Δουλειά σε Ξενοδοχείο

DimitraA.

Νεοφερμένος

Η DimitraA. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Καλημερα σε όλους... Θα ήθελα να μου λύσετε μια απορία... Τον τελευταίο καιρό ψάχνω για δουλειά σε ξενοδοχείο ως καμαριέρα... Όταν λέει μια αγγελία ότι παρεχει διαμονή εννοεί ότι έχεις δικό σου δωμάτιο και μπάνιο ή τα μοιράζεσαι και με άλλους;
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλημερα σε όλους... Θα ήθελα να μου λύσετε μια απορία... Τον τελευταίο καιρό ψάχνω για δουλειά σε ξενοδοχείο ως καμαριέρα... Όταν λέει μια αγγελία ότι παρεχει διαμονή εννοεί ότι έχεις δικό σου δωμάτιο και μπάνιο ή τα μοιράζεσαι και με άλλους;
Καλημέρα!

Αυτό εξαρτάται καθαρά από την κάθε επιχείρηση.
Να ξέρεις πάντα αυτές τις παροχές τις μοιράζεσαι, πολύ σπάνια σου παρέχουν μόνη σου το οτιδήποτε..
Πριν κλείσεις το οτιδήποτε συζήτησε το μαζί τους για να είσαι σίγουρη!

Καλή σεζόν να έχεις!
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Καλημερα σε όλους... Θα ήθελα να μου λύσετε μια απορία... Τον τελευταίο καιρό ψάχνω για δουλειά σε ξενοδοχείο ως καμαριέρα... Όταν λέει μια αγγελία ότι παρεχει διαμονή εννοεί ότι έχεις δικό σου δωμάτιο και μπάνιο ή τα μοιράζεσαι και με άλλους;
Μην έχεις μεγάλες προσδοκίες. Συνήθως τα καταλύματα που δίνουν τα ξενοδοχεία για το προσωπικό είναι για πολλά άτομα, με κοινό μπάνιο, σε υπόγειο ή πατάρι. Πολλές φορές είναι και ακατάλληλα από άποψη υγιεινής.

1645791541568.png
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Αν είναι σε αλυσίδα ξενοδοχείων από όσο έχω ακούσει στο νησί μου είναι αρκετά καλές οι συνθήκες διαμονής για το προσωπικό
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ρωτα το ξενοδοχειο !

Σε εμας δινανε κανονικο δωματιο οπως εχουν οι πελατες ....αλλου ισχυουν αλλα
 

DimitraA.

Νεοφερμένος

Η DimitraA. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Σας ευχαριστω ολους για την βοήθεια!! Άρα από ότι κατάλαβα καλυτερα να ρωτησω τους ίδιους...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top