Είδη και μάρκες προφυλακτικών

Ποια μάρκα προφυλακτικών χρησιμοποιείτε?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 179)
  • Duo

    Ψήφοι: 15 8.4%
  • Durex

    Ψήφοι: 120 67.0%
  • Trojan

    Ψήφοι: 2 1.1%
  • Billy Boy

    Ψήφοι: 2 1.1%
  • Again

    Ψήφοι: 7 3.9%
  • Stop

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Άλλη

    Ψήφοι: 4 2.2%
  • Αυτά του Ευαγγελάτου!!!!

    Ψήφοι: 4 2.2%
  • Δεν χρησιμοποιώ

    Ψήφοι: 25 14.0%

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
χαχα θενκς εγω καταλαβα κατι αλλο πριν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Εγω προτιμώ τα μωβ durex τα πολύ λεπτά, αν και είναι λίγο στενά στη βάση και με κόβουν κάπως. :)
ναι τα μωβ ειναι πολυ καλυτερα απο τα μπλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
durex_fathersday.jpeg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sisoula

Νεοφερμένος

Η sisoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
durex! Όλα τα άλλα σπάνε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.

https://www.durexstore.gr/ViewShopProduct.aspx?ProductId=279568

Δεν προλαβαινεις να αρχισεις και...τελειωνεις :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.

https://www.durexstore.gr/ViewShopProduct.aspx?ProductId=279568

Δεν προλαβαινεις να αρχισεις και...τελειωνεις :redface:
Γι αυτό σαν σοφός άντρας τραβάς μια μαλακία πριν βγείς "ραντεβού" ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Γι αυτό σαν σοφός άντρας τραβάς μια μαλακία πριν βγείς "ραντεβού" ;)

Μπα,ξενερωνω αγρια.

Υπαρχει λυση.
https://www.durexstore.gr/ViewShopProduct.aspx?ProductId=279577
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,003 μηνύματα.
Γι αυτό σαν σοφός άντρας τραβάς μια μαλακία πριν βγείς "ραντεβού" ;)
Ναι αλλά όπως λέει μια λαϊκή παροιμία:
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CandyCloud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η CandyCloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Τα trojan είναι καλά?? Ξέρω ότι τα προτιμούν πολύ στην Αμερική..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Em_polla_zitas

Νεοφερμένος

Η Em_polla_zitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Το αγορι μου αγορασε απο τα lidl και δε θελω να τα χρησιμοποιησω!! Κανεις μια γνωμη ρε παιδια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Το αγορι μου αγορασε απο τα lidl και δε θελω να τα χρησιμοποιησω!! Κανεις μια γνωμη ρε παιδια??

Να τα πετάξεις και να πάρεις γνωστή μάρκα προφυλακτικών. Πόση σκέψη χρειάζεται κάτι τέτοιο? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Το αγορι μου αγορασε απο τα lidl και δε θελω να τα χρησιμοποιησω!! Κανεις μια γνωμη ρε παιδια??
Του ξεκαθαρίζεις πως αν θέλει κοκό, δέχεσαι από durex και άνω. :P Σοβαρά τώρα, γιατί κάποιος να φορέσει προφυλακτικό απ'τα lidl?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Λες να σου πάρει και τεστ εγκυμοσύνης από τα lidl?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Κούκου-Βάγια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κούκου-Βάγια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 275 μηνύματα.
Το αγορι μου αγορασε απο τα lidl και δε θελω να τα χρησιμοποιησω!! Κανεις μια γνωμη ρε παιδια??
μεχρι και μπαλονι πιο εμπιστο το κοβω..
αν ειναι να χρησημοποιησει απο τα λιντ ας μη βαλει καθολου καλυτερα τ ιδιο θα 'ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
όταν...again, :D

υπάρχουν ακόμα ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
Το αγορι μου αγορασε απο τα lidl και δε θελω να τα χρησιμοποιησω!! Κανεις μια γνωμη ρε παιδια??

Ποια μαρκα ειναι; Για να ακουσουμε γνωμες καποιων ως προς αυτη την μαρκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top