Εκτίμηση αποτελεσμάτων εκλογών Οκτωβρίου 2009

Ποιο κομμα θα νικήσει τις εκλογες???
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΚΕ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥΡΙΖΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑΟΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κουμπάκιας (aka Δεν απαντώ)

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Οικολόγοι Πράσινοι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λευκό

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

YaNsE

Νεοφερμένος

Ο YaNsE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
οποιος και να βγει τα ίδια σκατά θα είμαστε σα χώρα.απλά ίσως το πασοκ καλυτερέψει σε έναν ελάχιστο βαθμό τα πράγματα.
προσωπικά πιστεύω πως για την κατάσταση της ελλάδας δεν ευθυνονται οι τωρινοι πολιτικοι αλλα το πρόβλημα προέρχεται από το μακρινο παρελθον, π.χ όλα τα μικρα βαλκανικα κρατήδια που πήραν μέρος στον β παγκοσμιο πόλεμο είναι τώρα σε άθλια οικονομικη κατασταση γιαυτο πιστευω είμαστε σε πολύ δυσκολη θέση ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Έχεις εξετάσει το γραπτό του; Σταματήστε να λέτε πράγματα εντελώς άσχετα με την ουσία, επιτέλους δηλαδή...


Ναι, όταν ακούω κάτι "μηδέν εις το πηλήκιον" τι περιμένεις να συμπεράνω? Δεν είναι καθόλου άσχετο με την ουσία... Δηλαδή όταν τον ακούω να εκφωνεί λόγο, τι θα γινεται? Θα τον παρακολουθώ, ή θα γελάω?

https://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_columns_519_27/09/2009_331008
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Έλεος...Τι άσπρη μέρα θα δούμε με έναν που δεν ξέρει καλα καλά να μιλήσει ελληνικά?
Δεν έχει καμία σημασία.Ας βγάζαμε τον Καρατζαφέρη τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εντάξει, στις επόμενες εκλογές να πούμε στον Άρειο Πάγο να αποκλείει τους δυσλεκτικούς απ'τη διαδικασία. Κατόπιν τους αλλοδαπούς, μετά τους μαύρους, και στις εκλογές του 2024 να λάβουν μέρος μόνο τα άξια μέλη της άρειας φυλής...Αντιλαμβάνεσαι ότι αυτό το άσχετο που πετάς εσύ και άλλοι κρύβουν τη χειρότερη μορφή ρατσισμού και την πλήρη αδυναμία ουσιαστικής κρίσης; Δεν καταλαβαίνω γιατι κρίνετε περισσότερο τα Ελληνικά του απ'οτι το κυβερνητικό του πρόγραμμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Τι θέλετε;;
Βγήκε
Τελείωσε
<Γιώργο προχώρα>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
10 μονάδες η διαφορά, παλί καλά που δεν χάσανε και τις Σέρρες οι μακάκες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Μια καλύτερη Ελλάδα ίσως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τι θέλετε;;
Βγήκε
Τελείωσε
<Γιώργο προχώρα>


Θα προχωρήσει, τι άλλο πρέπει να κάνει δηλαδή; Δεν μπορώ να καταλάβω τι ακριβώς θέλεις ΕΣΥ και τι ακριβώς τελείωσε. Εγώ νομίζω ότι τώρα αρχίζει...
-----------------------------------------
Μια καλύτερη Ελλάδα ίσως?

