Γυναικεία συμπεριφορά

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Θυμάμαι στο Nip/tuck ήταν μια τρανσέξουαλ που έκανε "life coaching" και έβγαζε άπειρα λεφτά...όπως όλοι σε αυτή την σειρά δηλαδή. Και μετά στο Californication που ήταν εντελώς ηλίθιο αλλά το έβλεπα για να το κοροιδεύω ήταν ένας τύπος ο οποίος πρέπει να είναι το είδωλο του James μας. Μάλλον κάποιοι βλέπουν αυτές τις σειρές του Hollywood και νομίζουν πως είναι έτσι και η πραγματική ζωή. Σαν τις κυράτσες που έβλεπαν Λαμψη, Καλημέρα Ζωή, Μεξικάνικα, τόλμη & γοητεια και νόμιζαν πως όλος ο κοσμος μπλέκει τα μπούτια του, όλοι είναι λεφτάδες, κάνουν συνέχεια τεστ πατρότητας, βρίσκουν τον χαμένο τους δίδυμο, παθαίνουν αμνησία και κώμα λες και είναι κρυολόγημα, κλπ.
Hey, λίγα τα λόγια σου για τον Χανκ- είναι και γαμώ τα παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γυναικεία ψυχοσύνθεση? :hehe: τρέχα γύρευε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
god damn it, man, GOD DAMN IT! ρεε συντονιστειτε λιγο δεν γινεται να πιστευετε πως ειναι ολες οι γυναικες ιδιες, ουτε ολοι οι αντρες ιδιοι! αυτα περι ψυχοσυνθεσης ειναι δικαιολογιες απλα. Δεν γινεται να εχουν ιδιο τροπο σκεψης ολες αυτες οι γυναικες γυρω σου ρε φιλε, απλα δεν παιζει. και δεν υπαρχει μια λογικη, την εμαθες, οκ εισαι κομπλε τωρα τα 3/4 του γυναικιου πληθυσμου ψοφανε για την παρτη σου.
νταξει μαν σε ετυχε μια που ηταν ετσι, δλδ τοτε πρεπει να βαλλεις ταμπελα και σε ολες υπολοιπες? (ναι εκτος απο την αδελφη και την μανα σου ας πουμε αυτες θα ειναι οι εξαιρεσεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με δουλεύεις? Η μανα μου και η αδερφή μου είναι κλασικό παράδειγμα :lol: νταξει να μιλήσω σοβαρά τώρα... δεν έχουν όλες το ίδιο σκεπτικό αλλά το έχουν πολλές και μας τα πρήζουν π.χ. ήμουν άρρωστος μια φορά και της λέω της δικιά μου οτι δεν μπορω να βγούμε το βράδυ. Της λέω δεν πιστεύω να σε πειράζει? Οχι μου λέει σιγά το πράγμα... μετά απο καιρό σε άσχετη στιγμή μου το πετάει πάνω σε ένα καυγά και μένω μαλάκας! Οτι και καλά δεν της έδωσα σημασία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
μετά απο καιρό σε άσχετη στιγμή μου το πετάει πάνω σε ένα καυγά και μένω μαλάκας! Οτι και καλά δεν της έδωσα σημασία...
Omg αυτό είναι από τα χειρότερα που μπορούν να σου κάνουν :P Να το κρατάς να το κρατάς και κάποια στιγμή να εκρήγνυσαι..bad for the soul..

