Ελέγχουν οι γυναίκες τη σχέση;

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Καλά covenant για ξανακοίτα εσύ όλα αυτά που έχεις γράψει και μετά έλα να κρίνεις τι καταλαβαίνουμε εμείς (σε περίπτωση που κάποιος χρησιμοποιεί τη γλώσσα με λανθασμένο τρόπο υπάρχει πιθανότητα οι άλλοι να μην καταλαβαίνουν τι θέλει να πει). Αυτά όσον αφορά τη γλώσσα, όσο για το σχήμα λόγου, προφανώς και το κατάλαβα (λες να μου πέρασε από το μυαλό ότι έχετε μαζευτεί όλοι κάπου και πετάτε πέτρες ο ένας στον άλλον; ) Αλλά ας κλείσει αυτή η αντιπαράθεση, μια που βγαίνουμε ολοένα και περισσότερο εκτός θέματος.

Το ζήτημα είναι οτι σε μια σχέση έχουμε να κάνουμε με δύο ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ. Ανθρώπους με αδύναμα και δυνατά σημεία, ανθρώπους με προσωπικότητα. Αντί λοιπόν να κάθονται ορισμένοι που "την έχουν πατήσει" σε μια σχέση να κατηγορούν το άλλο φύλο, ας κάτσουν να σκεφτούν τα λάθη που έκαναν οι ίδιοι (λανθασμένη επιλογή συντρόφου, λάθη κατά τη διάρκεια της σχέσης κλπ) έτσι ώστε την επόμενη φορά να είναι η σχέση τους έτσι όπως την επιθυμούν. Δεν θεωρώ τους άντρες ανώτερους αλλά ούτε και τις γυναίκες ανώτερες. Μπορεί το ένα φύλο να είναι καλύτερο σε έναν ΤΟΜΕΑ αλλά ΓΕΝΙΚΑ είναι ίσοι. Σταματήστε λοιπόν να τρώγεστε γιατί με όλα αυτά χάνετε σημαντικότερα πράγματ στη ζωή σας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Michelle
Τα ουσιαστικά πράγματα που είχα να πω τα είπα,τα ανούσια είναι που απαντάω σε προσωπικά και προσβλητικά ποστ,καθώς ποτέ δεν έδωσα τέτοιο δικαίωμα.

Το αν εσύ ή ο οποιοδήποτε δεν καταλαβαίνει τι γράφω και τα παραερμήνευει για να πει ότι τον συμφέρει (ειδικότητα σου είναι αυτή),τότε αναγκαστικά θα βάλω υπότιτλους :)

Tα υπόλοιπα που λες δεν με αγγίζουν,με αφήνουν παγερά αδιάφορο τα υπόλοιπα κακόψυχα και κακόβουλα (όπως πάντα ανέκαθεν) σχόλιά σου επειδή είσαι πολύ μικρή για να με κρίνεις :)

Μην κρίνεις για να μην κριθείς,όταν μεγαλώσεις,ίσως να το καταλάβεις κάποτε.
Αυτά,γιατί αρκετά σε ανέχτηκα με ευγένεια στο κάθετι τόσο καιρό,έχουμε και τα όρια μας δεσποινίς ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από adespoto:
Το ζήτημα είναι οτι σε μια σχέση έχουμε να κάνουμε με δύο ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ. Ανθρώπους με αδύναμα και δυνατά σημεία, ανθρώπους με προσωπικότητα. Αντί λοιπόν να κάθονται ορισμένοι που "την έχουν πατήσει" σε μια σχέση να κατηγορούν το άλλο φύλο, ας κάτσουν να σκεφτούν τα λάθη που έκαναν οι ίδιοι (λανθασμένη επιλογή συντρόφου, λάθη κατά τη διάρκεια της σχέσης κλπ) έτσι ώστε την επόμενη φορά να είναι η σχέση τους έτσι όπως την επιθυμούν. Δεν θεωρώ τους άντρες ανώτερους αλλά ούτε και τις γυναίκες ανώτερες. Μπορεί το ένα φύλο να είναι καλύτερο σε έναν ΤΟΜΕΑ αλλά ΓΕΝΙΚΑ είναι ίσοι. Σταματήστε λοιπόν να τρώγεστε γιατί με όλα αυτά χάνετε σημαντικότερα πράγματ στη ζωή σας..

