Είναι οι γυναίκες ''προνομιούχες'' στον ερωτικό τομέα;

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,740 μηνύματα.
TLDR: Οι γυναίκες έχουν πολύ εύκολη πρόσβαση στο σεξ σε σχέση με τους άντρες, μήπως κατέχουν ένα προνόμιο που δεν συνειδητοποιούν;

Έχω παρατηρήσει (ίσως κάνω λάθος, ποστάρω για να με διορθώσετε αν δεν ισχύει αυτό που γράφω) ότι οι γυναίκες, όσες τουλάχιστον ανήκουν στο μέσο όρο των πρότυπων ομορφιάς (μεγάλη κουβέντα τα πρότυπα ομορφιάς και πως διαμορφώνονται) έχουν περισσότερες επιλογές-πιθανότητες στο να κάνουν σεξ. Μπορεί ο κάθε ένας/μια να το διαπιστώσει με την δημιουργία ενός προφιλ σε dating apps. Πολλά likes, μηνύματα, ''τι κάνεις κούκλα'' και τα σχετικά. Δεν ισχύει το ίδιο με έναν άντρα που μπορεί να ανήκει και εκείνος στον μέσο όρο εμφανισιακά.

Πιστεύετε πως κάτι τέτοιο, είναι ένα προνόμιο το οποίο οι γυναίκες δεν συνειδητοποιούν; Γενικά, το να έχεις άμεση πρόσβαση σε σεξ θεωρείται καλό, ενώ το να μην έχεις, δεν είναι το καλύτερο για την ψυχική σου υγεία.
Προφανώς, υπάρχουν λόγοι που πολλές γυναίκες δεν θέλουν να κάνουν σεξ με αγνώστους ενώ μπορούν εύκολα. Κάποιοι από αυτοί είναι:

1)Slut-shaming: Οκ, δεν ζούμε στο 1950, όμως υπάρχει το στίγμα ότι μια γυναίκα είναι ''εύκολη''. Παρόλα αυτά, αν κάποια δημιουργήσει ένα προφιλ σε site για σεξ, δηλαδή δεν διαλέγει συντρόφους από το περιβάλλον της (δουλειά, σχολή κλπ) τότε δεν κινδυνεύει να χαρακτηριστεί. Σε τελική ανάλυση, μπορεί κάποια να απαρνηθεί τους ρόλους που έχει αποδώσει η κοινωνία σε εκείνη και να μην συμμορφωθεί. Δεν είναι ένα αξεπέραστο εμπόδιo για κάποια που θέλει να κάνει συχνά σεξ.

2) Οργασμικό κενό: Είναι πρόβλημα, όμως σε συνεννόηση με τον παρτενερ μπορεί να λυθεί, κοινώς, μια γυναίκα μπορεί να ζητήσει ''βοήθεια'' (lol) από τον παρτενερ της για να τελειώσει και εκείνη (γλείψιμο, χάιδεμα κλπ).

3) Φόβος για κακοποίηση/βιασμό ή ακόμα και δολοφονία. Προφανώς και είναι σοβαρός ανασταλτικός παράγοντος για μια γυναίκα να μην κάνει σεξ. Κανείς δεν διαφωνεί. Υπάρχει βέβαια η λύση της γνωριμίας, αρχικά , 2-3 ραντεβού για να σιγουρευτεί ότι ο υποψήφιος σεξουαλικός σύντροφος δεν είναι επικίνδυνος.

Τα παραπάνω μπορεί να είναι πράγματι εμπόδια για μια γυναίκα να μην κάνει σεξ όσο ήθελε, όμως, θεωρώ ότι είναι γεγονός πως οι γυναίκες έχουν πιο εύκολη πρόσβαση στο σεξ σε σχέση με τους άντρες αλλά και να είναι επιλεκτικές. Η σεξουαλικότητα ενός ανθρώπου είναι σημαντική, επομένως, ίσως είναι ένα ψευτο-προνόμιο(?) που δεν έχουν οι περισσότεροι άντρες.

