Εθνικό κόμμα ΕΛΛΗΝΕΣ (πρώην "Έλληνες για την πατρίδα")

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
ειπα να ακολουθησω την τακτικη των Τεξανων πατριωτων.
Δηλαδή υποστηρίζεις καθαρά μεθόδους που εφάρμοσε η 17 Νοέμβρη.
Σύνελθε λίγο γιατι εδώ γράφεις δημόσια και δημόσια κρίνεσαι.
Ούτε λήσταρχος Νταβέλης είσαι, ούτε και θα μπορούσες να γίνεις σήμερα.
Μην εκτίθεσαι άλλο και βρες την οπτική γωνία που θα είναι χρήσιμη για εσένα και για όλους μας.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγω στηριζω την αληθεια
Η αλήθεια είναι εκεί και σε περιμένει να την ανακαλύψεις.
Δεν έχει ανάγκη να την στηρίξει κανείς.
Και θα την βρεις μόνο αν βλέπεις με τα δύο μάτια.
Εσύ απο αυτά που λες, βλέπεις μόνο με το ένα, το αριστερό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
ειπα να ακολουθησω την τακτικη των Τεξανων πατριωτων.
Οταν λεμε οτι η κοινωνία εχει επικίνδυνους ανθρώπους (με λιγα λόγια τα σκουπίδια της κοινωνιας), δεν εννοουμε μονο τους βιαστές τους δολοφόνους κλπ.
Στην κατηγορία αυτη βαζουμε και ανθρώπους σαν εσενα.
Λοιπον, επειδη εισαι μονο 16, θα σου πρότεινα να ανοίξεις τα όμορφα τα βιβλιαράκια σου (τα οποία believe it or not ακομα και οι μεταναστες μεσα απο τους φορους εχουν πληρωσει) και να ξεστραβωθεις για να στο πω απλα.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,802 μηνύματα.
Οταν λεμε οτι η κοινωνία εχει επικίνδυνους ανθρώπους (με λιγα λόγια τα σκουπίδια της κοινωνιας), δεν εννοουμε μονο τους βιαστές τους δολοφόνους κλπ.
Στην κατηγορία αυτη βαζουμε και ανθρώπους σαν εσενα.
Λοιπον, επειδη εισαι μονο 16, θα σου πρότεινα να ανοίξεις τα όμορφα τα βιβλιαράκια σου (τα οποία believe it or not ακομα και οι μεταναστες μεσα απο τους φορους εχουν πληρωσει) και να ξεστραβωθεις για να στο πω απλα.
Δεν αναφέρθηκε σε όλους τους μετανάστες eclipse. Σε όσους έρχονται παράνομα μόνο. Σίγουρα δεν εννοούσε εσένα ή τους Αλβανούς γενικά.
 

azula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η azula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Δηλαδή υποστηρίζεις καθαρά μεθόδους που εφάρμοσε η 17 Νοέμβρη.
Σύνελθε λίγο γιατι εδώ γράφεις δημόσια και δημόσια κρίνεσαι.
Ούτε λήσταρχος Νταβέλης είσαι, ούτε και θα μπορούσες να γίνεις σήμερα.
Μην εκτίθεσαι άλλο και βρες την οπτική γωνία που θα είναι χρήσιμη για εσένα και για όλους μας.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Η αλήθεια είναι εκεί και σε περιμένει να την ανακαλύψεις.
Δεν έχει ανάγκη να την στηρίξει κανείς.
Και θα την βρεις μόνο αν βλέπεις με τα δύο μάτια.
Εσύ απο αυτά που λες, βλέπεις μόνο με το ένα, το αριστερό.
Ειτε με 2 ματια δω ειτε με ενα η αληθεια ειναι οτι ο Κασιδιαρης ειναι φασιστας και επικινδυνος για την Ελλαδα και την δημοκρατια
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,802 μηνύματα.