Αυτήν δεν ξέρω αν θα την έχεις αν δεν παλέψεις για να την κατακτήσεις. Δική σου δουλειά είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Δεν διαφωνώ, απλά δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο ακριβώς κολλάει η ηλικία. Για ποιο λόγο ειναι δεδομένο ότι η νεολαία συμπνέει με την ιδεολογία του Τσίπρα; Επειδή είναι η "καλύτερη"; Μα κι αν ήταν καμία σχέση δεν έχει αυτό με τη νεολαία, αν ήταν θα την ψήφιζαν (ή θα έπρεπε να την ψηφίζουν) οι πάντες. Δεν ξέρω για ποιο λόγο συγχέονται άσχετα πράγματα...Απ'τη δημοκρατική κοινωνία δεν ειναι δεκτό ένας νέος να ειναι καπιταλιστής; Ή μήπως είναι κατάρα ο καπιταλισμός; Αν πραγματικά το πιστεύετε αυτό, τότε αναρωτιέμαι γιατί δεν παίρνει ποσοστά το ΚΚΕ. Δεν θα διαφωνησω με την ουσία σου, φίλε Γιώργο, απλά όταν μπλέκετε μέσα το σενάριο της ηλικίας, αναγκαστικά πέφτετε σε αντιφάσεις γιατί δεν κολλάει πουθενά αυτή η παράμετρος. Και δεν ειναι προσωπικό, καθόλου, εσύ συγκεκριμένα δεν το κάνεις αυτό. Άλλοι το κάνουν όμως και προσωπικά, λυπάμαι, αλλά δε μπορώ να το θεωρήσω πολιτική κρίση. Για την ακρίβεια το θεωρώ πολύ μακριά από κάτι τέτοιο...

Νομίζω εδώ ταιριάζει απόλυτα αυτό:



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Δεν έχει καμία σημασία.Ας βγάζαμε τον Καρατζαφέρη τότε.

Εντάξει, στις επόμενες εκλογές να πούμε στον Άρειο Πάγο να αποκλείει τους δυσλεκτικούς απ'τη διαδικασία. Κατόπιν τους αλλοδαπούς, μετά τους μαύρους, και στις εκλογές του 2024 να λάβουν μέρος μόνο τα άξια μέλη της άρειας φυλής...

Δεν είναι ρατσιστικό ή οτιδήποτε, δεν έχω πρόβλημα με το να βγει μαύρος ή κουτσός ή στραβός... Αυτό που θέλω ρε φίλε, είναι ο πρωθυπουργός να είναι τύπος και υπογραμμός στις κινήσεις του... Αυτόν όλοι τον κοροϊδεύουν με τις μαλακίες που πετάει... Δεν είδες στη συνέντευξη του? Άλλα τον ρωτάνε άλλα απαντάει, πάντα με γνώμονα "τι δεν έκανε η ΝΔ, πού έφταιξε η ΝΔ".


Τι θέλετε;;
Βγήκε
Τελείωσε
<Γιώργο προχώρα>

Λιγότερος φανατισμός και προσκόλληση σε πρόσωπα, δε βλάπτει... Κι εγώ είμαι εγγεγραμμένη στη νεολαία κάποιου κόμματος, αλλά δε βγαίνω να το φωνάξω και να αρχίσω τους φανατισμούς και τις άλλες προπαγανδιστικές βλακείες, τύπου "Τάδε προχώρα, σε θέλει όλη η χώρα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ναι, όταν ακούω κάτι "μηδέν εις το πηλήκιον" τι περιμένεις να συμπεράνω? Δεν είναι καθόλου άσχετο με την ουσία... Δηλαδή όταν τον ακούω να εκφωνεί λόγο, τι θα γινεται? Θα τον παρακολουθώ, ή θα γελάω?

https://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_columns_519_27/09/2009_331008


Ο ηλίθιος ο Καρατζαφέρης το είπε κιόλας όταν πήγαινε να ψηφίσει (εντελώς λαικιστικής)........ο άνθρωπος είναι για γέλια.
(προσπάθησε να μιλήσεις και εσύ 4 ώρες χωρίς σαρντάμ και σε κάνουμε πρωθυπουργό) . Μην λαικίζεις τότε..

