Ερωτικές Ταινίες

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τωρα μια και λετε για της πρωτες φορερος που ειδατε να πω και εγω

Το καλοκαιρι πριν αρχισω την εκτη ετυχε μια νυχτα να μην με περνει ο υπνος και (δεν θυμαμε πως) ειδα μια απο αυτες που εχει το αλτερ, απο εκει και περα εβλεπα αρκετα συχνα και οταν μου βαλανε net πια μονο κατευαζα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
κανα δυο φορες ειχα δει παλιοτερα, πριν αποκτησω δικη μου σεξουαλικη ζωη απο περιεργεια, και δε θεωρω οτι ειναι ανηθικο ή κατι τετοιο. Ο λογος για τον οποιο δεν βλεπω ειναι γιατι εχοντας σχεση εχω κατι πολυ ποιο ενδιαφερον να κανω απ'το να δω κατι τετοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Πλάκα πλάκα έχετε δει κάτι εντελώς γελοίες ελληνικές του 80? Δεν λέω για Γκουσγκούνη, είχα ξετρυπώσει μια φορά μία "Ο Ντ@β@τζής της Ομόνοιας". Μιλάμε για πολύ γέλιο! :rofl: Μόνο ερωτική ταινία δεν τη λές!

:lol:

Παρεπιπτόντως εγώ είχα ανακαλύψει στη Στ' δημοτικού κάτι τσοντοβιβλία και θυμάμαι τα έβαζα κάτω από το σχολικό βιβλίο "Μελέτη του φυσικού κόσμου" (κάπως έτσι λεγόταν)και η μάνα μου καμάρωνε με πόσο ζήλο διάβαζα τα μαθήματα μου :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
ΟΛΕ :clapup: Ακόμα θυμάμαι το περιοδικό Χότ Βίντεο με τις 2 τρίωρες ταινίες! Σφεντόνα είχα γίνει! :clapup:
εγώ θυμάμαι τα cd show, models... :whistle: Πρώτη φορά είδα τπ καλοκαίρι προς Β Γυμνασίου (άργησα? :P ). κάπου Α, Β Λυκείου σταμάτησα το άθλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,388 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από antonis_wrx:
εγώ θυμάμαι τα cd show, models... :whistle: Πρώτη φορά είδα τπ καλοκαίρι προς Β Γυμνασίου (άργησα? :P ). κάπου Α, Β Λυκείου σταμάτησα το άθλημα...

Ναι ναι το CD Show με εκατοντάδες φωτό κι ενα αισχρό βιντεάκι σε χάλια ανάλυση! Αχααχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!! Αυτά δεν ήσανε που είχαν και αστείους ήχους wav και κάτι μίνι παιχνιδάκια πέρα απο το πονηρό περιεχόμενο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
δεν θυμάμαι αλλά πρέπει να είχε κάτι παιχνιδάκια, ήχους κλπ... φυσικά κάνεις δεν ασχολιόταν με αυτά... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
κι εγώ είχα δει 3-4 ταινίες του είδους όντας πολύ μικρή..ε,κλασσικά,σε κάτι γιορτές μεγάλων,όπου τα πιτσιρίκια μαζευόμασταν όλα σ'ένα δωμάτιο και ξετρυπώναμε βιντεοκασσέτες ή βλέπαμε filmnet.. :angelnot: επίσης,είχα διαβάσει και αρκετά περιοδικά (μιλάμε για ιστορίες κανονικές,όχι playboy και τέτοια..αυτά δεν είναι τίποτα μπροστά σ'αυτά που διάβαζα..:redface:),καθώς ήμουν αρχιτσατσονάκι από μικρή και πήγαινα και έπαιρνα μίκυ μάους απ'το σούπερ μάρκετ που είχε ανοίξει δίπλα στο εξοχικό μου σπίτι,και μέσα έχωνα τα περιοδικά αυτά από περιέργεια να δω τι είναι και να καταλάβω τι είναι επιτέλους αυτό που κάνουν οι μεγάλοι... :devil: :redface: (ο τύπος που είχε το μαγαζί,ήταν φίλος του μπαμπά μου και με αγαπούσε πολύ και μ'άφηνε να παίρνω περιοδικά,να τα διαβάζω και να του τα επιστρέφω..:clapup:)Τελικά,αποφάσισα να το κόψω το "άθλημα",γιατί με αηδίαζε απίστευτα να βλέπω τέτοια (που να'ξερα..:P) και ξαναείδα ερωτική ταινία κάπου στο Λύκειο.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Λοιπόν... Τι θυμήθηκα ο κάφρος :devil:

Είχα ένα φίλο, τον Άντζελο, ο οποίος είχε το κόλλημα με τη σκηνοθεσία και τον Ιταλικό νεο-ρεαλισμό (ωωωω - δέος). Εξ ού και το παρατσούκλι "Άντζελο". Λοιπόν μας είχε καλέσει μια φορά τη παρέα, να δούμε "μια σπαρακτική ταινία του Βιτόριο Ντε Σίκα"με "Αριστοτεχνική λήψη και φωτογραφία" και "Μοναδικό πορτραίτο της περιόδου", και πολλές τέτοιες υπερβολές.