Respect..Και βαριόμουν να γράφω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από adespoto:
Το ζήτημα είναι οτι σε μια σχέση έχουμε να κάνουμε με δύο ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ. Ανθρώπους με αδύναμα και δυνατά σημεία, ανθρώπους με προσωπικότητα. Αντί λοιπόν να κάθονται ορισμένοι που "την έχουν πατήσει" σε μια σχέση να κατηγορούν το άλλο φύλο, ας κάτσουν να σκεφτούν τα λάθη που έκαναν οι ίδιοι (λανθασμένη επιλογή συντρόφου, λάθη κατά τη διάρκεια της σχέσης κλπ) έτσι ώστε την επόμενη φορά να είναι η σχέση τους έτσι όπως την επιθυμούν.
Εχεις δικιο κοριτσι μου σε αυτο αλλά και σεις κοιταχτε τι κανετε.Γενικως δεν σας εκφραζει η λεξη ειλικρινια.Μας λετε να χωρισουμε και οταν ζηταμε να μαθουμε το γιατι η δεν μας λετε την αληθεια η μας λετε δεν υπαρχει γιατι.Δεν μας βοηθατε να επανορθωσουμε. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Κι εγω θα κανω την ερωτηση του 1.000.000:P
εσεις πιστευετε οτι η γυναικα κατευθυνει-ελεγχει μια σχεση;
Σας εχει τυχει προσωπικα ναι η οχι;
Και αν ναι τι πιστευετε οτι φταιει; (Οτι ειναι πιο πονηρες,πιο αδιστακτες κτλ κτλ, οτι εμεις ειμαστε πιο ευαισθητοι,σκεφτομαστε λαθος κτλ κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
covenant ειλικρινά υπάρχει ΕΝΑ ποστ σου άνω των τριών γραμμών που να μην καυχιέσαι για τον εαυτό σου;; Βρες μου ΕΝΑ. Βέβαια όποιος παρατηρεί το προφανές είναι κακόψυχος και κακόβουλος... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Εχεις δικιο κοριτσι μου σε αυτο αλλά και σεις κοιταχτε τι κανετε.Γενικως δεν σας εκφραζει η λιεκη ειλικρινια.Μας λετε να χωρισουμε και οταν ζηταμε να μαθουμε το γιατι η δεν μας λετε την αληθεια η μας λετε δεν υπαρχει γιατι.Δεν μας βοηθατε να επανορθωσουμε. :mad:
Μιλας για συγκεκριμένες περιπτώσεις..Ποιος σου είπε ότι όλοι είναι έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από jonx:
Η αληθεια ισως να ειναι δυσκολη αλλα οτι και να πιστευουμε οι γυναικες ειναι αυτες που ελενχουν μια σχεση αφηνοντας τους αλλους να πιστευουν αυτοι εχουν το πανω χερι ευτηχως υπαρχουν και οι εξερεσεις.Περα απο αυτο οι εκεινες ειναι που οριζουν ποτε μια και με ποιον θα αρχησουν μια σχεση αλλα και ποτε θα την τερματισουν.ισως τελικα οι γυναικες να μην ειναι αυτο που νομιζουν μερικοι αλλα σκληρες και ανελεητες (οχι για ολες υπαρχουν εξερεσεις)

Θέλεις λοιπόν valder να πεις οτι εγώ είμαι μια εξαίρεση σε αυτό;;;; Οκ τότε, εντάξει. Τι να πω ρε παιδιά, εγώ προσπαθώ να πω τη γνώμη μου με βάση αυτά που διαβάζω κι εσείς μου λέτε άλλα... Μάλλον δεν έχει νόημα να είμαι σε μια τέτοια συζήτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Εχεις δικιο κοριτσι μου σε αυτο αλλά και σεις κοιταχτε τι κανετε.Γενικως δεν σας εκφραζει η λεξη ειλικρινια.Μας λετε να χωρισουμε και οταν ζηταμε να μαθουμε το γιατι η δεν μας λετε την αληθεια η μας λετε δεν υπαρχει γιατι.Δεν μας βοηθατε να επανορθωσουμε. :mad:
Dare-devil επιμένω οτι αναφέρεσαι κυρίως σε μικρές ηλικίες. Όπως είναι άλλωστε λογικό, δεν το λέω για να σε προσβάλλω, απλά αυτό που αναφέρεις, όχι οτι δεν γίνεται και σε μεγαλύτερες ηλικίες αλλά είναι πολυ χαρακτηριστικό για τις εφηβικές σχέσεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,850 μηνύματα.
Χαλαρώστεεεεε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από adespoto:
Θέλεις λοιπόν valder να πεις οτι εγώ είμαι μια εξαίρεση σε αυτό;;;; Οκ τότε, εντάξει. Τι να πω ρε παιδιά, εγώ προσπαθώ να πω τη γνώμη μου με βάση αυτά που διαβάζω κι εσείς μου λέτε άλλα... Μάλλον δεν έχει νόημα να είμαι σε μια τέτοια συζήτηση.
Γενικά πολύ τείνουν να πιστεύουν ότι αυτές οι γυναίκες είναι απλώς εξαίρεση..Μην σε προβληματίζει..Ο καθένας με τα μυαλά του:)
Εξάλλου το ίδιο δεν λένε και ολες γυναίκες για τους περισσότερους άντρες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nikita13:
Μιλας για συγκεκριμένες περιπτώσεις..Ποιος σου είπε ότι όλοι είναι έτσι?

