Δεν πάμε καλά

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.
Λοιπόν

Το έχω αρκετό καιρό απορία αυτό και σήμερα το ξαναθυμήθηκα με σκηνικό σε γυμναστήριο.Αυτό που μου αρέσει σε κοπέλα είναι το άκρως αντίθετο με αυτό που με προσεγγίζουν.Τι θέλω να πω ; Ότι από τις κοπέλες που με προσεγγίζουν τα ενδιαφέροντα τους δεν με ελκύουν τόσο για να μου κάνουν κλικ να την κυνηγάω σαν μανιακός ,δηλαδή να ξετρελαθω .Οι περισσότερες είναι του τύπου κλαμπακια κάθε σκ ,διασκέδαση μόνο κλπ κλπ με συνέπεια να είναι ξέρω ότι αυτό μπορεί να καταλήξει μόνο σε.... σεκς ( :redface: )
Ενω αντίθετα κοπέλες που να τους αρέσουν οι εξορμήσεις ,να έχουν πιο sport activities (οχι απαραίτητα γυμναστήριο ) είτε δεν με προσεγγίζουν είται κάνω εγώ την κίνηση και πέφτω με τα μούτρα

Αλήθεια τι πάει λάθος ?🤷‍♂️🤷‍♂️
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν καταλαβα καλα από το τρόπο που μας περιγράφεις το πρόβλημα σου, αλλά δεν πάει κάτι λάθος. It is what it is, μην βιάζεσαι.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν καταλαβα καλα από το τρόπο που μας περιγράφεις το πρόβλημα σου, αλλά δεν πάει κάτι λάθος. It is what it is, μην βιάζεσαι.
Μα είναι πολύ περίεργο . Κυριολεκτικά σε τέτοιες κοπέλες δεν κάνω κίνηση .Απλά θα πω Νταξ είναι όμορφη και αυτό .
Αλλά σε άλλες που φαίνεται ότι μου αρέσουν πολυ τρώω άκυρα like there is no tomorrow

Σήμερα το ίδιο πάλι ,και άρχισα να αναρωτιέμαι τι στο καλό .Νταή να συμβεί 1-2 φορές .Αλλά έχει γίνει ρουτίνα και λέω κάτι κάμω λάθος δεν υπάρχει εξήγηση που δεν με προσεγγίζουν αυτές που θέλω ή τα άκυρα
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.
Μα είναι πολύ περίεργο . Κυριολεκτικά σε τέτοιες κοπέλες δεν κάνω κίνηση .Απλά θα πω Νταξ είναι όμορφη και αυτό .
Αλλά σε άλλες που φαίνεται ότι μου αρέσουν πολυ τρώω άκυρα like there is no tomorrow

Σήμερα το ίδιο πάλι ,και άρχισα να αναρωτιέμαι τι στο καλό .Νταή να συμβεί 1-2 φορές .Αλλά έχει γίνει ρουτίνα και λέω κάτι κάμω λάθος δεν υπάρχει εξήγηση που δεν με προσεγγίζουν αυτές που θέλω ή τα άκυρα
Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα σε αυτό. Δεν χρειάζεται με την οποιαδήποτε κοπέλα που γνωρίζεις κ σου αρεσει να σκέφτεσαι την σχέση, ό,τι είναι να προκύψει θα προκύψει.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Λένε πως έλκουμε αυτό που είμαστε ... Δε. Ξέρω ....
 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,777 μηνύματα.
Μήπως μυρίζουν οτι εισαι εστεκιτης απο μακριά;

Λυπάμαι που στο λέω, αλλα αυτή η βρώμα δε ξεπλένεται 😟
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί δε φοράς ψεύτικα γυαλιά με χοντρό σκελετό και καρό πουκάμισα;

'Ετσι θα σε βλέπουν πιο κουλτούρα και λιγότερο καγκούρα. ;)
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,586 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,586 μηνύματα.
τετοια φοραω εγω dont slide in my dms pls

frustrated head GIF
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,586 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Πακαρα και τα μυαλά στα Stitch
 

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
🪐🛸🧳
Δεν κάνεις κάτι λάθος. Αρχίζω να πιστεύω ότι έχουν αλλάξει τα πρότυπα και οι μεν θέλουν πο**ανακια και οι δε καγκουρες.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
🪐🛸🧳
Δεν κάνεις κάτι λάθος. Αρχίζω να πιστεύω ότι έχουν αλλάξει τα πρότυπα και οι μεν θέλουν πο**ανακια και οι δε καγκουρες.
Κανείς δε γουστάρει "τανάκια" λόγω της νοοτροπίας τους, αλλά λόγω της εξωτερικής τους εμφάνισης και του νεαρού της ηλικίας τους.

Οι κάγκουρες πάντα είχαν μια χψ πέραση. Δεν έχει αλλάξει κάτι.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Αλήθεια τι πάει λάθος ?🤷‍♂️🤷‍♂️

Εγω σε αντιλαμβανομαι πολλες φορές επιφυλακτικό και πως φοβάσαι πολυ και σκέφτεσαι τις κινησεις σου και την απορριψη. Δεν λέμε να γινεσαι τσιμπουρι στην καθεμια που δεν θέλει.... αλλα όχι και το άλλο άκρο.
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν

Το έχω αρκετό καιρό απορία αυτό και σήμερα το ξαναθυμήθηκα με σκηνικό σε γυμναστήριο.Αυτό που μου αρέσει σε κοπέλα είναι το άκρως αντίθετο με αυτό που με προσεγγίζουν.Τι θέλω να πω ; Ότι από τις κοπέλες που με προσεγγίζουν τα ενδιαφέροντα τους δεν με ελκύουν τόσο για να μου κάνουν κλικ να την κυνηγάω σαν μανιακός ,δηλαδή να ξετρελαθω .Οι περισσότερες είναι του τύπου κλαμπακια κάθε σκ ,διασκέδαση μόνο κλπ κλπ με συνέπεια να είναι ξέρω ότι αυτό μπορεί να καταλήξει μόνο σε.... σεκς ( :redface: )
Ενω αντίθετα κοπέλες που να τους αρέσουν οι εξορμήσεις ,να έχουν πιο sport activities (οχι απαραίτητα γυμναστήριο ) είτε δεν με προσεγγίζουν είται κάνω εγώ την κίνηση και πέφτω με τα μούτρα

Αλήθεια τι πάει λάθος ?🤷‍♂️🤷‍♂️
Αυτο που αντανακλας Νικο ξεκαθαρα !

Ολα εξαρτώνται οχι μονο απο την εμφάνιση σου ΑΛΛΑ απο τον τροπο που συμπεριφερεσαι και κινείσαι μεσα στον χωρο.Η γλωσσα σωματος ενος ανθρωπου πολλες φορες μας κανει να μην θελουμε να τον πλησιασουμε και να του δωσουμε την ευκαιρια να δουμε και περα απο την βιτρινα ..
Επιλεγεις να το συσχετιζεις ολο αυτο με το γυμναστηριο γιατι ?

Εκει αντιλαμβανεσαι οτι παιζει μια αλλη κατασταση και το κυριοτερο, αυτες που ισως αναζητας βλέποντας ολο αυτο να μην εχουν το θαρρος να το δειξουν ...
 

Ariana2018

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ariana2018 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,488 μηνύματα.
Γιατί Ολα αυτά στο γυμναστήριο; συμφωνώ με Μαργαρίτα
 
Top