Ελληνικές σειρές 2023 - 2024

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,263 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.

New member

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η New member αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Πάλι καλά που βαριέμαι την τηλεόραση δλδ, γτ πράγματι φέτος γίνεται ο κακός χαμός!!

(εγώ έχω διάβασμααα, κλαψ, δεν προλαβαίνω)


@Εριφύλη και οι δύο είναι κούκλες, καθεμιά με τον τρόπο της!!
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,263 μηνύματα.

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Η Γιούλικα πρέπει να είχε παίξει και στα Μαύρα Μεσάνυχτα την γκοθού κόρη και στην ταινία Η Ρόζα της Σμύρνης.
Ναι!
αν και παλιά δεν μου άρεσε, φέτος την έχω λατρέψει

Και είναι τόσο κούκλα🌷
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,263 μηνύματα.
Ναι!
αν και παλιά δεν μου άρεσε, φέτος την έχω λατρέψει

Και είναι τόσο κούκλα🌷
Πωω στα μαύρα μεσάνυχτα ειδικά ήταν να απορείς με τον μαζοχισμό του μπάτσου που επέμενε να τα έχει μαζί της. Μικρός το έβλεπα και έλεγα τι πάει λάθος με το φύλο μας :laugh:
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Πωω στα μαύρα μεσάνυχτα ειδικά ήταν να απορείς με τον μαζοχισμό του μπάτσου που επέμενε να τα έχει μαζί της. Μικρός το έβλεπα και έλεγα τι πάει λάθος με το φύλο μας :laugh:
Την Γιούλικα την κυνηγάω κι εγώ άμα λάχει🤤😂

κούκλα ήταν κι εκεί
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,263 μηνύματα.
@giannhs2001 έλα ρε συ, πάλι όμορφη ήταν! Και μεταξύ μας, και χάρη του έκανε!
Όμορφη ήταν σίγουρα αλλά νευρόσπαστο ήταν. Θυμάμαι με το παραμικρό που νευρίαζε με τα πάντα και τον σνόμπαρε και εκείνος έτρεχε από πίσω, μέχρι και ξύλο πρέπει να είχε φάει μια φορά.

Όσο για χάρη του έκανε, καλά αυτό εννοείται. Λίγο φλωράκος ήταν ο μπασκίνας :laugh:
 

New member

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η New member αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 184 μηνύματα.
@giannhs2001 μια φορά; χαχαχαχ Τον είχε σαπίσει στις μάπες η τύπισσα!

Η αλήθεια είναι...πως έσπαγε λίγο καρύδια, αλλά και αυτός πολύ μαλαπάρδας, ρε παιδί μου.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.
Απαιτώ θεατρική συνεργασία Κίτσου - Σκαφιδά

Να μη ξέρω ποια να πρωτοαγκαλιάσω❣️
IMG_20230929_164502.jpg
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,263 μηνύματα.
@giannhs2001 μια φορά; χαχαχαχ Τον είχε σαπίσει στις μάπες η τύπισσα!

Η αλήθεια είναι...πως έσπαγε λίγο καρύδια, αλλά και αυτός πολύ μαλαπάρδας, ρε παιδί μου.
Ναι και μετά γιατί άραγε την θεωρώ προβληματική; :laugh:

Καλά στα μαύρα μεσάνυχτα όλοι προβληματικοί ήταν. Ο μικρός που έρριξε την Τζια :laugh:
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,132 μηνύματα.
(Μιας που ακυροκουβέντα βλέπω), θυμάμαι ο ηθοποιός που έπαιζε το μπάτσο μαύρα μεσάνυχτα πήγαινε σε σχολεία (μεταξύ αυτών και το λύκειο μου) και έστηνε/βοηθούσε/συντόνιζε θεατρικές ομάδες.
Δεν μπλέχτηκα ποτέ με δαυτα αλλά τα παιδιά που το έκαναν έλεγαν τα καλύτερα.

Επίσης η Εριφύλη είναι ότι πιο όμορφο έχει βγει στην ελληνική τηλεόραση εδώ και χρόνια το κέρατο μου.
 

New member

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η New member αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Βλαντή, γυναικάρα και ηθοποιάρα!

@i_lie_us ωραίος τύπος φαίνεται και όμορφος, με τον τρόπο του.


Η Εριφύλη δεν είναι απλά ό,τι πιο όμορφο, είναι οπτασία, είναι μούσα, είναι, είναι, είναι...
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,263 μηνύματα.
Το πιο πρηξαρχιδικο ρόλο στα μαύρα μεσάνυχτα βέβαια τον είχε η Μπέσσυ Μάλφα. Θεέ μου, τι ζαλούρα.
 

Εριφύλη

Περιβόητο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,197 μηνύματα.

New member

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η New member αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 184 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 18,263 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top