Ενδεχομένως να είναι λάθος η σκέψη μου, για αυτό τον λόγο ποστάρω, για να γίνει συζήτηση και να διαβάσω την γνώμη (κυρίως) των γυναικών αλλά και των αντρών.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,275 μηνύματα.
Θεωρώ ότι ισχύει ναι. Οι γυναίκες έχουν περισσότερες ευκαιρίες στο να κάνουν σχέση λόγω των social media, μεσω της παρεας τους αλλά και στο γεγονός ότι απορρίπτουν πολύ πιο εύκολα βάση εμφάνισης σε σχέση με τους άντρες. Θέλω να πω ότι οι κοπέλες κοιτούν σε μεγαλύτερο ποσοστό την εμφάνιση σε σχέση με εμάς τους άντρες. Δεν θεωρώ ότι να έχεις πρόσβαση σε εύκολη σχέση/ σεξ είναι πάντα καλό καθώς όπως λες και εσύ υπάρχουν κίνδυνοι για βιασμούς, κακοποιησεις και άλλα κυκλώματα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Μπορεί ο κάθε ένας/μια να το διαπιστώσει με την δημιουργία ενός προφιλ σε dating apps. Πολλά likes, μηνύματα, ''τι κάνεις κούκλα'' και τα σχετικά. Δεν ισχύει το ίδιο με έναν άντρα που μπορεί να ανήκει και εκείνος στον μέσο όρο εμφανισιακά.
Και στα σόσιαλ ισχύει το ίδιο.

Μέσος άντρας 200 φίλους και 1 αίτημα ανα βδομάδα, μέση γυναίκα 1000 φίλους και 30 αιτήματα ανα βδομάδα.

Major turn off.

Θα μου πεις, γιατί; Ήθελες και οι άντρες να έχουν απο 1000 φίλες ο καθένας; Όχι. Το ίδιο θα έλεγα πάλι. Ή ξέρεις τους κοντινούς σου ή δεν τους ξέρεις, οι άλλοι ζήτημα είναι αν θα τους μιλήσεις ποτέ ξανά. Λες και ειναι συλλογή, άλμπουμ διαφημιστικής με past projects. Έλεος.

Κανονικά πρέπει να φύγουν όλοι από social media και dating apps. Έχει ξεφτιλιστεί το πράγμα και εμπορεύεται το ανθρώπινο κορμί λες και ειναι αρνί στη βαρβάκειο.
 

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν δεχτούμε αυτό που λες, δηλαδή ότι οι γυναίκες είναι προνομιούχες στον ερωτικό τομέα, αυτόματα αυτό δε μας λέει και κάτι για τους άντρες;
Εγώ να δεχτώ ότι μια γυναίκα σε dating app δέχεται τα τριπλάσια μηνύματα. Έχεις αναρωτηθεί όμως ποτέ τι είδους μηνύματα είναι αυτά, ποια καταλήγουν όντως κάπου και πώς είναι τελικά όλοι αυτοί οι "τι κάνεις κούκλα;"
Thank god δηλαδή είναι πολλά τα μηνύματα μπας και αυξηθούν οι πιθανότητες να υπάρχουν 2-3 άνθρωποι που θα μπορέσεις να συννενοηθεις.

Αν πιάσουμε το real life φλερτ, ανέκαθεν οι περισσότεροι άντρες επικεντρωνονταν στην κοπέλα που ήταν τύπου Instagram model ομορφιά.
TheMask_featureshot.jpg
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,785 μηνύματα.
Θεωρώ ότι ισχύει ναι. Οι γυναίκες έχουν περισσότερες ευκαιρίες στο να κάνουν σχέση λόγω των social media, μεσω της παρεας τους αλλά και στο γεγονός ότι απορρίπτουν πολύ πιο εύκολα βάση εμφάνισης σε σχέση με τους άντρες. Θέλω να πω ότι οι κοπέλες κοιτούν σε μεγαλύτερο ποσοστό την εμφάνιση σε σχέση με εμάς τους άντρες. Δεν θεωρώ ότι να έχεις πρόσβαση σε εύκολη σχέση/ σεξ είναι πάντα καλό καθώς όπως λες και εσύ υπάρχουν κίνδυνοι για βιασμούς, κακοποιησεις και άλλα κυκλώματα.

Στο εκτος Ιντερνετ παιχνίδι... ελάχιστοι πάνε να προσεγγίσουν γιατι είναι κότες.

Οποτε εμεις θα επικεντρωθουμε σε αυτό... θέλει ομως αρκετή δουλειά να ξέρεις θα πρέπει να αλλάξεις την νοτροπια που πιθανον να έχεις απο το πως μεγάλωσες.