η διαφορά είναι 10%

παρακαλούθα τον και κλάψε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Δεν είναι ρατσιστικό ή οτιδήποτε, δεν έχω πρόβλημα με το να βγει μαύρος ή κουτσός ή στραβός... Αυτό που θέλω ρε φίλε, είναι ο πρωθυπουργός να είναι τύπος και υπογραμμός στις κινήσεις του... Αυτόν όλοι τον κοροϊδεύουν με τις μαλακίες που πετάει... Δεν είδες στη συνέντευξη του? Άλλα τον ρωτάνε άλλα απαντάει, πάντα με γνώμονα "τι δεν έκανε η ΝΔ, πού έφταιξε η ΝΔ".
Τι θα πει να είναι τύπος και υπογραμμός;Να υπάγεται σε πλαίσια συμπεριφοράς δομημένα από την μικροαστική ελληνική νοοτροπία που έχει φτάσει τη χώρα σε αυτήν την κατάσταση;
Τα μειονεκτήματα του Παπανδρεου είναι ότι δεν έχει πυγμή και ότι δεν έχει δουλέψει ποτέ στη ζωή του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Θα τρίζουν τα κόκκαλα του Ανδρέα.:P

Knock, knocking on heaven's door.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
καλα θα τρελαθουμε τελειως?!?!Στο ΣΥΡΙΖΑ ειναι ανθελληνες...κ διαδηλωσεις το Δεκεμβρη εννοεις που καποιοι με αφορμη την δολοφονια ενος παιδιου εκαψαν ολη την Αθηνα??Ελληναρες...Κ μολις αποδειχτηκε οτι η σφαιρα τελικα ειχε εξοστρακιστει δν ξαναμιλησε κανεις...Ψευτοαναρχικοι...

Ότι είναι ανθέλληνες και δούρειος ίππος το κόμμα, το ξέρουμε. Ότι υπάρχουν άτομα που πιστεύουν ότι τους λένε στην tv, επίσης το ξέρουμε. Και αν είχε εξοστρακιστεί, δεν αλλάζει κάτι. Η πράξη μετράει. Καλά μυαλά.

βγήκε το ΠΑΣΟΚ ,να δούμε τι θα κάνουν και αυτοί.

Έχω αγωνία κι εγώ φίλε. Περιμένω πολλά. Ναι. Για να δούμε ρε συ...

Το ΛΑΟΣ είχε την Σαρρή στα ψηφοδέλτια .Τέλος .

Έχουμε πρωθυπουργό τον Γιωργάκη. Τέλος. Στην είπα, ε?

Αν ηταν ανθελληνες δε θα προσπαθουσαν να διορθωσουν τα σκατα της χωρας.

Προσπαθεί να διορθώσει ο ΣΥΡΙΖΑ τα σκατά? :bye:

παιδια τωρα συνδεθηκα...επιτέλους..βγήκαμε:)
να δούμε μια άσπρη μέρα...πιστευω θα ειναι πολυ διαφορετικα τα πράγματα...απο δω και περα..

Μπράβο,Έτσι σε θέλω

Μια καλύτερη Ελλάδα ίσως?

Θέλετε ban από την ζωή. Ειλικρινά.

Υ.Γ.: Μηδέν εις το πηλίκΙον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 404 μηνύματα.
Τι θα πει να είναι τύπος και υπογραμμός;Να υπάγεται σε πλαίσια συμπεριφοράς δομημένα από την μικροαστική ελληνική νοοτροπία που έχει φτάσει τη χώρα σε αυτήν την κατάσταση;
Τα μειονεκτήματα του Παπανδρεου είναι ότι δεν έχει πυγμή και ότι δνε έχει δουλέψει ποτε΄στη ζωή του.
εδώ κρύβετε η ουσία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Νομίζω εδώ ταιριάζει απόλυτα αυτό:



:P

Ναι, ένα point το έχεις.

Δεν είναι ρατσιστικό ή οτιδήποτε, δεν έχω πρόβλημα με το να βγει μαύρος ή κουτσός ή στραβός... Αυτό που θέλω ρε φίλε, είναι ο πρωθυπουργός να είναι τύπος και υπογραμμός στις κινήσεις του... Αυτόν όλοι τον κοροϊδεύουν με τις μαλακίες που πετάει... Δεν είδες στη συνέντευξη του? Άλλα τον ρωτάνε άλλα απαντάει, πάντα με γνώμονα "τι δεν έκανε η ΝΔ, πού έφταιξε η ΝΔ".




