Ελληνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου 2022-23

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Με τον τερζη θα ειμαστε αυτο ειναι σιγουρο. Ετσι ημασταν και την αλλη φορα οταν εφυγε ο μαντζιος και θα ερχοταν ο μπουργος. Πως τυχαινει οταν αλλαζουμε προπονητη να παιζουμε αμεσως μετα με παοκ 😂. Γνωστης πλεον ο τερζης 😂🤣
Γιατί δεν αφήνετε τον Τερζή για λίγο καιρό?
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,636 μηνύματα.
Εντάξει αυτό δε λέει κάτι, και ο προπονητής της Μπάγερν πριν 2 χρόνια δεν είχε προπονήσει ποτέ κανονική ομάδα, βοηθός ήταν, και τελικά την ίδια σεζόν πήρε το τρεμπλ
Και εμενα να βαλεις προπονητη στη μπαγιερν νταμπλ θα παρω.
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 936 μηνύματα.
Γιατί δεν αφήνετε τον Τερζή για λίγο καιρό?
Δεν αποφασιζω εγω
Καλος ειναι ο τερζης εγω τον συμπαθω και πιστευω οτι παντα οταν χρειαζοταν ηταν εκει, πιστος στρατιώτης. Χρειαζεται να παρθει μια αποφαση για τον νεο προπονητη και φυσικα οχι βιαστικη
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Και εμενα να βαλεις προπονητη στη μπαγιερν νταμπλ θα παρω.
Δεν είναι τόσο εύκολο όσο νομίζεις αυτό που κάνει η Μπάγερν, και αυτός πήρε τρεμπλ ρίχνοντας 8 στη Μπαρτσελόνα και 7 στη Τότεναμ, μιλάμε για τρομερή ομάδα , η οποία όταν την ανέλαβε έχασε 5-1 από την Άιντραχτ Φρανκφούρτης, πολύ δύσκολο αυτό που έκανε
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Ο Μαρσελο στον Ολυμπιακο.

Η δεύτερη καλυτερη μεταγραφή στο ελληνικό πρωτάθλημα μετα απο ριβαλντο.
 

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Μαρσέλο λέει το λιμάνι…μάλιστα. Όσο και αν σιχαίνομαι να το πω η απόκτηση αυτή είναι τεράστια επιτυχία ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΑ, αγωνιστικά θα δείξει γιατί ο συγκεκριμένος έχει να αγωνιστεί αξιοπρεπώς προ κορονοϊού. Τιμή για την Ελλάδα να έρχονται τέτοια ονόματα, αυξάνεται θεμιτά ο ανταγωνισμός. Γιαυτο να περιμένετε αντίστοιχου βεληνεκούς μπαμ από τον Αλ-Αφουζ… δεν μπορώ να δώσω περισσότερες λεπτομέρειες.🇧🇷
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 2,636 μηνύματα.
Τρομερη μεταγραφη οντως σε θεμα μαρκεντιγκ αλλα και αγωνιστικα.Δεν νομιζω να κανει τη τρελη διαφορα αφου εχει να παιξει μπαλα 1.5 χρονο και η παραλιακη αντικειμενικα ειναι πανεμορφη αλλα θα ειναι ενα καλο αριστερο μπακ.Πολυ καλη κινηση.
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 936 μηνύματα.
FB_IMG_1662177590698.jpg

