Εισβολή στο Καπιτώλιο από οπαδούς του Τραμπ

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.

Αφού ρε παιδιά εκλέχθηκε όπως λεμε ο πρόεδρος .Τι συνεχίζουν ακόμα το έργο ? Θέλουν να ανεβάσουν με το ζόρι τον Τραμπ που αποδέχτηκε την ήττα ?
Πότε αποδέχτηκε ο Τραμπ την ήττα; Απλώς θέλει να βρει το δίκιο με νόμιμα μέσα. Από την στιγμή που το ανώτατο δικαστήριο της χώρας έκρινε έγκυρη την εκλογή του Βiden δεν μπορεί να κάνει τίποτα για να μπλοκάρει την εκλογή του biden.

Σε κάθε περίπτωση είναι απαράδεκτη η φίμωση εκλεγμένου πολιτικού προσώπου και να το λένε νίκη της δημοκρατίας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Πότε αποδέχτηκε ο Τραμπ την ήττα. Απλώς θέλει να βρει το δίκιο με μόνιμα μέσα. Από την στιγμή που το ανώτατο δικαστήριο της χώρας έκρινε έγκυρη την εκλογή του Βiden δεν μπορεί να κάνει τίποτα για να μπλοκάρει την εκλογή του biden.

Σε κάθε περίπτωση είναι απαράδεκτη η φίμωση εκλεγμένου πολιτικού προσώπου και να το λένε νίκη της δημοκρατίας.
Μην ψαρωνεις , ρητορική ερώτηση ήταν 😂.
Κάτι μεγάλο ετοιμάζεται πιστεύω .... ανεπιβεβαίωτα έχω ακούσει ότι έχουν προσλάβει τον καλύτερο παραγωγό του Hollywood .......μήπως ετοιμάζουν καμιά ταινία για τον κόσμο ?🙄🙄
 

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Captur1e.PNG
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Και ο Τσίπρας πετάει βλακείες για τον Κούλη αλλά δεν θυμάμαι το Τουίτερ να τον έριξε ποτέ 🙄
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,676 μηνύματα.
Το γεγονός ότι φιμώνουν τον Τράμπ οι πάντες facebook, Tweeter όλα δείχνει ότι δεν είχε την εξουσία ούτε όταν ήταν πρόεδρος, γι΄αυτό είμαι βέβαιος για την νοθεία.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Το γεγονός ότι φιμώνουν τον Τράμπ οι πάντες facebook, Tweeter όλα δείχνει ότι δεν είχε την εξουσία ούτε όταν ήταν πρόεδρος, γι΄αυτό είμαι βέβαιος για την νοθεία.
Πιθανός να εκβιάζονται αυτοι από άλλους και για αυτό τους ρίχνουν
 

Μαυρίκιος

Διάσημο μέλος

Ο Μαυρίκιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,676 μηνύματα.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
136965042_3776656242393271_6811942033036864901_n.jpg
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,799 μηνύματα.
Ο βλάκας ο Σόρος λέει ότι ήταν νίκη του κόσμου. Ρε ουστ πεθαμένε. Καλά σε κάνει ο Ορμπάν και σε γλενταει.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
@Nick890 δες :D
Σύμφωνα με το CNN, την ώρα της εισβολής η Πρώτη Κυρία ασχολιόταν με μια φωτογράφηση του Λευκού Οίκου.

αυτη τι φαση ...πως χαθηκε ετσι :rofl:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
αυτη τι φαση ...πως χαθηκε ετσι :rofl:
@Nick890 πως θα επιβεβαιωσει την παροιμια ο κοσμος χανεται και η άλλη κοιμήθηκε ρε . . . ? :laugh:
αυτοι ειναι στην κοσμαρα τους. . .που δεν πα να καίγεται ο κόσμος γύρω τους αυτοί θα είναι με το πάσο τους....
είναι πιο γελοίοι και από χαρακτηρες φαρσοκωμωδίας. Χειρότεροι από τα τρολ τους, ίσως χειρότεροι από reverse trolls.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Nick890 δες κι αυτο


 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
@Nick890 πως θα επιβεβαιωσει την παροιμια ο κοσμος χανεται και η άλλη κοιμήθηκε ρε . . . ? :laugh:
αυτοι ειναι στην κοσμαρα τους. . .που δεν πα να καίγεται ο κόσμος γύρω τους αυτοί θα είναι με το πάσο τους....
είναι πιο γελοίοι και από χαρακτηρες φαρσοκωμωδίας. Χειρότεροι από τα τρολ τους, ίσως χειρότεροι από reverse trolls.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Nick890 δες κι αυτο


