ΕΣΡ: Κλήση (δια Ανάρτησης) κ. Μιχάλη Ζάννη (Michael “Hyate Kirino” Zannis)

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
DADDY TSOULFAS ΤΑ ΧΩΝΕΙ ΣΤΟΝ DIOS #hayatearmy #arxhgos #hayatenetwork #helenalive #aerakis - YouTube

Eιχε κάτι ωραια νουμερα... γελουσες καλά.

'Ποσο πατσαβουρα εισαι ρε...'

'Ειμαι super star bro check me'

' Τα αρχιδια μου εισαι μωρη λινατσα ... μη σου βαλώ κανα χαστουκι'

:laugh::laugh::laugh::laugh:
τελικα εχει πάτο το πηγάδι αυτης της κοινωνιας ?

ειναι δυνατον να αντεχετε εστω και για 1 λεπτο να βλεπετε κατι τετοιο ???

ελα παναγια μου ...ουτε να γελασω δεν μπορω ρε συ με ολο αυτο :(
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,722 μηνύματα.
τελικα εχει πάτο το πηγάδι αυτης της κοινωνιας ?

ειναι δυνατον να αντεχετε εστω και για 1 λεπτο να βλεπετε κατι τετοιο ???

ελα παναγια μου ...ουτε να γελασω δεν μπορω ρε συ με ολο αυτο :(
Αλλοι γελανε με σεφερλη.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,722 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
τελικα εχει πάτο το πηγάδι αυτης της κοινωνιας ?

ειναι δυνατον να αντεχετε εστω και για 1 λεπτο να βλεπετε κατι τετοιο ???

ελα παναγια μου ...ουτε να γελασω δεν μπορω ρε συ με ολο αυτο :(

Εγω τον είχα χλευάσει παλιά τον αρχηγο εδω μέσα μάλιστα ειχα πει "Ποιος ειναι αυτος που αυτοπροσδιοριζεται ως αρχηγος τι εχει πετυχει στη ζωή του". Απλά μετά το σάλο ειχα βάλει να δω 2-3 βιντεάκια και έπεσα πάνω στον Daddy τσουλφα. Τη μια που βριζοταν με τον Dios και την αλλη που επαιξε 2-3 σφαλιαρες με ''τον άδερφο του". Σε αυτα δεν διέκρινα κάποια κακοποιηση των ΑΜΕΑ ή εκμεταλλευση τους. Σε αυτα τα 2-3. Για άλλα δεν ξέρω.

Για τον Λευτερη που ειδα απο περιέργεια (παλι μετα το σάλο) ναι εκει υπάρχει ξεκάθαρα αυτο που λένε.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,722 μηνύματα.
Εγω τον είχα χλευάσει παλιά τον αρχηγο εδω μέσα μάλιστα ειχα πει "Ποιος ειναι αυτος που αυτοπροσδιοριζεται ως αρχηγος τι εχει πετυχει στη ζωή του". Απλά μετά το σάλο ειχα βάλει να δω 2-3 βιντεάκια και έπεσα πάνω στον Daddy τσουλφα. Τη μια που βριζοταν με τον Dios και την αλλη που επαιξε 2-3 σφαλιαρες με ''τον άδερφο του". Σε αυτα δεν διέκρινα κάποια κακοποιηση των ΑΜΕΑ ή εκμεταλλευση τους. Σε αυτα τα 2-3. Για άλλα δεν ξέρω.

Για τον Λευτερη που ειδα απο περιέργεια (παλι μετα το σάλο) ναι εκει υπάρχει ξεκάθαρα αυτο που λένε.
Και ο αρχηγος βαραγε τον ντραγκον(ενα ζακι με κοκκινα μαλλια) και εβαζε απο οτι λενε κατι αμεα να κανουν σεξ μετα απο ντονειτς.Αλλα πιστευω και εγω ο αρχηγος δεν ειναι για φυλακη αλλα θελει ενα γερο προστιμο.Εκμεταλευση υπηρχε ρε ντεβιλ αφου απο τα αμεα εβγαζε ΤΡΕΛΑ λεφτα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Devil
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
Μίλησα για τα 2-3 σκηνικά που ειδα εγώ. Τη βλακεία του κοσμου εκμεταλλεύονται ολοι αυτοι οπως και η Φυρου που πετάει καθε μερα βυζιά και κωλους εξω η γκομενα του Κοψιάλη.

Σε αυτα τα 2-3 σκηνικά ο Τσουλφας λεει στον Dios να μαζεψει απο κατω τα σκουπιδια του και ο αλλος του λεει ειμαι σουπερ σταρ και μαζεψε τα εσυ οποτε ο Τσουλφας αρχιζει και χωνει "Τα αρχιδια μου εισαι" χααααχαχα αυτο ειχε πλάκα.