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν αναφέρθηκε σε όλους τους μετανάστες eclipse. Σε όσους έρχονται παράνομα μόνο. Σίγουρα δεν εννοούσε εσένα ή τους Αλβανούς γενικά.
Να σου κάνω μια ερώτηση;
Αν δεν είχες στον ήλιο μοίρα στην πατρίδα σου και καμία βοήθεια απο πουθενά,για να επιβιώσεις και να έχεις μέλλον πέρα απο το να πεθάνεις της πείνας δεν θα έμπαινες έστω και παράνομα σε μια χώρα με μια προοπτική να ζήσεις;
Απάντησέ μου ειλικρινά σε αυτό.
Γιατι αυτοί οι άνθρωποι , οι περισσότεροι , μπαίνουν υπο αυτές τις συνθήκες και εγώ κι εσύ δεν μπορούμε να το διανοηθούμε επειδή δεν έχουμε περάσει πείνα στο κατώτερο βιολογικό όριο.
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Ειτε με 2 ματια δω ειτε με ενα η αληθεια ειναι οτι ο Κασιδιαρης ειναι φασιστας και επικινδυνος για την Ελλαδα και την δημοκρατια
Δεν θα σου χαλάσω το σκηνικό. Απλά θα το εμπλουτίσω.
Ψάξε και δες για την οργάνωση ΟΠΛΑ, η οποία ξεκίνησε κάπου στο 1942 και το παράδοξο είναι οτι βρισκόμασταν στην κατοχή.
Δηλαδή, δεν υπήρχε λόγος ύπαρξης της.
Επίσης, δες την ομοιότητα που υπήρξε ανάμεσα στην ΟΠΛΑ και την 17 Νοέμβρη.
Μετά επανέλαβε όσο θες μία λέξη, βαθύτερη <<φασισμός>>.
Υπάρχει και ο Αριστερός φασισμός.
Εχουμε αμέτρητα παραδείγματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να σου κάνω μια ερώτηση;
Αν δεν είχες στον ήλιο μοίρα στην πατρίδα σου και καμία βοήθεια απο πουθενά,για να επιβιώσεις και να έχεις μέλλον πέρα απο το να πεθάνεις της πείνας δεν θα έμπαινες έστω και παράνομα σε μια χώρα με μια προοπτική να ζήσεις;
Απάντησέ μου ειλικρινά σε αυτό.
Γιατι αυτοί οι άνθρωποι , οι περισσότεροι , μπαίνουν υπο αυτές τις συνθήκες και εγώ κι εσύ δεν μπορούμε να το διανοηθούμε επειδή δεν έχουμε περάσει πείνα στο κατώτερο βιολογικό όριο.
Θα έλεγα οτι κανείς δεν μιλάει για τέτοιες περιπτώσεις, παρά μόνο για την οργανωμένη επιχείρηση μετανάστευσης και αλλοίωσης του πληθυσμού γενικά στην Ευρώπη και ειδικά στην Ελλάδα μας.
Σε λίγα χρόνια θα είναι άλλων πατρίδα όπως πάμε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,802 μηνύματα.
Να σου κάνω μια ερώτηση;
Αν δεν είχες στον ήλιο μοίρα στην πατρίδα σου και καμία βοήθεια απο παντού,για να επιβιώσεις και να έχεις μέλλον πέρα απο το να πεθάνεις της πείνας δεν θα έμπαινες έστω και παράνομα σε μια χώρα με μια προοπτική να ζήσεις;
Απάντησέ μου ειλικρινά σε αυτό.
Γιατι αυτοί οι άνθρωποι , οι περισσότεροι , μπαίνουν υπο αυτές τις συνθήκες και εγώ κι εσύ δεν μπορούμε να το διανοηθούμε επειδή δεν έχουμε περάσει πείνα στο κατώτερο βιολογικό όριο.
Θα μπορούσε, δεν ξέρω. Για αυτό και εγώ είμαι υπέρ του να σταματήσει η Δύση να μπλέκεται στις πολιτικές υποθέσεις ξένων χωρών και να εξαλειφθεί η φτώχεια παντού. Υπάρχει όμως μία ειδοποιός διαφορά, ακόμα και αν όντως κατέφευγα σε μία τέτοια λύση τότε προφανώς δεν θα είχα και παράλογα αιτήματα. Φαντάζεσαι ας πούμε τι θα γίνονταν αν πήγαινα στην Σαουδική Αραβία και ζητούσα επιβολή χριστιανικής ηθικής για όλους κλπ; Θα με κρεμούσαν σαν σφαχτάρι ανάποδα, εκεί δεν έχει ανθρωπισμούς και μοντερνιές.

