Γυναικεία συμπεριφορά

Lonely_Rider

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν με θέλει ή όχι δεν έκατσα να το ψάξω και συμφωνώ μαζί σου ότι ήρθε για ακόμα μια φορά για την επιβεβαίωση... Δεν το παίρνω προσωπικά γιατί το στάδιο του "μήπως κάνω εγώ κάποιο λάθος" το έχω ξεπεράσει μετά από την ιστορία που ανέφερα πιο πάνω... Τώρα απλά προσέχω να μην της ξαναδώσω λαβή για την ίδια συμπεριφορά... Και θυμωμένος σου ξαναλέω δεν είμαι... Και αυτό το στάδιο το περάσαμε... Πάντως για να καλύψω και την Himela ο κόσμος είναι πολύ πιο μικρός από ότι νομίζεις... το πιό απλό παράδειγμα είναι ότι όποιον και να γνωρίσεις τον κάνεις φίλο στο facebook και από εκεί μαθαίνεις ότι θέλεις για εκείνον... οπότε αυτόματα το δεν ξέρω τι έγινε με τους προηγούμενους καταργείται... και μετά απλά είσαι επιφυλακτικός με τον άλλο...​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Γι αυτό δεν έχω facebook... Γιατί παραγνωριζόμαστε.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lonely_Rider

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Τα αρνητικά της τεχνολογίας.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Πως μαθαίνεις δηλαδή από το Facebook τι έκανε ο άλλος πριν σε γνωρίσει? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Ψάχνεις να βγάλεις άκρη με γυναίκα? Άστο, καλύτερα πάνε παίξε xbox.
Τώρα πέρα από την πλάκα, σε αυτές τις ηλικίες μην παίρνεις στα σοβαρά καμία γυναίκα (βσκ γκόμενα), και αν είναι να την πάρεις, κάντο αλλά πραγματικά αδιαφορώντας για αυτή. Δεν ερωτεύονται σε αυτές τις ηλικίες, το αίσθημα του εγωισμού και της επιβεβαίωσης τις οδηγεί.

Και για να προλάβω τα τι λες, δεν είμαστε όλες έτσι κτλ..
Όλες οι ΩΡΑΙΕΣ ΕΙΝΑΙ έτσι, γιατί έχουν κατακτήσεις και κολλάνε με αυτούς που δεν μπορούν να έχουν. Οι άλλες είναι λίγο πιο λογικές και διαλακτικές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Kορίτσια επίθεση, μας είπε ασχημομούρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπα άλλο λέει, οι ωραίες αυτές που ξέρουν πόσο ωραίες είναι έχουν αυτή τη συμπεριφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,068 μηνύματα.
Βασικά, αν μια γυναίκα θεωρεί οτι ειναι κάποια απλά επειδή είναι όμορφη, δεν αξίζει να την πάρει κανείς στα σοβαρά, άντρας ή γυναίκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.

Βασικά ,αυτό όταν φτιάξουμε μια κοινωνία οπου η ομορφιά , η εξυπνάδα και το χρήμα δεν θα τοποθετούν τους εκπροσώπους τους πάνω απο τους υπόλοιπους ανθρώπους.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Παιδιά σόρι ίσως βγαίνω εκτός της συζήτησης που κάνετε τώρα, αλλά θα ήθελα να πω κάτι που με έχει εκνευρίσει απίστευτα σήμερα διότι το θεωρώ δείγμα τυπικής γυναικείας κομπλεξικής κατινίστικης συμπεριφοράς.

Θα σας πω γενικά ότι πιστεύω ότι ο συνδυασμός γυναίκα + εξουσία = έπαρση (πλην ελάχιστων εξαιρέσεων).

υγ: Για τη λέξη "εξουσία" δώστε οποιαδήποτε σημασία θέλετε εσείς.

Πού θέλω να καταλήξω. Ήμουν μπροστά σε μια συζήτηση στην οποία συμμετείχαν ένα αγόρι και μια κοπέλα. Δεν είχαν ερωτική σχέση. Φίλοι μέσα από την παρέα.
Κι ενώ το αγόρι έκανε ένα απλό σχόλιο (πραγματικά σας λέω...ένα απλό ουδέτερο σχόλιο ήταν), η κοπέλα τσιτώθηκε και άρχισε τις κατινιές. Και ποιος είσαι εσύ, και τι είσαι εσύ και τι ξέρεις εσύ από αυτά και ξέρεις ποια είμαι εγώ και κάτι μαλακίες. Τόλμησε το παιδί να αμφισβητήσει κάτι που είπε και αυτή βρήκε ευκαιρία να κάνει επίδειξη ισχύος και πόσο ικανή είναι και πόσο ανώτερη είναι από τον άλλον.... επειδή μόλις βγήκε από το αυγό της κατάφερε να πιάσει τον παπά από τα...

