Εισβολή στο Καπιτώλιο από οπαδούς του Τραμπ

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.
@Nick890 Το να "εξολοθρευσουν" τον Λιν για ολα αυτα που ανεβαζει δεν το σκεφτηκες?
Εστω να του κλεισουν το λογαριασμο.
Εδω τον απενεργοποιησαν στον Τραμπ
Για ποιο λόγο νομίζεις οτι το έκαναν αυτό ? Για βγες εσυ καο πες βλακείες στο Τουίτερ ...θα στον κλείσουν ? Όχι γιατί δεν έχεις στοιχεία
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@Nick890 νεα εξέλιξη δειτε
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.
@Nick890 τα βλεπουμε απο σενα.
Ειναι πιο ευκολο😂
Εγω λογια μεταφερω...εκει έχει βιντεο και εικόνες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Nick890 νεα εξέλιξη δειτε
Γιατί βιάζονται να τον βγάλουν ? Ξαφνικά δεν μπορούν να περιμένουν 1-2 εβδομάδες για την ορκωμοσία Μπάιντεν ?..........
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 30,169 μηνύματα.
Τι ακουσαμε απο μεγάλους διανοητές της αριστεράς για ανάλογες ενέργειες...
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.
Kai alla στοιχεια ....μέιλ bulger και του γιου του Μπάιντεν (haunter) για μεταφορά χρημάτων και συνεργασία μεταξύ της Κίνας
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Δημοσιευμένο από τον Λιν στο Πάρλερ
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.

πολυ αργα το σκεφτηκε για να αλλαξει στρατοπεδο
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.
Αυτοι χαρηκαν για το οτι πηγαν πολλα ατομα εκει ,οχι οτι μπηκανε μεσα και τα κανανε πουτανα

Ενα μελος αντιφα ανεβασε βιντεο οτι τους αρεσε αυτο που εκαναν .......
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ισχυει αυτο αχχααχ ......αλλα εγω κραταω τα τελευταια λογια του ....πηγαινεται σπιτι , τωρα θα σωσουμε την αμερικη ............στην ουσια σαν να λεει τωρα θα παιχτει το μεγαλο τετ-α-τετ γιατι δεν μπορει να κανουν πισογυρισματα
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,099 μηνύματα.
Ούτε στους πατριώτες άρεσε η εισβολή. Πολλοί έβριζαν αυτούς που έμπαιναν. Αλλά αυτά τα βίντεο σίγουρα δεν θα τα δείξουν τα βοθροκαναλα.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.
@Nick890
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ισχύει αυτό .Και σε όλες τις χώρες γιατί δεν θα ξέρεις αν είναι πραγματικοί ψήφοι........το 1986 είχε γίνει ξανά με τους Ρεπουμπλικάνους


Η μονη διαφορά είναι ότι τότε η οβμβα που είχαν βάλει την ενεργοποίησαν ..τώρα δεν μπόρεσαν
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
@Nick890 δες λες να το κανει για να σωθει ή καθαρα για υστεροφημια?

 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δεν με νοιάζει οποίος βγει γιατί όποιος και να βγει κοιτάνε το συμφέρον της χώρας .
Η νοθεία να αποδειχτεί δημόσια μόνο αυτό θέλω .Οι Αμερικάνοι κάνανε κατι εμείς εδώ απλά σπάμε κάδους κλπ 🤦‍♂️(όχι ότι είναι σωστά αυτά ,απλά μερικές φορές χρειάζεται να μπεινουμε μέσα στην βουλή )