Τότε βέβαια είχα πολύ περισσότερο σεβασμό για την κουλτούρα, οπότε πήγα με τη παρέα. Όταν βέβαια εννοούμε "βλέπω ταινία με ψωνισμένο μελλοντικό σκηνοθέτη", εννοούμε ούτε για αστείο πατατάκια και κόκα κόλα, ούτε καν σχόλια κατά τη διάρκεια, ούτε καν να πας μέχρι τη τουαλέτα - μόνο μετά το τέλος και τη ...φιλοσοφική συζήτηση που ακολουθούσε.

Καθόμαστε λοιπόν και η ταινία ξεκινάει. Ήταν λίγο μοντέρνα η ταινία, αλλά κανείς δε μίλησε. Μετά τους τίτλους, η πρώτη σκηνή είναι τέσσερεις ελεεινοί και πανάθλιοι τύποι, από τη φυλάκα μαζεμένοι, οι οποίοι ήταν Μουσολινικοί - Φασιστόμουτρα του κερατά δηλαδη - και περπατούσαν σε ένα χωματόδρομο. "Ρε σεις" λέει ο πιο ελεεινός, "Δε πάμε μέχρι τον βρωμοκομμουνιστή τον Αντρεότι να σπάσουμε πλάκα;" "Ναι, ναι" οι άλλοι, τους άκουγα να γελάνε σα ζώα, τους έβλεπα να περπατάνε αψήφιστα, "Ρε γ@μώτο" είπα μέσα μου, "Αυτοί είναι αληθινά φασιστόμουτρα και καημένος ο κομμουνιστής θα υποφέρει... Γ@μωφασισμέ, κατάρα στα κόκκαλα του Μουσολίνι, Παντιέρα Ρόσσα ρε καθάρματα " κλπ... Λοιπόν η σκηνή αλλάζει, και είναι ένας γέρος και ένα κοριτσόπουλο σε ένα φτωχικό σπιτάκι. Η πόρτα τραντάζεται, "Ανοίξτε!" Πάει ο γεράκος δειλά και ανοίγει, και μπουκάρουν μέσα τα φασιστόμουτρα.

Κάθονται κάτω αρχοντικά, καθώς ο γεράκος πάει και κάθεται δίπλα στο κοριτσόπουλο - και οι δύο έτρεμαν. "Που είναι ρε ο αλήτης ο γιός σου?" ρωτάνε αυτοί. "Είναι στο χωράφι" λέει ο γεράκος. "Τράβα να τον φέρεις!" λένε αυτοί. "Είναι αργά και είμαι αδύναμος, δε μπορώ να πάω". "Τράβα ρε βρωμόγερε!" σηκώνονται αυτοί, τον αρπάζουν, και του δίνουν μια κλωτσιά, που πετάχτηκε κατευθείαν έξω από τη πόρτα.

Μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι. :mpinelik: "Γ@μωφασίστες που να σας σφάξουν στο γόνατο, να σας κόψουν τα λαρύγγια, να σας κρεμάσουν από μια ελιά και να σας ντουφεκίζουν,...:mpinelik: " και άλλες τρυφερές σκέψεις περνούσαν από το μυαλό μου. ":mpinelik: Πως τον πέταξαν έτσι τον καημένο;; Δε τους γέννησε πατέρας γ@μώ το φασισμό και τον Μπερλουσκόνι και τον Φίνι και τον Πάπα της Ρώμης; :mpinelik:"

Κάθονται μετά στο τραπέζι. "Φέρε μας κρασί!" φωνάζουν στο κοριτσόπουλο. Αυτή η καημένη τους γέμιζε τα ποτήρια και μαζευόταν σαν φοβισμένο παιδί όταν τους πλησίαζε. Αντίθετα ο πιο βρωμερός το απολάμβανε, της έβαλε χέρι, και αυτή έτρεξε κλαίγοντας στην άκρη του δωματίου, και έπεσε στα γόνατα, τρέμοντας. Σηκώθηκαν και οι τέσσερεις και την στριμωξαν, ο ελεεινός να γλύφει τα χείλη του...

Εγώ να έχω γίνει τούρμπο. :mad17: :knife:

Να σφίγγω τις γροθιές. Να σφίγγω τα δόντια. Να είμαι έτοιμος να εκραγώ.

Και ύστερα, το κοριτσόπουλο γυρνάει, τους ανοίγει τα κουμπιά των παντελονιών, τους τραβάει έξω τα περιεχόμενα, και αρχίζει να τους ρουφάει αχόρταγα έναν έναν.

Έμεινα μ@λ@κ@ς. Μα εντελώς μ@λ@κ@ς.

