Επίθεση σε λεωφορείο στο Λονδίνο

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ένα λεωφορείο έχει δεκτει επίθεση με τον ίδιο τρόπο όπως την προηγούμενη φορά και έχει ακουστεί έκρηξη μέσα σε σταθμό του Κεντρικού Λονδίνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
άκουσα πως ενα λεωφορείο και τρεις σταθμοι του μετρο δέχθηκαν επίθεση μάλλον με βόμβες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
άκουσα πως ενα λεωφορείο και τρεις σταθμοι του μετρο δέχθηκαν επίθεση μάλλον με βόμβες!!!

Έχεις δίκιο founes. Επιβαιβεώθηκε η 1 απο τις 3 εκρήξεις και πριν απο λίγο ακούστηκε έκρηξη και σε 2ο λεωφορείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
εύχομαι αυτοί την φόρα να μην υπάρξουν σοβαροί τραυματισμοί ή έτσω νεκροί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Θα γράψω τα πρώτα πράγματα που μου έρχονται στο μυαλό διαβάζοντας το post με κίνδυνο να πέσετε να με φάτε,αλλά θα τα γράψω:
1. Αγνόησαν όλοι οι ειδήμονες το ρητό"ο δολοφόνος επιστρέφει στο τόπο του εγκλήματος"περιμένοντας πιθανές ενέργειες σε Δανία και Ιταλία,για άλλη μια φορά δυστυχώς οι τρομοκράτες (είτε πρόκειται για τους ίδιους ή μιμητές)αποδείχτηκαν μακάβρια απρόβλεπτοι.
2.Κουράστηκα ή μάλλον θεωρώ μεροληπτική συμπόνια την απέχθεια και την καταδίκη των τρομοκρατικών επιθέσεων που γίνονται στον "πολιτισμένο"κόσμο.Χιλιάδες έκτακτα δελτία και παγκόσμια αποστροφή.Για τις καθημερινές επιθέσεις σε άμαχο πλυθησμό στο Ιράκ ούτε λόγος ούτε θρήνος(μάλλον τις θεωρούμε συνηθισμένες).Η Ευρώπη τήρησε ενός λεπτού σιγή για τα θύματα της 11 Σεπτεμβρίου,1 λεπτού σιγή για τα θύματα στο Λονδίνο,για τα κατά πολύ περισσότερα θύματα των ειρηνευτικών δυνάμεων τίποτα....άλλα αν γινόταν αυτό μάλλον η Ευρώπη θα έπρεπε να μείνει άλαλη για χρόνια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Θα γράψω τα πρώτα πράγματα που μου έρχονται στο μυαλό διαβάζοντας το post με κίνδυνο να πέσετε να με φάτε,αλλά θα τα γράψω:
1. Αγνόησαν όλοι οι ειδήμονες το ρητό"ο δολοφόνος επιστρέφει στο τόπο του εγκλήματος"περιμένοντας πιθανές ενέργειες σε Δανία και Ιταλία,για άλλη μια φορά δυστυχώς οι τρομοκράτες (είτε πρόκειται για τους ίδιους ή μιμητές)αποδείχτηκαν μακάβρια απρόβλεπτοι.
2.Κουράστηκα ή μάλλον θεωρώ μεροληπτική συμπόνια την απέχθεια και την καταδίκη των τρομοκρατικών επιθέσεων που γίνονται στον "πολιτισμένο"κόσμο.Χιλιάδες έκτακτα δελτία και παγκόσμια αποστροφή.Για τις καθημερινές επιθέσεις σε άμαχο πλυθησμό στο Ιράκ ούτε λόγος ούτε θρήνος(μάλλον τις θεωρούμε συνηθισμένες).Η Ευρώπη τήρησε ενός λεπτού σιγή για τα θύματα της 11 Σεπτεμβρίου,1 λεπτού σιγή για τα θύματα στο Λονδίνο,για τα κατά πολύ περισσότερα θύματα των ειρηνευτικών δυνάμεων τίποτα....άλλα αν γινόταν αυτό μάλλον η Ευρώπη θα έπρεπε να μείνει άλαλη για χρόνια