Είπα γενικως!!!!!!!!!!!!!!! :mad::mad::mad::mad::mad: Τι μου τα αλλάζεις?Ως τωρα στη ζωη μου δεν τα ειχα ποτε μου με γυναικα που να με σεβεται και να με καταλαβαίνει.Ειλικρινεια μηδεν!!!!Εγω τις ανοιγα την καρδια μου και αυτες μου κρυβανε πολλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Covenant:
Michelle
Τα ουσιαστικά πράγματα που είχα να πω τα είπα,τα ανούσια είναι που απαντάω σε προσωπικά και προσβλητικά ποστ,καθώς ποτέ δεν έδωσα τέτοιο δικαίωμα.

Το αν εσύ ή ο οποιοδήποτε δεν καταλαβαίνει τι γράφω και τα παραερμήνευει για να πει ότι τον συμφέρει (ειδικότητα σου είναι αυτή),τότε αναγκαστικά θα βάλω υπότιτλους :)

Tα υπόλοιπα που λες δεν με αγγίζουν,με αφήνουν παγερά αδιάφορο τα υπόλοιπα κακόψυχα και κακόβουλα (όπως πάντα ανέκαθεν) σχόλιά σου επειδή είσαι πολύ μικρή για να με κρίνεις :)

Μην κρίνεις για να μην κριθείς,όταν μεγαλώσεις,ίσως να το καταλάβεις κάποτε.
Αυτά,γιατί αρκετά σε ανέχτηκα με ευγένεια στο κάθετι τόσο καιρό,έχουμε και τα όρια μας δεσποινίς ;)

Εσύ μεγάλωσες δηλαδή και ωρίμασες τόσο ώστε να μπορείς να προσβάλεις και να την λες τον καθένα με τον οποίο δεν συμφωνείς ! ααα...και να υποθέσω ότι το σύνδρομο του ¨ξερόλα" είναι δείγμα ωριμότητας σωστά?

Grow up!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Εχεις δικιο κοριτσι μου σε αυτο αλλά και σεις κοιταχτε τι κανετε.Γενικως δεν σας εκφραζει η λεξη ειλικρινια.Μας λετε να χωρισουμε και οταν ζηταμε να μαθουμε το γιατι η δεν μας λετε την αληθεια η μας λετε δεν υπαρχει γιατι.Δεν μας βοηθατε να επανορθωσουμε. :mad:

Αφού εχω δίκιο λοιπόν, ξαναδιάβασε το ποστ μου να τα καταλάβεις, αυτό το τ β ΠΛΗΘΥΝΤΙΚΟ πρόσωπο δεν το καταλαβαίνω... Δηλαδή εσένα σου έχει τύχει αυτό με 50 κοπέλες ας πούμε και βγάζεις ένα γενικό συμπέρασμα που αφορά στη συμπεριφορά ΟΛΩΝ των γυναικών. Να ο ορισμός της ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗΣ. Τώρα άποψη για την περίπτωση που μου περιγράφεις δεν μπορώ να εκφέρω γιατί δεν γνωρίζω τι ακριβώς συνέβη. Πάντωε γενικά μην κολλάς σε μια εμπειρία, οκ υπάρχουν γυναίκες που φέρονται άσχημα και άδικα, υπάρχουν και άντρες που επίσης φέρονται άσχημα και άδικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Είπα γενικως!!!!!!!!!!!!!!! :mad::mad::mad::mad::mad: Τι μου τα αλλάζεις?Ως τωρα στη ζωη μου δεν τα ειχα ποτε μου με γυναικα που να με σεβεται και να με καταλαβαίνει.Ειλικρινεια μηδεν!!!!Εγω τις ανοιγα την καρδια μου και αυτες μου κρυβανε πολλά!
Καταρχήν όπως σου μιλάω ήρεμα θα σε παρακαλέσω να μου μιλάς και συ,οκ?:)
Αυτό ακριβώς είπα και γω ότι μιλάς για τις συγκεκριμένες περιπτώσεις που έτυχαν στην ζωή σου..δεν σημαίναι ότι όλοι είναι έτσιι..Αυτο εννοούσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,850 μηνύματα.
Το να οδηγείται τη συζήτηση σε ένα θέμα του στυλ ''οι γυναίκες είναι οι κακές ενώ οι άντρες σωστοί' και το αντίθετο, δε πρόκειται ποτέ να βρείτε άκρη. :)
Αυτό δεν έχει να κάνει με το φύλο, αλλά με το χαρακτήρα του καθενώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
covenant ειλικρινά υπάρχει ΕΝΑ ποστ σου άνω των τριών γραμμών που να μην καυχιέσαι για τον εαυτό σου;; Βρες μου ΕΝΑ. Βέβαια όποιος παρατηρεί το προφανές είναι κακόψυχος και κακόβουλος... :whistle:
Βρες μου ένα ποστ σου που να μην εκφράζει κακία,υποτίμηση και κατώτερότητα από όλα όσα έχεις κάνει.Αυτό το κάνεις σε όλους.Εγώ είμαι ειδική περίπτωση επειδή ξέρω την συμπάθεια σου προς εμού.