Γυρνάω στον Άντζελο. "Ρε $%#$%@ που να σου $%#$%#!@$, τσόντα είναι ρε #$!@$@!# την $@#$#@!$#-σκηνοθεσία σου???" Την ίδια αντίδραση είχαν και άλλοι στη παρέα, και ένοιωσα καλύτερα που δεν είμαι ο μόνος ηλίθιος στο κόσμο...


Αυτά με τον Άντζελο, μακάρι να μην έγινε σκηνοθέτης τελικά, γιατί έχουν να φάνε ήττα όσοι παρακολουθήσουν ταινία του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Και εγώ βλέπω αρκετά συχνά τέτοιου είδους ταινίες.Τις απολαμβάνω και κατα κάποιον τρόπο με χαλαρώνουν.Να ναι καλά το filmnet και το internet.

Δεν θεωρώ σε καμία περίπτωση πως είναι ανήθικο να βλέπει κάποιος τέτοιου είδους ταινίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nicko_McBrain:
Και εγώ βλέπω αρκετά συχνά τέτοιου είδους ταινίες.Τις απολαμβάνω και κατα κάποιον τρόπο με χαλαρώνουν.Να ναι καλά το filmnet και το internet.

Δεν θεωρώ σε καμία περίπτωση πως είναι ανήθικο να βλέπει κάποιος τέτοιου είδους ταινίες...

:hmm:ανήθικο..? τι είναι αυτό κυρ-Διονύσηηη..?? :panwkatw: :clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
:hmm:ανήθικο..? τι είναι αυτό κυρ-Διονύσηηη..?? :panwkatw: :clapup::P

:rofl: :clapping: :bleh:

Γμτ.Δυστυχώς προχθές στο filmnet έχασα μια υπέροχη ταινία..Αποκοιμήθηκα :redface: :/:

Κρίμα και μου παν πως άξιζε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
βλέπω αρκετά συχνά, δεν έχω ιδιαίτερη προτίμηση, όχιζώα και διάφορα άλλες ανωμαλίες βέβαια κοπρολαγνεία και τέτοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το μονο κακο με τις πορνοταινιες ειναι οτι το 80% ειναι μαπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Lorien:
Το μονο κακο με τις πορνοταινιες ειναι οτι το 80% ειναι μαπα.
χμ, ναι. δοκιμασε να αλλαξεις πρωταγωνιστες! :P ;)

Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Και ναι ακόμα αμα λάχει κατεβάζω! Εστιάζω κυρίως σε ταινίες με τον Rocco Siffredi! Ο άθρωπας είναι απίστευτος! Τη σκηνή με το καζανάκι να δείτε που της κάνει κάτι μακροβούτια, θα ξεραθείτε στα γέλια! :clapup:

Αγαπημένο είδος: Anal

ΥΓ: Τη 10λεπτη με τη Jenna και τη Janinne ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΧΑΝΕΙ! Έχει αντίγραφα η μισή ΑΣΟΕΕ απο δαύτη! :D

αχα...Rocco Siffredi fan κι εσυ :P
H jenna καθολου δε μαρεσει. προτιμω aurora snow, που ναι και πιπινακι της ηλικιας μου :P ;):whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Το καλύτερο απο όλα είναι το ρεαλιστικό σενάριο, είναι απόλυτα φυσιολογικό για οποιονδήποτε μπει στο γραφείο του το πρωί να κάνει σεξ με τις γραμματείς του οι οποίες είναι ντυμένες με ζαρντιέρες και παρότι με την τσίμπλα στο μάτι έτοιμες να κάνουν με τις ώρες σεξ!.
Και φυσικά δεν αναφέρουμε καν τους καθαριστές πισίνας, ταχυδρόμους, καθαρίστριες, νοσοκόμες κτλ.
Αν ήταν έτσι τα νοσοκομεία κάθε μέρα εκεί θα ήταν όλοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Και θα ηταν και ευχαριστο το να ξαπλωνεις σε ραντζο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,388 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
χμ, ναι. δοκιμασε να αλλαξεις πρωταγωνιστες! :P ;)



αχα...Rocco Siffredi fan κι εσυ :P
H jenna καθολου δε μαρεσει. προτιμω aurora snow, που ναι και πιπινακι της ηλικιας μου :P ;):whistle:


Aurora Snow? ΑΙΣΧΟΣ! Αυτή έχει τα πιο άσχημα πόδια που έχω δεί! Σε μια ταινία κάνει ενα κοντινό και ήταν γεμάτα σημάδια τα μπούτια της από κάτω. Μιλάμε για απίστευτη αηδία! Λες και ήταν τετράπαχη και έκανε τη δίαιτα της ζωής της.:| Θες να δείς μια πανέμορφη κοπέλα στην ηλικία σου με απίστευτο καμπυλωτό κορμί; Lanny Barbie και ξερό ψωμί. Έστω κι από περιέργεια, δες την.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
η snow εχει φοβερη φατσουλα ρε...!
θα τη δω και τη μικρη σου ομως, και θα σου πω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τις έψαξα και τις δύο...Καμία δεν μου άρεσε...Πολύ σκυλέ οι φάτσες τους :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
gtpk indeed :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top