Εσώρουχα έξω απο τα παντελόνια

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Η Ερώτηση απλή...

Βλέπετε μια κοπέλα ή έναν άντρα να σκύβει ξαυνικά βγαίνει το εσώρουχο ή έστω το κορδονάκι απο το παντελόνι, ποιά η πρώτη αντίδραση; είναι κάτι που θεωρείτε ότι σας προκαλέι σεξουαλικά; ή είναι κάτι που σας τραβάει μακρυα;

Το παθαίνετε συχνά αυτό; ο/η σύντροφος πώς αντιδράει όταν βλέπει ότι σκύβοντας οι άλλοι βλέπουν το εσώρουχο σας; Πιστέυετε ότι γίνετε για να προκαλεί όταν συμβένει σε κάποιον; ή απλά δεν τον νοιάζει ή ακόμα και δεν το γνωρίζει;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Δεν εχω δει πιο γελοια κινηση για να προκαλεσει καποιος.. :down: Ειλικρινα. (αναφερομαι σε αυτους που το κανουν επιτειδες).
Ακομα κι αυτη η μοδα που επικρατησε -για λιγο ευτυχως- το στρινγκ μεχρι την μεση και το παντελονι 10 ποντους πιο κατω.. :sick::|

Αμα θες να προκαλεσεις, μην βαλεις καθολου εσωρουχο. Ειναι πιο σεξυ. :P:D
Εντιτ: (ΟΧΙ με κοντο φορεμα/φουστα. Τραγικο.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

lala

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άσπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Δεν εχω δει πιο γελοια κινηση για να προκαλεσει καποιος.. :down: Ειλικρινα. (αναφερομαι σε αυτους που το κανουν επιτειδες).
Ακομα κι αυτη η μοδα που επικρατησε -για λιγο ευτυχως- το στρινγκ μεχρι την μεση και το παντελονι 10 ποντους πιο κατω.. :sick::|

Αμα θες να προκαλεσεις, μην βαλεις καθολου εσωρουχο. Ειναι πιο σεξυ. :P:D

:D:D
Σωστόοοοοοοοοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ρε παιδιά, γιατί αποκλείετε δλδ την περίπτωση να συμβαίνει κατα λάθος;
Εμένα μου έχει συμβεί αρκετές φορές :redface:
Η μία μάλιστα ήταν μπροστά σε όλη την τάξη στο λύκειο (και το εσώρουχο που φάνηκε ήταν ...λεοπάρ!!) ενώ είχα σηκωθεί στον πίνακα :redface: :redface: :oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ρε παιδιά, γιατί αποκλείετε δλδ την περίπτωση να συμβαίνει κατα λάθος;
Εμένα μου έχει συμβεί αρκετές φορές :redface:
Η μία μάλιστα ήταν μπροστά σε όλη την τάξη στο λύκειο (και το εσώρουχο που φάνηκε ήταν ...λεοπάρ!!) ενώ είχα σηκωθεί στον πίνακα :redface: :redface: :oops:


Το ειπα κιολας. Δεν μιλαω για περιπτωσεις που συμβαινει κατα λαθος.
Στους περισσοτερους εχει συμβει.
Φαινεται ξεκαθαρα νομιζω, οταν συμβαινει κατα λαθος ή οχι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το ειπα κιολας. Δεν μιλαω για περιπτωσεις που συμβαινει κατα λαθος.
Στους περισσοτερους εχει συμβει.
Φαινεται ξεκαθαρα νομιζω, οταν συμβαινει κατα λαθος ή οχι. :)
Αναφερόμουν στο πρώτο μήνυμα, της Μάνιας, που δεν συμπεριλάμβανε τέτοια περίπτωση, όχι στο δικό σου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βλέπετε μια κοπέλα ή έναν άντρα να σκύβει ξαυνικά βγαίνει το εσώρουχο ή έστω το κορδονάκι απο το παντελόνι, ποιά η πρώτη αντίδραση; είναι κάτι που θεωρείτε ότι σας προκαλέι σεξουαλικά; ή είναι κάτι που σας τραβάει μακρυα;

Για άντρα...αν είναι ο δικός μου...κάνω dirty σκέψεις... να δω ας πούμε το μποξεράκι του να κυλιέται στο πάτωμα του σπιτιού μου :whistle: :P
Για άσχετο...τόσο για γυναίκα όσο και για άντρα θα μου τραβήξει το βλέμμα μεν αλλά ούτε αμήχανα θα αισθανθώ ούτε κάπως (το πολύ πολύ να σχολιάσω αν μου αρέσει με την παρέα μου :P)... αν είναι γνωστός μου θα του κάνω νόημα να προσέξει... ;) ή αν είναι φίλη μου να θυμηθώ να την ρωτήσω από που το πήρε γιατί μου άρεσε :P

Το παθαίνετε συχνά αυτό; ο/η σύντροφος πώς αντιδράει όταν βλέπει ότι σκύβοντας οι άλλοι βλέπουν το εσώρουχο σας; Πιστέυετε ότι γίνετε για να προκαλεί όταν συμβένει σε κάποιον; ή απλά δεν τον νοιάζει ή ακόμα και δεν το γνωρίζει;:)

Λογικά όταν φοράω χαμηλοκάβαλο μπορεί να συμβεί...
Όχι ότι δεν προσέχω... ή σκύβω όπου βρω... είναι και άβολα αυτά τα παντελόνια... πας να κάτσεις και τσεκάρεις 500 φορές να σιγουρευτείς μην τυχόν και πάλι μπορεί να σου ξεφύγει :P

