Διαγραφή μελών

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Φαντάζομαι ότι εννοεί κάτι τέτοιο :hmm:
Ανοίγεις σελίδα για απάντηση, αντιγράφεις την διευθυνση (π.χ. https://www.mycat.gr/forum/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=37309) και έτσι θα μπορέσει η Μισέλ να δει την οθόνη που βλέπεις κι εσύ και τι αλλαγές έχουν γίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elrik

Νεοφερμένος

Η Elrik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
"Το πρώτο άμα μου πεις τι είναι και πως γίνεται θα το κάνω.
Το screenshot πρόκειται για αντιγραφή της εικόνας που έχεις στην οθόνη σου μια δεδομένη στιγμή. Δηλαδή, έχοντας ανοιχτό κ ενεργό το παράθυρο που θέλεις να αντιγράψεις την εικόνα του, κι εν προκειμένω το mycat, πατάς στο πληκτρολόγιο το κουμπί που αναγράφει “Print Screen”, στη συνέχεια ανοίγεις το Paint των Windows κι επικολλάς την εικόνα με Ctr+V, αποθηκεύεις το αρχείο ως bitmap κ το ανεβάζεις σαν εικόνα φαντάζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chouzouris

Νεοφερμένος

Η chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Φαντάζομαι ότι εννοεί κάτι τέτοιο :hmm:
Ανοίγεις σελίδα για απάντηση, αντιγράφεις την διευθυνση (π.χ. https://www.mycat.gr/forum/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=37309) και έτσι θα μπορέσει η Μισέλ να δει την οθόνη που βλέπεις κι εσύ και τι αλλαγές έχουν γίνει...

Όχι, δεν εννοεί αυτό. Εκεί που βλέπεις την οθόνη σου, θα πατήσεις τπ πλήκτρο PrtScn, το οποίο κάνει εικόνα ό,τι βλέπεις και το κάνει copy. Στη συνέχεια θα ανοίξεις ένα πρόγραμμα που ανοίγει αρχεία εικόνας, δηλ. jpg, gif κλπ. (π.χ. το Paint ή το Irfanview) και θα πατήσεις paste. Θα σου φέρει την οθόνη σου σαν εικόνα μέσα στο πρόγραμμα. Κάντην μετά save as και ανέβασέ την στο site. Έτσι, θα μπορέσουμε να δούμε τί βλέπεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aspasiapef

Νεοφερμένος

Η aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Μα κι έτσι όπως το έκανα εγώ ακριβώς αυτή την εικόνα δείχνει, του τι βλέπεις στην οθόνη σου...:hmm:
Anyway, ας βρεθεί κάποια λύση, γιατί η Νερίνα θα έχει πιαστεί να χαμογελάει μόνο:) :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimikaki

Νεοφερμένος

Η mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
ναι ειναι χαμογελαστο κοριτσι!!!!:D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Επειδή χτες έστειλα email στη Michelle, αλλά δεν το παρέλαβε θα εξηγηθώ εδώ κι αν καταλάβει έχει καλώς.

Νιαου Νιαου στα κεραμίδια προφανώς κάνει η γάτα.

Τα υπόλοιπα συμπεράσματα και της Michelle και όλων μας προκύπτουν κατά μεγάλο ποσοστό μέσα από προσωπικά κριτήρια και εμπειρίες. «Εξ ιδίων….τα αλλότρια» (δεν ξέρω αν είναι σωστή η ορθογραφία, στα αρχαία δεν τα πήγαινα καλά).

Θεώρησε ότι εγώ πήρα προσωπικά τις απόψεις στο θέμα «Φαλλοκράτες».
Λάθος!
Και δεν υπάρχει λόγος να παραθέσω την ιστορία των γονιών μου, τη δική μου ή του γείτονα για να αποδείξω κάτι.
Καταρχήν δεν θέλω να αποδείξω τίποτα ούτε να πείσω κανέναν.
Εγώ έχω τις απόψεις μου και ο καθένας τις δικές του. Όμως μερικές φορές κάποιες απόψεις έρχονται σε μεγάλη σύγκρουση με άλλες. Εκεί εγώ συνήθως δεν παίρνω μέρος.(τακτική που έχω ακολουθήσει κι εδώ πολλές φορές)

Αν ακολουθούσα τακτική «προσηλυτισμού» τώρα θα ήμουν σε άλλο site πχ. Σε κάποιο με αντιγατόφιλους και θα προσπαθούσα να τους πείσω ότι οι γάτες είναι πολύ καλά ζώα.

