Δημόσιος Θηλασμός

Δημόσιο Θηλασμός

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 46)
  • Υπέρ

    Ψήφοι: 29 63.0%
  • Κατά

    Ψήφοι: 10 21.7%
  • Κουμπάκιας

    Ψήφοι: 7 15.2%

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
@Mario ειπα και πιο πανω οτι η ολη η ιδεα μου καθετε ασχημα. Η ιδεα του "Θηλαζω το παιδι οπου να 'ναι, αρκει να φαΐ το παιδι" Δεν λεω, πρεπει να φαει το παιδι οταν ειναι η ωρα του, αλλα αν γινετε δεν ειναι καλητερα να το ταιζουμε σε οσο το δυνατων πιο απομονομενο μερος; Οχι για τον κοσμο, αλλα για την μητερα και το παιδι. Δεν ξερεις ποσοι ανωμαλοι κυκλοφορουν και ποσοι θα πουν "ρε την ηλιθια (η δεν ξερω και εγω τι) κοιτα τι κανει καταμεσης του δρομου" κλπ. Εγω απλα θα αδιαφορισω, εσυ θα συγκινηθεις, αλλοι ομως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
A οκ!;)
Τωρα καταλαβα ακριβως τι εννοουσες.:) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
όταν ο άλλος πλατσανάει απέναντι τα χείλη του όταν τρωει, ή μασουλάει με ανοιχτό το στόμα και φαίνονται όλα τα μασίδια, ή όταν ρεύεται χωρίς κανέναν ενδιασμό γιατί ειναι... φυσικο!

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑ σε καλό σου, κόντεψα να πέσω απο την καρέκλα απο τα γέλια!! Ειδικά με αυτό το "πλατσανάει τα χείλη του" μόνο η σκηνή που μου ήρθε στο μυαλό ήταν τελείως hilarious :lol: :rofl:

@diddle: Αν και ούτε εγώ γνωρίζω πάρα πολλά, λογικά όσο είναι μέσα στην κοιλιά το μωρό δεν τις παίρνει ούτως ή άλλως αυτές τις ουσίες απο τον ομφάλιο λώρο; Όταν βγεί γίνονται βλαβερές; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Οχι κ στην καφετερια ομως βρε παιδια μου φαινεται πολυ παραξενο...Δεν εχω συναντησει το φαινομενο στο δρομο κ δεν ξερω:confused: Ειναι πολυ σπανιο.Στο σπιτι μεσα με κοσμο οκ αλλα εξω κυκλοφορουν πολλοι ανωμαλοι οπως ειπατε..Δεν νομιζω να το εκανα αλλα ποτε δεν ξερεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όσοι λέτε "όχι στην καφετέρια" θα προτιμούσατε αντί να είχατε δίπλα σας μια μητέρα που θηλάζει το μωρό της να είχατε μια μητέρα που πίνει καφέ αμέριμνη και το μωρό να κλαίει ακατάπαυστα επειδή πεινάει με αυτό το μωρουδίστικο σπαστικό κλάμα που σου τρυπάει τα αυτιά αν το ακούς πολλή ώρα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
βασικα κατι περιεργο ειναι το εξις:

λετε "ενα μωρο πρεπει να τρωει καθε 2-3 ωρες"

γιατι ενας ενηλικος καθε ποσο πρεπει να τρωει?

ναι ξερω ξερω, τρεις φορες τη μερα, αληθεια εχουμε κοιταξει ποσοι χοντροι υπαρχουν?:p Τα μωρα ξερουν καθε ποτε πρεπει να τρωνε και ΤΙ (πρωτεινες και λιπος κυριος), θαρω πως θα επρεπε να τα ακολουθησουμε λιγακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalia

Νεοφερμένος

Η Dalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Θέμα κλεμμένο από ξένα φόρουμς. Στην Ελλάδα καμία δεν θηλάζει δημόσια.

Κοπελιά, θα προτιμούσα μια μητέρα που δεν κυκλοφορεί σε καφετέριες (μικρόβια, καπνοι κτλ) με ένα βρέφος που θηλάζει ακόμα. Τουλάχιστον, αν της είναι απαραίτητο να πάει για καφέ, ας το κανονίσει να πάει με το μωρό ταϊσμένο. Σιγά το πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τώρα όσο αφορά το δημόσιο θηλασμό, σκεφτείτε πως αν μια γυναίκα θηλάζει επί 6-7 μήνες, που είναι και το διάστημα που προτείνουν οι γιατροί, θα πρέπει να είναι συνεχώς διαθέσιμη και έτοιμη να θηλάσει. Τι να κάνει δηλαδή, να κλειστεί 6 μήνες μες το σπίτι;
Εντάξει, υπάρχει τρόπος να θηλάσεις το παιδί σου σε δημόσιο χώρο διακριτικά ώστε να μην επιρρεάσεις και την ηρεμία του παιδιού, ούτε κι εσύ να βρεθείς σε δύσκολη θέση, αλλά ούτε και οι γύρω σου.
Παρ' όλ'αυτά είναι κρίμα να θεωρούμε ότι ένα από τα πιο φυσικολογικά και τρυφερά πράγματα στον κόσμο, πρέπει να κρυφτούμε για να το κάνουμε... Αχ ο άνθρωπος.

