Δημιουργία κι επεξεργασία βίντεο: Απορίες και ιδέες.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
δεν ξέρω πόσο εξοικειωμένη είσαι @Himela να εγκαθιστάς προγράμματα δια της πλαγίας όδου ;) αν με πιάνεις
Μωρέ εξοικιωμένη είμαι αλλά δεν είναι τόσο σημαντικό για να ασχοληθώ τόσο. Ευχαριστώ πάντως! :flowers:
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,435 μηνύματα.
Θέλω ένα video maker πολύ βασικό, να βάζω μια φωτογραφία και έναν ήχο και να γίνεται μικρό βίντεο. Θέλω όμως τα βιντεάκια να είναι μικρά και χαμηλής ποιότητας. Ένα που έχω τα κάνει τεράστια σε mb. Ξέρετε κάποιο;
Δωρεαν Inshot στο κινητό (σε android)
Δωρεάν lightworks στον υπολογιστή
 

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Θέλω ένα video maker πολύ βασικό, να βάζω μια φωτογραφία και έναν ήχο και να γίνεται μικρό βίντεο. Θέλω όμως τα βιντεάκια να είναι μικρά και χαμηλής ποιότητας. Ένα που έχω τα κάνει τεράστια σε mb. Ξέρετε κάποιο;

Αυτό έχω εγώ. Θεωρώ ότι είναι σχετικά απλό στη χρήση γιατί έχει και βοηθεια δημιουργίας περιεχομένου. Τσέκαρε screen shots να πάρεις μια ιδέα. Αν σου φανεί δύσκολο να δούμε κάτι άλλο
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Το καλύτερο δωρεάν πρέπει να είναι το DaVinci Resolve.

Έχουν και τα windows ενσωματωμενο video editor
 

grtt

Δραστήριο μέλος

Ο grtt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Το καλύτερο δωρεάν πρέπει να είναι το DaVinci Resolve.

Έχουν και τα windows ενσωματωμενο video editor
Είναι πρόγραμμα ακόμα και για επαγγελματική δημιουργία βίντεο και ταινιών, αλλά θέλει αρκετό χρόνο για να το μάθει κανείς...ίσως δεν αξίζει ο κόπος για ένα ερασιτεχνικό βίντεο...
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Είναι πρόγραμμα ακόμα και για επαγγελματική δημιουργία βίντεο και ταινιών, αλλά θέλει αρκετό χρόνο για να το μάθει κανείς...ίσως δεν αξίζει ο κόπος για ένα ερασιτεχνικό βίντεο...
πάνω κάτω σαν τα υπόλοιπα είναι
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top