Δολοφονία από τον φίλο της ο θάνατος της 26χρονης στη Φολέγανδρο

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
To ερώτημα είναι γιατί ήσυχοι άνθρωποι με κάποια προσωπικότητα και παιδεία, να έλκονται από αλητάμπουρες; Ο αλητάμπουρας φαίνεται από το πρώτο δευτερόλεπτο όσο ερωτευμένος να είναι άλλος. Με όλο το σεβασμό στον νεκρό άνθρωπο, αλλά από καταβολής κόσμου κατόπιν εορτής ανακαλύπτουμε την παραμύθα. Χάνουμε ότι πολυτιμότερο έχουμε, τη ζωή, για να διαπιστώσει η οικογένεια, η κοινωνία και ο νομικός κόσμος ότι ήταν αλητάμπουρας. Έλεος...
Νίκο, απο το αληταμπουρας μέχρι το δολοφόνος φαντάζομαι καταλαβαίνεις τι απόσταση είναι ετσι;
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το να αποδεικνύεται ότι η κοπέλα κατέληξε εκεί που κατέληξε και κάποιοι όλο αυτό το παίρνουν και το κάνουν δικό τους μόνο και μόνο για να αποδείξουν για μια άλλη φορά την ποιότητα του ψυχισμού τους και της αντίληψης που έχουν δεν το κάνει μόνο εμμετικο όπως ανέφερα αρχικά ..

Δεν θα σταματήσω να το λέω πόσο εκπλήσσομαι με την ποιότητα κάποιον ανθρώπων και ότι όντως κυκλοφορούν ανάμεσα μας ...😔
.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
To ερώτημα είναι γιατί ήσυχοι άνθρωποι με κάποια προσωπικότητα και παιδεία, να έλκονται από αλητάμπουρες; Ο αλητάμπουρας φαίνεται από το πρώτο δευτερόλεπτο όσο ερωτευμένος να είναι άλλος. Με όλο το σεβασμό στον νεκρό άνθρωπο, αλλά από καταβολής κόσμου κατόπιν εορτής ανακαλύπτουμε την παραμύθα. Χάνουμε ότι πολυτιμότερο έχουμε, τη ζωή, για να διαπιστώσει η οικογένεια, η κοινωνία και ο νομικός κόσμος ότι ήταν αλητάμπουρας. Έλεος...
Ο πιλοτος εδειχνε αλητης;
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.

«Άγνωστο κάτω από ποιες συνθήκες, μαζί με τον 30χρονο καθ’ ομολογίαν δολοφόνο της, αποβιβάστηκαν στη Φολέγανδρο», σημειώνει το δημοσίευμα της εφημερίδας.

Να σημειωθεί ότι μαρτυρίες ανθρώπων από τη Φολέγανδρο σκιαγραφούσαν τον δολοφόνο ως ένα άτομο που προσπαθούσε να απομονώσει την Γαρυφαλλιά, απόμακρο και αμίλητο.
Πηγή: iefimerida.gr - https://www.iefimerida.gr/ellada/dolofonia-garyfalias-sifnos-me-filoys-folegandro

Εξαρχης πιστευω οτι εστίασα στο σωστό σημείο. Δηλαδη στο απομονωμένο κάμπινγκ. Δεν εχει καμια δουλειά να πάει κάποιος με το κοριτσι του σε τέτοια μέρη σε καμπινγκ στο χειλος της ερημιας ουτε καν οργανωμένο. Καμία απολύτως. Οσο για εκεινους κ εκεινες που μου έγραψαν βλακειες περι σεξισμου και πατριαρχιας και οτι πεταξα κοτσανα να προσέξουν σε ποιον μιλάνε γιατι δεν ξέρουν καθόλου ποσο κοβει στην ουσια και τις λεπτομέρειες το έμπειρο μάτι μου.

Το ξέρω οτι ειναι δυσκολο σε καποιους κ καποιες να παραδεχτουν οτι κάποιος ανθρωπος εχει δικιο κ κρίση λογω του υπερ διογκωμενου τους εγωισμου αλλα ετσι ειναι ειτε το θέλουν ειτε όχι. Θα βγουν κ αλλα στην φόρα αναμένουμε. Ειμαι σιγουρος οτι την επηρέασε επειδη η κοπελα ηταν ησυχη και μαζεμένη επειδη αυτος ηταν πιο αλητάμπουρας.