Το νέο μπαμ 😅
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Πώς το είδατε το ματς Άρης ΠΑΟΚ? Εμένα δεν μ'αρεσε το ντέρμπι αλλά θεωρώ ότι ο ΠΑΟΚ βολεύτηκε κάπως με το Χ. Τουλάχιστον δεν δεχτηκαμε γκολ και δεν απειληθηκαμε ιδιαίτερα απ'τον Άρη, έως καθόλου θα έλεγα. Εμείς είχαμε την πιο καλή ευκαιρία . Ελπίζω στα επόμενα ντέρμπι ακόμα καλύτερη εικόνα
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 936 μηνύματα.
Πώς το είδατε το ματς Άρης ΠΑΟΚ? Εμένα δεν μ'αρεσε το ντέρμπι αλλά θεωρώ ότι ο ΠΑΟΚ βολεύτηκε κάπως με το Χ. Τουλάχιστον δεν δεχτηκαμε γκολ και δεν απειληθηκαμε ιδιαίτερα απ'τον Άρη, έως καθόλου θα έλεγα. Εμείς είχαμε την πιο καλή ευκαιρία . Ελπίζω στα επόμενα ντέρμπι ακόμα καλύτερη εικόνα
Το ειδα οκευ μεχρι ενα σημειο, ο αρης ηταν καλυτερος σε ολη τη διαρκεια. Ειχατε 1-2 ευκαιριες για καλη φαση, εμεις απο την αλλη ειχαμε χαρακτηριστικες φασεις για γκολ. Και φαινοταν απο το τελικο xgoals που εδειξαν. Καλα την κακιστη εκτελεση πεναλτι δεν θελω να την σχολιασω γιατι την εχουν σχολιασει αρκετοι. Πολυ γαματη ατμοσφαιρα απο την κερκιδα ωστοσο, περασαμε πολυ ωραια στη θυρα 3.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εχετε κενα σε αμυνα και επιθεση κατεμε.
Η μεταγραφικη περιοδος δεν εληξε ομως οποτε ολοι λογικα θα εχουμε προσθηκες
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Το ειδα οκευ μεχρι ενα σημειο, ο αρης ηταν καλυτερος σε ολη τη διαρκεια. Ειχατε 1-2 ευκαιριες για καλη φαση, εμεις απο την αλλη ειχαμε χαρακτηριστικες φασεις για γκολ. Και φαινοταν απο το τελικο xgoals που εδειξαν. Καλα την κακιστη εκτελεση πεναλτι δεν θελω να την σχολιασω γιατι την εχουν σχολιασει αρκετοι. Πολυ γαματη ατμοσφαιρα απο την κερκιδα ωστοσο, περασαμε πολυ ωραια στη θυρα 3.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εχετε κενα σε αμυνα και επιθεση κατεμε.
Η μεταγραφικη περιοδος δεν εληξε ομως οποτε ολοι λογικα θα εχουμε προσθηκες
Εσείς είχατε 2 καλές ευκαιρίες και το πέναλτι. Εμείς είχαμε 1, εντάξει δεν παίξατε και πολύ καλύτερα, νομίζω τα ίδια ήμασταν πάνω κάτω, είχες πάει γήπεδο? Ένα μπράβο και από μένα στο σούπερ 3 για τη ατμόσφαιρα
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 936 μηνύματα.
Εσείς είχατε 2 καλές ευκαιρίες και το πέναλτι. Εμείς είχαμε 1, εντάξει δεν παίξατε και πολύ καλύτερα, νομίζω τα ίδια ήμασταν πάνω κάτω, είχες πάει γήπεδο? Ένα μπράβο και από μένα στο σούπερ 3 για τη ατμόσφαιρα
Κοιτα το μονο σιγουρο ειναι οτι παιξαμε καλυτερα. Ναι στην 3 ημουν. Πρωτη φορα παω σε ντερμπι και ναι πρωτη φορα τα βλεπω αυτα απο κοντα
 

