπατάω σε αυτά?😭
θα πρεπει να το κοιταξεις με ειδικους ορθοπεδικους
ισως ειναι κοντοι οι αχίλλειοι τενοντες και παρπατας με τις μυτες, οποτε θελουν διορθωση
υπαρχει ενας ορθοπεδικος στο νοσοκομειο της βουλας που ασχολειτε με ην ποιοτητα βαδισματος και τρεξιματος . Δεν θυμαμαι το ονομα του αλλα αν ρωτησεις...
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Τι όμορφα <3 Εγώ προς το παρόν τα έχω άβαφα, μετά από κάποιο διάστημα τα βγάζω μόνη μου, αλλά πριν περίπου 1,5-2 μήνες τα είχα έτσι:

View attachment 105223
Όχι και η καλύτερη φωτογραφία αλλά μόνο αυτήν έχω που τα δείχνω κανονικά. Θέλω να κάνω το ίδιο σύντομα αλλά με μπλε αυτή τη φορά!
Φοβερά!! Και το σχέδιο πολύ όμορφο! Μου αρέσουν πολύ τέτοια μικρά σχέδια στα νύχια.Θεωρώ το κάνουν πιο σικ.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,528 μηνύματα.
Τι όμορφα <3 Εγώ προς το παρόν τα έχω άβαφα, μετά από κάποιο διάστημα τα βγάζω μόνη μου, αλλά πριν περίπου 1,5-2 μήνες τα είχα έτσι:

View attachment 105223
Όχι και η καλύτερη φωτογραφία αλλά μόνο αυτήν έχω που τα δείχνω κανονικά. Θέλω να κάνω το ίδιο σύντομα αλλά με μπλε αυτή τη φορά!
καλα μιλαμε για απαιχτα δακτυλα , μπραβω
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
View attachment 105222
Πώς έχετε τα νύχια σας; 😊
Κουκλίστικα! Μου βγάζουν κάτι σε νυφικό μανικιούρ αλλά και γιατί όχι;
Τι όμορφα <3 Εγώ προς το παρόν τα έχω άβαφα, μετά από κάποιο διάστημα τα βγάζω μόνη μου, αλλά πριν περίπου 1,5-2 μήνες τα είχα έτσι:

View attachment 105223
Όχι και η καλύτερη φωτογραφία αλλά μόνο αυτήν έχω που τα δείχνω κανονικά. Θέλω να κάνω το ίδιο σύντομα αλλά με μπλε αυτή τη φορά!
Θ-ε-ϊ-κ-ά

Εγώ λέω να κάνω κάτι τέτοιο. Όχι ακριβώς το ίδιο, το θέλω λίγο πιο απλό.
2022-07-17T10_38_28.png
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Κουκλίστικα! Μου βγάζουν κάτι σε νυφικό μανικιούρ αλλά και γιατί όχι;

Θ-ε-ϊ-κ-ά

Εγώ λέω να κάνω κάτι τέτοιο. Όχι ακριβώς το ίδιο, το θέλω λίγο πιο απλό.
View attachment 105230
Βγάζουν λίγο μανικιούρ νύφης όντως!! Αλλά ευτυχώς ακόμα δε παντρεύομαι αχαχαχαχ!
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Τι όμορφα <3 Εγώ προς το παρόν τα έχω άβαφα, μετά από κάποιο διάστημα τα βγάζω μόνη μου, αλλά πριν περίπου 1,5-2 μήνες τα είχα έτσι:

View attachment 105223
Όχι και η καλύτερη φωτογραφία αλλά μόνο αυτήν έχω που τα δείχνω κανονικά. Θέλω να κάνω το ίδιο σύντομα αλλά με μπλε αυτή τη φορά!
Φανταστικά, απίστευτα, τέλεια
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,572 μηνύματα.
Μου έκαναν δώρο αυτό το μπλουζάκι σήμερα και έχω ξετρελαθεί. Ήθελα σας το δείξω, well because why not.