αυτη η απαντηση με καλυψε πληρως...δεν εχω να προσθεσω κατι παραπανω...παρα του οτι εχει τυχει να δω σε δημοσιο χωρο μια μητερα να θυλαζει αρκετες φορες, κατι το οποιο ειναι απο τις πιο ομορφες τρυφερες εικονες, οπου μονο την αισθητικη μου δεν προσβαλλει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Δεν είμαι κατά γιατί πολύ απλά ο θυλασμός είναι κάτι το πολύ όμορφο και κάθε θυλάζουσα μάνα είναι αξια σεβασμού.:worship: Δυστυχώς τα τελευταία χρόνια λόγω των ρυθμών που ακολουθούμε, όλο και λιγότερες μητέρες θυλάζουν τα παιδιά τους.:baby: :baby:Ως μέλλουσα μαμά έχω διαβάσει πολλά για τα οφέλη του θυλασμού και τίποτα για το αντίθετο. Είναι η καλύτερη τροφή για τα νεογνά και πρέπει να ενθαρύνεται και να προάγεται με κάθε τρόπο. :thumbup:
Πιστεύω πως αν και μια καφετέρια, δλδ ένας χώρος με πολύ κόσμο, με καπνό από τσιγάρα αλλά και πλούσια πηγή μικροβίων δεν είναι κατάλληλη για ένα βρέφος, καλό θα ήταν να μην καταδικάζουμε μια μάνα που έστω κι έτσι δίνει ότι πολυτιμότερο έχει στο παιδί της.:baby: Ισως στην Ελλάδα να μην έχουμε συνηθήσει σε μια τέτοια εικόνα, όμως δεν είναι κάτι το κακό κάτι το βρόμικο, ίσα ίσα είναι ένα από τα πιο όμορφα πράγματα που υπάρχουν. Οσο για αυτούς που κοιτάζουν μια μητέρα που θυλάζει το παιδί της για να φαντασιωθούν κάτι ή γιατί λυμπίζονται το πλούσιο και σφριγυλό στήθος της, ένα έχω να σχολιάσω! Κάποτε υπήρξαν κι αυτοί μωρά:baby: ή θα αποκτήσουν κι αυτοί κάποτε παιδιά:baby:, δεν νομίζω να τους άρεσε κάποιος να κοίταζε την μάνα ή την γυναίκα τους με αυτό τον τρόπο κάνοντας κάτι τόσο φυσικό και τρυφερό να μοιάζει χυδαίο!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
γιατί λυμπίζονται το πλούσιο και σφριγυλό στήθος της,

μα πως τα λες ετσι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Δεν έχω κανένα πρόβλημα, είναι πολύ όμορφη και τρυφερή εικόνα και πραγματικά δεν επηρρεάζει την αισθητική μου. Και στο κάτω-κάτω όταν η μητέρα έχει τόσες δουλειές, που να βρει χρόνο να θηλάσει το μωρό της. Τρώνε και συνέχεια τα σκασμένα :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Τι να σας πω:hmm: :hmm: ??εγ'ω πάντως δε γνωρίζω κ πολλά για το θεμα..απλά μου φαίνεται λογικό κ κυρίως για τις ορμόνες όταν κανουν εξωσωματική αλλά και για τα συγκεκριμένα χημικά καθώς στις παρενεργειές τους αναφερονται τετοιου είδους σχόλια για τον θηλασμό οπότε δε μπορεί να ειναι όλα αυτά καλοστημενα..