Μόλις άρχισα την γυμναστική και αυτό σκεφτόμουν τώρα .
Για ποιο λόγο να ρίχνουν Μπαν στους ποιο διάσημους Ρεπουμπλικάνους ? Φοβούνται μήπως ανεβάσουν κάτι ώρα με την ώρα ? Κάποιο στοιχείο ? Κάποιο βίντεο ? Έτσι ξαφνικά τι τους έπιασε τώρα ? 2 μήνες λένε για νοθεία κλπ και δεν έγινε κάτι .Τώρα που έβγαλε λίγο υλικό στο κοινό (Ήταν που κοινοποίησα χτες με πορνογραφικό υλικό και μειλς)ο Λιν τελικά τι έγινε ?τώρα το βρήκαν να βάλουν Μπαν?
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μόλις άρχισα την γυμναστική και αυτό σκεφτόμουν τώρα .
Για ποιο λόγο να ρίχνουν Μπαν στους ποιο διάσημους Ρεπουμπλικάνους ? Φοβούνται μήπως ανεβάσουν κάτι ώρα με την ώρα ? Κάποιο στοιχείο ? Κάποιο βίντεο ? Έτσι ξαφνικά τι τους έπιασε τώρα ? 2 μήνες λένε για νοθεία κλπ και δεν έγινε κάτι .Τώρα που έβγαλε λίγο υλικό στο κοινό (Ήταν που κοινοποίησα χτες με πορνογραφικό υλικό και μειλς)ο Λιν τελικά τι έγινε ?τώρα το βρήκαν να βάλουν Μπαν?
@Nick890 Τι να σου πω? Ενα δικιο το χεις, γιατι εβαλαν μπαν.
Τωρα θα δουμε πως θα παει η ολη κατάσταση.
Προφανως το μπαν στο τουιτερ κλπ μπηκε για να ομαλοποιηθει η ολη διαδικασία της μεταβασης.
Σου λεει θελουμε ακομα δεκα μερες περιπου για να ολοκληρωθεί μην παθουμε κατι αναλογο του
hanks-1.gif

Χαχαχαχα😂😂😂😂👏👏👏👏
Ας περιμένουμε και θα δουμε thats all😊👍
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
@Nick890 Τι να σου πω? Ενα δικιο το χεις, γιατι εβαλαν μπαν.
Τωρα θα δουμε πως θα παει η ολη κατάσταση.
Προφανως το μπαν στο τουιτερ κλπ μπηκε για να ομαλοποιηθει η ολη διαδικασία της μεταβασης.
Σου λεει θελουμε ακομα δεκα μερες περιπου για να ολοκληρωθεί μην παθουμε κατι αναλογο του
View attachment 74251
Χαχαχαχα😂😂😂😂👏👏👏👏
Ας περιμένουμε και θα δουμε thats all😊👍
Μήπως φοβούνται μην ανεβάσουν κάνα υλικό,καμιά αλήθεια .....λέω εγώ τώρα 🙄


Εγώ σε όσους πολιτικούς έχω δει να βριζονται μεταξύ τους δεν έχω δει να πέφτει ο λογοριασμος τους επειδή κέρδισε ο άλλος τις εκλογές

Εντιτ : να ήταν μόνο του Τραμπ οκ ....αλλά όλων των Ρεπουμπλικάνων?

Δηλαδή επειδή έχασε ο Τσίπρας να κατέβει ο λογοριασμος όλων των ΣΥΡΙΖΑ ?
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μήπως φοβούνται μην ανεβάσουν κάνα υλικό,καμιά αλήθεια .....λέω εγώ τώρα 🙄


Εγώ σε όσους πολιτικούς έχω δει να βριζονται μεταξύ τους δεν έχω δει να πέφτει ο λογοριασμος τους επειδή κέρδισε ο άλλος τις εκλογές
@Nick890
Εχεις δικιο.
Δεν ξερω αν το εχεις δει αυτο
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Το έχω δει.... άλλο όχι και μόνιμα ...έλεος 😂😂ακόμα χειρότερο σε όλους μόνιμα ?
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Το έχω δει.... άλλο όχι και μόνιμα ...έλεος 😂😂ακόμα χειρότερο σε όλους μόνιμα ?
@Nick890 Λογικα οχι, καποια στιγμη θα αποκατασταθει.
Απλα θελουν να γινει ομαλη η μεταβαση.
Αυτο πιστευω.
Δεν ξέρω ισως και να φοβουνται παρομοια γεγονοτα με αυτα που ειδαμε
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Χρει
@Nick890 Λογικα οχι, καποια στιγμη θα αποκατασταθει.
Απλα θελουν να γινει ομαλη η μεταβαση.
Αυτο πιστευω.
Δεν ξέρω ισως και να φοβουνται παρομοια γεγονοτα με αυτα που ειδαμε
Δεν χρειάζεται να αναφέρω ότι στο παρελερ έχουν φτάσει σχεδόν στους ίδιους αριθμούς followers οι μπαναρισμενοι🙄🙄🙄
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πρώην διευθυντής FBI
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Κατανταει αηδια πλεον ..... ελεος
Θα ακουμε οτι λεει ο προδερος μονο ......χμμμμ σαν μου θυμιζει μια χωρα ....
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top