Εμπειρίες της πίσω πόρτας

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
εισαι σοβαρος? μπαινεις σε φορουμ και συζητας ζητηματα του κωλου, εσυ και αλλοι ποσοι εδω μεσα,
ναι...ευτυχως που εχουμε και σενα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Boss, καταρχήν δεν έχεις δικαίωμα να μιλάς στον Valder κατ' αυτό τον τρόπο γιατί σου τα είπε με τον τρόπο του μεν, ωραία δε. Ούτε αυτόν τον ξέρεις από πέρυσι για να αμφισβητείς τη σοβαρότητά του.
Δεύτερον, δεν μπήκα να πω τον πόνο μου. Έχω κανα πόνο? Εξέθεσα, αν θες, την άλλη όψη του νομίσματος κ επιχειρηματολόγησα γι' αυτήν. Δηλ. αν σε ένα άλλο thread έχω μια διαφορετική άποψη κ δεν σ' αρέσει θα 'επιτεθείς' και κει?
Τρίτον, στο "αν το κάνεις όμορφα δεν γίνεται να μην σας αρέσει' ένα θα πω: Μπράβο ρε μάστορα που μου άνοιξες τα μάτια στα 26. Ωστε έφταιγε 'το άσχημα' τελικά! Η πιθανότητα να μην ήθελα...μπα.....
Τέταρτον, δεν πάνε όλες οι 25άρες με αυτούς με τα αμάξια κλπ. Αρκετές? Μπορεί. Όλες? Με την καμία.
Πέμπτον, οι πιτσιρίκες δεν ξέρουν καλά καλά ποιον γουστάρουν γιατί ακριβώς είναι πιτσιρίκες. Οπότε μη το δένεις κ κόμπο ότι πάνε με όποιον γουστάρουν ντε κ καλά.
Έκτον, αναφορικά με το ποια γενιά κερδίζει..τι να πω...έγινε διαγωνισμός?? Τόση απελευθέρωση είναι σίγουρα καλή? Ότι δεν ζείτε εφηβεία? Ότι τα κάνετε όλα νωρίς κ μετά δεν μένει κ τπτ? Ότι δεν ζείτε καν το φλερτ? Πως ότι κάνετε το κάνετε 'με τα μυαλά στα κάγκελα' αφού ζούμε σε μια χώρα που η σεξουαλική διαπαιδαγώγηση είναι κάτι άγνωστο κ οι 2 πιο διαδεδομένες μέθοδοι αντισύλληψης είναι η έκτρωση κ η διακεκομμένη συνουσία?
Έβδομον, ναι κάνεις λάθος: αν η 25άρα του σήμερα έκανε ότι κάνει τώρα στα 14 κ στα 15 όχι δεν θα ήταν πιο ώριμη. Με τα 'κόλπα' στο κρεββάτι έρχεται η ωριμότητα?
Έβδομον, άμα είναι να την 'ψήνεις' την άλλη για να γίνει ότι είναι να γίνει, χέζ.... ψηλά κ αγνάντ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Boss, καταρχήν δεν έχεις δικαίωμα να μιλάς στον Valder κατ' αυτό τον τρόπο γιατί σου τα είπε με τον τρόπο του μεν, ωραία δε. Ούτε αυτόν τον ξέρεις από πέρυσι για να αμφισβητείς τη σοβαρότητά του.
Δεύτερον, δεν μπήκα να πω τον πόνο μου. Έχω κανα πόνο? Εξέθεσα, αν θες, την άλλη όψη του νομίσματος κ επιχειρηματολόγησα γι' αυτήν. Δηλ. αν σε ένα άλλο thread έχω μια διαφορετική άποψη κ δεν σ' αρέσει θα 'επιτεθείς' και κει?
Τρίτον, στο "αν το κάνεις όμορφα δεν γίνεται να μην σας αρέσει' ένα θα πω: Μπράβο ρε μάστορα που μου άνοιξες τα μάτια στα 26. Ωστε έφταιγε 'το άσχημα' τελικά! Η πιθανότητα να μην ήθελα...μπα.....
Τέταρτον, δεν πάνε όλες οι 25άρες με αυτούς με τα αμάξια κλπ. Αρκετές? Μπορεί. Όλες? Με την καμία.
Πέμπτον, οι πιτσιρίκες δεν ξέρουν καλά καλά ποιον γουστάρουν γιατί ακριβώς είναι πιτσιρίκες. Οπότε μη το δένεις κ κόμπο ότι πάνε με όποιον γουστάρουν ντε κ καλά.
Έκτον, αναφορικά με το ποια γενιά κερδίζει..τι να πω...έγινε διαγωνισμός?? Τόση απελευθέρωση είναι σίγουρα καλή? Ότι δεν ζείτε εφηβεία? Ότι τα κάνετε όλα νωρίς κ μετά δεν μένει κ τπτ? Ότι δεν ζείτε καν το φλερτ? Πως ότι κάνετε το κάνετε 'με τα μυαλά στα κάγκελα' αφού ζούμε σε μια χώρα που η σεξουαλική διαπαιδαγώγηση είναι κάτι άγνωστο κ οι 2 πιο διαδεδομένες μέθοδοι αντισύλληψης είναι η έκτρωση κ η διακεκομμένη συνουσία?
Έβδομον, ναι κάνεις λάθος: αν η 25άρα του σήμερα έκανε ότι κάνει τώρα στα 14 κ στα 15 όχι δεν θα ήταν πιο ώριμη. Με τα 'κόλπα' στο κρεββάτι έρχεται η ωριμότητα?
Έβδομον, άμα είναι να την 'ψήνεις' την άλλη για να γίνει ότι είναι να γίνει, χέζ.... ψηλά κ αγνάντ.....



