Διαγραφή μελών

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εγω προσωπικα ειμαι εδω γαι τις πολυ καλες πληροφοριες γαι τις γατες που περνω και γιατι υπαρχει ενα ευχαριστο κλιμα. Δεν με ενδιαφερουν οι σελιδες σαν την: Τωρα που πηρα φορα και κ.τλ αλλα ο καθενας εχει το δικαιωμα να γραφει οπου θελει. Απ τη στιγμη που υπαρχουν σελιδες για ασχετα θεματα στα οποια σημετεχεις και συ η ιδια μπορει να συμβει ανα πασα στιγμη αυτο δεν ειναι κατι παραξενο. Το οτι λες την Ισμηνη εκδικητηκη δεν ειναι και πολυ ομορφο γιατι δεν εκανε δα και κατι περα απ το να πει αυτο που αισθανεται, οπως εκανες και συ στη κουβεντα σα, στη σελιδα Φαλοκρατες. Αρα: Το πηρατε πολυ προσωπικα και οι δυο, διοτι μιλοπυσατε για πραγματα που κατα τη γνωμη μου καλο θα ηταν να μην συζητατε. Και αν δεν ειχες προβλημα να τη κανεις τη κουβεντα αυτη σε αλλο σαιντ, και οχι στο Μαι κατ, δεν θα την εκανες στο μαικατ πιστευω.Εγω αισθανομαι οτι ξεφυγατε και επισης ηταν πολυ απολυτη η συζητηση που εγινε.

Ποιος θα πει εδω μεσα οτι γνωριζει τα ορια της δημοηρατιας, ενως καπιταλιστικου συστηματος, την αληθινη φυση της αναρχειας;

Κατα τη γνωμη μου , οπως ειχα πει και παλια στο Θαναση, φτιαξτε φραπε και ελατε να λυσουμε τα πολιτικα ζητηματα του τοπου....Υπερβολες του ιντερνετ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Στο εχω πει και σε ΠΜ:


Πιστευω οτι εχεις κανει πολυ καλη δουλεια στο σαιντ. Ειλικρινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Το να μην λες τη γνωμη σου δεν ειναι η λυση Μισελ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια aiorasky και για την ήρεμη στάση με την οποία αντιμετωπίζεις τα πράγματα (σε αντίθεση με ορισμένους που έσπευσαν να κατηγορήσουν). Δεν ακυρώθηκε η δυνατότητα επεξεργασίας, απλά περιορίστηκε στις 24 ώρες και βγήκε η δυνατότητα διαγραφής. Νομίζω οτι είναι υπερ αρκετό για τέτοιες περιπτώσεις σαν αυτή που αναφέρεις και στην τελική, αν υπάρξει κάποιο πρόβλημα, μπορεί ο καθένας να το εξηγήσει σε κάποιον αρμόδιο moderator ή σε εμένα και να διαγραφούν τα εν λόγω μηνύματα. Όχι όμως λόγοι σαν "παρεξηγήθηκα και θέλω να εκδικηθώ τη Michelle, δημιουργώντας μπάχαλο στη ροή των συζητήσεων που είχα συμμετάσχει". Αυτό πρέπει κάπως να προβελεφθεί όπως καταλαβαίνεις ελπίζω.
Όσο για το οτι είναι λεπτή η θέση μου, όπως έγραψα και στο θέμα για το οποίο έγινε όλη η φασαρία, δεν ξανασυμμετάσχω σε τέτοια θέματα. Τις απόψεις μου δεν πρόκειται να τις αλλάξω επειδή κάποιος παρεξηγήθηκε (χωρίς αυτό να σημαίνει οτι δεν θα τις αλλάξω γενικώς αν δω κάποιο σωστό επιχείρημα ή με διαψεύσει η ζωή) αλλά δεν πρόκειται να τις εκφράζω εδώ πλέον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το να μην λες τη γνωμη σου δεν ειναι η λυση Μισελ
Και ποιά είναι; Να τις αλλάξω για να μην προσβληθεί κάποιος; Σόρρυ αλλά αυτό δεν γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ποιος ειπε να αλλαξεις τις αποψεις σου; Να εδω ειναι η παρεξηγηση.