Θα ειναι δυσκολο :P

Και δεν θα πάς σε ψωνάρες... ινσταγκραμ μοντελς κ τέτοια εμενα αυτες δεν μ αρεσουν... θα πάς σε ωραιες χαριτωμενες και φυσιολογικές γυναικες.

Εμενα οσο πιο απλή ειναι η άλλη τοσο περισσοτερο με φτιάχνει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,740 μηνύματα.
Αν δεχτούμε αυτό που λες, δηλαδή ότι οι γυναίκες είναι προνομιούχες στον ερωτικό τομέα, αυτόματα αυτό δε μας λέει και κάτι για τους άντρες;
Τι λέει για τους άντρες; Εξήγησε το αν θες.
Αν δεχτούμε αυτό που λες, δηλαδή ότι οι γυναίκες είναι προνομιούχες στον ερωτικό τομέα, αυτόματα αυτό δε μας λέει και κάτι για τους άντρες;
Εγώ να δεχτώ ότι μια γυναίκα σε dating app δέχεται τα τριπλάσια μηνύματα. Έχεις αναρωτηθεί όμως ποτέ τι είδους μηνύματα είναι αυτά, ποια καταλήγουν όντως κάπου και πώς είναι τελικά όλοι αυτοί οι "τι κάνεις κούκλα;"
Thank god δηλαδή είναι πολλά τα μηνύματα μπας και αυξηθούν οι πιθανότητες να υπάρχουν 2-3 άνθρωποι που θα μπορέσεις να συννενοηθεις.
Δεν συζητάμε για ''ποιότητα'' (όπως και να το εννοεί ο κ@θε έν@ς, ποιοτικό χαρακτηριστικό για κάποιον μπορεί να είναι οι τρεις ξένες γλώσσες, για άλλ@ όχι) αλλά για τις περισσότερες επιλογές/πιθανότητες που ενδεχομένως να έχει μια γυναίκα σε σχέση με έναν άντρα. Μιλάμε για αριθμούς.
Αν πιάσουμε το real life φλερτ, ανέκαθεν οι περισσότεροι άντρες επικεντρωνονταν στην κοπέλα που ήταν τύπου Instagram model ομορφιά.
View attachment 101226
Στο αρχικό μήνυμα γράφω για μέσο όρο. Όχι για άντρα ή γυναίκα insta model.
 

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι λέει για τους άντρες; Εξήγησε το αν θες.

Δεν συζητάμε για ''ποιότητα'' (όπως και να το εννοεί ο κ@θε έν@ς, ποιοτικό χαρακτηριστικό για κάποιον μπορεί να είναι οι τρεις ξένες γλώσσες, για άλλ@ όχι) αλλά για τις περισσότερες επιλογές/πιθανότητες που ενδεχομένως να έχει μια γυναίκα σε σχέση με έναν άντρα. Μιλάμε για αριθμούς.

Στο αρχικό μήνυμα γράφω για μέσο όρο. Όχι για άντρα ή γυναίκα insta model.
Ότι αρκετοί δεν έχουν κανένα κριτήριο. Στέλνουν σε όλες κι όποια τσιμπήσει.
Τους λείπει η ικανότητα προσέγγισης, δεν προσπαθούν να κάνουν ανθρώπινο διάλογο και αφήνονται στην τύχη τους. Αλλά η τύχη μπορεί να σου φέρει αυτό που θες, μπορεί και όχι.
Το ότι σε ενδιαφέρει να κάνεις σεξ με μια κοπέλα και τίποτα παραπάνω, δε σημαίνει ότι δεν είστε άνθρωποι, δε θα γνωρίσετε ο ένας τον άλλον, δε θα μιλήσετε.
Ούτε ότι ο διάλογος θα είναι
Γεια.ουγκ. σε γουστάρω. Ουγκ. Έλα σπίτι μου άγνωστη. Ουγκ. Παπαντωνίου 47, Αιγάλεω. Ουγκ.
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,740 μηνύματα.
Ότι αρκετοί δεν έχουν κανένα κριτήριο. Στέλνουν σε όλες κι όποια τσιμπήσει.
Τους λείπει η ικανότητα προσέγγισης, δεν προσπαθούν να κάνουν ανθρώπινο διάλογο και αφήνονται στην τύχη τους. Αλλά η τύχη μπορεί να σου φέρει αυτό που θες, μπορεί και όχι.
Το ότι σε ενδιαφέρει να κάνεις σεξ με μια κοπέλα και τίποτα παραπάνω, δε σημαίνει ότι δεν είστε άνθρωποι, δε θα γνωρίσετε ο ένας τον άλλον, δε θα μιλήσετε.
Ούτε ότι ο διάλογος θα είναι
Ναι, ίσως να ισχύει ότι αρκετοί δεν έχουν την ικανότητα να προσεγγίσουν σωστά. Αλλά και πάλι οι γυναίκες καταλήγουν να έχουν 100 μηνύματα στο indox τους :P
Γεια.ουγκ. σε γουστάρω. Ουγκ. Έλα σπίτι μου άγνωστη. Ουγκ. Παπαντωνίου 47, Αιγάλεω. Ουγκ.
Εντάξει, αυτό είναι υπερβολή. Προφανώς αναφέρομαι σε νορμαλ καταστάσεις, όχι ζωώδης. Πάντως, δεν είναι απαραίτητα να μάθεις καλά τον/την άλλη για ένα απλό σεξ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι, ίσως να ισχύει ότι αρκετοί δεν έχουν την ικανότητα να προσεγγίσουν σωστά. Το γεγονός πως στέλνουν σε πολλές και όποια τσιμπήσει, ίσως επιβεβαιώνει αυτό που γράφω, ότι οι άντρες ''προσπαθούν'' ενώ μια γυναίκα απλά κάθεται και δέχεται αιτήματα/μηνύματα. Για αυτό έγραψα ότι ίσως έχουν περισσότερες πιθανότητες-ευκαιρίες.