Εχω τυχει σε τέτοιους και έχουν θράσος τους ξέρω... ουσιαστικα ειναι άνθρωποι αεριτζηδες που μονο θράσος έχουν. Κριμα να πεφτουν κοπελες με τέτοιους τύπους. Καποια στιγμη πηγαν να τη βγουν κ σε μενα αλλα εγω αρχισα τα "χαστουκια" γιατι μερικοι μονο απο τέτοια γλωσσα καταλαβαινουν. Απο αναφορές και τραμπουκισμο. Σωστο τραμπουκισμο ομως.
Την παλεύεις; Όλο το φόρουμ, μαζί κι εγώ, σου δείξαμε ότι η σύνδεση που έκανες (κάμπινγκ= οπωσδήποτε φτωχός αλήτης και εν δυνάμει δολοφόνος) είναι άτοπη και συνεχίζεις; Και θεωρείς ότι έχεις έμπειρο μάτι και σωστή κρίση;
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μ
Μια χαρά την δουλίτσα της κάνεις η συγκεκριμένη .
Από εκεί που δεν την ήξερε ούτε η μάνα της αποφάσισε με αυτό τον τρόπο ,της αρνητικής δημοσιότητας ,να γίνει γνωστή μιας που στόχος της είναι να πολιτευτεί.

Ρίξε μια ματιά στο προφίλ της να δεις πόσος κόσμος την ακολουθεί και τι αποδοχή έχει .
Γιατί να μην το κάνει από την στιγμη που το βήμα για κάτι τόσο ανούσιο το δίνει ο ίδιος λαός που θα πάει αύριο μεθαύριο να την εκλέξει ...

Αυτοί είμαστε ,αυτά μας κάνουν,δυστηχως 😔
Συμφωνώ απόλυτα ότι κάνει το παιχνίδι της η κοπελιά. Την ξέρω από μικρότερη ηλικία, μιας και είναι Θεσσαλονικιά, μια πρώην τενίστρια - κακομαθημένο πλουσιοκόριτσο που ο μπαμπάς ήθελε να την κάνει πολιτικό.

Στις προηγούμενες εκλογές πήγε άπατη αλλά να μου το θυμηθείτε θα βγει βουλευτής αν όχι σε αυτές, σίγουρα στις επόμενες εκλογές. Να μην σας προκαλέσει καμία έκπληξη.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Νίκο, απο το αληταμπουρας μέχρι το δολοφόνος φαντάζομαι καταλαβαίνεις τι απόσταση είναι ετσι;

Ναι, απλά επειδή έχω ακούσει από άλλες περιπτώσεις που κατέληξαν μόνο στο νοσοκομείο με κακώσεις, ότι από τις πρώτες μέρες εκδήλωνε ανισόρροπη συμπεριφορά απλά η αγάπη, η έντονη σεξουαλική διάθεση και ο έρωτας δεν αφήνει να δεις ελαττώματα και όχι απαραίτητα στην σχέση, αλλά και στον τρόπο που ο άλλος εκφράζεται γενικά, πόσο εύκολα θυμώνει κτλ. Κανείς δεν εκφράζεται σαν κτήνος στην πορεία του χρόνου ...ξαφνικά.
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Την παλεύεις; Όλο το φόρουμ, μαζί κι εγώ, σου δείξαμε ότι η σύνδεση που έκανες (κάμπινγκ= οπωσδήποτε φτωχός αλήτης και εν δυνάμει δολοφόνος) είναι άτοπη και συνεχίζεις; Και θεωρείς ότι έχεις έμπειρο μάτι και σωστή κρίση;
Έχω πάει τρεις φορές για ελεύθερο κάμπινγκ Σαμοθράκη. Καλός αλητάμπουρας και κοπρόσκυλο είμαι και του λόγου μου...
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα ότι κάνει το παιχνίδι της η κοπελιά. Την ξέρω από μικρότερη ηλικία, μιας και είναι Θεσσαλονικιά, μια πρώην τενίστρια - κακομαθημένο πλουσιοκόριτσο που ο μπαμπάς ήθελε να την κάνει πολιτικό.