Επειδή είδα κι εγώ αυτή την εκπομπή και για να είμαι ειληκρινής θορυβήθηκα λίγο, ρώτησα την γυναικολόγο μου που με παρακολουθεί και μου είπε πως όλα αυτά είανι ιστορίες με δράκους!΄Ναι υπάρχουν περιπτώσεις που το γάλα μπορεί να γίνει τοξικό αυτό όμως δεν συμβαίνει έτσι από ένα αγγουράκι που θα φάς ή από κάποιες βοηθητικές ορμόνες που θα πάρεις για να κρατήσει ο οργανισμός αυτό το παιδί. Το παιδί καθ'ολη την διάρκει της εγκυμοσύνης τρώει ότι τρώς κοινώς έχει είδη έρθει σε επαφή με τέτοιες ουσίες και είναι αρκετά συνηθισμένος ο οργανισμός του σε αυτές, όπως και της μητέρας. Οι μόνες περιπτώσεις που απαγορεύεται ο θυλασμός είναι όταν έχεις εκτεθεί σε ραδιενέργεια και όταν παίρνεις φάρμακα δυνατά που περνούν στο γάλα. Βέβαια στην περίοδο του θυλασμού όπως και της εγκυμοσύνης σου λένε να κάνεις όσο το δυνατόν πιο υγειηνή διατροφη για τον ίδιο λόγο! Τώρα αν εσύ θες να καπνίζεις, να μπεκρουλιάζεις και να τρώς ότι junk-food πέσει στα χέρια σου και παρόλα αυτά θες και να θυλάζεις τότε τι να πώ?:hmm:
Πάντως δεν υπάρχει πιο πλούσια τροφή και πιο κατάλληλη για ένα μωρό από το μητρικό γάλα! Μονο το μητρικό γάλα έχει ττην κατάλληλη περιεκτικότητα σε βιταμίνες, σίδηρο, λιπαρά και πρωτεϊνες που χρειάζεται το κάθε βρέφος. Γι αυτό και κάθε ώρα της ημέρας έχει και διαφορετική περιεκτικότητα ανάλογα με τις ανάγκες του παιδιού! Βάλε και τα αντισώματα που πέρνει το μωρό,. Α!Και κάτι ακόμα είναι έτοιμο ανα πάσα ώρα και στιγμή στην κατάλληλη θερμοκρασία! Και πάμε τώρα στο "τεχνιτό" έχει πολύ ζάχαρη, δεν δίνει τίποτα σε αντισώματα, έχει μια συγκεκριμένη ποσότητα σιδήρου που μπορεί να πέσει λίγη ή πολύ για το παιδί(σε μεγάλη ποσότητα σιδήρου κάνει δυσκοιλιώτητα):( , μπορεί να δημιουργήσει αλεργία στο παιδί λόγω της λακτόζης απότε να σταματήσει νωρίς τα γαλακτοκωμικά:/: , και προκαλεί πάντα κολικούς και σχετικά μεγαλύτερες αναγωγές στο μωρό καθώς είναι πιο βαρύ για το στομαχάκι του:/: !
Μετά από όλα αυτά πιστεύω πως ο μόνος λόγος για να δώσεις στο παιδί σου ξένο γάλα και να του στερήσεις το δικό σου είναι κάποιο σοβαρό πρόβλημα υγείας!
Προσωπικά θα θυλάσω μέχρι να χρονήσει! Εχω είδη προμηθευτεί και θύλαστρο για τις περιπτώσεις που χρειαστεί να το ταϊσει κάποιος άλλος ή τραυματίσω καποια θυλή και χρειαστεί να αποφύγω τον άμμεσο θυλασμό για 2-3 μέρες. Οσο για το αν θα έχω γάλα έμαθα πως έιναι μύθος το οτι άλλες γυναίκες έχουν και άλλες όχι! Ολες έχουμε απλά θέλει υπομονή και επιμονή. Οσο περισσότερο θυλάζει το παιδί τόσο περισσότερο γάλα παράγεται! Αυτό δίνει το ερέθισμα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
μα πως τα λες ετσι!:D

Μα τι να πώ?:worry: Είναι δυνατόν να βλέπεις κάτι τόσο τρυφερό και αντί να σου σηκωθεί η τρίχα κάγκελο από συγκίνηση να σου σηκώνονται άλλα!!! :mad: ΕΛΕΟΣ δλδ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
καλα βρε πλακα κανω.ενοειται :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Οσο για το αν θα έχω γάλα έμαθα πως έιναι μύθος το οτι άλλες γυναίκες έχουν και άλλες όχι! Ολες έχουμε απλά θέλει υπομονή και επιμονή. Οσο περισσότερο θυλάζει το παιδί τόσο περισσότερο γάλα παράγεται! Αυτό δίνει το ερέθισμα!;)