Αλλά έτσι είναι η Michelle,όταν βρίσκει άτομα που πάνε με τα νερά της και έχουν τα ίδια μυαλά με την ίδια,τότε ΟΛΑ καλά και ανθηρά.

Όταν όμως βρεις κάποιον ή κάποια που δεν συμφώνει με το αλάθητο σου και τυγχάνει να ξέρει 5 πράγματα παραπάνω από σένα,με την μία να τον κατήγορήσουμε ότι είναι φαλλοκράτης,εγώιστης,νάρκισσος,ρατσιστής κτλ κτλ...τα ίδια και τα ίδια...

Ένα στέκι γεμάτο με απτές αποδείξεις του αίσθηματος κατωτερότητος που έχεις και των όλων κόμπλεξ που κουβαλάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Είπα γενικως!!!!!!!!!!!!!!! :mad::mad::mad::mad::mad: Τι μου τα αλλάζεις?Ως τωρα στη ζωη μου δεν τα ειχα ποτε μου με γυναικα που να με σεβεται και να με καταλαβαίνει.Ειλικρινεια μηδεν!!!!Εγω τις ανοιγα την καρδια μου και αυτες μου κρυβανε πολλά!

Λοιπόοοον, το ΓΕΝΙΚΟΣ, χαρακτηρίζει ένα ολόκληρο ΣΥΝΟΛΟ (εδώ γυναίκες), το ΕΙΔΙΚΩΣ, χαρακτηρίζει ένα τμήμα συνόλου (εδώ γυναίκες ή μάλλον κρίτσια με τα οποία είχες σχέση).
Ε εντάξει δε σε πήρανε και τα χρόνια για να είσαι και σε θέση να βγάλεις ένα γενικό συμπέρασμα. Καταλαβαίνω οτι έχεις πονέσει, κι ο πόνος σου έχει γίνει θυμός, και η ηλικία σου δεν κάνει τα πράγματα ευκολότερα (μάλλον δυσκολότερα θα έλεγα), οπότε θα σε δικιολογήσω μέχρι ένα σημείο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από adespoto:
Αφού εχω δίκιο λοιπόν, ξαναδιάβασε το ποστ μου να τα καταλάβεις, αυτό το τ β ΠΛΗΘΥΝΤΙΚΟ πρόσωπο δεν το καταλαβαίνω... Δηλαδή εσένα σου έχει τύχει αυτό με 50 κοπέλες ας πούμε και βγάζεις ένα γενικό συμπέρασμα που αφορά στη συμπεριφορά ΟΛΩΝ των γυναικών. Να ο ορισμός της ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΗΣ. Τώρα άποψη για την περίπτωση που μου περιγράφεις δεν μπορώ να εκφέρω γιατί δεν γνωρίζω τι ακριβώς συνέβη. Πάντωε γενικά μην κολλάς σε μια εμπειρία, οκ υπάρχουν γυναίκες που φέρονται άσχημα και άδικα, υπάρχουν και άντρες που επίσης φέρονται άσχημα και άδικα...
Δεν ειναι μονο προσωπικη μου αποψη είναι αποψη πολλών!Κατεληξα στο εξης συμπερασμα.Ειμαστε σκ@τ@ και τα δυο φυλα.Δεν βγαινει ακρη!Φταιμε φταιτε!!
Εχω φουντωσει τοσο που θα σκασω!!!!!!!! :knife::angry::angry::kill::wall::mad17:

Εχω τραβηξει τοσα πολλα απο τις γυναικες με εχουν παιξει τοσο πολυ μονο και μονο επειδη ειμαι συναισθηματικος καλοσυνατος και γενικως μλκ@ς.Αλλα εχω αλλάξει νοοτροπια και εμαθα ποια να σεβομαι οποιες με σεβονται και τις αλλες μεχρι να τις ξεφωνιζω μπροστα σε αλλους.(Σε καμια περιπτωση δεν χτυπαω γυναικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
να σεβομαι οποιες με σεβονται
Αυτό να κάνεις και είναι αρκετό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top