Λιγότερος φανατισμός και προσκόλληση σε πρόσωπα, δε βλάπτει... Κι εγώ είμαι εγγεγραμμένη στη νεολαία κάποιου κόμματος, αλλά δε βγαίνω να το φωνάξω και να αρχίσω τους φανατισμούς και τις άλλες προπαγανδιστικές βλακείες, τύπου "Τάδε προχώρα, σε θέλει όλη η χώρα"


Θα προσέφεραν περισσότερο αν τον έκριναν για το πρόγραμμά του. Αν έρθει να σε κυβερνήσει ο Olof Palme πες του ότι δεν ξέρει Ελληνικά εσύ...Λες και κρίνεται από κει η σοβαρότητα ενός ανθρώπου. Ανέκδοτο ασύνδετο με την πραγματικότητα ειναι που έχει καταντήσει γραφικό. Υπέρμετρα γελοιότερη μπορώ να βρώ, δυστυχώς, την τακτική των δηλώσεων του ΚΚΕ, με λεξιλόγιο 15 ξύλινων λέξεων όλες κι όλες: κεφάλαιο, κερδοφορία, πλουτοκρατία, ταξικός, εργατιά κλπ. Αυτή η άρτια χρήση των ελληνικών μπορεις να μου πεις τι παραπάνω λέει απ'οτι λέει συνήθως ο Παπανδρέου; Ο οποίος, να θυμίσω, ούτε στην Ελλάδα έχει γεννηθεί, ούτε ελληνικό σχολείο ή πανεπιστήμιο έχει τελειώσει...Για ποιο λόγο ειναι υποχρεωμένος να μιλάει α λα Χρήστος Γιανναράς; Θα έλεγα να κρίνεται περισσότερο και ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ το έργο των κομμάτων παρά τα μιντιακά ευφυολογήματα. Σε όλα αυτά τα άσχετα που συζητιούνται εδώ μέσα, έχω δει ελάχιστα να αφορούν συγκεκριμένα και χειροπιαστά ζητήματα πολιτικής και διαχείρισης. Γιατί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Σας προσέφερε κάτι η Ν.Δ;;;
Το ΠΑ.ΣΟ.Κ θα αλλάξει την Ελλάδα είμαι βέβαιη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Ο Κώστας Καραμανλής παραιτήθηκε απο αρχηγός της ΝΔ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Ότι είναι ανθέλληνες και δούρειος ίππος το κόμμα, το ξέρουμε. Ότι υπάρχουν άτομα που πιστεύουν ότι τους λένε στην tv, επίσης το ξέρουμε. Και αν είχε εξοστρακιστεί, δεν αλλάζει κάτι. Η πράξη μετράει. Καλά μυαλά.



Έχω αγωνία κι εγώ φίλε. Περιμένω πολλά. Ναι. Για να δούμε ρε συ...



Έχουμε πρωθυπουργό τον Γιωργάκη. Τέλος. Στην είπα, ε?



Προσπαθεί να διορθώσει ο ΣΥΡΙΖΑ τα σκατά? :bye:







Θέλετε ban από την ζωή. Ειλικρινά.
Να σου πω κατι..δεν υποστηριζω πασοκ η καποιο αλλο κομμα υποστηριζω την αλλαγη..δεν εχει κυβερνησει ξανα ο τωρινος παπανδρεου οποτε γιατι να βγαζουμε βεβιασμενα συμπερασματα??ας δουμε τι θα κανει...στο μελλον...ο λαος δε θελει νεα κυβερνηση θελει αλλαγη..εφοσον ομως την αλλαγη δεν του τη προσεφερε τοσα χρονια η νδ..θα πρεπει να τη ψαξει αλλου...δε δεσμευομαι με καποιο κομμα δεσμευομαι με αξιες και αναγκες του λαου ειτε αυτες ερθουν απο το πασοκ ειτε απο τους οικολογους πρασινους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top