Στις προηγούμενες εκλογές πήγε άπατη αλλά να μου το θυμηθείτε θα βγει βουλευτής αν όχι σε αυτές, σίγουρα στις επόμενες εκλογές. Να μην σας προκαλέσει καμία έκπληξη.
καμια εκπληξη.Θα την ψηφισουν ολα τα πατριαρχικα ηλιθια. :D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχω πάει τρεις φορές για ελεύθερο κάμπινγκ Σαμοθράκη. Καλός αλητάμπουρας και κοπρόσκυλο είμαι και του λόγου μου...
Τα ιδια και εγω,Καμπινγκ παρα πολλα.Ειμαστε αλητες και εν δυναμει δολοφονοι τελος.

 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Ο πιλοτος εδειχνε αλητης;

Προσωπικά, από τον τρόπο που εκφραζόταν στα κοινωνικά δίκτυα με τις φωτογραφίες δεν τον έλεγες "να ένας αστροφυσικός". :) Από την πρώτη φορά που είδα τον τρόπο έκφρασής του, κάτι δεν μου άρεσε στον τρόπο του βλέμματός του άσχετα ότι είχε σκοτώσει τη σύζυγό του. Φαινόταν ο "παιδαράς" που δεν σηκώνει και πολλά. Αυτοί οι τύποι κάνουν μπαμ από μακριά ακόμη και το πως μιλάνε σε έναν δημοσιογράφο άσχετα ότι το έπαιζε θλιμμένη χήρα και μας ευχόταν να μην το πάθουμε και εμείς ότι έπαθε εκείνος.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,974 μηνύματα.
Την παλεύεις; Όλο το φόρουμ, μαζί κι εγώ, σου δείξαμε ότι η σύνδεση που έκανες (κάμπινγκ= οπωσδήποτε φτωχός αλήτης και εν δυνάμει δολοφόνος) είναι άτοπη και συνεχίζεις; Και θεωρείς ότι έχεις έμπειρο μάτι και σωστή κρίση;

Το οπωσδηποτε φτωχός ειναι δικό σου. Εγω δεν το έγραψα ποτέ. Για τον απλο λόγο οτι μπορεί κάποιος πλουσιος να ειναι ειτε χιπης λογω ιδεολογιας ειτε τσιφούτης αυτο δεν συνεπάγεται οτι ειναι φτωχός.

Επισης εσυ δεν δοκιμασες να καταρριψεις τον ισχυρισμο μου γιατι ο ισχυρισμος μου δεν ηταν αυτος που αναφέρεις... εγω εγραψα οτι το καμπινγκ σε τέτοια απομονωμενα μέρη μαζι με άλλα... στοιχεια θα δειξει οτι ο τυπος αυτος ητανε βλαμένος στα μυαλά. Οπως πολλοι κ πολλες που κυκλοφορουν εκει έξω.

Εσυ εκανες κάτι αλλο, πηρες το επιχειρημα το διαστρεβλωσες του έβαλες δικές σου κακοβουλες προεκτάσεις πχ το φτωχος που έγραψες και εγω ποτέ δεν υπονόησα και δοκιμασες να το κολλησεις. Γενικα εχεις μια ταση να ανακατευεις τα πραγματα κ αυτο δεν ειναι καλό.

Τωρα ειλικρινα πιστευεις εσυ οτι με το τροπο που ερμηνευεις τα πράγματα μπορεις να την βγεις σε μένα; Ειναι ανώφελο. Θες ακομη πολλή δουλειτσα :P

Αλλα ναι εγω πιστευω οτι κάποιος νορμαλ άνθρωπος δεν θα πηγαινε τέρμα θεου να κατσει μονος του. Και αν το κάνει θα το κανει μια το πολυ δυο φορές στη ζωή του. Απο εκει και επειτα ειναι περιπτωση ψυχιατρικου ενδιαφέροντος. Τωρα σ αρεσει η οχι αυτη η άποψη δεν με απασχολεί.
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Το οπωσδηποτε φτωχός ειναι δικό σου. Εγω δεν το έγραψα ποτέ. Για τον απλο λόγο οτι μπορεί κάποιος πλουσιος να ειναι ειτε χιπης λογω ιδεολογιας ειτε τσιφούτης αυτο δεν συνεπάγεται οτι ειναι φτωχός.
Έχεις μικρή μνήμη
Ενας ανθρωπος ο οποιος δεν μπορει καν να προσφέρει διακοπες σε ενα ανθρωπινο μέρος εστω και για λιγοτερες μερες για μενα παντα δεν αξιζει να χει και γυναικα διπλα του. Απλά τα πράγματα.

