Εξέταση DNA θα κάνει ο 13χρονος πατέρας

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

lefteris94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 269 μηνύματα.
α καλά του παιδιού σίγουρα είμουν ο Δάσκαλος του..........
Δεν το συζητώ..........
Α καλά κ οι προφυλάξεις π πήγαν κύριε μικρέ.... Α νε δεν πήγαμε σε αυτό το κεφάλαιο το ξέχασα.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GATE 7

Νεοφερμένος

Ο GATE 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
αν ειναι αυτος 7 να μου τρηπησετε τη μυτη.ααααα ολα κι ολα εδω μιλαμε για καλυψη:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Αδυνατώ να πιστέψω πως το παιδάκι αυτό είναι ο μπαμπάς..
Φαίνεται 7 ετών ρε παιδιά.. Μωρε δεν ξέρω, το λυπήθηκε η ψυχή μου.. Είναι δυνατόν ένα παιδάκι τόσο δα να γίνει μπαμπάς? :$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Την άποψή μου περί προσπάθειας κάλυψης και τα λοιπά τη συμμερίζεται κι ένας φίλος από Αγγλία. Κάτι παραπάνω θα ξέρει. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Παιδιά συμφωνώ, το αγοράκι για 7χρονο μοιάζει και σίγουρα θα υπάρχει κάποια σκοπιμότητα πίσω απ' αυτό το γεγονός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fuela

Νεοφερμένος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Αποκλείεται να είναι αυτός ο πατέρας...Έχω ακούσει πως η κοπέλα εκτός από αυτό το παιδάκι έχει πάει την ίδια περίοδο και με έναν 15χρονο καθώς και με ένα 16χρονο ..ποιος ξέρει ποιος απ'όλους είναι ο πατέρας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Η πολλή ελευθερία τον χαλάει τον άνθρωπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Τον μυριστήκατε τον πιτσιρικά που έλεγε ψέματα πάντως!!;)



''Απάτη η υπόθεση του 13χρονου πατέρα''

18 Φεβρουαρίου 2009, 14:09


Νέα διάσταση παίρνει η υπόθεση του 13χρονου από τη Μ. Βρετανία που φέρεται να είναι ο πατέρας του παιδιού που έφερε στον κόσμο η 15χρονη κοπέλα του.
Σύμφωνα με πληροφορίες, ο ανήλικος Άλφι Πάτεν είναι θύμα μιας πλεκτάνης που σκοπό είχε μόνο το κέρδος. Η μητέρα της έφηβης Σαντέλ Στέντμαν είπε στην κόρη της να ισχυριστεί ότι ο 13χρονος είναι ο πατέρας του μωρού της, έτσι ώστε να επωφεληθούν από τη δημοσιότητα, όπως λέει μία οικογενειακή τους φίλη.
Η 39χρονη Κλάιβ Σιμ, ισχυρίζεται ότι το κορίτσι είχε ερωτικές σχέσεις με άλλα αγόρια, αλλά οι γονείς της, της είπαν να το κρατήσει μυστικό, έτσι ώστε να μοσχολουληθεί η ιστορία «του 13χρονου πατέρα» στα Μέσα έναντι πολλών χιλιάδων λιρών.
«Ξέρουν ότι αν λεχθεί πως ο Άλφι είναι ο πατέρας η ιστορία είναι πιο ωραία. Νομίζω ότι πρόκειται για μεγάλη απάτη», είπε η Σιμ.
Και όλα αυτά ενώ όλοι είναι εν αναμονή των αποτελεσμάτων της εξέτασης DNA, που όπως είπε ο πατέρας του 13χρονου, θα ανακοινωθούν σε τηλεοπτική εκπομπή.





www.zougla.gr


Υποθέσεις βέβαια κι αυτές, μπορεί η κυρία να ήθελε λίγα λεπτά δημοσιότητας.
Θα δείξει σε λίγες μέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλά βασικά όλα αυτά, όπως και πολλά που δημοσιεύει αυτή η σελίδα, παίζει να μην είναι τίποτα παραπάνω απ'αυτά που θέλει να βγάλει ο Μάκης, αλλά εντάξει. Δεν ενημερωνομαι από το zougla.gr.
Πάντως και χωρίς δημοσίευμα, προσωπικά πιστεύω ότι είναι απάτη το θέμα. Για δημοσιότητα, για κάλυψη άλλου πατέρα, δεν ξέρω, πάντως για μένα είναι μούφα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TH3 D3@TH!

Νεοφερμένος

Ο Άγης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ποπο τι γινεται στον κοσμο και εμεις παραπονιομαστε καποιες φορες με θεματα ανουσια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Πάντως τον μικρο αν τον εβλεπα στο δρομο θα τον εκανα το πολυ για 8-9 ετών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Λέω να φορέσω το ρατσιστικό μου προσωπείο (μετά από καιρό) και να δηλώσω: Οι Άγγλοι, τελικά, είναι πνευματικά καθυστερημένοι, όχι μόνο πολιτιστικά. Ή το ένα συνεπάγεται και τ' άλλο; :P