1)σου ξαναλεω, μπηκα να μιλησω σε φορουμ, δεν ξερω κανεναν εδω μεσα (Σχεδον) σιγα μην καθομαι να μιλαω με καθωσπρεπισμους, νομιζω πως δεν παραβαινω τους κανονισμους του φορουμ (οριακα) και τον Valder δεν τον κοβω για ατομο που παρεξηγηθηκε επειδη απλα του ειπα οτι αυτο που λεει δεν μου φαινεται σοβαρο, σιγα στα @@ του! χαλαρωσε και εσυ λιγακι :D

2)σε ενα αλλο θεμα, αμα δω να λες κατι που δεν μαρεσει και εχω ορεξη, ναι θα διαφωνησω, και αν εχω παραπανω ορεξη θα γινω και εριστικος, για να συνεχιστει με πιο ενδιαφερον η συζητηση, πολυ απλο :D

3)καλα επεδη εισαι 26 δεν σημαινει πως εκανες και τιποτα, που το λες και το ξαναλες, μπορει ενας 18αρης , μπορει ακομα και εγω, να εχω πολυ περισσοτερες εμπειριες απο σενα! και σου λεω, απο προσωπικα πειρα, δεν γνωρισα ατομο, που να ξερω πως εχει γινει, και ομορφα μαλιστα, και να μην του αρεσε! δεν ξερω αν υπαρχει επιστημονικη εξηγηση, η δικη μου εμπειρικη αποψη παντως μεχρι τωρα ισχυει !

4)χμμ, οταν καθεσαι και μου κραζεις την γενια μου , δεν σημαινει πως ολη η γενια κανει οσα λες, ενα μερος αυτης και μαλιστα το μεγαλυτερο, εε το ιδιο ισχυει και τις 25αρες, αρα πολυ, μα παρα πολυ τσαμπα εγραψες την τεταρτη παρατηρηση σου! γιατι απλα ειναι μια βλακεια!