Μην φανατιζεστε παιδια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Συμφωνω οτι ειναι λεπτη η θεση σου. Αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα λες τη γνωμη σου ή οτι θα αλλαξεις τις αποψεις σου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σε κάποια θέματα δεν μπορώ να πω τη γνώμη μου πιο διπλωματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Δεν ειναι θεμα διπλωματιας αλλα ψυχραιμιας. Και οχι μονο δικη σου. Συχνα βλεπω στις σελιδες πως ξεκιναει μια κουβεντα για κατι και μπαινουν μεσα τα προσωπικα δεδομενα, το γενεολογικο μας δεντρο κ.τλ. Αυτο μονο παρεξηγησεις μπορει να φερει. Και τιποτα δεν ειναι απολυτο για τους πετυχημενους, τις νοικοκοιρες και τους κλοσαρ. Αυτα ειναι ολα σχετικα. Υπαρχει και η αξιοκρατια του πιο δυνατου αλλα και η αναξιοκρατια επισης. Νομιζω οτι δεν ειναι θεμα διπλωματιας αλλα δογματισμου που βγαινει στις σελιδες και αυτο νομιζω οτι ειναι παρεξηγησεις της γραφης που ακολουθει ο καθενας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimikaki

Νεοφερμένος

Η mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
michelle να σου πω κατι με ολη την αφελια μιας ξανθιας:P , η εικονα που δινεις καμια φορα ειναι σαν του τροχονομου που ηρθε να βαλει την ταξη... γιαυτο οι αποψεις σου παιρνουν τετοιο μεγαλο μεγεθος, γιατι πιστευω οτι κανεις μας δεν τις βλεπει αντικειμενικα... ολοι εχουμε στο μυαλο μας οτι δεν εισαι απλο μελος.. αλλο αν εσυ δεν εχεις αυτον το σκοπο.!
οσο αφορα την διαγραφη μηνυματων συμφωνω με την αιορα οτι καλο ειναι να εχει καποιος την επιλογη να σβησει κατι που εγραψε, σε περιπτωση που δωσει καποιες πληροφοριες που δεν θεωρει σωστες...εστω και μετα το 24ωρο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ωραία, δεν το ήξερα. Όπως είπα λοιπόν, θα σταματήσω να συμμετέχω σε τέτοια θέματα. Ε, ελπίζω να μην τσακωθώ και για τις γάτες! :P
Όσο για τη διαγραφή μηνυμάτων, τέτοιες περιπτώσεις που πραγματικά χρειάζονται διαγραφή και μάλιστα μετά την πάροδο του 24ώρου είναι λίγες και άνετα μπορούν να αντιμετωπιστούν απο την Ομάδα Διαχείρισης, με απλό αίτημα του μέλους (στο οποίο θα εξηγεί και περιληπτικά τους λόγους που θεωρεί απαραίτητη μια τέτοια ενέργεια). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριστινα

Νεοφερμένος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
βρε παιδια, δεν βαριεστε να τσακώνεστε.....?
:) :) :)
Να πω κι εγω πως εδω ειμαστε μια παρέα. Εγω ειμαι πολύ δεμενη με όλους σας και πραγματικά στενοχωριεμαι να δημιουργουνται παρεξηγήσεις και θα ήθελα πολύ να μην αποχωρήσει κανεις (please?). Παραπόνο κανένα δεν εχω από κανεναν τόσο καιρό και μόνο θετικά αισθηματα νιωθω. Βασικά από χαρακτήρα εγω δένομαι πολύ και δυσκολα παρεξηγιέμαι (καλά, μην αρχίζετε να με βρίζετε.....)
:) :) :)
Αλλά ο καθένας εχει το χαρακτήρα του με τα καλα του και τα κακα του. Αμφιβάλλει κανείς? Εγω τουλάχιστον δεν θελω να κρίνω γιατί "αναμάρτητη" δεν ειμαι και κακές πλευρές εχω. Αναγνωρίζω πως υπάρχουν άνθρωποι που παθιάζονται πολύ, που ειναι απόλυτοι, που είναι απότομοι (χωρις να εννοώ πως η μισέλ ειναι έτσι - για να μη παρεξηγηθω!!!!). Ο καθένας εχει τα βιώματα του. Αλλά για εδω τουλάχιστον θεωρω κάτι δεδομένο
ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΟΙ (και μη μου το αμφισβητήσετε αυτό)
Αν στο πάθος μας ξεφύγουμε καποια στιγμή, ειναι και θεμα χαρακτήρα αλλά δεν νομίζω πως υπάρχει συνειδητη πρόθεση θιξίματος.....
Γι' αυτό κι επειδή προσωπικά θα λυπηθώ να χάσω και το παραμικρό κομμάτι μιας "παρέας" μου, μη χαλάμε τις καρδιές μας βρε..... Μας ενωνει κάτι όλους. Τα γατακια μας
:) :) :)
Και μισέλ σαφως δεν θα ηθελα να μη λες την αποψή σου. Εχει την ομορφιά του όλο αυτό το παιχνίδι με τη διαφορετικότητά μας
:) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
. Αλήθεια είστε βέβαιες εσείς οτι δεν έχετε κάποια άποψη που προσβάλλει εμένα; Δεν είναι δυνατόν να συμφωνούμε σε όλα, και απο τη στιγμή που δεν συμφωνούμε σε όλα και υπάρχουν διαφωνίες, κάποιες απο αυτές θα είναι αρκετά έντονες ώστε κάποια πλευρά να νιώθει πως "προσβάλλεται".
Michelle:Eπι της ουσιας. ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΒΛΗΘΗΚΑ!!! ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ! (Σορρυ για τα κεφαλαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Συγγνώμη αλλά ξαναδιάβασα τα μηνύματα σου και δεν μπορώ να δω κάτι παραπάνω απο αυτό, αν και παρατήρησα οτι δεν το είπες αυτολεξεί. Ωστόσο (και για να είμαι και εντός θέματος του φόρουμ :P) "τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια;" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Olivia