Ακόμα και έτσι υπάρχουν νόμοι που διέπουν την αρμονική λειτουργία των κρατών. Δεν μπορεί ο καθένας να πάει όπου θέλει όπως και να το δούμε το θέμα, πόσο μάλλον και να προκαλεί προβλήματα στην χώρα υποδοχής του. Άιντε να δεχτώ την επιχειρηματολογία σας για το ότι στην Ελλάδα γίνονται εγκλήματα επειδή δεν τους έχουμε σε καλές συνθήκες, σε Σουηδία, Γερμανία, Γαλλία και Αγγλία που ζούνε μια χαρά γιατί γίνεται πάλι ο κακός χαμός; Ξες ότι σε μερικές περιοχές το βράδυ δεν τολμάει ούτε για αστείο να κυκλοφορήσει γυναίκα έτσι; Για να μη μιλήσουμε για διαδηλώσεις υπέρ της Σαρίας.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγώ έκανα την ερώτηση επειδή διακρίνω συνεχές hate απέναντι σε αυτούς που μπαίνουν παράνομα στην χώρα.
Και αν θέλετε να είστε σωστοί θα εξετάζετε όλες τις παραμέτρους.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Άιντε να δεχτώ την επιχειρηματολογία σας για το ότι στην Ελλάδα γίνονται εγκλήματα επειδή δεν τους έχουμε σε καλές συνθήκες, σε Σουηδία, Γερμανία, Γαλλία και Αγγλία που ζούνε μια χαρά γιατί γίνεται πάλι ο κακός χαμός; Ξες ότι σε μερικές περιοχές το βράδυ δεν τολμάει ούτε για αστείο να κυκλοφορήσει γυναίκα έτσι; Για να μη μιλήσουμε για διαδηλώσεις υπέρ της Σαρίας.
Συγγνώμη μόνο οι λαθρομετανάστες δημιουργούν προβλήματα και εγκληματικότητα;
 

azula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η azula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Δεν θα σου χαλάσω το σκηνικό. Απλά θα το εμπλουτίσω.
Ψάξε και δες για την οργάνωση ΟΠΛΑ, η οποία ξεκίνησε κάπου στο 1942 και το παράδοξο είναι οτι βρισκόμασταν στην κατοχή.
Δηλαδή, δεν υπήρχε λόγος ύπαρξης της.
Επίσης, δες την ομοιότητα που υπήρξε ανάμεσα στην ΟΠΛΑ και την 17 Νοέμβρη.
Μετά επανέλαβε όσο θες μία λέξη, βαθύτερη <<φασισμός>>.
Υπάρχει και ο Αριστερός φασισμός.
Εχουμε αμέτρητα παραδείγματα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Θα έλεγα οτι κανείς δεν μιλάει για τέτοιες περιπτώσεις, παρά μόνο για την οργανωμένη επιχείρηση μετανάστευσης.
Τι σχεση εχει η ΟΠΛΑ με το θεμα για το κομμα του Κασιδιαρη;Ολοι οι φασιστες εχετε προβλημα με την κατανοηση των Ελληνικων
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
εγώ έκανα την ερώτηση επειδή διακρίνω συνεχές hate απέναντι σε αυτούς που μπαίνουν παράνομα στην χώρα.
Και αν θέλετε να είστε σωστοί θα εξετάζετε όλες τις παραμέτρους.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Συγγνώμη μόνο οι λαθρομετανάστες δημιουργούν προβλήματα και εγκληματικότητα;
Εξετάζουμε αρχικά, όλες τις επικίνδυνες περιπτώσεις.
Και δεν ψάχνουμε έναν βιασμό ποιος τον έκανε.
Ο βιασμός είναι βιασμός.
Και όταν υπάρχουν προβλήματα και εγκληματικότητα που χρεώνεται στους λαθρομετανάστες, τότε
απορούμε με αυτό που μας έχει συμβεί.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,802 μηνύματα.
εγώ έκανα την ερώτηση επειδή διακρίνω συνεχές hate απέναντι σε αυτούς που μπαίνουν παράνομα στην χώρα.
Και αν θέλετε να είστε σωστοί θα εξετάζετε όλες τις παραμέτρους.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Συγγνώμη μόνο οι λαθρομετανάστες δημιουργούν προβλήματα και εγκληματικότητα;
Προφανώς και όχι. Αλλά και αυτοί, δεν θα μπούμε τώρα στην λογική του έλα μωρέ και οι ημεδαποί κάνουν ποιο είναι το πρόβλημα; Την έχω πει πολλές φορές αυτή την ιστορία εδώ μέσα, και η γιαγιά μου ήταν μετανάστρια στα τέλη 60' επί Χούντας στην Αυστραλία, σε μία καταστροφική εποχή για την Αυστραλία λόγω μαζικού εγκλήματος από μετανάστες. Όπως μου είπε οι Έλληνες ήταν τσαντάκηδες έκαναν μικροκλοπές σε μαγαζιά και οι Τούρκοι πρωτοστατούσαν στα εγκλήματα βίας την νύχτα, δεν τολμούσες να βγεις έξω την νύχτα. Εφάρμοσαν οι Αυστραλοί νόμο που όποιος μετανάστης συλληφθεί στέλνεται πίσω χωρίς μα και μου και με μόνιμη απαγόρευση εισόδου στην χώρα και έγιναν όλοι αρνάκια. Τέλος.