Φευ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lonely_Rider

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Καλά παιδιά εντάξει διαβάζω τόση ώρα τα μηνύματα και από τη μια γελάω και από την άλλη προβληματίζομαι...
Εγώ λοιπόν είμαι το άκρο αντίθετο από το παλικάρι που άνοιξε το topic... Όταν θέλω μια κοπέλα κάνω εγώ το πρώτο βήμα της πιάνω την κουβέντα μεταφέρω την κουβέντα σε προσωπικό επίπεδο της πετάω σπόντες και όοολα τα συναφή... και λέγοντας όλα εννοώ οτιδήποτε περιλαμβάνει η "τέχνη" του Φλερτ ( Τονίζω ότι δεν ψάχνω για one night stand εκτός και αν μου τύχει οπότε ο playboy να μην αρχίσει τις ιστορίες για αγρίους)... Και επειδή την έχω πατήσει πέντε φορές με διαφορετικά πρόσωπα αλλα τον ίδιο τρόπο θα σας πώ τι έχω συμπεράνει με την λίγη μου εμπειρία, άλλωστε 20 χρονών είμαι δεν έχω και την τρελή πείρα... Όλες οι κοπέλες- γκόμενες έχουν ένα κοινό μοτίβο συμπεριφοράς... Αν είσαι καλό παιδί αλλα κλειστός τύπος σε λένε "αναισθητο" και σε παρατάνε για τον κάθε μαλάκα πέφτουλα που θα βρεθεί στο κλάμπ που μπορεί να έτυχε να πάνε το βράδυ.... Αν τώρα είσαι καλό παιδι και τύπος σαν και μένα που εκδηλώνει ενδιαφέρον θα σε πουν "Το σκυλάκι μου που το έχω όποτε γουστάρω και δεν του το ξεκόβω να πάει παρακάτω παρά τον έχω για τις ένεσεις τόνωσης του εγοϊσμού μου". Οπότε και πάνε πάλι στον πρώτο πέφτουλα μαλακά που θα τις πετάξει μετά από καμιά εβδομάδα.... Μακροπρόθεσμα και θα σας θυμηθούν και τους δυο τύπους και θα κοπανήσουν το κεφάλι τους στον τοίχο αλλά στην περίπτωση την δικία μου θα προσπαθήσουν να μας κερδίσουν...Αλλά εσύ είτε έχεις πάει παρακάτω είτε λες "σιγά μην σου κάτσω τώρα! Έχω και έναν εγωισμό κυρά μου! ". Αυτό συμβαίνει στις ηλικίες 15-23 με υπάρχουσες πάντα εξαιρέσεις.... Μιλάω με δικές μου εμπειρίες και το συμπέρασμα είναι δικό μου... Από τις οκτώ "γκόμενες" που έχω συναναστραφεί (όλες τελείως διαφορετικοί χαρακτήρες μεταξύ τους) μόνο μία δεν υπάκουσε στον παραπάνω κανόνα, με αυτή είμαι κολλημένος ακόμα μετά από 5 μήνες και ήταν η μόνη που μου ξηγήθηκε σταράτα με τρόπο όμως που μου προκάλεσε εγκεφαλικό... Τώρα ότι και να λένε οι Κυρίες που απάντησαν παραπάνω η αλήθεια είναι ότι οι γυναίκες δεν έχουν ιδέα τι θέλουν από το πιό μικρό μέχρι και το πιό μεγάλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κμόνο μία δεν υπάκουσε στον παραπάνω κανόνα, με αυτή είμαι κολλημένος ακόμα μετά από 5 μήνες και ήταν η μόνη που μου ξηγήθηκε σταράτα με τρόπο όμως που μου προκάλεσε εγκεφαλικό...

Έλα πες μας αυτή την ιστορία.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,068 μηνύματα.
Εγώ έχω την εντύπωση οτι, είτε άντρας είτε γυναίκα, την ειλικρίνεια την εκτιμάς και την αποζητάς από κάποια ηλικία και μετά, αφού ζήσεις κάποια "κακά παιδιά", αφού περάσεις πάθη, έρωτες, αγωνίες κλπ. Ίσως τελικά αν δε ζήσεις αυτά τα πράγματα από νωρίς κάποια στιγμή σου λείψουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Μετά από κάποια ηλικία, θες να βρεις τον άνθρωπό σου και να ηρεμήσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lonely_Rider