Τσιφουτιες του στυλ παμε σε καμπινκ
Επισης εσυ δεν δοκιμασες να καταρριψεις τον ισχυρισμο μου γιατι ο ισχυρισμος μου δεν ηταν αυτος που αναφέρεις... εγω εγραψα οτι το καμπινγκ σε τέτοια απομονωμενα μέρη μαζι με άλλα... στοιχεια θα δειξει οτι ο τυπος αυτος ητανε βλαμένος στα μυαλά. Οπως πολλοι κ πολλες που κυκλοφορουν εκει έξω.
Άρα επιβεβαιώνεις αυτό που έγραψα. Το να πάει κάποιος κάμπινγκ είναι ένδειξη ότι είσαι βλαμμένος;
Εσυ εκανες κάτι αλλο, πηρες το επιχειρημα το διαστρεβλωσες του έβαλες δικές σου κακοβουλες προεκτάσεις πχ το φτωχος που έγραψες και εγω ποτέ δεν υπονόησα και δοκιμασες να το κολλησεις. Γενικα εχεις μια ταση να ανακατευεις τα πραγματα κ αυτο δεν ειναι καλό.

Τωρα ειλικρινα πιστευεις εσυ οτι με το τροπο που ερμηνευεις τα πράγματα μπορεις να την βγεις σε μένα; Ειναι ανώφελο. Θες ακομη πολλή δουλειτσα :P
Αν νομίζεις ότι σου απαντάω γιατί θέλω να στην πω και όχι επειδή πετάς συνέχεια ασυνάρτητα και ανυπόστατα πράγματα τα οποία είναι το λιγότερο εξοργιστικά, τι θέλεις να σου απαντήσω; Βλέπε παντού εχθρούς αν αυτό σε βοηθάει κάπου.
Αλλα ναι εγω πιστευω οτι κάποιος νορμαλ άνθρωπος δεν θα πηγαινε τέρμα θεου να κατσει μονος του. Και αν το κάνει θα το κανει μια το πολυ δυο φορές στη ζωή του. Απο εκει και επειτα ειναι περιπτωση ψυχιατρικου ενδιαφέροντος. Τωρα σ αρεσει η οχι αυτη η άποψη δεν με απασχολεί.
Εντάξει, τώρα έβαλες κι άλλους στην σούμα. Το να κάτσει κάποιος τέρμα Θεού μόνος του πάνω από δύο φορές στην ζωή του, τον καθιστά ψυχικά ασταθή. Εύγε.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,974 μηνύματα.
Έχω πάει τρεις φορές για ελεύθερο κάμπινγκ Σαμοθράκη. Καλός αλητάμπουρας και κοπρόσκυλο είμαι και του λόγου μου...

Για ελευθερο κάμπινγκ... με άνθρωπο ο οποιος έπαιρνε αγωγή.... με φάρμακα.... και στην άκρη του πουθενά;

ασε τον εαυτο σου ρε συ Ηλια ολοι τον εαυτο σας πιανετε οταν γράψουμε κάτι. Εγω ειπα και τις προαλλες.... θα εξαρτηθει και απο αλλα στοιχεια.
Έχεις μικρή μνήμη


Άρα επιβεβαιώνεις αυτό που έγραψα. Το να πάει κάποιος κάμπινγκ είναι ένδειξη ότι είσαι βλαμμένος;

Αν νομίζεις ότι σου απαντάω γιατί θέλω να στην πω και όχι επειδή πετάς συνέχεια ασυνάρτητα και ανυπόστατα πράγματα τα οποία είναι το λιγότερο εξοργιστικά, τι θέλεις να σου απαντήσω; Βλέπε παντού εχθρούς αν αυτό σε βοηθάει κάπου.

Εντάξει, τώρα έβαλες κι άλλους στην σούμα. Το να κάτσει κάποιος τέρμα Θεού μόνος του πάνω από δύο φορές στην ζωή του, τον καθιστά ψυχικά ασταθή. Εύγε.