Εν μέρει έχει δίκιο η Michelle. Ούτε εγώ περίμενα το mycat να μιλήσω για τον καπιταλισμό ή για συνταγές, ή για σχέσεις ή για τη γιαγιά μου.
Όμως προέκυψαν ένα σωρό θέματα και συζητήσεις στο Γενική συζήτηση.
Αυτά κυρίως με κράτησαν εδώ.
Ότι κάποιοι άνθρωποι με κοινή αφετηρία τις γάτες λένε τα εσώψυχα τους και άλλα πολλά!
Κι επειδή εγώ δεν διαθέτω μέτρο και είμαι υπερβολική (όπως λέει ο φαλλοκράτης έταιρος ήμισυ), πήρα φόρα!
Δεν αρκέστηκα σε θέματα αποκλειστικά για γάτες και δεν το μετάνιωσα.
Δεν ζήτησα, ούτε υπονόησα κάποιος να μην λέει ελεύθερα τις απόψεις του. Ούτε ο administrator. Και την εκτιμώ που είναι ειλικρινής και άμεση. Αυτό δείχνει ότι διαθέτει και τα κότσια να υποστεί τις όποιες συνέπειες και αντιδράσεις.
Σαν στάση ζωής με βρίσκει σύμφωνη.
Αυτά!
Μου λείπετε πολύ. Θέλω να μιλήσω κι εγώ για το κοκκινιστό της Νερίνας και τις βλακείες που κάνει τώρα ο γάτος μου (κοπάνα είμαι σπίτι σήμερα)!
Τέτοια ανταπόκριση και αγάπη δεν περίμενα ότι θα βρω ιντερνετικά. Σας φιλώ πολύ όλους και θα τα πούμε!
Όπως βλέπεις Νερίνα κι εγώ δεν βάζω χαμογελάκια. Συμπαράσταση!.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimikaki

Νεοφερμένος

Η mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
δηλαδη γυρισες ισμηνη?????:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mika

Νεοφερμένος

Η Mika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μου λείπετε πολύ. Θέλω να μιλήσω κι εγώ για το κοκκινιστό της Νερίνας και τις βλακείες που κάνει τώρα ο γάτος μου (κοπάνα είμαι σπίτι σήμερα)!
Τέτοια ανταπόκριση και αγάπη δεν περίμενα ότι θα βρω ιντερνετικά. Σας φιλώ πολύ όλους και θα τα πούμε!
Όπως βλέπεις Νερίνα κι εγώ δεν βάζω χαμογελάκια. Συμπαράσταση!.

:cry: :cry: :cry: :cry:
Γυρνα πισωωωωω......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νιαου!

Νεοφερμένος

Η Νιαου! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Όπως βλέπεις Νερίνα κι εγώ δεν βάζω χαμογελάκια. Συμπαράσταση!.

Χιχιχιχιχιχιχιχιχιχι!!!
(Ούτε κι εγώ βάζω!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chouzouris

Νεοφερμένος

Η chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
PLEASE μίλα για το κοκκινιστό της Νερίνας και τις βλακείες που κάνει ο γάτος σου!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΟΠΑΝΑΤΖΟΥ!:P :P :P





....:up: :up: :up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Γύρνα και μίλα για τις βλακείες που κάνω εγώ και για το κοκκινιστό που κάνει ο γάτος σου. Και το πως το τρώει ο Βαλεντίνο και ο Σίβα παθαίνει μελαγχολία. Επίσης πλυντήριο αγόρασες; Και εάν δεν αγόρασες πως θα αγοράσεις εάν δεν σου πούμε την γνώμη μας; :) :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νιαου!

Νεοφερμένος

Η Νιαου! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ

Γύρισε η Ισμήνηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!:P :P :P :P :up: :D :D :D :D :D :) :) :) :) :) :)

ΥΓ. Σορι ΝΕΡΙΝΑ, δεν μπόρεσα να κρατηθώ.:redface: :rolleyes: (ναι, για τα smilies!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ismini

Νεοφερμένος

Η Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Επίσης πλυντήριο αγόρασες; Και εάν δεν αγόρασες πως θα αγοράσεις εάν δεν σου πούμε την γνώμη μας; :) :-)
Αστα Νερίνα....χτες βρεθηκα σε μεγάλο δίλλημα¨"να μπω ή να μη μπω"?
Γιατί εγώ ως ειχα αποφασίσει "αυτή τη φορά μαζί με στεγνωτήριο" ο "έταιρος" ήθελε ενα της Miele χωρις στεγνωτήριο....:down: ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ να ρωτήσω...
Ετσι για άλλη μια φορά υπέκυψα στον άντρα...Αυριο ερχεται το καινουργιο της Miele!!!!
(Καιρος ηταν γιατι τα "λερωμένα τ΄άπλυτα" εχουν μαζευτεί).
Φιλια θα τα πουμε απο Δευτερα γιατι η συνδεση μου τωρα ειναι πολυ αργη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimikaki

