Δημοτικές και Περιφερειακές εκλογές 2023

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,283 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,239 μηνύματα.
Στην Κρήτη η μεγαλύτερη προσέλευση.
αρκετά χαμηλή μου φαίνεται και αυτή. Δε ξέρω πόσο θα ενισχυθεί η προσέλευση μέχρι τις 19:00. Μετά βίας νομίζω θα φτάσει το 50%.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,283 μηνύματα.
αρκετά χαμηλή μου φαίνεται και αυτή. Δε ξέρω πόσο θα ενισχυθεί η προσέλευση μέχρι τις 19:00. Μετά βίας νομίζω θα φτάσει το 50%.
Φέτος είναι σαν να μην γίνονται καν εκλογές. Πολύ ηρεμία. Χθες το βράδυ κατάλαβα ότι ψηφίζω σήμερα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,508 μηνύματα.
Άντε πήγα και εγώ και γίνηκα μέρος της εορτής της Δημοκρατίας.

Πάμε Κυριλίδη!!!!
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,696 μηνύματα.
Στην Κρήτη η μεγαλύτερη προσέλευση.

Ποιοι βάζουν εκεί, δεν έχω ιδέα, Θεσσαλία πρέπει να έχει μικρή συμμετοχή.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,283 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,239 μηνύματα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,918 μηνύματα.
Σύμφωνα με τα πρώτα αποτελέσματα από μικρά εκλογικά κέντρα ο Τζιτζικωστας παίρνει ποσοστά άνω του 50% και εκλέγεται. Όμως είναι μικρό το δείγμα άρα αναμένουμε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δυνατά ο Αγοραστός στην Θεσσαλία.

IMG_1401.jpeg
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,283 μηνύματα.
Σύμφωνα με τα πρώτα αποτελέσματα από μικρά εκλογικά κέντρα ο Τζιτζικωστας παίρνει ποσοστά άνω του 50% και εκλέγεται. Όμως είναι μικρό το δείγμα άρα αναμένουμε.
Λογικά βγαίνει από την πρώτη Κυριακή. Εκτός απροόπτου. π.χ αποχή ψηφοφόρων.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,918 μηνύματα.
Πρώτα επίσημα αποτελέσματα από Αθήνα και Θεσσαλονίκη. Ο Μπακογιάννης στο 39% και ο Ζερβας στο 29%.

IMG_1403.jpeg


IMG_1404.jpeg


Ανετη νίκη Μπέου

IMG_1406.jpeg
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,918 μηνύματα.
Εκλογή Μωραλη στον Πειραιά με ποσοστά άνω του 60%.

IMG_1405.jpeg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,013 μηνύματα.
Πάντως ήταν πολύ βουβές εκλογές αυτές, δεν εχω να θυμάμαι ξανα τοσο στα πνιχτά. Δεν είχε πόλωση.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,918 μηνύματα.
Σαρώνει η ΝΔ στην Αττική, κεντρική Μακεδονία αλλά και στην Θεσσαλία που πριν 2 εβδομάδες έζησε μια φρίκη.

IMG_1408.jpeg


IMG_1409.jpeg


IMG_1410.jpeg
IMG_1410.jpeg
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,283 μηνύματα.
Στο 60% ο Τζιτζικωστας. Απίστευτο!!

Έντιτ. Με πρόλαβες Φώτη για κλάσματα δευτερολέπτου.

Από ότι βλέπω και ο Αγοραστός στην Θεσσαλία προηγείται για την ώρα.
 

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,640 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 29,013 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,640 μηνύματα.
Ρε παιδιά τι σαρώνει και αποτελέσματα με μονοψήφια ενσωματωση
Για να νικήσουν θέλουν 43%. Μια διακύμανση του 3% ενσωματωση μπορεί να αλλάξει μέχρι και 7 μονάδες, οπότε μη λέτε ο,τι να ναι
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,918 μηνύματα.
Ρε παιδιά τι σαρώνει και αποτελέσματα με μονοψήφια ενσωματωση
Για να νικήσουν θέλουν 43%. Μια διακύμανση του 3% ενσωματωση μπορεί να αλλάξει μέχρι και 7 μονάδες, οπότε μη λέτε ο,τι να ναι
Όταν η ΝΔ είναι στο 45% και το ΣΥΡΙΖΑ στο 15% δεν θέλει μεγάλη σκέψη. Επίσης σε κεντρική Μακεδονία και δυτική Ελλάδα έκλεισε το αποτέλεσμα καθώς έχει ποσοστά άνω του 62%.
 

Lasher

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lasher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,931 μηνύματα.
Οι Θεσσαλοί φαίνεται ότι δεν πνίγηκαν αρκετά. Θέλουν κι άλλο. :P
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top