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Εκεί όμως είναι που το χάνεις το παιχνίδι γιατί στην ηλικία που έχεις αποφασίσει να ηρεμήσεις έχεις σχηματίσει την εικόνα της ανεγκέφαλης "γκόμενας" που μόνο για σοβαρά πράγματα δεν είναι... Και αυτό στο λέω όχι γιατί είμαι υπέρ αυτού του τρόπου σκέψης(ποτέ δεν κρίνω τον άλλον αν δεν τον γνωρίσω και μου αρέσει να δίνω δεύτερες ευκαιρίες) αλλά γιατί έτσι σκέφτεται η πλειοψηφία του ανθρώπινου είδους.... Παρ 'το και από την δική σας πλευρά... Πόσες γυναίκες που έχουν αποφασίσει να "ηρεμήσουν" δίνουν βάση σε άντρες που είχαν κάνει πολλές "λάθος" επιλογές και έχουν και αυτοί αποφασίσει να σοβαρευτούν και να "ηρεμήσουν";;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Εγώ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lonely_Rider

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ναι αλλά εσύ δεν είσαι το ευρύτερο αντιπροσωπευτικό παράδειγμα του γυναικείου πληθυσμού... και να σου πω και κάτι; μπορείς να μου βρεις άλλα 8 εκατομμύρια που θα πουν το ίδιο... Πόσες όμως το λένε και το κάνουν;;; Είναι σαν να σου λέει ένας άντρας οτι δεν βλέπει πορνό.... Εκατομμύρια θα το πούν αλλά απειροελάχιστοι το κάνουν... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Μα δεν είπα πως "θα" το κάνω, το έχω κάνει. Και εγώ είμαι μικρή ακόμα, δεν πρόλαβα να κάνω πάρα πολλά (συμφωνα με αυτό που θεωρώ εγώ "πολλά"), όμως ο άνθρωπος με τον οποίον είμαι τώρα ήταν η πρώτη μου πραγματική σχέση (όλα τα άλλα ήταν απλά σεξ) και αυτός είχε ένα σωρό γκόμενες πριν από μένα.
Ετσι πάει, αμα δεν βρίσκεις κάτι να σου ταιριάζει, κάνεις απλά σεξ γιατί άνρθωποι είμαστε και έχουμε ανάγκες. Δεν είναι πάντα πως "αποφασίζεις" μια μέρα να κάνεις κατι σοβαρό, ενώ πριν δεν ήθελες. Εγώ πάντα ήθελα κάτι σοβαρό, αλλά δεν έτυχε να γνωρίσω κάτι που να αξίζει πιό πριν και βολευόμουν ανάλογα.

Υ.Γ. Οποιος λέει πως δεν βλέπει τσόντες είναι τελείως ηλίθιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lonely_Rider

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Σημασία δεν έχει το "θα" ή το έχω ήδη κάνει... Σημασία έχει ότι δυστυχώς τη σήμερον ημέρα πολλοί ασπάζονται το ρητό "Δάσκαλε που δίδασκες..." Σου ξαναλέω ότι μιλάμε για το σύνολο και όχι μεμωνομένα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ναι, αλλά που διαφωνείς? Δεν σου είπα πως αμα δεν βρίσκει ο άλλος κάτι που θέλει, τότε βολεύεται με κάτι εφήμερο και ρηχό μέχρι να βρει αυτό που θέλει? Το "σύνολο" (δηλαδή τα περισσότερα παιδιά της ηλικίας σου) απλά δεν έχει βρει ακόμα αυτό που θέλει, για αυτό τσιλιμπουρδίζει από εδω κι από εκεί μέχρι να το βρει. Που είναι το πρόβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lonely_Rider