5)ακομα και εαν ισχυει αυτο που λες, που μαλλον δεν ειμαι σε θεση να το κρινω τωρα, τουλαχιστον πανε με εκεινον που εκεινη την στιγμη γουσταρουν, και πολυ καλα κανουν! και κανουν μαζι του , αυτα που εκεινη την στιγμη γουσταρουν, η συμφωνα με σενα, αυτα που νομιζουν οτι γουσταρουν εκεινη την στιγμη!:D

6) (α) οι 2 πιο διαδεμενοι τροποι αντισυλληψης ισχυουν για ολη την χωρα, οχι μονο για τo target group 14-22
(β) ποιος οριζει τι ακριβως ειναι εφηβεια? και για ποιο λογο ισχυριζεσαι πως δεν ζουμε εφηβεια? δηλαδη τι δεν ζουμε ?
(γ) το εαν η απελευθερωση ειναι καλη ή κακη ειναι ζητημα αντιληψης, και ουτε μαρεσουν , αλλα ουτε και εχω δει καμια συντηριτικη αντιληψη να προοδευει!
(δ)δεν κανουμε καν φλερτ ? ρε βρες κανα 20αρη να ξανανιωσεις!:D
7) χμμ, δηλαδη το να εισαι πιο ανοιχτη στο κρεβατι σου, σημαινει πως το μονο που σου μαθαινει ειναι κοπλα στο κρεβατι και τιποτα αλλο ? σαν ανθρωπος δεν αλλαζεις ? δεν γινεσαι πιο ανοιχτη σε καινουργια πραγματα ? συγνωμη, αλλα πιστευω οτι το κρεβατι σου, και το τι κανεις σε αυτο, εχει τεραστια σημασια και για την υπολοιπη ζωη σου, οχι μονο η ποιοτητα αλλα και η ποσοτητα, και επισης εχω παρατηρησει εμπειρικα παλι, οτι οσοι ειχαν καλο κρεβατι σε ποιο και ποσο, ηταν πιο χαρουμενοι, πιο δραστιριοι κτλ , και νομιζω οτι αυτο αποδυκνυεται κιολας!
8) πχ , γνωριζεις μια κοπελα, και μετα απο καποιο σημειο, φτανετε στο κρεβατι, οι περισσοτερες ειναι αρνητικες στην πισω πορτα, εε ενω κανετε οτι κανετε, την ψηνεις να κανετε και αυτο, ή και αλλα πραγματα, οτι σου ερθει εκεινη την στιγμη, φανατασια υπαρχει οσο δεν παει, ειδικα οταν δεν γνωριζεσαι καλα με την αλλη , ειναι ανρητικη σε πραγματα εκτος των κλασσικων, εε με λιγο ψησιμο κανετε ενα τελειο σεχ! -αυτα νομιζω οτι κανουν ενα καλο κρεβατι,και οχι απαραιτητα το μεγεθος του πεους (σε λογικα πλαισια) για τα αγορια και τα στητα βυζια η τα κανονικα κιλα για τις γυναικες! (σε λογικα πλαισια παλι)


*** πρεπει να ξεφυγα και off topic σε αρκετα σημεια, αλλα δεν γαμ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfool

Νεοφερμένος

Η wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
υπάρχει κανένας άντρας που να το έχει δοκιμάσει πρωκτικό σεξ να μας πει την εμπειρία του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
χαχαχα ΤΙ ρωτας τωρα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
υπάρχει κανένας άντρας που να το έχει δοκιμάσει πρωκτικό σεξ να μας πει την εμπειρία του;

Πάντως με strap on (και dildo) είναι όλα τα λιριά.Ειδικά αν είσαι χαλαρός και η άλλη ξέρει να το δουλεύει είναι έκσταση.Φυσικά πρέπει να είσαι και σε kinky mood .Όσες φορές τον έχω φάει έτσι πάντως ήταν υπέροχη εμπειρία και βαράει δόξα πατρί τον προστάτη οπότε δίνει πολύ ποιοτική στύση (τουλάχιστον στην περίπτωση μου).