Εντάξει, αυτό είναι υπερβολή. Προφανώς αναφέρομαι σε νορμαλ καταστάσεις, όχι ζωώδης. Πάντως, δεν είναι απαραίτητα να μάθεις καλά τον/την άλλη για ένα απλό σεξ.
Είναι προσπάθεια το να στέλνεις σε 10 κοπέλες τα ίδια μηνύματα; Δε νομίζω. Δεν βλέπεις καν την κοπέλα που στέλνεις. Απλά ψάχνεις κάπου να το χωσεις. Το οποίο είναι εντελώς ντεκαβλε.

Όχι δεν είναι καθόλου απαραίτητο να τον μάθεις τον άλλον καλά για ένα απλό σεξ. Ωστόσο πώς θα νιώσει έλξη μια κοπέλα για σένα χωρίς να ανταλλαξετε δύο κουβέντες- να φλερτάρετε. Εκτός κι αν είστε τόσο τυχεροί που υπάρχει απίστευτη χημεία και ερωτική διάθεση στην ατμόσφαιρα από το πρώτο λεπτό γιατί ταιριάζουν οι φερμορμονες σας ξέρω γω 😋

Δηλαδή επειδή έστειλε κάποιος τι κάνεις και βγήκε για έναν καφέ σημαίνει ότι ο άλλος θα κατεβάσει το βρακί του; 😋

Πού είναι το φλερτ; Που είναι η προσέγγιση; Που ειναι το παιχνίδι; Που είναι τα υπονοούμενα; Που είναι τα κομπλιμέντα; Και εννοώ και από τους δυο.

Ειδικά στα dating apps που δεν ξέρεις καν αν θα σου αρέσει από κοντά αυτός που μιλάς, γιατί αρκετοί αλλιώς είναι στο ίντερνετ αλλιώς από κοντά.

Αντιθέτως αν συμβεί κάτι σε ένα μπαρ, υπάρξουν κάποιες ματιές, υπάρχει φλερτ, παιχνίδι, μιλάνε, περνάνε ωραία, υπάρχει μουσική, χορεύουν, αγγίζονται, πολύ πιο εύκολα μπορεί να νιώσουν και οι δύο ότι θέλουν να κάνουν σεξ. Έχει δημιουργηθεί η ατμόσφαιρα. Με ένα σοβαρό εμπόδιο ωστόσο που ανέφερε κι εσύ , το άγχος του μην ειναι ο άλλος βιαστής/serial killer. Που δυστυχώς εμείς τα κοριτσάκια έχουμε μεγαλώσει με αυτό. Αλλά οκ , για να έχουμε μείνει ζωντανές μέχρι τώρα, μάλλον μπορούμε να ξεχωρίσουμε αν ο άλλος ειναι επικίνδυνος συνήθως.
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,740 μηνύματα.
Είναι προσπάθεια το να στέλνεις σε 10 κοπέλες τα ίδια μηνύματα; Δε νομίζω. Δεν βλέπεις καν την κοπέλα που στέλνεις. Απλά ψάχνεις κάπου να το χωσεις. Το οποίο είναι εντελώς ντεκαβλε.