Ναι τι μου παραθετεις τωρα ακριβως ρε συ.... ξέρεις να κρινεις αυτα που διαβαζεις ; ο τσιφουτης δεν ειναι αναγκαστικα φτωχος πριν το έγραψα.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Την παλεύεις; Όλο το φόρουμ, μαζί κι εγώ, σου δείξαμε ότι η σύνδεση που έκανες (κάμπινγκ= οπωσδήποτε φτωχός αλήτης και εν δυνάμει δολοφόνος) είναι άτοπη και συνεχίζεις; Και θεωρείς ότι έχεις έμπειρο μάτι και σωστή κρίση;
Το γνωστό καθρεπτισμα συμπεριφοράς σε όλους τους άλλους ,ανάθεση δικών του ευθυνών που απορρέουν καθαρά από τις δικές του πράξεις σε τρίτους,χειριστικες κουβέντες για να οδηγήσουν την κουβέντα εναντίον σου και το γεγονός ότι δεν θα πάρεις μια πρόταση που να έχει μέσα έστω μια λέξη που να αναγνωρίζει όπου κάπου ίσως εκφράστηκε λάθος!καθαρά ανθρώπινο χαρακτηριστικό) και ζητάει συγνώμη είναι αρκετά στοιχεία για να καταλάβεις πως χαρακτηρίζονται αυτοί οι άνθρωποι και αν αξίζει πλέον να μπαίνεις σε διάλογο μαζί τους ...
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Ναι τι μου παραθετεις τωρα ακριβως ρε συ.... ξέρεις να κρινεις αυτα που διαβαζεις ; ο τσιφουτης δεν ειναι αναγκαστικα φτωχος πριν το έγραψα.
Το έγραψες πριν μερικές μέρες
Ενας ανθρωπος ο οποιος δεν μπορει καν να προσφέρει διακοπες σε ενα ανθρωπινο μέρος εστω και για λιγοτερες μερες για μενα παντα δεν αξιζει να χει και γυναικα διπλα του. Απλά τα πράγματα.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,974 μηνύματα.
Το έγραψες πριν μερικές μέρες

Ναι το εγραψα τι μου το παραθετεις τωρα αυτο για να μας πεις τι ακριβως...... προφανως κ ειχα δικιο κ αν η κοπελα τον ειχε κρινει σωστα τι βλαμενος ειναι θα ζουσε τωρα. Εχω λάθος ; για πες μας εσυ που διορθωνεις τα ποστ. Και εισαι σε ολα σωστη.

Πας σε εναν τέτοιο απομερο μερος με εναν ανθρωπου που δεν στεκει καλα στα μυαλα του... και οι γονεις της έχουν ευθυνες ναι θα έπρεπε να ξερουν που παει κ με ποιον... ή μηπως αμα πουμε κάποιον ή καποια που τα λεει στους δικους του μαμακια ή μπαμπακια θα ειναι κουλ ;;; διαβαζω αποψεις που γραφετε εδω μεσα και δεν το πάτε καλά το πράγμα. Σκεφτεστε πολυ επιπολαια και δηθεν νεωτεριστικα να το πω... ενω θα έπρεπε οταν βλέπεις ενδειξη να λες οχι.. εδω εχουμε κενο τελος.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συμφωνώ απόλυτα ότι κάνει το παιχνίδι της η κοπελιά. Την ξέρω από μικρότερη ηλικία, μιας και είναι Θεσσαλονικιά, μια πρώην τενίστρια - κακομαθημένο πλουσιοκόριτσο που ο μπαμπάς ήθελε να την κάνει πολιτικό.

Στις προηγούμενες εκλογές πήγε άπατη αλλά να μου το θυμηθείτε θα βγει βουλευτής αν όχι σε αυτές, σίγουρα στις επόμενες εκλογές. Να μην σας προκαλέσει καμία έκπληξη.
Άλλο ένα "θύμα " πατριαρχικου καθεστώτος όπου εδώ κάλλιστα αντιλβανομαστε και την πλήρη υποστήριξη και συμβολή από την ίδια 😉

Πλέον δεν μου προκαλεί καμία έκπληξη ,γενικά για τα άτομα τα οποία πολιτεύονται και δεν έχουν να προτείνουν τιποτα πλέον σαν προσωπικότητες πέραν από την επιφανειακή επίθεση που τους προσφέρει όλο αυτό μια πολύ καλή θέση μέσα στην βουλή ..