Και η 2η που παιξανε φαπες με τον αλλον που ο Αρχηγος σηκωθηκε να τους χωρισει και του ειπε βγες εξω αμα δε μπορείς. Για αυτα τα 2 σκηνικά μιλάω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

θυματα των λαικ ειναι ολοι αυτοι


σιγα μην έδινα και λεφτά.... και ο λογος που εχω κοψει τα σοσιαλ ειναι αυτος εχει γεμισει σκουπιδομάνι το Ιντερνετ. Θελω την ησυχια μου.
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,722 μηνύματα.
Μίλησα για τα 2-3 σκηνικά που ειδα εγώ. Τη βλακεία του κοσμου εκμεταλλεύονται ολοι αυτοι οπως και η Φυρου που πετάει καθε μερα βυζιά και κωλους εξω η γκομενα του Κοψιάλη.

Σε αυτα τα 2-3 σκηνικά ο Τσουλφας λεει στον Dios να μαζεψει απο κατω τα σκουπιδια του και ο αλλος του λεει ειμαι σουπερ σταρ και μαζεψε τα εσυ οποτε ο Τσουλφας αρχιζει και χωνει "Τα αρχιδια μου εισαι" χααααχαχα αυτο ειχε πλάκα.

Και η 2η που παιξανε φαπες με τον αλλον που ο Αρχηγος σηκωθηκε να τους χωρισει και του ειπε βγες εξω αμα δε μπορείς. Για αυτα τα 2 σκηνικά μιλάω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

θυματα των λαικ ειναι ολοι αυτοι


σιγα μην έδινα και λεφτά.... και ο λογος που εχω κοψει τα σοσιαλ ειναι αυτος εχει γεμισει σκουπιδομάνι το Ιντερνετ. Θελω την ησυχια μου.
ζοζεφιν ιδιο iq με τσουλφα
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μπα.Το ιδιο κοινο τους βλεπει μη νομιζεις.Οπως εβλεπαν και πανια πιο παλια.
ο σεφερλής υποδυεται μια περσονα ,ειναι ηθοποιος ,εδω μιλαμε για προσωπικοτητες ανθρωπων και μαλιστα υπαρχει και το στοιχειο της μίμησης σ ενα πρότυπο υποτίθεται δημοφιλής σε ορισμένες ηλικίες ...

Μην παμε να δικαιολογησουμε τα αδικαιολογητα γιατι δυστηχως τα βλεπουμε μπροστα μας ...σεφερλη μπορει να εβλεπα αν τυχαινε σ ενα ζάπινγκ ...μπορει να γελουσα σπανιο βεβαια ,αλλα σε κατι τετοιο ποτε!

επειτα σχετιζουμε την σάτιρα με την πραγματικοτητα ?
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω τον είχα χλευάσει παλιά τον αρχηγο εδω μέσα μάλιστα ειχα πει "Ποιος ειναι αυτος που αυτοπροσδιοριζεται ως αρχηγος τι εχει πετυχει στη ζωή του". Απλά μετά το σάλο ειχα βάλει να δω 2-3 βιντεάκια και έπεσα πάνω στον Daddy τσουλφα. Τη μια που βριζοταν με τον Dios και την αλλη που επαιξε 2-3 σφαλιαρες με ''τον άδερφο του". Σε αυτα δεν διέκρινα κάποια κακοποιηση των ΑΜΕΑ ή εκμεταλλευση τους. Σε αυτα τα 2-3. Για άλλα δεν ξέρω.

Για τον Λευτερη που ειδα απο περιέργεια (παλι μετα το σάλο) ναι εκει υπάρχει ξεκάθαρα αυτο που λένε.
μονο η κακοποιηση των ΑΜΕΑ ,μονο η καταπατηση αξιων και ηθικης ..αστο αυτη ειναι πλεον η παρακμη και δεν μπορω ουτε δευτερολεπτο να το δω και να το στηρίξω εφοσον στην πλατφορμα που επιλεγεις εσυ να τους δεις δινουν βαση στα κλικαρισματα ...λυπαμαι πραγματικα και στεναχωριεμαι ..

μετα λεμε για τους λογαριασμους στα σοσιαλ και κρινουμε εκει οποιν επιλεγει να εχει . ...να η παρακμη !
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
μονο η κακοποιηση των ΑΜΕΑ ,μονο η καταπατηση αξιων και ηθικης ..αστο αυτη ειναι πλεον η παρακμη και δεν μπορω ουτε δευτερολεπτο να το δω και να το στηρίξω εφοσον στην πλατφορμα που επιλεγεις εσυ να τους δεις δινουν βαση στα κλικαρισματα ...λυπαμαι πραγματικα και στεναχωριεμαι ..

