Επιβολή του Youtube κατά της χρήσης των Ad Blockers

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.
Έχει κανενας καποιο καλο adblocker που να γλιστραει απο την τωρinη ανιχνευση του youtube?
Χρησιμοποιω chrome και μεχρι στιγμης ολα τα γνωστα μου τα βρισκει και δε με αφηνει αλλιως χωρις διαφημισεις και μου την σπανε πααρα πολυ οι διαφημισεις πλεον
Ουτε adblocker plus, ουτε ublock origin
 

BlackPenBluePen

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 17 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,026 μηνύματα.
Έχει κανενας καποιο καλο adblocker που να γλιστραει απο την τωρinη ανιχνευση του youtube?
Χρησιμοποιω chrome και μεχρι στιγμης ολα τα γνωστα μου τα βρισκει και δε με αφηνει αλλιως χωρις διαφημισεις και μου την σπανε πααρα πολυ οι διαφημισεις πλεον
Ουτε adblocker plus, ουτε ublock origin
Tampermonkey και ψαξε ενα script, ειχα ενα πολυ καλο αλλα τωρα το εχεσε το γιουτουμπ και το εκανε patch. Παντως το ταμπερμονκευ εχει διαφορα ρπαγματα που μπορεις να κανεις, π.χ να σκιπαρεις το age verification κλπ
 

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
Youtube vanced και πειρατικό spotify.
Το καλό του να έχεις android
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Αν βάλεις ένα βίντεο σε ένα ποστ δεν έχει διαφημίσεις έτσι δεν είναι; Οπότε εγώ θα πρότεινα, πάρτε ένα βίντεο, βάλτε το σε ένα πμ, πατήστε preview και δείτε το χωρίς διαφημίσεις. :vroum:
(ή λέω μαλακίες;:redface:)
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,496 μηνύματα.

αληθεια ειναι, μου σπαει τα νευρα συνεχεια κολλαει και αργει να φορτωσει, ακομα και να πας να πατησεις pause αποκρινεται με καθυστερηση 3 δευτερολεπτων
 

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 394 μηνύματα.
Περίπατο θα το κάνουν το youtube.
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Δεν υπάρχει πρόβλημα αν πληρώσεις.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top