Πρέπει να παρθούν σκληρά μέτρα.

Καλά η άλλη λέει φασίστα όποιον διαφωνεί μαζί της, καινούργιος κλόουν μας βρήκε.
 

Zukov

Διάσημο μέλος

Ο Zukov αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,017 μηνύματα.
Το θεμα ειναι οτι πολλοι μεταναστες που ερχονται εδω γκετοποιουνται και δε δειχνουν τον παραμικρο σεβασμο στη χωρα υποδοχης. Και εγω αν ημουν απο το Αφγανισταν ολα θα τα παραταγα για να βρεθω Ευρωπη αλλα θα κοιταγα να προσαρμοστω οσο γινεται στις νεες συνθηκες και οχι να φτιαχνω συμμοριες κανοντας ληστρικες επιθεσεις στην Αχαρνων.
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Τι σχεση εχει η ΟΠΛΑ με το θεμα για το κομμα του Κασιδιαρη;Ολοι οι φασιστες εχετε προβλημα με την κατανοηση των Ελληνικων
Κατ' αρχή, με ξέρεις; ΟΧΙ!
Πώς με αποκαλείς φασίστα!
Είμαι 62 και στα 18-19 ήμουν οργανωμένος στην ΚΝΕ. :morning1:

Και θα σου πω, οτι ο Κασιδιάρης ποσώς με ενδιαφέρει σε αυτή την συζήτηση.

Αρα, απο εμένα και εσένα, ένας μιλάει δίχως την παραμικρή προκατάληψη.
Και αυτός είμαι εγώ.
Δεν μπήκες στον κόπο να πεις οτι η οργάνωση ΟΠΛΑ, ήταν εγκληματική.
Η 17 Νοέμβρη επίσης.

Παίζει και να είναι συνεχιστής της ΟΠΛΑ.

Για να πεις αυτά, πρέπει να ΜΗΝ φασιστεύεις με τις πράξεις σου.
Αν κατάλαβες καλά, σε είπα <<φασίστρια>>.
 

azula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η azula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Κατ' αρχή, με ξέρεις; ΟΧΙ!
Πώς με αποκαλείς φασίστα!
Είμαι 62 και στα 18-19 ήμουν οργανωμένος στην ΚΝΕ. :morning1:

Και θα σου πω, οτι ο Κασιδιάρης ποσώς με ενδιαφέρει σε αυτή την συζήτηση.

Αρα, απο εμένα και εσένα, ένας μιλάει δίχως την παραμικρή προκατάληψη.
Και αυτός είμαι εγώ.
Δεν μπήκες στον κόπο να πεις οτι η οργάνωση ΟΠΛΑ, ήταν εγκληματική.
Η 17 Νοέμβρη επίσης.
Για να πεις αυτά, πρέπει να ΜΗΝ φασιστεύεις με τις πράξεις σου.
Αν κατάλαβες καλά, σε είπα <<φασίστρια>>.
Το νημα ειναι για τον Κσιδιαρη αν δεν το προσεξες
 

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.

azula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η azula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
α, καλάάάά τώρα...

μας είπες ότι μας είπες και τα μαζεύεις μόλις άρχισε να μεγαλώνει η κατάσταση
Δεν μαζευω τιποτα αλλα πριν λιγο δικα μου και ενος αλλου μελους διαγραφησαν μηνυματα για off-topic
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,802 μηνύματα.
Με χαρά ακούω την κριτική που ασκούν για τον Κασ τα άτομα του κέντρο και της δημοκρατίας και συμφωνώ απόλυτα και μαζί τους σε πολλά. Αλλά να μιλάνε για βαρβαρότητα και για δημοκρατία οι απολογητές του κομμουνισμού δεν το δέχομαι. Είναι προσβολή αυτό το πράγμα στα εκατομμύρια θύματα που έφυγαν αδίκως από αυτή την ιδεολογία.