μετα λεμε για τα σοσιαλ ...να η παρακμη !


Σίγουρα απλα οι βιζιτούλες εκεί που χρεώνουν και 150 ευρω την ώρα... σιγα τις γκόμενες. Αν δεν μπουν στη πλατφορμα του Χαγιάτε θα βρούν αλλη να διαφημισουν τα βυζια και το γκώλο τους. -.-

τις δουλεύουν να ξέρεις ολοι οι έμπειροι μύστες :D

ΤΟ ΠΑΙΔΆΚΙ λ΄'εει θελει και 150 ευρω την ωρα χα χα χα.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σίγουρα απλα οι βιζιτούλες εκεί που χρεώνουν και 150 ευρω την ώρα... σιγα τις γκόμενες. Αν δεν μπουν στη πλατφορμα του Χαγιάτε θα βρούν αλλη να διαφημισουν τα βυζια και το γκώλο τους. -.-
πλακα μου κανεις,σοβαρα τωρα ? :no:

αυτο παντως που ξερεις και ταριφα με ξεπερνα :lol:
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,722 μηνύματα.
μονο η κακοποιηση των ΑΜΕΑ ,μονο η καταπατηση αξιων και ηθικης ..αστο αυτη ειναι πλεον η παρακμη και δεν μπορω ουτε δευτερολεπτο να το δω και να το στηρίξω εφοσον στην πλατφορμα που επιλεγεις εσυ να τους δεις δινουν βαση στα κλικαρισματα ...λυπαμαι πραγματικα και στεναχωριεμαι ..

μετα λεμε για τους λογαριασμους στα σοσιαλ και κρινουμε εκει οποιν επιλεγει να εχει . ...να η παρακμη !
δεν τους δινουν τα κλικς τα λεφτα.Χθες στην ζηνα ειπαν οτι επεσε μια φορα 3.000 ευρω ντονειτ απο βιουερ για να κανει σεξ μια κοπελα(τοξικομανης) με ενα αμεα-πρεζακι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

πλακα μου κανεις,σοβαρα τωρα ? :no:

αυτο παντως που ξερεις και ταριφα με ξεπερνα :lol:
τοσο ειναι.οι μισες αν οχι οι πιο πολλες απο εκει ειναι απο γραφεια εσκορτ και κανουν διαφημιση στο στριμ.
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν τους δινουν τα κλικς τα λεφτα.Χθες στην ζηνα ειπαν οτι επεσε μια φορα 3.000 ευρω ντονειτ απο βιουερ για να κανει σεξ μια κοπελα(τοξικομανης) με ενα αμεα-πρεζακι.
τα κλικ τους κανουν δημοφιλής νομιζω ...προτυπa νεας γενιας ..easy job easy money :(
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
πλακα μου κανεις,σοβαρα τωρα ? :no:

αυτο παντως που ξερεις και ταριφα με ξεπερνα :lol:

Εμένα με ξεπερνά που κάνεις την αφελή. :P

εχω περπατήσει πολύ στα νιάτα μου και εχω δεκάδες εμπειρίες.... ολα αυτα τα κουνόμωρα που νομίζουν οτι επειδη έχουν εναν κώλο και βυζιά τα έχω για πρωινό.

Όταν εμείς πηγαιναμε με βίζιτες παλαιότερα δεκαετίες 2000-2010 και λίγο αργότερα αυτες ακομη παιζανε με κούκλες και βλέπανε Μικι Μάους.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,722 μηνύματα.
τα κλικ τους κανουν δημοφιλής νομιζω ...προτυπa νεας γενιας ..easy job easy money :(
ο αρχηγος ηταν δημοφιλης απο το 2015 που στριμαρε ενα γκειμ.οταν βαρεθηκε αρχισε καπου το 2018 τη μπιζνα με τα αμεα.
 

Guest 126033

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ενταξει ενημερωθηκα..
οι εγκυκλοπαιδικες μου γνωσεις δεν εμεινα ακαλυπτες και σημερα :P
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,830 μηνύματα.
ενταξει ενημερωθηκα..
οι εγκυκλοπαιδικες μου γνωσεις δεν εμεινα ακαλυπτες και σημερα :P

Ούτε το 10% εν σου έχουμε πεί. :P

καταλαβες τωρα γιατι δεν γουστάρω τα σοσιαλ και τα τικ τοκ... γιατι δεν μπορώ να βλεπω κουνόμωρα να το παιζουν γκομενες και ντίβες.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top