Είδη και μάρκες προφυλακτικών

Ποια μάρκα προφυλακτικών χρησιμοποιείτε?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 178)
  • Duo

Ψήφοι: 15 8.4%
  • Durex

Ψήφοι: 119 66.9%
  • Trojan

Ψήφοι: 2 1.1%
  • Billy Boy

Ψήφοι: 2 1.1%
  • Again

Ψήφοι: 7 3.9%
  • Stop

Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλη

Ψήφοι: 4 2.2%
  • Αυτά του Ευαγγελάτου!!!!

Ψήφοι: 4 2.2%
  • Δεν χρησιμοποιώ

Ψήφοι: 25 14.0%

Ciela

New member

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Π.Γ.Δ.Μ. (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.
χαχα θενκς εγω καταλαβα κατι αλλο πριν! :P

Ρόζα Νέρα Flamingo

New member

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

Mercury

New member

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,691 μηνύματα.
durex_fathersday.jpeg

DrHouse

New member

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

Itach1

New member

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,170 μηνύματα.

DrHouse

New member

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,368 μηνύματα.

Dias

Well-known member

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,577 μηνύματα.

CandyCloud

New member

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Τα trojan είναι καλά?? Ξέρω ότι τα προτιμούν πολύ στην Αμερική..

Em_polla_zitas

New member

Η Em_polla_zitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Το αγορι μου αγορασε απο τα lidl και δε θελω να τα χρησιμοποιησω!! Κανεις μια γνωμη ρε παιδια??

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,605 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,590 μηνύματα.
Το αγορι μου αγορασε απο τα lidl και δε θελω να τα χρησιμοποιησω!! Κανεις μια γνωμη ρε παιδια??
Του ξεκαθαρίζεις πως αν θέλει κοκό, δέχεσαι από durex και άνω. :P Σοβαρά τώρα, γιατί κάποιος να φορέσει προφυλακτικό απ'τα lidl?

Κούκου-Βάγια

New member

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
μεχρι και μπαλονι πιο εμπιστο το κοβω..
αν ειναι να χρησημοποιησει απο τα λιντ ας μη βαλει καθολου καλυτερα τ ιδιο θα 'ναι

Ajusshi

New member

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,686 μηνύματα.
όταν...again, :D

υπάρχουν ακόμα ; :P

juste un instant

Well-known member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 5,450 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...