Όχι δεν είναι καθόλου απαραίτητο να τον μάθεις τον άλλον καλά για ένα απλό σεξ. Ωστόσο πώς θα νιώσει έλξη μια κοπέλα για σένα χωρίς να ανταλλαξετε δύο κουβέντες- να φλερτάρετε. Εκτός κι αν είστε τόσο τυχεροί που υπάρχει απίστευτη χημεία και ερωτική διάθεση στην ατμόσφαιρα από το πρώτο λεπτό γιατί ταιριάζουν οι φερμορμονες σας ξέρω γω 😋

Δηλαδή επειδή έστειλε κάποιος τι κάνεις και βγήκε για έναν καφέ σημαίνει ότι ο άλλος θα κατεβάσει το βρακί του; 😋

Πού είναι το φλερτ; Που είναι η προσέγγιση; Που ειναι το παιχνίδι; Που είναι τα υπονοούμενα; Που είναι τα κομπλιμέντα; Και εννοώ και από τους δυο.

Ειδικά στα dating apps που δεν ξέρεις καν αν θα σου αρέσει από κοντά αυτός που μιλάς, γιατί αρκετοί αλλιώς είναι στο ίντερνετ αλλιώς από κοντά.

Αντιθέτως αν συμβεί κάτι σε ένα μπαρ, υπάρξουν κάποιες ματιές, υπάρχει φλερτ, παιχνίδι, μιλάνε, περνάνε ωραία, υπάρχει μουσική, χορεύουν, αγγίζονται, πολύ πιο εύκολα μπορεί να νιώσουν και οι δύο ότι θέλουν να κάνουν σεξ. Έχει δημιουργηθεί η ατμόσφαιρα. Με ένα σοβαρό εμπόδιο ωστόσο που ανέφερε κι εσύ , το άγχος του μην ειναι ο άλλος βιαστής/serial killer. Που δυστυχώς εμείς τα κοριτσάκια έχουμε μεγαλώσει με αυτό. Αλλά οκ , για να έχουμε μείνει ζωντανές μέχρι τώρα, μάλλον μπορούμε να ξεχωρίσουμε αν ο άλλος ειναι επικίνδυνος συνήθως.

Μάλιστα, ενδιαφέρον η ανάλυση σου 🤔Δεν διαφωνώ σε κάτι, σε τελική ανάλυση παίζει ρόλο και τι ζητάει κάποια/κάποιος, όπως περιγράφεις στο μήνυμα σου.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,954 μηνύματα.
ΔΗΛΑΔΗ και στο σεξ, οι γυναίκες ακολουθούν ανάλογη κατανομή όπως στο iq****
δλδ πολλές κινούνται σε μια μέση κατάσταση. ενώ πολύ άντρες δεν κάνουν καθόλου και άλλοι κάνουν πολύ.

αλλιώς δεν βγαίνει η θεωρία. δλδ αν οι γυναίκες κάνουν πολύ σεξ και εύκολα, θα πρέπει από μια μερίδα αντρών να υπάρχει μεγάλη προσφορά.


****

 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,740 μηνύματα.
ΔΗΛΑΔΗ και στο σεξ, οι γυναίκες ακολουθούν ανάλογη κατανομή όπως στο iq****
δλδ πολλές κινούνται σε μια μέση κατάσταση. ενώ πολύ άντρες δεν κάνουν καθόλου και άλλοι κάνουν πολύ.

αλλιώς δεν βγαίνει η θεωρία. δλδ αν οι γυναίκες κάνουν πολύ σεξ και εύκολα, θα πρέπει από μια μερίδα αντρών να υπάρχει μεγάλη προσφορά.


****

Δεν είναι θεωρία, μια συζήτηση για κάτι που έχω δει αρκετές φορές να γράφεται (οχι μόνο εδώ και σε ξένα φορουμ), για αυτό τον λόγο ξεκίνησα το θέμα για να διαβάσω τις απόψεις όλων.
. δλδ αν οι γυναίκες κάνουν πολύ σεξ και εύκολα, θα πρέπει από μια μερίδα αντρών να υπάρχει μεγάλη προσφορά.
Σχετικά με αυτό, μπορεί να ισχύει ότι υπάρχει μια μερίδα λίγων αντρών (οι ''ωραίοι'') οι οποίοι κάνουν σεξ με αρκετές και οι υπόλοιποι δεν κάνουν.
 