Νεοφερμένος

Η mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
καλως μας γυρισες!!!!!:up: :up: :up: :up: :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mika

Νεοφερμένος

Η Mika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
PLEASE μίλα για το κοκκινιστό της Νερίνας και τις βλακείες που κάνει ο γάτος σου!!!!!!!!!!!!!!!! ΚΟΠΑΝΑΤΖΟΥ!:P :P :P

Ναι ναι και δεν με λυπασαι που κλαιω και ασχημα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mika

Νεοφερμένος

Η Mika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
woohoo!!!! :D :D :D :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nena

Νεοφερμένος

Η nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Εξαίρετη επιλογή Ισμήνη μου. Κλείνω πέντε χρόνια και να βαρέσω ξύλο μια χαρά τα πάει. Όταν διάλεξα την κουζίνα με εντοιχισμένες τις ηλεκτρικές συσκευές, όταν ήρθε η ώρα να τοποθετήσουν οι τεχνικοί τη κουζίνα διαπιστώσανε ότι το συγκεκριμένο μοντέλο κουζίνας που είχα διαλέξει και μόνο αυτό χωρούσε μόνο ένα τύπο συγκεκριμένο πλυντηρίου (συγκεκριμένης μάρκας) και όχι το Miele που είχα αγοράσει. Εγώ είπα όχι "Κανένας συμβιβασμός, είναι θέμα αρχής. Πείτε στους Ιταλούς να βρούνε τρόπο να χωρέσει" Και βρήκαμε τελικά τρόπο. Δυο μήνες μετά με πήρε τηλέφωνο αυτός απο τον οποίο είχα αγοράσει τα έπιπλα κουζίνας και μου λέει "δες το σλόγκαν στην καινούργια διαφήμιση της Miele". Και πράγματι ήταν¨"κανένας συμβιβασμός". Η αλήθεια είναι ότι εγώ πήρα Miele γιατι μου άρεσε το λογότυπο της. Εντάξει μη βαράτε η αισθητική μου ακολουθεί περίεργες διαδρομές. Αλλά ευτυχώς το πλυντήριο δουλεύει μια χαρά!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mika

Νεοφερμένος

Η Mika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εξαίρετη επιλογή Ισμήνη μου. Κλείνω πέντε χρόνια και να βαρέσω ξύλο μια χαρά τα πάει. Όταν διάλεξα την κουζίνα με εντοιχισμένες τις ηλεκτρικές συσκευές, όταν ήρθε η ώρα να τοποθετήσουν οι τεχνικοί τη κουζίνα διαπιστώσανε ότι το συγκεκριμένο μοντέλο κουζίνας που είχα διαλέξει και μόνο αυτό χωρούσε μόνο ένα τύπο συγκεκριμένο πλυντηρίου (συγκεκριμένης μάρκας) και όχι το Miele που είχα αγοράσει. Εγώ είπα όχι "Κανένας συμβιβασμός, είναι θέμα αρχής. Πείτε στους Ιταλούς να βρούνε τρόπο να χωρέσει" Και βρήκαμε τελικά τρόπο. Δυο μήνες μετά με πήρε τηλέφωνο αυτός απο τον οποίο είχα αγοράσει τα έπιπλα κουζίνας και μου λέει "δες το σλόγκαν στην καινούργια διαφήμιση της Miele". Και πράγματι ήταν¨"κανένας συμβιβασμός". Η αλήθεια είναι ότι εγώ πήρα Miele γιατι μου άρεσε το λογότυπο της. Εντάξει μη βαράτε η αισθητική μου ακολουθεί περίεργες διαδρομές. Αλλά ευτυχώς το πλυντήριο δουλεύει μια χαρά!!!!!


Εμεις χτισαμε το σπιτι μασ το 86. Ολες οι συσκευες ηταν μιελε. Και ακομα δουλευουν τελεια. Και να φανταστειτε το πλυντηριο πλενει τραπεζομαντηλα δυο μαγαζιων εδω και 10 χρονια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chouzouris

Νεοφερμένος

Η chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Εγώ από την άλλη είμαι πολύ δυσαρεστημένη με τις εστίες της Miele... Αργούν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anabou

Νεοφερμένος

Η anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Ισμήνη καλωσήρθες πίσω! Κι εμένα μου αρέσει πολύ που δεν μιλάμε μόνο για γάτες. Όποιος θέλει να μιλά μόνο για γάτες μπορεί να αγνοήσει τα θέματα της γενικής συζήτησης. Σαν ένα περιοδικό, διαβάζεις τα άρθρα που σε ενδιαφέρουν τα υπόλοιπα τα αγνοείς. Μεγειά και το καινούριο πλυντήριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top