Ανεπιφύλακτα το συνιστώ σε όλους τους άντρες,προυπόθεση όμως να είναι σε πολύ kinky mood ώστε να γουστάρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chill

Νεοφερμένος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Πάντως με strap on (και dildo) είναι όλα τα λιριά.Ειδικά αν είσαι χαλαρός και η άλλη ξέρει να το δουλεύει είναι έκσταση.Φυσικά πρέπει να είσαι και σε kinky mood .Όσες φορές τον έχω φάει έτσι πάντως ήταν υπέροχη εμπειρία και βαράει δόξα πατρί τον προστάτη οπότε δίνει πολύ ποιοτική στύση (τουλάχιστον στην περίπτωση μου).

Ανεπιφύλακτα το συνιστώ σε όλους τους άντρες,προυπόθεση όμως να είναι σε πολύ kinky mood ώστε να γουστάρεις.

Πανούλη δεν σε αναγνωρίζω; Δεν μου τα χεις πει αυτά :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,296 μηνύματα.
Αν και δεν θα το περιμένει ο Πάνος αυτό, να πω ένα μπράβο για το θάρρος του να μοιραστεί την εμπειρία του μαζί μας και χαίρομαι που είναι ανοιχτόμυαλος. Φαινόταν άλλωστε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πανούλη δεν σε αναγνωρίζω; Δεν μου τα χεις πει αυτά :clapup:

αι μαρη και εσύ :D

και σήκωνε κανα τηλ,έλεος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfool

Νεοφερμένος

Η wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Πάντως με strap on (και dildo) είναι όλα τα λιριά.Ειδικά αν είσαι χαλαρός και η άλλη ξέρει να το δουλεύει είναι έκσταση.Φυσικά πρέπει να είσαι και σε kinky mood .Όσες φορές τον έχω φάει έτσι πάντως ήταν υπέροχη εμπειρία και βαράει δόξα πατρί τον προστάτη οπότε δίνει πολύ ποιοτική στύση (τουλάχιστον στην περίπτωση μου).

Ανεπιφύλακτα το συνιστώ σε όλους τους άντρες,προυπόθεση όμως να είναι σε πολύ kinky mood ώστε να γουστάρεις.

επειδή το πιθανότερο είναι να μην έχω την ευκαιρία αυτής της εμπειρίας, ας το συζητήσω τουλάχιστον.
η διέγερση δε βρίσκεται σχετικά "στα ρηχά"; εκεί που είναι όλες οι απολήξεις μετά π.χ. το κεφαλάκι για μένα αρχίζει ο πόνος και η ευχαρίστηση πάει περίπατο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ανεπιφύλακτα το συνιστώ...


σε ευχαριστω ιντερνετ
για μια ακομα WTF στιγμη
που θα θελα να ξεχασω συντομα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,929 μηνύματα.
επειδή το πιθανότερο είναι να μην έχω την ευκαιρία αυτής της εμπειρίας, ας το συζητήσω τουλάχιστον.
η διέγερση δε βρίσκεται σχετικά "στα ρηχά"; εκεί που είναι όλες οι απολήξεις μετά π.χ. το κεφαλάκι για μένα αρχίζει ο πόνος και η ευχαρίστηση πάει περίπατο..

Είναι πιο πολύ η προστυχάτζα που φτιάχνει τις γυναίκες παρά η ηδονή. Για τους άνδρες ίσως να έχει μια πρακτικότητα αν αναφέρονται σε πηγάδια του σιλωάμ, αλλά υπό φυσιολογικές συνθήκες είναι τόσο "μπηχτές" οι προετοιμασίες που μόνο αν θέλεις να εκδικηθείς κάποια της το κάνεις. :shifty: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
σε ευχαριστω ιντερνετ
για μια ακομα WTF στιγμη
που θα θελα να ξεχασω συντομα :P

Όποιος έχασε το πόντο του Ρέμπε ας τον φέρει πίσω,μην πάθει και εγκεφαλικό :D

Ανεπιφυλακτότατα λοιπόν και μάλιστα με καλό λιπαντικό όταν στήνεις κολαράκι και η άλλη σου ρίχνει μερικές μπάτσες προκατακτικά είναι ακόμα πιο έκσταση και προετοιμάζει το έδαφος κατάλληλα ώστε να μπεί όλο μέσα γλυστρώντας στην απόλυτη ηδονή.