Πραγματικά ότι και να είναι η κοπέλα ,εγώ λυπάμαι πιο πολύ όλους αυτούς που θα πάνε να την ψηφίσουν ..
Θα μου πεις η πρώτη θα είναι ή η τελευταία ...
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,974 μηνύματα.
Το ξερεις οτι ολα αυτα τα καμπινγκ ειναι παρανομα... επειδη δεν κανειο ελεγχους η αστυνομια και βαριεται ;;;; σιγα μην παει ο βαρδιουχος να ασχοληθει με τον καθε τζιβανα κ να χαλασει τη βαρδια κ το απογευμα του... ολα αυτα απαγορευονται τα ελευθερα καμπινγκ. Τρως προστιμο κανονικα.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
Προσωπικά, από τον τρόπο που εκφραζόταν στα κοινωνικά δίκτυα με τις φωτογραφίες δεν τον έλεγες "να ένας αστροφυσικός". :) Από την πρώτη φορά που είδα τον τρόπο έκφρασής του, κάτι δεν μου άρεσε στον τρόπο του βλέμματός του άσχετα ότι είχε σκοτώσει τη σύζυγό του. Φαινόταν ο "παιδαράς" που δεν σηκώνει και πολλά. Αυτοί οι τύποι κάνουν μπαμ από μακριά ακόμη και το πως μιλάνε σε έναν δημοσιογράφο άσχετα ότι το έπαιζε θλιμμένη χήρα και μας ευχόταν να μην το πάθουμε και εμείς ότι έπαθε εκείνος.
Nαι βρε συ,αλλα αυτο δεν σημαινει οτι οποιος μιλαει ετσι ειναι εν δυναμει δολοφονος,επισης ειδαμε τον πιλοτο ποσο κυριος ηταν.Για αυτο τι εχεις να πεις;

Το κακο ειναι οτι κοιτατε την εμφανιση ή το φαινεσθε τα οποια ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΑΙΤΙΑ.

Ειναι σαν να λες οτι το οτι καποιος μιλαει ετσι ειναι η αιτια που γινεται δολοφονος.
Αστοχο εντελως.
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Ναι το εγραψα τι μου το παραθετεις τωρα αυτο για να μας πεις τι ακριβως...... προφανως κ ειχα δικιο κ αν η κοπελα τον ειχε κρινει σωστα τι βλαμενος ειναι θα ζουσε τωρα. Εχω λάθος ; για πες μας εσυ που διορθωνεις τα ποστ. Και εισαι σε ολα σωστη.
Το παραθέτω γιατί είπες το εξής:
Το οπωσδηποτε φτωχός ειναι δικό σου. Εγω δεν το έγραψα ποτέ.
Το οποίο είναι ψέμα γιατί ξαναθυμίζω, πριν μερικές μέρες, έγραψες αυτό:
Ενας ανθρωπος ο οποιος δεν μπορει καν να προσφέρει διακοπες σε ενα ανθρωπινο μέρος εστω και για λιγοτερες μερες για μενα παντα δεν αξιζει να χει και γυναικα διπλα του. Απλά τα πράγματα.
Οι διακοπές είναι ένα είδος πολυτέλειας, δεν ανήκουν στις βασικές βιολογικές μας ανάγκες. Άρα, όταν δεν μπορείς να κάνεις διακοπές, πόσο μάλλον να τις προσφέρεις, μάλλον δεν έχεις την οικονομική δυνατότητα. Κατάλαβες τώρα γιατί στο παρέθεσα; Ελπίζω ναι, γιατί το εξήγησα πολύ απλά, όπως θα το εξηγούσα σε μια τάξη με 10χρονα που είχα πριν 2 χρόνια. Κι αυτά καταλάβαιναν και πιο γρήγορα.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,974 μηνύματα.
Το παραθέτω γιατί είπες το εξής:

Το οποίο είναι ψέμα γιατί ξαναθυμίζω, πριν μερικές μέρες, έγραψες αυτό:

Οι διακοπές είναι ένα είδος πολυτέλειας, δεν ανήκουν στις βασικές βιολογικές μας ανάγκες. Άρα, όταν δεν μπορείς να κάνεις διακοπές, πόσο μάλλον να τις προσφέρεις, μάλλον δεν έχεις την οικονομική δυνατότητα. Κατάλαβες τώρα γιατί στο παρέθεσα; Ελπίζω ναι, γιατί το εξήγησα πολύ απλά, όπως θα το εξηγούσα σε μια τάξη με 10χρονα που είχα πριν 2 χρόνια. Κι αυτά καταλάβαιναν και πιο γρήγορα.

Οταν κάποιος δεν πηγαινει σε σωστά μέρη την κοπελα του, δεν σημαινει οτι εχει θεμα οικονομικης δυνατοτητας ντε και καλα μπορει να εχει χρηματα αλλα να ειναι τσιφουτης.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top