Στο αγόρι μου το κάνω για να προκαλέσω και μου αρέσει πολύ όταν ακούω τα σχόλια του! :redface:
Τώρα αν άλλοι το έχουν δει...ε...οκ έγινε καταλάθος...και στην τελική κλεμμένο δεν το έχω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Eμένα πάντως τυγχαίνει πολλές φορές να φοράω φαρδύ παντελόνι και να έχει κυλήσει και να φαίνεται το εσώρουχο, λιγότερο μπροστά και περισσότερο πίσω. Δεν το κάνω επίτηδες, αλλά επειδή συνήθως φοράω χρωματιστά εσώρουχα με σχεδιάκια και διάφορα, μου αρέσει να φαίνονται. Εννοείται οτι δεν το θεωρώ σεξουαλικό, και ποιος θεωρεί σεξουαλικό άλλωστε ένα φούξια βρακάκι με κίτρινα αστεράκια :P, αλλά μου αρέσει η εικόνα να φαίνεται αυτό το βρακάκι μέσα από ένα κόκκινο παντελόνι με μαύρες ρίγες ή γενικότετα μέσα από κάτι χρωματιστό :P

Όσο για το να κάθεται η άλλη και φαίνεται το κορδόνι 10 πόντους πάνω από το παντελόνι..πρόβλημα της :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Νομίζω σε όλους λίγο πολύ έχει συμβεί κατα λάθος. Και αυτό όχι δεν με ενοχλεί. Αλλά θεωρώ απίστευτα αντιαισθητικό αυτό που είπε η misslittledevil, το εσώρουχο που ΕΠΙΤΗΔΕΣ είναι 10 πόντους πάνω από το παντελόνι και αυτό ισχύει και για άντρες και για γυναίκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eπισης μπορει να φοραει το εσωρουχο πανω απο το παντελονι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Όταν δεν γίνεται καταλάθως αλλά Εσκεμμένα είναι Κίτς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Ρε παιδιά, γιατί αποκλείετε δλδ την περίπτωση να συμβαίνει κατα λάθος;
Εμένα μου έχει συμβεί αρκετές φορές :redface:
Η μία μάλιστα ήταν μπροστά σε όλη την τάξη στο λύκειο (και το εσώρουχο που φάνηκε ήταν ...λεοπάρ!!) ενώ είχα σηκωθεί στον πίνακα :redface: :redface: :oops:
καλά θυμάμαι που μου το είχες πει ένα βράδυ και με΄είχαν πιάσει τα γέλια:hehe: :lol:
θεά θεά

εμένα δεν είναι ότιμε ενοχλεί.... απλά δεν μου αρέσει να το βλέπω....κυρίως τα αγόρια που κατεβάζουν το παντελόνι 7 δάχτυλα κάτ από την χαράδρα-σχισμή
καλά στην ελλάδα δεν υπάρχουν πολλά κορίτσια ου φοράνε στρινγκ και το αφήνουν να φαινεται το μισό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αναφερόμουν στο πρώτο μήνυμα, της Μάνιας, που δεν συμπεριλάμβανε τέτοια περίπτωση, όχι στο δικό σου. :)

Μισέλ μου το είπα στην δέυτερη παράγραφό κάποιες πιθανοτητες:

Πιστέυετε ότι γίνετε για να προκαλεί όταν συμβένει σε κάποιον; ή απλά δεν τον νοιάζει ή ακόμα και δεν το γνωρίζει;:)

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μισέλ μου το είπα στην δέυτερη παράγραφό κάποιες πιθανοτητες:



:)
Έχεις δίκιο Μάνια, δεν το είχα προσέξει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Έχεις δίκιο Μάνια, δεν το είχα προσέξει :)

Εξάλου εγω δεν έπιτρέπετε να κατηγορήσω :P

Εχω σοβαρό πρόβλημα όλη την ώρα πετάγετε όταν κάθομαι, επιδή τα παντελόνια είναι μεγάλα μου στην μέση με το που κάτσω σκύψω φένετετο μικρό τριγωνάκι:mad:


Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί, δεν το κάνω εσκεμένα, ο άντρας μου μου το θυμήζει συνεχώς:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εμενα παντος σε μερικους αντρες αναλογος το περιεχομενο :redface:

μαρεσει....:clapup: :redface: :clapup: :redface: :confused: :clapup: :confused: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Εμένα μου συμβαίνει αρκετές φορές γμτ.

Άντε η κατάσταση υποφέρεται όταν φοράμε κανένα εσώρουχα της προκοπής.Αλλά όταν είμαστε με το απαρχαιωμένο μας βρακί τότε τι γίνεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

O'Zorgnax

Δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 642 μηνύματα.
Θέλω να τους ρίξω ένα πιάνο με ουρά στο κεφάλι και να τους πατήσω με οδοστρωτήρα (αυτούς που το κάνουν επίτηδες εννοείται). Κατά τα άλλα δε με ενοχλούν πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Θέλω να τους ρίξω ένα πιάνο με ουρά στο κεφάλι και να τους πατήσω με οδοστρωτήρα (αυτούς που το κάνουν επίτηδες εννοείται).

Πρέπει επειγόντως να κόψεις τα παιδικά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top