Νεοφερμένος

Η Olivia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ θα πω κάτι που μου έμαθε η ζωή και το επάγγελμά μου:

Το δόγμα διχάζει, η αμφιβολία ενώνει!

Think about it :)

Καλή ημέρα σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gristofer

Νεοφερμένος

Ο gristofer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ρε παιδάκια!! Οι γάτες είναι το θέμα μας !! Μη γίνει εδώ μέσα πάνελ εκπομπής !!!
Το κάνουν άλλοι αυτό με τεράστια επιτυχία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Δεν πιστεύω ότι η Μισέλ δεν πρέπει να εκτελεί χρέη τροχονόμου και μόνο, όπως όλοι οι υπόλοιποι λέμε ελεύθερα την γνώμη μας εδώ μέσα (ομάδα διαχείρισης και μη) έτσι πρέπει να κάνει κι εκείνη.

Εμένα τουλάχιστον μου αρέσει να διαβάζω διαφορετικές απόψεις (που φυσικά δεν γίνεται να συμφωνώ με όλες) γιατί με κάνει να βλέπω τα πράγματα και απο οπτικές που δεν τις είχα φανταστεί. Για μένα η 'ποικιλία' που υπάρχει εδώ είναι δείγμα υγείας, στις περισσότερες παρέες αυτό συμβαίνει. Η διαφορά είναι ότι οι παρεξηγήσεις σε μια παρέα είναι ευκολότερο να λυθούν λόγω της πιο προσωπικής επαφής που υπάρχει σε αντίθεση με εδώ. Καλό λοιπόν είναι να μην φανατιζόμαστε και να μην παίρνουμε κάποια πράγματα προσωπικά αλλά να είμαστε πιο 'ελαστικοί' λόγω του απρόσωπου του πράγματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Τελοσπαντων το θεμα ειναι οτι καλυτερα καποιες συζητησεις να αποφευγονται γιατι δημιουργουνται παρεξηγησεις και εκτος απο αυτο δεν υπαρχει και λογος ν α γινονται. Το θεμα ειναι ΟΙ Γ Α Τ Ε Σ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Πλακα εχετε βρε παιδια, συγνωμη που θα το πω αλλα μεσα στη νυχτα, δεν εχετε αλλη δουλεια απ το να μιλατε για τους φτωχους και τους πλουσιους και ολο αυτο το πραγμα που θυμιζει το σηριαλ η Μαρια η ασχημη; Εκει μιλανε για ασχημους και ωραιους!!:lol:

Ενταξει, το πραγμα ξεφευγει γιατι μαλλον οι γατες εξαντλουνται ως θεμα μου φαινεται..... Καλο ειναι αν καποιος δεν εχει τι να πει, να μην λεει τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mika

Νεοφερμένος

Η Mika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Πλακα εχετε βρε παιδια, συγνωμη που θα το πω αλλα μεσα στη νυχτα, δεν εχετε αλλη δουλεια απ το να μιλατε για τους φτωχους και τους πλουσιους και ολο αυτο το πραγμα που θυμιζει το σηριαλ η Μαρια η ασχημη; Εκει μιλανε για ασχημους και ωραιους!!:lol:

Ενταξει, το πραγμα ξεφευγει γιατι μαλλον οι γατες εξαντλουνται ως θεμα μου φαινεται..... Καλο ειναι αν καποιος δεν εχει τι να πει, να μην λεει τιποτα


αν ειναι οπως τα λες τοτε να βγαλουμε ολα τα αλλα θεματα και να μιλαμε μονο για γατες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top