Κάτι τέτοια εγώ τα θεωρώ υποσυνείδητα συμπλέγματα χρόνιας γυναικείας καταπίεσης, αλλοτινών εποχών ,που βγαίνουν στην επιφάνεια με το πρόσχημα ενός αηδιαστικού τύπου φεμινισμού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,068 μηνύματα.
Παιδιά σόρι ίσως βγαίνω εκτός της συζήτησης που κάνετε τώρα, αλλά θα ήθελα να πω κάτι που με έχει εκνευρίσει απίστευτα σήμερα διότι το θεωρώ δείγμα τυπικής γυναικείας κομπλεξικής κατινίστικης συμπεριφοράς.

Θα σας πω γενικά ότι πιστεύω ότι ο συνδυασμός γυναίκα + εξουσία = έπαρση (πλην ελάχιστων εξαιρέσεων).

υγ: Για τη λέξη "εξουσία" δώστε οποιαδήποτε σημασία θέλετε εσείς.

Πού θέλω να καταλήξω. Ήμουν μπροστά σε μια συζήτηση στην οποία συμμετείχαν ένα αγόρι και μια κοπέλα. Δεν είχαν ερωτική σχέση. Φίλοι μέσα από την παρέα.
Κι ενώ το αγόρι έκανε ένα απλό σχόλιο (πραγματικά σας λέω...ένα απλό ουδέτερο σχόλιο ήταν), η κοπέλα τσιτώθηκε και άρχισε τις κατινιές. Και ποιος είσαι εσύ, και τι είσαι εσύ και τι ξέρεις εσύ από αυτά και ξέρεις ποια είμαι εγώ και κάτι μαλακίες. Τόλμησε το παιδί να αμφισβητήσει κάτι που είπε και αυτή βρήκε ευκαιρία να κάνει επίδειξη ισχύος και πόσο ικανή είναι και πόσο ανώτερη είναι από τον άλλον.... επειδή μόλις βγήκε από το αυγό της κατάφερε να πιάσει τον παπά από τα...

Κάτι τέτοια εγώ τα θεωρώ υποσυνείδητα συμπλέγματα χρόνιας γυναικείας καταπίεσης, αλλοτινών εποχών ,που βγαίνουν στην επιφάνεια με το πρόσχημα ενός αηδιαστικού τύπου φεμινισμού.

Είμαι πολύ χαρούμενη που είμαι γυναίκα και μπορώ να αντιλαμβάνομαι αυτά τα πράγματα και να τα αποφεύγω. Αλίμονο στους άντρες που πέφτουν στα δίχτυα τέτοιων γυναικών...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Είμαι πολύ χαρούμενη που είμαι γυναίκα και μπορώ να αντιλαμβάνομαι αυτά τα πράγματα και να τα αποφεύγω. Αλίμονο στους άντρες που πέφτουν στα δίχτυα τέτοιων γυναικών...:/:

Ηimela συμφωνείς;
Από σένα περίμενα να δω αρνητική.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,068 μηνύματα.
Ηimela συμφωνείς;
Από σένα περίμενα να δω αρνητική.
:P

Με έχετε παρεξηγήσει εδώ μέσα ή δε με έχετε μελετήσει αρκετά.:pfff:
Φυσικά και συμφωνώ, όπως και σε πολλά άλλα με σένα συγκεκριμένα.:redface:

Αν και, να επεκτείνω λίγο αυτό που είπες, θεωρώ οτι είναι καταπίεση χρόνων των μανάδων αυτών των κοριτσιών που χρόνια τους πρήζουν το κεφάλι "να σπουδάσουν, να πετύχουν, να κάνουν καριέρα, να μην έχουν ανάγκη κανέναν κερατά" (βέβαια όταν πάνε 30 και δεν έχουν παντρευτεί τους πρήζουν το κεφάλι "να παντρευτείς ένα καλό παιδί, να νοικοκυρευτείς, να προλάβω κι εγώ να δω εγγονάκι πριν κλείσω τα μάτια μου" αλλά αυτό είναι άλλο θέμα). Όταν μεγαλώνεις με τη νοοτροπία οτι μπορείς να πετύχεις τα πάντα επειδή είσαι όμορφη ή επειδή πήρες κι ένα πτυχίο ή επειδή δεν έχεις ανάγκη τους άντρες εσύ για να ολοκληρωθείς σαν γυναίκα, αυτά θα κάνεις. Γι' αυτό, προσοχή στις αξίες που δίνουμε στα παιδιά!!!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Με έχετε παρεξηγήσει εδώ μέσα ή δε με έχετε μελετήσει αρκετά.:pfff:
Φυσικά και συμφωνώ, όπως και σε πολλά άλλα με σένα συγκεκριμένα.:redface:

