Εθνικό κόμμα ΕΛΛΗΝΕΣ (πρώην "Έλληνες για την πατρίδα")

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
προφανως και ακουω ολες τις αποψεις και εχω κριτικη σκεψη, τωρα αυτο που ειπες για το σχολειο δε ξερω τι σχεση εχει, εγω ουτε που μιλαω με τους καθηγητες μου στο σχολειο και ουτε θελω, πιο πολυ με συγγενεις τα συζηταω αυτα και καποιους φιλους μου λιγο μεγαλυτερους σε ηλικια, οσο για την ιστορια της Ελλαδας δε χρειαζεται να ξερω και πολλα για να καταλαβω οτι ειναι μια χωρα που αντιπροσωπευει την κακομοιρια, τη μιζερια και την υποαναπτυξη.

δες τα βιντεο του και θα καταλαβεις, εχει προτινει λυσεις για ολα τα σοβαρα θεματα που εχει η χωρα βασισμενες σε τακτικες αλλων Ευρωπαικων χωρων, συν οτι αγωνιζεται μεσα απ'την φυλακη οπου τον βαλανε αδικα, και στην τελικη απλα κανε συγκριση το εργο και το πολεμο εναντιον του Κασιδιαρη με το εργο ολων των υπολοιπων βουλευτων που ειναι στην εξουσια, ειναι ολοφανερη η διαφορα.
Αρα οι συγγενεις σου να υποθεσω υποστηριζαν ΧΑ?
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
δεν εχει καμια απολυτως σχεση ολο αυτο που προσπαθει να κανει ο Κασιδιαρης τον τελευταιο χρονο με την ΧΑ, ο ιδιος εφυγε απο εκει με την θεληση του γιατι ειχε αλλα σχεδια, πλεον η ΧΑ αποτελει ενα παρελθον, το παρον κοιταμε και το μελλον.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
δεν εχει καμια απολυτως σχεση ολο αυτο που προσπαθει να κανει ο Κασιδιαρης τον τελευταιο χρονο με την ΧΑ, ο ιδιος εφυγε απο εκει με την θεληση του γιατι ειχε αλλα σχεδια, πλεον η ΧΑ αποτελει ενα παρελθον, το παρον κοιταμε και το μελλον.
και εισαι σιγουρος οτι δεν θα εισχωρησουν καποια στοιχεια ας πουμε της παλαι ποτε ενδοξης για αυτον τον ιδιο ΧΑ?
Δεν το νομιζω.Εκτος απο την προιστορια του πιστεψε με δεν αλλαζει καποιος τοσο ριζικα τοσο αμεσα αν θες.
Το βλεπω δυσκολο.Δεν το πιστευω και τελειωσε.
Ολα αυτα ειναι ωραιοποιησεις μεταμελειας.
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ θα επαναλάβω, πάντως, ότι αν καταφέρει και κατέβει θα μπει στη βουλή. Όσοι δεν το βλέπουν αυτό είτε εθελοτυφλούν, είτε δεν έχουν καταλάβει για ποιο λαό μιλάμε.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.
δες τα βιντεο του και θα καταλαβεις, εχει προτινει λυσεις για ολα τα σοβαρα θεματα που εχει η χωρα βασισμενες σε τακτικες αλλων Ευρωπαικων χωρων, συν οτι αγωνιζεται μεσα απ'την φυλακη οπου τον βαλανε αδικα, και στην τελικη απλα κανε συγκριση το εργο και το πολεμο εναντιον του Κασιδιαρη με το εργο ολων των υπολοιπων βουλευτων που ειναι στην εξουσια, ειναι ολοφανερη η διαφορα.
Ρε μαν χαλαρωσε και εσυ οντως ο Κασιδιαρης παει κοντρα σε καποια θεματα και προτεινει ακραιες λυσεις (πχ μεταναστευτικο) αλλα δεν ειναι και ο μεσσιας
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εγώ θα επαναλάβω, πάντως, ότι αν καταφέρει και κατέβει θα μπει στη βουλή. Όσοι δεν το βλέπουν αυτό είτε εθελοτυφλούν, είτε δεν έχουν καταλάβει για ποιο λαό μιλάμε.
κοιταξε αν θα μπει,θα μπει με ποια εννοια οπως μπηκε και η ΧΑ και οπως μπηκε και η Ένωση Κεντρώων μονο για να υποστηριξει καποιον αλλον.
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Ρε μαν χαλαρωσε και εσυ οντως ο Κασιδιαρης παει κοντρα σε καποια θεματα και προτεινει λυσεις αλλα δεν ειναι και ο μεσσιας
δυστυχως στην κατασταση που ειναι η Ελλαδα μονο ενας "μεσσιας" μπορει να μας σωσει
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
δες τα βιντεο του και θα καταλαβεις,
Ναι καταλαβω τι; Αυτα που ξέρω ηδη;
Σαφως και δεν εχεις ακουσει με προσοχη ολες του τις ομιλιες τον καιρό που ηταν μέλος της ΧΑ.
Να μασας την τροφη που σου δινουν φιλε μου. Να τα επεξεργάζεσαι αυτα που ακους.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,801 μηνύματα.
Μην ακούς wannabe communists μαν μου. Έχουν θέμα με τον Κασιδιάρη και ξεχνάνε ότι στην Ελληνική Βουλή υπάρχουν οι νοσταλγοί του συμμοριτοπόλεμου που απειλούν ολόκληρη την χώρα με νέο διχασμό και εμφύλιο " δεύτερη Βάρκιζα δεν θα υπάρξει ξανά "- Κουτσουμπας.