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Πώς το είδατε το ματς Άρης ΠΑΟΚ? Εμένα δεν μ'αρεσε το ντέρμπι αλλά θεωρώ ότι ο ΠΑΟΚ βολεύτηκε κάπως με το Χ. Τουλάχιστον δεν δεχτηκαμε γκολ και δεν απειληθηκαμε ιδιαίτερα απ'τον Άρη, έως καθόλου θα έλεγα. Εμείς είχαμε την πιο καλή ευκαιρία . Ελπίζω στα επόμενα ντέρμπι ακόμα καλύτερη εικόνα
Οαρης έκανε μεγάλο λάθος που έδιωξε μπουργο, ο ΠΑΟΚ με το ζόρι 4αδα φέτος… με έσωσε από τον ύπνο το ξύλο στο τέλος
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 936 μηνύματα.
Οαρης έκανε μεγάλο λάθος που έδιωξε μπουργο, ο ΠΑΟΚ με το ζόρι 4αδα φέτος… με έσωσε από τον ύπνο το ξύλο στο τέλος
Εγω ημουν εντωμεταξυ στο γηπεδο και το ξυλο δεν το ειδα γιατι εβρεχε παρα πολυ το τελευταίο τεταρτο και στο τελος πηγα στις σκαλες γιατι γινοταν χαμος.
 

Alexandros28

Δραστήριο μέλος

Ο Alexandros28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Εγώ τώρα απλά περιμένω όλη τη βδομάδα το κυριακάτικο αθηναϊκό ντέρμπι στη λεωφόρο… είναι μισό πρωτάθλημα το ματς αυτό
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 936 μηνύματα.
Εγώ τώρα απλά περιμένω όλη τη βδομάδα το κυριακάτικο αθηναϊκό ντέρμπι στη λεωφόρο… είναι μισό πρωτάθλημα το ματς αυτό
Ενταξει αρχη ειναι δεν κρινεται απο τωρα το ποιος θα παρει το πρωταθλημα.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Πώς το είδατε το ματς Άρης ΠΑΟΚ? Εμένα δεν μ'αρεσε το ντέρμπι αλλά θεωρώ ότι ο ΠΑΟΚ βολεύτηκε κάπως με το Χ. Τουλάχιστον δεν δεχτηκαμε γκολ και δεν απειληθηκαμε ιδιαίτερα απ'τον Άρη, έως καθόλου θα έλεγα. Εμείς είχαμε την πιο καλή ευκαιρία . Ελπίζω στα επόμενα ντέρμπι ακόμα καλύτερη εικόνα
Χάλια 😂ούτε ένα γκολ? Περιμέναμε κάτι από ΠΑΟΚ και Άρη. Καλά ακόμα είμαστε στην αρχή αλλά πολύ στάσιμες οι ομάδες γενικά.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τρομερη μεταγραφη οντως σε θεμα μαρκεντιγκ αλλα και αγωνιστικα.Δεν νομιζω να κανει τη τρελη διαφορα αφου εχει να παιξει μπαλα 1.5 χρονο και η παραλιακη αντικειμενικα ειναι πανεμορφη αλλα θα ειναι ενα καλο αριστερο μπακ.Πολυ καλη κινηση.
Περιμένω από Μαρσέλο να σκοράρει γκολαρες 😂🥳👍
Έχει βάλει πολλά.

Κάτι θα βάλει κι εδώ δεν μπορείιιιιι🥳😂
 

Jim175

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Jim175 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 844 μηνύματα.
Κοιτα το μονο σιγουρο ειναι οτι παιξαμε καλυτερα. Ναι στην 3 ημουν. Πρωτη φορα παω σε ντερμπι και ναι πρωτη φορα τα βλεπω αυτα απο κοντα
Σ'αυτο θα διαφωνήσω, από όσο θυμάμαι ήταν από τα πιο ισορροπημένα παιχνίδια που έχω δει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οαρης έκανε μεγάλο λάθος που έδιωξε μπουργο, ο ΠΑΟΚ με το ζόρι 4αδα φέτος… με έσωσε από τον ύπνο το ξύλο στο τέλος
Πολύ νωρίς για τέτοια συμπεράσματα, δεν έχουμε κάνει καθόλου άσχημο ξεκίνημα, το επόμενο ντέρμπι είναι με Παναθηναϊκό, θέλουμε όλο νίκες τώρα για να είμαστε με καλή ψυχολογία όταν θα παίξουμε με εσάς
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 936 μηνύματα.
Top