Αν και, να επεκτείνω λίγο αυτό που είπες, θεωρώ οτι είναι καταπίεση χρόνων των μανάδων αυτών των κοριτσιών που χρόνια τους πρήζουν το κεφάλι "να σπουδάσουν, να πετύχουν, να κάνουν καριέρα, να μην έχουν ανάγκη κανέναν κερατά" (βέβαια όταν πάνε 30 και δεν έχουν παντρευτεί τους πρήζουν το κεφάλι "να παντρευτείς ένα καλό παιδί, να νοικοκυρευτείς, να προλάβω κι εγώ να δω εγγονάκι πριν κλείσω τα μάτια μου" αλλά αυτό είναι άλλο θέμα). Όταν μεγαλώνεις με τη νοοτροπία οτι μπορείς να πετύχεις τα πάντα επειδή είσαι όμορφη ή επειδή πήρες κι ένα πτυχίο ή επειδή δεν έχεις ανάγκη τους άντρες εσύ για να ολοκληρωθείς σαν γυναίκα, αυτά θα κάνεις. Γι' αυτό, προσοχή στις αξίες που δίνουμε στα παιδιά!!!:/:

Ακριβώς αυτό.

πσ: Δε σε έχω παρεξηγήσει.
Αλλά όταν θίγονται ζητήματα γυναικείας φύσης σε φοβάμαι λίγο.
:P
Για να είμαι ειλικρινής νόμισα ότι θα πιαστείς από τη λέξη-κλειδί "φεμινισμός" και θα περνούσες στην επίθεση.

Και μιας και αναφέρομαι στο φεμινισμό θεωρώ πώς είναι μια αντίληψη που δεν υπάρχει λόγος να υφίσταται σήμερα.
Πιστεύω ότι πλέον είμαστε αποδεκτές από τους άντρες. Το να προσπαθεί μια γυναίκα να αποδείξει σε έναν άντρα πόσα πολλά μπορεί να καταφέρει, καταντάει γραφικό και γελοίο.
Δεν υπάρχει λόγος να θιγόμαστε με το παραμικρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
(...)

Θα σας πω γενικά ότι πιστεύω ότι ο συνδυασμός γυναίκα + εξουσία = έπαρση (πλην ελάχιστων εξαιρέσεων).

υγ: Για τη λέξη "εξουσία" δώστε οποιαδήποτε σημασία θέλετε εσείς.

(...)
Κάτι τέτοια εγώ τα θεωρώ υποσυνείδητα συμπλέγματα χρόνιας γυναικείας καταπίεσης, αλλοτινών εποχών ,που βγαίνουν στην επιφάνεια με το πρόσχημα ενός αηδιαστικού τύπου φεμινισμού.

Εχεις δίκιο νομίζω σε αυτό, είτε υποσυνείδητα, είτε επειδή υπάρχει επιρροή από τις μαμάδες όπως είπε και η Himela, πολλές κοπέλες προσπαθούν να γίνουν βασιλικότερες του βασιλέως σε αυτό ... και δεν τις αδικώ απόλυτα για να είμαι ειλικρινής, θεωρώ ότι με δεδομένη την διάρκεια και την ένταση της καταπίεσης των γυναικών, θα περάσει αρκετός καιρός μέχρι να αποκατασταθούν οι ισορροπίες...

Είμαι πολύ χαρούμενη που είμαι γυναίκα και μπορώ να αντιλαμβάνομαι αυτά τα πράγματα και να τα αποφεύγω. Αλίμονο στους άντρες που πέφτουν στα δίχτυα τέτοιων γυναικών...:/:

Προτιμάς κάτι μαζεμένες και χαμογελαστές που μπορεί να μη σηκώνουν φωνή αλλά χρησιμοποιούν πλάγιες μεθόδους για να χειραγωγούν τους άλλους και πολλές φορές και τους συντρόφους τους για να πετύχουν αυτό που θέλουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,068 μηνύματα.
Ακριβώς αυτό.