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Δε διαφωνώ και γω τις ίδιας άποψης είμαι απλά όσο τσιλιμπουρδίζει η άλλη με όποιον λάχι μην έρχετε στα μεσο διαστηματα και μου την πέφτει μόνο και μόνο για να λέει ότι έχω και την καβάτζα μου... καλα κάνεις και τριγυρνάς με όποιον θέλεις αλλα μην ζητάς απο μένα την επιβεβαίωση όποτε εισαι μπακούρι... γιατι αν και όταν αποφασίσεις ότι εγώ είμαι αυτό που ψάχνεις έτσι όπως μου εχείς φερθεί πολλάκις και όχι μόνο μία φορα μετα θα φας πόρτα... Λογικό δεν είναι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Λογικό είναι, αλλά μάλλον αφού δεν είσαι τώρα αυτό που θέλει, δεν θα σαι ούτε και αργότερα.
Δεν είναι ότι μια μέρα ξυπνάμε και θέλουμε τα καλά παιδιά..
Είναι ότι μια μέρα ξυπνάμε και θέλουμε τα καλά παιδιά ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΗΜΕΙΑ.
Αφού δεν υπήρχε στην αρχή, δεν θα υπάρχει ούτε μετά, άρα πάλι καβάτζα θα σαι.

(Ειδικά αν είσαι τόοοοοοοσο θυμωμένος... )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lonely_Rider

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Ρε κοπελιά πλάκα μου κάνεις;;; όταν τρώω πόρτα εφτά συνεχόμενα χρόνια(ξεκινώντας αυτή να με φλερτάρει) ξεκολλάω και μετά έρχεται η κυρία και μου λέει "Ξέρεις είσαι αυτό που πάντα έψαχνα..." ε μετά άμα έρθεις στην θέση μου μην ρίξεις πόρτα στον ηλίθιο και μην αγανακτήσεις... δεν είμαι θυμωμένος αλλά αγανακτώ όταν ο άλλος εκμεταλλεύεται την καλοσύνη μου και υποτιμά το IQ μου... δεν νομίζω να μιλάω παράλογα... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,068 μηνύματα.
Εκεί όμως είναι που το χάνεις το παιχνίδι γιατί στην ηλικία που έχεις αποφασίσει να ηρεμήσεις έχεις σχηματίσει την εικόνα της ανεγκέφαλης "γκόμενας" που μόνο για σοβαρά πράγματα δεν είναι... Και αυτό στο λέω όχι γιατί είμαι υπέρ αυτού του τρόπου σκέψης(ποτέ δεν κρίνω τον άλλον αν δεν τον γνωρίσω και μου αρέσει να δίνω δεύτερες ευκαιρίες) αλλά γιατί έτσι σκέφτεται η πλειοψηφία του ανθρώπινου είδους.... Παρ 'το και από την δική σας πλευρά... Πόσες γυναίκες που έχουν αποφασίσει να "ηρεμήσουν" δίνουν βάση σε άντρες που είχαν κάνει πολλές "λάθος" επιλογές και έχουν και αυτοί αποφασίσει να σοβαρευτούν και να "ηρεμήσουν";;;

Και πού θα το ξέρω εγώ τι είναι ο άντρας που μόλις γνώρισα ή πού θα ξέρει αυτός αν εγώ στη ζωή μου έχω περάσει την ώρα μου και με 5 ηλίθιους; Το παρελθόν παραμένει στο παρελθόν, εφόσον τη δεδομένη στιγμή είμαι σωστή, το τι έκανα στο παρελθόν μου δεν τον αφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Παναγή, αυτή η κοπέλα που περιγράφεις, ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΘΕΛΕΙ.
Δεν ξέρω πόσο πιο απλά να στο πω. Θα φας τα σπασμένα κάποιου άλλου.
Μην το παίρνεις προσωπικά, δεν φταις εσύ, απλώς δεν σε γουστάρει, που λεει και η ταινία.

Σου λέει πως πάντα εσένα έψαχνε γιατί την έχει πιάσει ανασφάλεια.
Μόλις της περάσει, θα σε φτύσει.

Και ναι, είσαι θυμωμένος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top