Τώρα σε ανάλυση, ως τώρα το κόμμα του Κασιδιάρη είναι το μόνο που κάνει δωρεές σε ευαγή ιδρύματα, νοιάζεται για τους Έλληνες, πολεμάει τον Ισλαμικό εποικισμό της πατρίδας μας και δεν έχει καμία σχέση με την ΧΑ. Δεν είναι προσωποπαγές ( είχα δει στο YouTube τον πρώτο δημόσιο λόγο του που όταν φώναζαν συνθήματα υπέρ του είπε ξεκάθαρα όχι συνθήματα για εκείνον ). Δεν υπάρχουν παραστρατιωτικές οργανώσεις και στελεχώνεται από στελέχη με επιστημονική κατάρτιση. Στέλεχος των Ελλήνων για την Πατρίδα είναι και μια Ελληνίδα καθηγήτρια σε πανεπιστήμιο των ΗΠΑ.

Δεν ξέρω αν θα τους ψηφίσω γιατί μ'αρεσει και ο Τζημερος και με καλύπτει περισσότερο θεωρώ από τον Κασιδιάρη αλλά εύχομαι να μπει στην επόμενη Βουλή.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μην ακούς wannabe communists μαν μου. Έχουν θέμα με τον Κασιδιάρη και ξεχνάνε ότι στην Ελληνική Βουλή υπάρχουν οι νοσταλγοί του συμμοριτοπόλεμου που απειλούν ολόκληρη την χώρα με νέο διχασμό και εμφύλιο " δεύτερη Βάρκιζα δεν θα υπάρξει ξανά "- Κουτσουμπας.

Τώρα σε ανάλυση, ως τώρα το κόμμα του Κασιδιάρη είναι το μόνο που κάνει δωρεές σε ευαγή ιδρύματα, νοιάζεται για τους Έλληνες, πολεμάει τον Ισλαμικό εποικισμό της πατρίδας μας και δεν έχει καμία σχέση με την ΧΑ. Δεν είναι προσωποπαγές ( είχα δει στο YouTube τον πρώτο δημόσιο λόγο του που όταν φώναζαν συνθήματα υπέρ του είπε ξεκάθαρα όχι συνθήματα για εκείνον ). Δεν υπάρχουν παραστρατιωτικές οργανώσεις και στελεχώνεται από στελέχη με επιστημονική κατάρτιση. Στέλεχος των Ελλήνων για την Πατρίδα είναι και μια Ελληνίδα καθηγήτρια σε πανεπιστήμιο των ΗΠΑ.

Δεν ξέρω αν θα τους ψηφίσω γιατί μ'αρεσει και ο Τζημερος και με καλύπτει περισσότερο θεωρώ από τον Κασιδιάρη αλλά εύχομαι να μπει στην επόμενη Βουλή.
@klean δεν μπορούσα να μην σε κάνω tag εδώ.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,801 μηνύματα.

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μην ακούς wannabe communists μαν μου
Αυτό που σου λέει μαν του. Όσοι είμαστε αντίθετοι με νεοναζί, είμαστε και wannabe communists. Ακολούθα τον Μεσσία κι εσύ...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
το μόνο που κάνει δωρεές σε ευαγή ιδρύματα, νοιάζεται για τους Έλληνες, πολεμάει τον Ισλαμικό εποικισμό της πατρίδας μας και δεν έχει καμία σχέση με την ΧΑ. Δεν είναι προσωποπαγές ( είχα δει στο YouTube τον πρώτο δημόσιο λόγο του που όταν φώναζαν συνθήματα υπέρ του είπε ξεκάθαρα όχι συνθήματα για εκείνον ). Δεν υπάρχουν παραστρατιωτικές οργανώσεις και στελεχώνεται από στελέχη με επιστημονική κατάρτιση. Στέλεχος των Ελλήνων για την Πατρίδα είναι και μια Ελληνίδα καθηγήτρια σε πανεπιστήμιο των ΗΠΑ.
Αν αυτα ας πουμε εφυγαν και χαθηκαν αναρωτιεμαι γιατι οπως τα λες μου τα θυμιζουν


το μη προσωποπαγες εδω ναι φυσικα και εκλειπει :D



Λοιπον ή εχετε μνημη χρυσοψαρου ή αρνειστε να καταλαβετε το προφανες.Σας χαιρετω.:hello:
 

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Μην ακούς wannabe communists μαν μου. Έχουν θέμα με τον Κασιδιάρη και ξεχνάνε ότι στην Ελληνική Βουλή υπάρχουν οι νοσταλγοί του συμμοριτοπόλεμου που απειλούν ολόκληρη την χώρα με νέο διχασμό και εμφύλιο " δεύτερη Βάρκιζα δεν θα υπάρξει ξανά "- Κουτσουμπας.