Το βασικό είναι τα mind games (πχ η δουλάρα φάση και η άλλη αφέντρα) εκεί χαλαρώνουν σφιγτήρες, but-cheeks τα πάντα...και αν η άλλη ξέρει να το κάνει καλά...μπορεί να το κάνει άνετα χωνί φάση..μμμμ...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
δε βρισκεις πως
ωρες ωρες
γινεσαι η
...κακιά
της υποθεσης;

Ε,δεν επιβάλλεται μερικές φορές? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Το βασικό είναι τα mind games (πχ η δουλάρα φάση και η άλλη αφέντρα) εκεί χαλαρώνουν σφιγτήρες, but-cheeks τα πάντα...και αν η άλλη ξέρει να το κάνει καλά...μπορεί να το κάνει άνετα χωνί φάση..μμμμ...:redface:

συμφωνώ για τα mind games. Εμένα μου αρέσει πολύ να είναι σκλάβα η σύντροφός μου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,275 μηνύματα.
σε ευχαριστω ιντερνετ
για μια ακομα WTF στιγμη
που θα θελα να ξεχασω συντομα :P

Σε μισώ
αλλά συμφωνώ μαζί σου.
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chill

Νεοφερμένος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Όποιος έχασε το πόντο του Ρέμπε ας τον φέρει πίσω,μην πάθει και εγκεφαλικό :D

Ανεπιφυλακτότατα λοιπόν και μάλιστα με καλό λιπαντικό όταν στήνεις κολαράκι και η άλλη σου ρίχνει μερικές μπάτσες προκατακτικά είναι ακόμα πιο έκσταση και προετοιμάζει το έδαφος κατάλληλα ώστε να μπεί όλο μέσα γλυστρώντας στην απόλυτη ηδονή.

Το βασικό είναι τα mind games (πχ η δουλάρα φάση και η άλλη αφέντρα) εκεί χαλαρώνουν σφιγτήρες, but-cheeks τα πάντα...και αν η άλλη ξέρει να το κάνει καλά...μπορεί να το κάνει άνετα χωνί φάση..μμμμ...:redface:

Και τι θα πεις ρε man στο γκομενέτο;

Μωρό μου πάμε στο κρεβάτι να κάνουμε αλλαξωκολιές;

Θα σου πει αγόρι μου αν θες να στον φοράνε, βρες έναν νταγλαρά μπετατζή :clapup:

Από την μεριά μας το δέχομαι ότι μπορεί να γουστάρουμε....από την μεριά τους όμως; Τα γκομενέτα που γνωρίζω, να τον παίρνουν ασύστολα θέλουν όχι να τον δίνουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Και τι θα πεις ρε man στο γκομενέτο;

Μωρό μου πάμε στο κρεβάτι να κάνουμε αλλαξωκολιές;

Θα σου πει αγόρι μου αν θες να στον φοράνε, βρες έναν νταγλαρά μπετατζή :clapup:

Από την μεριά μας το δέχομαι ότι μπορεί να γουστάρουμε....από την μεριά τους όμως; Τα γκομενέτα που γνωρίζω, να τον παίρνουν ασύστολα θέλουν όχι να τον δίνουν :P



Γκομενέτο χωρίς φαντάσια και ευελιξία στην ερωτική ζωή τρώει Χ :P

Κατώ οι κρυόκολες,κομπλάρες,συντηριτικούρες,ευκολοσοκάριστες,θεούσες :D ...κριτική για τις ''κλασσικές'' Ελληνίδες αυτό (ξέρω στερεοτυπικός κομματάκι )

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
από πότε κάποια που δεν το παίρνει από πίσω είναι ξενέρωτη;
όλοι μας έχουμε και κάποια όρια στο σεξουαλικό κομμάτι.


Διαβασε την προηγουμενη συζητηση...Ειχε μια συνοχη ... ειχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top