Τι γυναίκα πέρνω!!!!! Την καλύτερη χώστα καλή μου!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εχουν να τραβιξουν πολλα οι Λονδρεζει για αρκετο καιρο τωρα... Πιθανων μεχρι τους Ολυμπιακους η και περισοτερο... Κριμα για τους ανθρωπους αλλα και απο την αλλη επρεπε να τους κανουν και χοιτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
kleftra μαζί θα πέσουν να μας φάνε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Αμα ήμουν παρανοικός conspiracy theorist θα ελεγα οτι επίτηδες το αφήνουν να γίνεται (η το υποκινούν) για να μπορέσουν να περάσουν τους νόμους που θα επιτρέπουν την παρακολούθηση των πολιτών και την αρχειοθέτηση των συνομιλιών και άλλα τετοια ωραία. Και στην αμερική μετά τους πύργους ήρθε το patriot act και τους έκατσε στο σβέρκο. Απόρρητο το κομμάτι του νόμου που λέει σε ποιές περιπτώσεις εφαρμόζεται το patriot act. Απόρρητες οι κατηγορίες αν σε κατηγορήσουν βάση του patriot act και απορρητο και το γεγονός οτι σε έχουν κατηγορήσει. Ευτυχώς που δεν είμαι παρανοικός conspiracy theorist.

Πάω να τελειώσω το άρθρο για το πώς η σοβιετική ένωση χρησιμοποιούσε τα στρουμφάκια για προβοκάτσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Τι γυναίκα πέρνω!!!!! Την καλύτερη χώστα καλή μου!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Παππού αλήθεια η κλέφτρα είναι η γυναίκα σου?? ή η γυναίκα σου στο φόρουμ
μην με κράξετε δεν μπάινω πολύ τελευταία και έχω χάσει επισόδεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
Παππού αλήθεια η κλέφτρα είναι η γυναίκα σου?? ή η γυναίκα σου στο φόρουμ
μην με κράξετε δεν μπάινω πολύ τελευταία και έχω χάσει επισόδεια

Η κλέφτρα είναι η e-γυναίκα μου! Η κανονική μου γυναίκα δεν μπαίνει στο forum (ακόμα) αλλα λέω να την βάλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Founes τελικά κι οι υπόλοιποι στις ίδιες σκέψεις κινούνται ή τουλάχιστον δεν γράφτηκε ακόμη μια αντίθετη άποψη.Χαίρομαι πάντως που υπάρχουν ακόμη άνθρωποι που δεν παραμυθιάζονται και γνωρίζουν ότι η βία στη βία ποτέ δεν έφερε αποτέλεσμα.

"Πάω να τελειώσω το άρθρο για το πώς η σοβιετική ένωση χρησιμοποιούσε τα στρουμφάκια για προβοκάτσια"
Gademi i love your sense of humor

"Η κλέφτρα είναι η e-γυναίκα μου! Η κανονική μου γυναίκα δεν μπαίνει στο forum (ακόμα) αλλα λέω να την βάλω"
Ε!Όχι ρε γμτ..ακόμη και στο φόρουμ την "άλλη"θα κάνω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
"Πάω να τελειώσω το άρθρο για το πώς η σοβιετική ένωση χρησιμοποιούσε τα στρουμφάκια για προβοκάτσια"
Gademi i love your sense of humor
Thanks κλεφτρα. Έτσι είμαι εγω, κανείς δεν ξέρει πότε κάνω πλάκα.
https://myblog.sucks.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Slashdot | U.S. House Votes to Extend Patriot Act
""In the wake of today's 4 dud bombings in London, the U.S. House has voted to extend the Patriot Act by a vote of 257-171. This includes 10-year extensions to the two other provisions set to expire on December 31, one allowing roving wiretaps, and another allowing searches of library and medical records.""
https://yro.slashdot.org/article.pl?sid=05/07/22/0249237&tid=158&tid=103&tid=17
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
έτσι είναι κλέφτρα...

Η Αμερική και η Αγγλία μας έμαθαν να παρακολουθούμε με κυνικότητα σκηνές ανθρώπινου πόνου, νεκρους και ακρωτιριασμένους ανθρώπους που πλέων δεν μας κάνουν καμία εντύπωση. Σίγουρα είναι φρικτό να χάνονται "αθώοι" άνθρωποι αλλά και οι άλλοι αθώοι είναι! Προσωπικά πιστεύω οτι στον πόλεμο που έχει ξεσπάσει εδώ και αρκετά χρόνια αυτές είναι μέσα στις αναμενώμενες απώλειες, για να μην σου πώ οτι σε ορισμένα γεγονότα γίνομαι ακόμα ποιο καχύποπτος και σκέφτομαι άλλα πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
νεα βομβιστικη επιθεση αυτη την φορα σε ξενοδοχειο της Αιγυπτου, πολλοι νεκροι αλλα και τραυματιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top