πσ: Δε σε έχω παρεξηγήσει.
Αλλά όταν θίγονται ζητήματα γυναικείας φύσης σε φοβάμαι λίγο.
:P
Για να είμαι ειλικρινής νόμισα ότι θα πιαστείς από τη λέξη-κλειδί "φεμινισμός" και θα περνούσες στην επίθεση.

Και μιας και αναφέρομαι στο φεμινισμό θεωρώ πώς είναι μια αντίληψη που δεν υπάρχει λόγος να υφίσταται σήμερα.
Πιστεύω ότι πλέον είμαστε αποδεκτές από τους άντρες. Το να προσπαθεί μια γυναίκα να αποδείξει σε έναν άντρα πόσα πολλά μπορεί να καταφέρει, καταντάει γραφικό και γελοίο.
Δεν υπάρχει λόγος να θιγόμαστε με το παραμικρό.

Με έβαλες και έψαξα και βρήκα 2 ποστ μου από παλιό θέμα στα οποία δείχνω πόσο σιχαίνομαι το φεμινισμό (το 1ο και το 2ο), κάτι που (αν κατάλαβα καλά) μας κάνει απλά να συμφωνούμε (ή κάνω λάθος;:confused:).

Προτιμάς κάτι μαζεμένες και χαμογελαστές που μπορεί να μη σηκώνουν φωνή αλλά χρησιμοποιούν πλάγιες μεθόδους για να χειραγωγούν τους άλλους και πολλές φορές και τους συντρόφους τους για να πετύχουν αυτό που θέλουν?

Ποιος σου είπε οτι κι αυτές δεν τις καταλαβαίνω;:whistle:
Παιδί μου, θέλει η πουτάνα να κρυφτεί κι η χαρά δεν την αφήνει.... Η εκμεταλλεύτρια γυναίκα φαίνεται. Μη βλέπεις που στους άντρες δουλεύει πιο αποδοτικά το κάτω κεφάλι καμιά φορά και χάφτουν ό,τι μαλακία τους πασάρει η άλλη.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Με έβαλες και έψαξα και βρήκα 2 ποστ μου από παλιό θέμα στα οποία δείχνω πόσο σιχαίνομαι το φεμινισμό (το 1ο και το 2ο), κάτι που (αν κατάλαβα καλά) μας κάνει απλά να συμφωνούμε (ή κάνω λάθος;:confused:).

Ε τότε σε παρεξήγησα τελικά. Δεν είχα δει αυτές σου τις απόψεις.
Σε είχα για φεμινίστρια.

Ναι, συμφωνούμε.
Πάντως μεταξύ σοβαρού κι αστείου ο φεμινισμός τελικά σε μπελάδες μας έβαλε.
Μόνες μας βγάλαμε τα μάτια μας!
:P
Κάτι ξέραν οι γιαγιάδες μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,068 μηνύματα.
Ε τότε σε παρεξήγησα τελικά. Δεν είχα δει αυτές σου τις απόψεις.
Σε είχα για φεμινίστρια.



:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Margaritisole

Νεοφερμένος

Ο Μαργαρίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Δεν θα δωσω καποια απαντηση πανω σε αυτα που λετε αλλα θα ηθελα να κανω μια ερωτηση. Μια ερωτηση. Γνωριζω μια γυναικα 40 ετων και ανω με διδακτορικο. Η κορη της εκανε την πρωτη σχεση της και της αρχισε μαθηματα περι φεμινισμου. Μεχρι εδω καλα λες και καλα κανει. Ολο το θεμα ειναι οτι τις λεει οτι να μην εξαρτεσαι απο τα αγορια αλλα να τους εχεις εσυ υπο ελενχω για να περνας καλα. Οσο ποιο πολλοι τοσο ποιο καλα και καποια στιγμη οταν θελησεις να παντρευεις βρες εναν α-βουλο (καλο παιδι μηπως?) με καλα οικονομικα για να παντρευεις. Λοιπον αυτα ειναι σωστα που τις λεει? Και δευτερον ο φεμινισμος αυτα ελεγε οταν ξεκινησε? Ωρες ωρες απορω.

Αυτη η περιπτωση ειναι αληθινη και συνεβη μπροστα μου.

ΥΓ: Γραφω απο κινητο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top