Οι ναζί είναι προδότες δεν χωράει αμφιβολία, αυτός ο λαός μάτωσε κατά του ναζισμού οπότε μερικοί προσέχετε ποιον αποκαλείτε φασίστα και πως ταυτίζετε τους Έλληνες πατριώτες με τους Ναζί.

Υ.Γ. Μάξιμε δεν είναι αριστερός φασισμός, είναι κομμουνισμός. Μη μπερδεύεις, δεν είναι το ίδιο οι δύο ιδεολογίες αλλά έχουν απλά τρομερές ομοιότητες στην επιβολή και στην εγκαθίδρυση.
 

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η ιστορία αυτό μας δείχνει φίλε klean. Παρίσι 1871, 1917 Ρωσία, 1949 Κίνα, 1950 Κορέα, 1955 Βιετνάμ =κομμουνισμός. 1920 Ουγγαρία, 1922 Ιταλία, 1933 Γερμανία, 1932 Πορτογαλία, 1940 Ρουμανία, 1936 Ισπανία και Ελλάδα = απολυταρχικά καθεστώτα της δεξιάς ( όχι όλα φασιστικά ). Πάντα εν καιρώ κρίσης ο λαός κατευθύνεται προς τα άκρα τα οποία έχουν το λεγόμενο magic voice. Έρχονται σαν προστάτες του λαού και στο τέλος κάνουν τα πράγματα χειρότερα.
Εκτός από τα έτη που ανέφερες υπάρχουν κι άλλα ξέρεις. Και αυτά που αναφέρεις έχουν χιλιάδες διαφορές το ένα από το άλλο.
Αναφέρομαι από τα κόμματα. Δεν περιμένω από κόμματα σαν την ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ/ΚΙΝΑΛ να κάνουν τίποτα τέτοιο αλλά από εργατικά όπως ο ΣΥΡΙΖΑ και το ΚΚΕ σίγουρα θα έπρεπε. Άλλα λαϊκιστές εργατοπατέρες είναι και τίποτα παραπάνω. Τα συσσίτια καθόλου ρατσιστικά, απλά δείχνουν ξεκάθαρο μήνυμα, πρώτα οι Έλληνες.
Τι δε καταλαβαίνεις; Σου λέω όλα τα κόμματα κάνουν. Και εργατοπατέρες δεν έχει η Αριστερά, ποτέ δεν είχε τέτοια εξουσία. Οι εργατοπατέρες της ΓΣΕΕ κλπ είναι όλοι ΝΔ/ΠΑΣΟΚ.
Γενικά είναι αστείο που πιστεύετε πως πράγματα σαν το Ολοκαύτωμα, δικτατορίες, εκτελέσεις αντιφρονούντων και τέτοια μπορούμε να δούμε ξανά στην Ευρώπη, εδώ δεν τα βλέπουμε στην Τουρκία του Ερντογάν...
Με την ίδια λογική θα μπορούσα να μιλήσω για την ΕΣΣΔ αλλά προσπαθείς να εξωθήσεις τη συζήτηση στα άκρα για να με βγάλεις υπερβολικό. Μένω σε αυτό που λέω και μόνο.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 896561

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μάγκες, δεν χρειάζεται ανάλυση ούτε επιχειρήματα το όλο πράγμα. Ο Κασιδιάρης ήταν πρωτοπαλίκαρο και πρωτοκλασάτο στέλεχος ενός κόμματος που καταδικάστηκε σαν εγκληματική οργάνωση και έχει τατουάζ τη σβάστικα. Δηλαδή, τι άλλο θέλουμε για να πούμε ότι είναι επικίνδυνο να ψηφιστεί (αν κατέβει στις εκλογές) έστω και από το ακροδεξιό κοινό;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και κάτι ακόμα, χαλαρώστε με το παιδί που άνοιξε το θέμα όλοι, ειδικά όσοι το παροτρύνετε να στηρίξει ανθρώπους που καταδικάστηκαν για συμμετοχή και σύσταση εγκληματικής οργάνωσης.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top