Δεν έχω εντελώς προσωπική άποψη επί του θέματος, αλλά το έχω ζήσει από αρκετά κοντά. Η γυναίκα του αδερφού μου, έφερε πριν 5 μήνες στον μάταιο τούτο κόσμο την πρώτη μου ανηψούλα! Ήθελε και εκείνη να το θηλάσει για όσο περισσότερο μπορύσε, αλλά με τον καιρό κατάλαβε ότι δεν γινόταν, πραγματικά, δεν έβγαζε αρκετό γάλα. Προσπαθούσε και με χειροκίνητο και με ηλεκτρικό θήλαστρο αλλά έβγαζε μικρές ποσότητες, που οπωσδήποτε δεν αρκούσαν για την μπέμπα μας. Έτσι, αναγκάστηκε να της δίνει γάλα-σκόνη. Για κάποια περίοδο της έδινε ανάμεικτο. Τα πονάκια λόγω του γάλακτος έχουν εξαφανιστεί πάντως.
Νομίζω ότι ξέφυγα λίγο απ' το θέμα του δημόσιου θηλασμού, συγχωρείστε με. Δεν νομίζω πάντως ότι υπάρχει πιο αγνή εικόνα από μια μαμά που θηλάζει το μωρό της, όταν αυτό γίνεται με διακριτικότητα.

Μα τι να πώ?:worry: Είναι δυνατόν να βλέπεις κάτι τόσο τρυφερό και αντί να σου σηκωθεί η τρίχα κάγκελο από συγκίνηση να σου σηκώνονται άλλα!!! :mad: ΕΛΕΟΣ δλδ!!
+100


3 ζήτω για το πρώτο μου post, καλώς σας βρήκα :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasper

Νεοφερμένος

Η jasper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
H φιλη μου θυλαζει το παιδι της αν ειναι αναγκη οταν ειμαστε εξω.Τι να κανει να το αφησει νηστικο;Παντως υπαρχουν τροποι και τροποι να θυλασεις σε δημοσιο χωρο.Δεν ειναι αναγκη να φαινεται το στηθος σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 875 μηνύματα.
τι γλυκό θεματάκι βρήκα!!!!!:inlove:<3:clover::star::bunny:
Βέβαια απ το 2006 έχουν αλλάξει πολλά, πχ δεν καπνίζουν πλέον στις καφετεριες και μπορεί μια μανούλα να γυρίσει προς τον τοίχο και να θηλάσει.
Είμαι υπέρ του θηλασμού και η μάνα, αν κρίνει πως ήρθε η ώρα, το μωρό πεινάσει, το στήθος φούσκωσε από γάλα, καλό είναι να βρει μια γωνίτσα ζεστή, και να δώσει γαλατάκι.
Δεν εννοώ <ε, κοιτάξτε , τι μεγάλο και φουσκωτό στήθος έχω>, αλλά κανένας φυσιολογικός άντρας δε θα προσπαθήσει εκείνη την ώρα, να δει το στήθος, μόλις σηκώσει το μωράκι το κεφαλάκι.

Έχω θηλάσει σε διάφορες γωνίτσες, σούπερ μάρκετ, καφετέρια, γήπεδο, σχολείο του μεγάλου, εμπορικό κατάστημα. Μου έδιναν και καρέκλα, σε μια άκρη, όχι φάτσα βιτρίνα!
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.
αλλά κανένας φυσιολογικός άντρας δε θα προσπαθήσει εκείνη την ώρα, να δει το στήθος, μόλις σηκώσει το μωράκι το κεφαλάκι.
Ξερεις ποση αγαμια και ανωμαλια υπαρχει εκει εξω στους αντρες?
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,572 μηνύματα.
Ξερεις ποση αγαμια και ανωμαλια υπαρχει εκει εξω στους αντρες?
Αλήθεια το λες αυτό;;;
Νομίζω ότι το σεξ προσφέρεται πλέον τόσο εύκολα που όποιος το θέλει είτε άντρας είναι αυτός είτε γυναίκα, δεν έχει να κάνει τίποτα περισσότερο από το ν΄απλώσει το χέρι του και να το πάρει.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.
Επιτρεψε μου να διαφωνησω.Εχω ποσους γνωστους και φιλους στα 21-22 παρθενους και αλλους με 1-2 ερωτικους συντροφους. Και μιλαμε για κανονικα παιδια οχι τιποτα ναυαγια.Λενω εχουν αλλαξει οι εποχες.
Αλήθεια το λες αυτό;;;
Νομίζω ότι το σεξ προσφέρεται πλέον τόσο εύκολα που όποιος το θέλει είτε άντρας είναι αυτός είτε γυναίκα, δεν έχει να κάνει τίποτα περισσότερο από το ν΄απλώσει το χέρι του και να το πάρει.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top