E02F0C0B-2ED4-498C-B480-49C97CC96C5C.jpeg
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ μετά από πολλά εγκεφαλικά κύτταρα καμένα αποφάσισα να μην πάρω σάρι γιατί είναι κρίμα να μήν τό βάλω πουθενά αλλού. Επίσης στην Ινδία δε πήρα μαζί μου ούτε καλά παπούτσια ούτε γενικότερα καλό ντύσιμο. Ενώ βρήκα άπειρες επιλογές από ρούχα και αξεσουάρ, με τα παπούτσια δυσκολεύτηκα αρκετά οπότε πήρα κάτι που δε με τρέλανε αλλά μπορώ να τό συνδιασω με πολλά ρούχα. Οπότε για τό γάμο έχουμε τα εξής, η μπλούζα θέλει ράψιμο οπότε θα τη μεταποίησω καί θα της κάνω ένα μικρό ντεκολτέ γιατί δε μου αρέσει που είναι τόσο κλειστή. Τα υπόλοιπα είναι παπούτσια, δαχτυλίδι, βραχιόλια, σκουλαρίκια και φάκελος.
IMG_20220717_160627.jpg

IMG_20220717_160354.jpg
IMG_20220717_160513.jpg
IMG_20220717_160419.jpg
IMG_20220717_160532.jpg

Καί επίσης πήρα καί ένα ακόμα σύνολο που θεωρείται παραδοσιακό αλλά θεωρώ ότι άνετα το φοράω στην Ελλάδα
IMG_20220717_160335.jpg

IMG_20220717_160552.jpg

IMG_20220717_160301.jpg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΕΠΊΣΗΣ να προσθέσω ότι γενικά δεν ήμουν ποτέ μανιακή με τα ψώνια απλά όταν βρίσκω καλά παπούτσια με 10€ τα οποία θα έκαναν 40 στην Ελλάδα καί γενικότερα πράγματα που θα τα έβρισκα στο 3 φορές πάνω στην Ελλάδα, ε νομίζω ότι αξίζει γενικά
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,848 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,572 μηνύματα.
Σου πάει πολύ!❤️ Προσωπικά δεν μου αρέσουν καθόλου αυτού του είδους μπλουζάκια, αλλά σε εσένα είναι οτκ!
Ποτέ δεν φοράω τέτοια μπλουζάκια σε γενικές γραμμές. Έχω μια τρέλα με τα κολλητά αλλά με τα ανοιχτά δεν έχουμε καλή σχέση :lol: Αυτό είναι συνδυασμός και των δυο.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Κουκλίστικα! Μου βγάζουν κάτι σε νυφικό μανικιούρ αλλά και γιατί όχι;

Θ-ε-ϊ-κ-ά

Εγώ λέω να κάνω κάτι τέτοιο. Όχι ακριβώς το ίδιο, το θέλω λίγο πιο απλό.
View attachment 105230
Το δαχτυλίδι ολα τα λεφτά πάντως....δε ξέρω ποιανής είναι αλλα τέλειο..μου θυμίζει ένα δικό μου
IMG_20220717_140216.jpg

Μου έκαναν δώρο αυτό το μπλουζάκι σήμερα και έχω ξετρελαθεί. Ήθελα σας το δείξω, well because why not.