Τώρα σε ανάλυση, ως τώρα το κόμμα του Κασιδιάρη είναι το μόνο που κάνει δωρεές σε ευαγή ιδρύματα, νοιάζεται για τους Έλληνες, πολεμάει τον Ισλαμικό εποικισμό της πατρίδας μας και δεν έχει καμία σχέση με την ΧΑ. Δεν είναι προσωποπαγές ( είχα δει στο YouTube τον πρώτο δημόσιο λόγο του που όταν φώναζαν συνθήματα υπέρ του είπε ξεκάθαρα όχι συνθήματα για εκείνον ). Δεν υπάρχουν παραστρατιωτικές οργανώσεις και στελεχώνεται από στελέχη με επιστημονική κατάρτιση. Στέλεχος των Ελλήνων για την Πατρίδα είναι και μια Ελληνίδα καθηγήτρια σε πανεπιστήμιο των ΗΠΑ.

Δεν ξέρω αν θα τους ψηφίσω γιατί μ'αρεσει και ο Τζημερος και με καλύπτει περισσότερο θεωρώ από τον Κασιδιάρη αλλά εύχομαι να μπει στην επόμενη Βουλή.
Εύγε νεε μου, δωσε το σωστο παραδειγμα και εσυ για να λάμψει αυτη η χωρα.
Γιατί ως γνωστόν, όσοι δεν ειμαστε νεοναζί, είμαστε κομμουνια/αναρχικοι.
Εφτασαν και τα 19χρονα να εχουν οπισθοδρομικές αποψεις τωρα και να πλασαρουν αηδίες στα 16χρονα.
Μπραβο.
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Ναι καταλαβω τι; Αυτα που ξέρω ηδη;
Σαφως και δεν εχεις ακουσει με προσοχη ολες του τις ομιλιες τον καιρό που ηταν μέλος της ΧΑ.
Να μασας την τροφη που σου δινουν φιλε μου. Να τα επεξεργάζεσαι αυτα που ακους.
αυτο λεμε! αλλο στη ΧΑ και αλλο τι κανει τωρα, τωρα εχει μια διαφορετικη φιλοσοφια και φαινεται, υπαρχει βιντεο που δειχνει των δημαρχο της Αθηνας να φευγει κατα τη διαρκεια της ομιλιας του επειδη δεν αντεχε να ακουσει την αληθεια, και μετα απο λιγο καιρο στη φυλακη λογω του Φυσσα δηθεν. Επισης γιατι να ειναι η δημοκρατια το καλυτερο πολιτευμα; ειναι παντα σωστο αυτο που λενε οι πολλοι;
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.
Μηπως ειναι ενα απο τα πολλαπλα account του Μαυρικιου;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
αυτο λεμε! αλλο στη ΧΑ και αλλο τι κανει τωρα, τωρα εχει μια διαφορετικη φιλοσοφια και φαινεται, υπαρχει βιντεο που δειχνει των δημαρχο της Αθηνας να φευγει κατα τη διαρκεια της ομιλιας του επειδη δεν αντεχε να ακουσει την αληθεια, και μετα απο λιγο καιρο στη φυλακη λογω του Φυσσα δηθεν. Επισης γιατι να ειναι η δημοκρατια το καλυτερο πολιτευμα; ειναι παντα σωστο αυτο που λενε οι πολλοι;
μισο να εχουμε χουντα θες?Τι θες αν η δημοκρατια δεν ειναι το καλυτερο πολιτευμα?
Τι αλλο τι κανει τωρα μωρε,τα ιδια κανει.Ξεκολλα απο την προπαγανδα.Αλλαξε ο μανωλιος και εβαλε τα βρακια του αλλιως ασε μας τωρα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,801 μηνύματα.
Αυτό που σου λέει μαν του. Όσοι είμαστε αντίθετοι με νεοναζί, είμαστε και wannabe communists. Ακολούθα τον Μεσσία κι εσύ...
Γιατί άδικο έχω; Δεν έχετε σταματήσει να πετάτε εδώ μέσα λάσπη για τον Κασ. Να πω ότι κραζατε τους απογόνους των ληστοσυμμοριτων να πω εντάξει σιχαίνεστε τα άκρα. Αν θέλετε να είστε σωστοί τότε να είστε σαν τον juste ή τον Paskmak.
Αν αυτα ας πουμε εφυγαν και χαθηκαν αναρωτιεμαι γιατι οπως τα λες μου τα θυμιζουν


το μη προσωποπαγες εδω ναι φυσικα και εκλειπει :D



Λοιπον ή εχετε μνημη χρυσοψαρου ή αρνειστε να καταλαβετε το προφανες.Σας χαιρετω.:hello:
Αυτό σου λέω σε διαφορά, η ΧΑ ήταν προσωποπαγές κόμμα. Αφού είχε την αρχή του Αρχηγού.. το κόμμα του Κασ δεν είναι προσωποπαγές. Όσο για το συσσίτιο μόνο για Έλληνες που είναι το κακό; Μπράβο τους.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top