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σχετικά με αυτό, μπορεί να ισχύει ότι υπάρχει μια μερίδα λίγων αντρών (οι ''ωραίοι'') οι οποίοι κάνουν σεξ με αρκετές και οι υπόλοιποι δεν κάνουν.

Δεν ξέρω ρε συ. Νομίζω οι πολύ ωραίοι τελικά κάνουν σεξ με τον καθρέφτη τους όπου βλέπουν τι ωραίοι που είναι και φτιάχνονται 😋
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,740 μηνύματα.
Δεν ξέρω ρε συ. Νομίζω οι πολύ ωραίοι τελικά κάνουν σεξ με τον καθρέφτη τους όπου βλέπουν τι ωραίοι που είναι και φτιάχνονται 😋
Ας είχα και εγώ six pack και όλη μέρα θα χαιδευόμουν στον καθρέφτη :P
 

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
οι γυναίκες έχουν πιο εύκολη πρόσβαση στο σεξ σε σχέση με τους άντρες αλλά και να είναι επιλεκτικές
1650651719578.png

Μέσος άντρας 200 φίλους και 1 αίτημα ανα βδομάδα, μέση γυναίκα 1000 φίλους και 30 αιτήματα ανα βδομάδα
Η αναλυση εχει ως εξης ...ο αριθμος φιλων /followers δεν λεει κατι
1) κοιτας τι φιλους /followers εχει
2)Κοιτας τι followers/like ratio εχει

Εχω δει κοπελα με πολλους followers και παιρνει 100 λαικ σε καθε ποστ κατα μεσο ορο .Επισης εχω δει κοπελα να εχει 614 followers 614 follow 614 likes σε καθε ποστ με καμια 50αρα κομεντς σε καθε της ποστ !


ΔΗΛΑΔΗ και στο σεξ, οι γυναίκες ακολουθούν ανάλογη κατανομή όπως στο iq****
Οι αντρες στο στεκι τωρα .....ειμαι χαζος ή πολυ εξυπνος που δεν κανω σεκς ? :P
 

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορεί στις ηλικίες κάτω των 25 να ισχύουν αυτά. Προσπαθώ να θυμηθώ κι εγώ τι σκεφτόμουν σαν φοιτήτρια. Γιατί τώρα δεν μπορώ να συμφωνήσω με αυτά τα διαγράμματα. Σίγουρα το πράγμα αλλάζει με την ηλικία.
Δεν ξέρω κανέναν στην ηλικία μου δηλαδή που να ασχολείται με friends/likes/requests.
 

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,775 μηνύματα.
Μπορεί στις ηλικίες κάτω των 25 να ισχύουν αυτά. Προσπαθώ να θυμηθώ κι εγώ τι σκεφτόμουν σαν φοιτήτρια. Γιατί τώρα δεν μπορώ να συμφωνήσω με αυτά τα διαγράμματα. Σίγουρα το πράγμα αλλάζει με την ηλικία.
Δεν ξέρω κανέναν στην ηλικία μου δηλαδή που να ασχολείται με friends/likes/requests.
Στην Ελλάδα τα πράγματα είναι καλά σε αυτό το κομμάτι, τα ντειντις αππς δεν έχουν εδραιωθεί [ευτυχώς] ακόμα. Στη Νορβηγία και άλλες χώρες από την άλλη το ονλάιν ντέτιτινγκ έχει πάρει την πρωτιά. Εκεί ισχύουν τα παραπάνω, είναι women's market και έχει σπάσει η ισορροπία μεταξύ των δύο φύλων.
 

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στην Ελλάδα τα πράγματα είναι καλά σε αυτό το κομμάτι, τα ντειντις αππς δεν έχουν εδραιωθεί [ευτυχώς] ακόμα. Στη Νορβηγία και άλλες χώρες από την άλλη το ονλάιν ντέτιτινγκ έχει πάρει την πρωτιά. Εκεί ισχύουν τα παραπάνω, είναι women's market και έχει σπάσει η ισορροπία μεταξύ των δύο φύλων.
Γιατί πιστεύεις ότι συμβαίνει αυτό;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top