Κάτι πρέπει να 'χει ο καιρός εκεί πάνω, δεν εξηγείται αλλιώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εγώ είδα ότι η κοπέλα είχε σεξουαλικές σχέσεις και με αγόρια 9-10 χρόνων...
Όσο για τους γονείς δεν θα μιλήσω γιατί είναι άθλιοι.. Και είναι ο πιο ευγενικός χαρακτηρισμός που τους δίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Oh God. -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Ο κόσμος έχει ΞΕΦΥΓΕΙ .Δεν μπορώ να καταλάβω τι τσίπα είχε πάνω της αυτή η κοπέλα. . .Εντάξει μπορεί να μην είχει σχέσεις με τον τάδε αριθμό ατόμων αλλά με αυτό το μικρό ??Δεν ξέρει που παν τα τέσσερα (Μπορεί να τον περνάω σχεδόν ένα χρόνο αλλά όμως δεν νομίζω κανένα παιδί από αυτά που ξέρω με τις ίδιες αναλογίες να έχουν κάνει κάτι τέτοιο !!Το παιδάκι φαίνεται για το ΠΑΡΑ πολύ 10 )Αν ήταν για κάποιον 15+ να έλεγα . . .αλλά τι προσόντα να έχει ένα τέτοιο παιδάκι έτσι ώστε να "ρίξει" μια κοπέλα 15??Συμφωνώ με τον miv πως κάποιος άλλος την έχει κάνει την δουλειά και τον καλύπτει το μικρό. . .

ΕΛΕΟΣ. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fuela

Νεοφερμένος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Η κοπέλα είναι για λύπηση...Μα αν είναι δυνατόν δεν υπήρχαν αγόρια στην ηλικία της αν ήθελε να πάει με κάποιον? με το μικρο παιδάκι βρήκε?Αυτή του την έπεσε του μικρού ...εκτός απο το ότι έχει πάει με πολλούς ...αμφιβάλλω αν μόνη της ξέρει πιανού είναι το μωρό...του 13χρονου όμως σίγουρα όχι...και είναι και το άλλο, τι παιδί να έσπειρε αυτό το μια σταλιά παιδάκι..αυτό μόνο του παιδί είναι ακόμα...ούτε καν στην εφηβεία έχει μπει...
Αν όντως του φορτώνει το μωρό μόνο για δημοσιότητα είναι πολύ φτηνή...
και αυτή και οι γονείς της που την υποστηρίζουν σε αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΗ ΟΛΕ!!!

Νεοφερμένος

Η εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Πάντως τον μικρο αν τον εβλεπα στο δρομο θα τον εκανα το πολυ για 8-9 ετών...
συμφωνω!!! ελεος!!!!!!! :lol:τ αλλο θ δουμε! ηθελα και να ξερα πως αυτο τ σκατο τ γκαστρωσε!!!! δν νομιζω ν ειναι αυτος ο πατερας. αποκλειεται πως αυτο τ πραγμα μπορει να εχει...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konna kouvou

Νεοφερμένος

Η konna kouvou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πέραμα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγω παντως διαβασα σε φορουμ οτι η 15χρονη εχει σεξουαλικες σχεσεις με αλλους 7, εκ των οποιων οι 3 ζητουν κι αυτοι DNA test.

Επισης ο πατερας του 13χρονου τους παρατησε(γυναικα+9 παιδια) για μια φιλη της 20χρονης κορης του.

Δηλαδη πραγματικα Ο,ΤΙ ΝΑ 'ΝΑΙ.



Ο.Κ Ο.Κ το εχεις ακουσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Ελεος, το κοριτσι ειναι μηχανη του σεξ, τοση διψα ρε παιδι μου που πηγε με 7 ατομα καπακι;
Πρεπει να βρισκοταν σε πολυ μεγαλο οιστρο.

Γενικα ο λεγομενος "δυτικος πολιτισμος" παει κατα διαολου, βλεπε:
Αυστρια- πατερας φυλακισε την κορη του για 30τοσα χρονια και εκανε και μιση ντουζινα παιδια μαζι με την ιδια του την κορη του.
Γερμανια- κανονιζονται ραντεβου για να φανε τους ιδιους τους εαυτους τους->κανιβαλλισμος.
Σιγουρα υπαρχουν και αλλα πολλα τετοια παραδειγματα, αλλα δεν εχουν δει ακομα το φως της δημοσιοτητας.

ετσι παμε γερα! αντε και 8χρονος πατερας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να ξέρω αν είναι ή όχι αλήθεια αυτό το γεγονός (αν και δεν το θεωρώ και απίθανο) αλλά ή αλήθεια είναι πως κάποια στιγμή σίγουρα εδώ θα φτάσουμε... Ξέρω όμως ότι στην Αγγλία όπως και σε πολλές άλλες νεοφιλελεύθερες χώρες που δέν έχουν τα δικά μας "ταμπού" (όπως θα έλεγαν πολλοί...) η έναρξη της σεξουαλικής ζωής από τέτοιες ηλικίες ίσως και μικρότερες είναι συνηθισμένο φαινόμενο.
Άντε και στα δικά μας βρε... (και στην χώρα μας...) για να χαρούν επιτέλουν οι "μη συντηρητικοί..." ότι και η Ελλάδα, ώς χώρα του 21ου αιώνα, έχει πλέον προοδεύσει και δεν έχει ακόμα τα "ταμπού" άλλων εποχών...
Υ.Γ. Να μην αρχίσουν πάλι οι "γνωστοί-άγνωστοι" (ονόματα δεν λέμε...) να επιτίθενται εναντίον μου, απλά ας εκφράσουν την άποψη τους...
Δηλαδή η χώρα μας θα γίνει προοδευτική όταν οι 13χρονοι αρχίσουν να γκαστρώνουν 15χρονες? Υπάρχει κάποια λογική σ'αυτό?


Εγώ συμφωνώ με το Μιχάλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top