Δείξτε την αρχική οθόνη του smartphone σας

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,153 μηνύματα.
Τα e-steki & ischool είναι apps?
Δεν εχω ιδέα απο android κι αν υπάρχουν apps γεννήθηκα χθες.
Αν ΔΕΝ υπάρχουν apps κοίτα να δείς που το φερε η ώρα και η στιγμή να ρωτήσω...:smoke:
Αν μπεις από Chrome σου βγάζει ένα popup κάτω να προσθέσεις τα site ως συντόμευση.
Οπότε είναι σαν συντομεύσεις του browser, με σχετικό εικονίδιο.
Αλλιώς γίνεται κι από εδώ:
images.png
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,183 μηνύματα.
Screenshot_2024-05-16-19-17-32-689_com.mi.android.globallauncher.jpg
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,307 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,183 μηνύματα.

rafaela11

Διάσημο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,177 μηνύματα.
Είναι matching με το wallpaper του αγοριου μου, εκεινος εχει τον αλλον δρακο, απο την ταινία.
και εγώ τα θέλω όλα σε φακέλους, δεν μπορώ.
Screenshot_20240516_193416_One UI Home.jpg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,933 μηνύματα.
Με το μωρο μου

Υ.Γ Όσοι πρόλαβαν, πρόλαβαν :prettyplz:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,307 μηνύματα.
Εγώ έχω την Οφηλία🥀
Screenshot_2024-05-16-19-40-09-705_com.miui.home.jpg
 

Kate1914

Διάσημο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,271 μηνύματα.
Screenshot_2024-05-16-19-49-37-703_com.miui.home.jpg

Άμα σας έδειχνα από την άλλη πλευρά στα δεξιά θα φαινόταν καλύτερα η φωτογραφία, αλλά δε βαριέσαι.
Είναι η μοναδική φωτογραφία background που έχει μείνει τόσο πολύ στο κινητό και εννοείται δεν πρόκειται να αλλάξει (εκτός αν γίνω και εγώ έτσι :laugh:).
 

nearos

Διάσημο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαέστρος. Έχει γράψει 2,295 μηνύματα.
View attachment 132674
Άμα σας έδειχνα από την άλλη πλευρά στα δεξιά θα φαινόταν καλύτερα η φωτογραφία, αλλά δε βαριέσαι.
Είναι η μοναδική φωτογραφία background που έχει μείνει τόσο πολύ στο κινητό και εννοείται δεν πρόκειται να αλλάξει (εκτός αν γίνω και εγώ έτσι :laugh:).
Γιαννη μου ελειψες τι κανεις ρε συγκουτσαβακι μου εσυ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top