View attachment 105239
Φανταστικό μπλουζάκι,σου κάθεται πάρα πολύ όμορφα πραγματικά.Και ταιριάζει πολύ και με το παντελόνι σου 😁
Λοιπόν εγώ μετά από πολλά εγκεφαλικά κύτταρα καμένα αποφάσισα να μην πάρω σάρι γιατί είναι κρίμα να μήν τό βάλω πουθενά αλλού. Επίσης στην Ινδία δε πήρα μαζί μου ούτε καλά παπούτσια ούτε γενικότερα καλό ντύσιμο. Ενώ βρήκα άπειρες επιλογές από ρούχα και αξεσουάρ, με τα παπούτσια δυσκολεύτηκα αρκετά οπότε πήρα κάτι που δε με τρέλανε αλλά μπορώ να τό συνδιασω με πολλά ρούχα. Οπότε για τό γάμο έχουμε τα εξής, η μπλούζα θέλει ράψιμο οπότε θα τη μεταποίησω καί θα της κάνω ένα μικρό ντεκολτέ γιατί δε μου αρέσει που είναι τόσο κλειστή. Τα υπόλοιπα είναι παπούτσια, δαχτυλίδι, βραχιόλια, σκουλαρίκια και φάκελος.
View attachment 105231
View attachment 105233View attachment 105234View attachment 105235View attachment 105236
Καί επίσης πήρα καί ένα ακόμα σύνολο που θεωρείται παραδοσιακό αλλά θεωρώ ότι άνετα το φοράω στην Ελλάδα
View attachment 105238
View attachment 105241
View attachment 105242
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΕΠΊΣΗΣ να προσθέσω ότι γενικά δεν ήμουν ποτέ μανιακή με τα ψώνια απλά όταν βρίσκω καλά παπούτσια με 10€ τα οποία θα έκαναν 40 στην Ελλάδα καί γενικότερα πράγματα που θα τα έβρισκα στο 3 φορές πάνω στην Ελλάδα, ε νομίζω ότι αξίζει γενικά
Πολύ όμορφες επιλογές 😁
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Το δαχτυλίδι ολα τα λεφτά πάντως....δε ξέρω ποιανής είναι αλλα τέλειο..μου θυμίζει ένα δικό μου
View attachment 105243

Φανταστικό μπλουζάκι,σου κάθεται πάρα πολύ όμορφα πραγματικά.Και ταιριάζει πολύ και με το παντελόνι σου 😁

Πολύ όμορφες επιλογές 😁
Ευχαριστώ πολύ πολύ ❤️ Νομίζω ότι είναι πράγματα που γενικά θα φορέσω και εκτός (πάντα είχα μία λατρεία στα πιο έθνικ ρούχα) και όπως είπα δυστυχώς για τους ανθρώπους που δουλεύουν στην Ινδία, είναι όλα αρκετά οικονομικά. Πολύ πολύ όμορφο το δαχτυλίδι
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Επειδή είδα τι ωραία πράγματα αγοράσατε ή κάνατε για τους εαυτούς σας, κι επειδή έχω πήξει λόγω καραντίνας, έκανα κι εγώ κάποια ψώνια από shein. Μέσα στα διάφορα που παρήγγειλα πήρα κι αυτό το σετ πιτζάμες.
 

epan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο epan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Εχει παρει καμια κολαν adidas...μου βγαζει προτινόμενο νουμερο 32 ! Ενω εγω φοραω small συνηθως....αλλα δεν εχω βαλει ποτε adidas. Μια φορα βεβαια ειχα παρει ενα αθλητικο σορτσακι το μικροτερο νουμερο που ειχαν και ηταν τεραστιο.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Από αυτά που έχουν έρθει, γιατί παρήγγειλα αρκετά πράγματα, κάποια τα κράτησα, κάποια άλλα όπως τα παπούτσια τα έστειλα πίσω και παρήγγειλα άλλα. Αυτό που έχω ξεχωρίσει είναι το δαχτυλίδι που νομίζω ότι δεν είναι έχω δεί κάτι παρόμοιο
IMG_20220720_122637.jpg
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Από αυτά που έχουν έρθει, γιατί παρήγγειλα αρκετά πράγματα, κάποια τα κράτησα, κάποια άλλα όπως τα παπούτσια τα έστειλα πίσω και παρήγγειλα άλλα. Αυτό που έχω ξεχωρίσει είναι το δαχτυλίδι που νομίζω ότι δεν είναι έχω δεί κάτι παρόμοιο
View attachment 105377
Εξαιρετικό 😁
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top