Επίσης βγηκε αυτό εδώ
Retweet από Λιν , αλλά δεν ξέρω αν όντως ισχύει ,εγώ το όπλο το βλέπω προς την μεριά της γυναίκας ,εσείς τι βλέπετε?
@Nick890 το ειδα το στιγμιοτυπο.
Τελικα η σφαιρα δεν ειναι απο αυτο το όπλο?
Εσυ τι καταλαβες?
Και βλεπω η πορτα ήταν αποκλεισμένη αυτη γιατι να προσπαθουσε να ειναι εκει που ηταν.
Αλλος αστυνομικος εκεινος αλλοι αυτοι που ήταν πανω της?
Εσυ τι λες?
Και δεν βλεπουμε αιματα οπως λεει και το βιντεο.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,845 μηνύματα.
@Nick890 το ειδα το στιγμιοτυπο.
Τελικα η σφαιρα δεν ειναι απο αυτο το όπλο?
Εσυ τι καταλαβες?
Και βλεπω η πορτα ήταν αποκλεισμένη αυτη γιατι να προσπαθουσε να ειναι εκει που ηταν.
Αλλος αστυνομικος εκεινος αλλοι αυτοι που ήταν πανω της?
Εσυ τι λες?
Και δεν βλεπουμε αιματα οπως λεει και το βιντεο.
Δεν μπορώ να βγάλω κρίση .Εγώ το βλέπω να σημαδεύει στη γυναίκα ,τα αίματα ήταν ελάχιστα οκ .Τώρα δεν ξέρω τι φάση και γιατί το έβγαλε ο Λιν αυτό ,δεν μπορώ να καταλάβω
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δεν μπορώ να βγάλω κρίση .Εγώ το βλέπω να σημαδεύει στη γυναίκα ,τα αίματα ήταν ελάχιστα οκ .Τώρα δεν ξέρω τι φάση και γιατί το έβγαλε ο Λιν αυτό ,δεν μπορώ να καταλάβω
Λες να ηταν αλλο οπλο που δεν βλεπουμε γιαυτο και την τιναξε? Γιατι πεφτει με δυναμη
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μετα αλλοι αστυνομικοι απο εδω αλλοι απο την πορτα περα?
Περιεργο δεν ειναι?
Και αν εφαγε και αλλη σφαιρα και απο εδω? Απο πισω της?
Και ο πρωτος που της εριξε επεσε και κατω και πέφτοντας εφαγε αλλη σφαιρα?
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Κατα τ αλλα τον Τραμπ πρέπει να φοβόμασταν γιατί ήταν φασίστας και καλά.

Αφού έχουμε τον Ζαχαροβούνη και το κορποράτο των βυρσοδεψών να μας προστατεύουν, τι φοβόμαστε μια ελαφροδεξιά μαριονέτα;

Ο Τραμπ προφανώς και ήταν πρόβλημα - και επιδιώκει να είναι, απ' ό,τι φαίνεται. Το ότι απομακρύνθηκε αποτελεί μη αρνητική εξέλιξη, όχι ότι έχουμε και προσδοκίες από τον Biden, για να είμαι ειλικρινής. Ήταν τελείως θλιβερό που σε αυτές τις εκλογές το δίλημμα ήταν ανάμεσα σε δύο άτομα που έχουν κατηγορηθεί - εμπεριστατωμένα - για σεξουαλικές παρενοχλήσεις κ.λπ.

Τώρα, για τον Zuckenberg, το θέμα είναι, σαφώς, ότι όλη αυτήν τη δύναμη την έχει σχεδόν αποκλειστικά - ειδικά εκτός ΕΕ - μία ιδιωτική εταιρεία. Ακόμα χειρότερα, ο πολιτικός κόσμος που καλείται να θεσπίσει το σχετικό νομικό πλαίσιο είναι εν γένει άσχετος με το ζήτημα. Αν θες, δες αποσπάσματα από το defence του Ζαχαροβούνη, που λες, στο κογκρέσσο. Δύο ατάκες που έχω ξεχωρίσει εγώ είναι το "Sir, we run ads" που είπε προσπαθώντας να εξηγήσει σε senator πώς βγάζει λεφτά το facebook και το ακόμα πιο κορυφαίο "Senator, we are a different company" όταν senator τον κατηγόρησε για δυσλειτουργίες και κάτι άλλα σχετικά με... iphone.

Αν πρέπει αυτά τα άτομα να νομοθετήσουν - στη χώρα τους, έστω - για το πώς μπορούν να κινούνται οι εταιρείες παρέχουν κοινωνική δικτύωση, φέξε μου και γλύστρησα. :Ρ

Η ιδιωτικη εταιρια δεν ειναι υποχρεωμενη να παρεχει βημα για τη διακινηση αποψεων, δεν εχει σχεση με την ελευθερια του λογου αυτο.

Το ζήτημα είναι ακριβώς αυτό, ότι μία εταιρεία έχει βρεθεί, ηθελημένα ή όχι, στη θέση να διαχειρίζεται κάτι που δεν είναι, εν γένει, αρμοδιότητα παρά του κράτους - ως διαχειριστής της λαϊκής εξουσίας κ.λπ. κ.λπ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top