Εύρεση εργασίας ως φοιτήτρια

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,593 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,828 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,593 μηνύματα.
ε τι οικονομικες τιμες ,,κατω απο 500 δεν δεχομαστε
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,911 μηνύματα.
Βάζεις αγγελία σε ομάδες με μαμάδες στο facebook, τόνισε οικονομικές τιμές και θα σε πάρουν
Ε πόσο οικονομικές; Όντως δεν θέλω κάτι κάτω από 500€. Θα είμαι όλη μέρα κάθε μέρα και θα παίρνω ψίχουλα;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,593 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,911 μηνύματα.

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,828 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,911 μηνύματα.

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Είναι λίγο άσχετο αλλά και σχετικό
Πριν λίγες ώρες πληροφορήθηκα για ένα σεμινάριο 6 εβδομάδων-72 ωρών σχετικά με το στατιστικό πακέτο SPSS του ΕΑΠ και σκέφτομαι να το κάνω (https://coursity.gr/courses/course-v1:EAP+StatAnal+2022_T3/about).
Πιστεύετε θα είναι χρήσιμο για το μέλλον και αξίζει να το κάνω; Γενικά είναι καλό να έχεις γνώσεις SPSS σήμερα για μια δουλειά στα οικονομικά?
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Είναι λίγο άσχετο αλλά και σχετικό
Πριν λίγες ώρες πληροφορήθηκα για ένα σεμινάριο 6 εβδομάδων-72 ωρών σχετικά με το στατιστικό πακέτο SPSS του ΕΑΠ και σκέφτομαι να το κάνω (https://coursity.gr/courses/course-v1:EAP+StatAnal+2022_T3/about).
Πιστεύετε θα είναι χρήσιμο για το μέλλον και αξίζει να το κάνω; Γενικά είναι καλό να έχεις γνώσεις SPSS σήμερα για μια δουλειά στα οικονομικά?
Ως άτομο που έχει σπάσει το κεφάλι του πάνω από το SPSS, νομίζω ότι πλέον χρησιμοποιούνται άλλα προγράμματα πχ αν μάθεις R. Εγώ αν ήμουν στη θέση σου αυτό το έκανα. Το SPSS αν και χρήσιμο δεν είναι καθόλου εύχρηστο
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Ως άτομο που έχει σπάσει το κεφάλι του πάνω από το SPSS, νομίζω ότι πλέον χρησιμοποιούνται άλλα προγράμματα πχ αν μάθεις R. Εγώ αν ήμουν στη θέση σου αυτό το έκανα. Το SPSS αν και χρήσιμο δεν είναι καθόλου εύχρηστο
R εξάλλου κάνουμε στη σχολή και ασχολούμαι και μόνος μου όποτε προλαβαίνω!
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
R εξάλλου κάνουμε στη σχολή και ασχολούμαι και μόνος μου όποτε προλαβαίνω!
Να κάτι που θέλω να μάθω τώρα που ολοκληρώνω το μεταπτυχιακό και να ξαναπιάσω στατιστική. Καλή τύχη και σ'εσένα και σ'εμένα 😛
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Να κάτι που θέλω να μάθω τώρα που ολοκληρώνω το μεταπτυχιακό και να ξαναπιάσω στατιστική. Καλή τύχη και σ'εσένα και σ'εμένα 😛
Κοίτα εμάς στο πανεπιστ'ημιο ο καθηγητής στον προγραμματισμό μας έβαλε στο eclass κάποια ηλεκτρονικά βιβλία για την R από τον Kallipos. Πιστεύω είναι δωρεάν και θα μπορείς να τα βρείς και συ πιστεύω!!
Τι μεταπτυχιακό έκανες?
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Κοίτα εμάς στο πανεπιστ'ημιο ο καθηγητής στον προγραμματισμό μας έβαλε στο eclass κάποια ηλεκτρονικά βιβλία για την R από τον Kallipos. Πιστεύω είναι δωρεάν και θα μπορείς να τα βρείς και συ πιστεύω!!
Τι μεταπτυχιακό έκανες?
Κάνω, είμαι στο τσακ να το ολοκληρώσω, στην παγκόσμια υγεία. Το ξεκίνησα στην Ολλανδία όπου και έκανα εντατικά στατιστική. Αυτή τη στιγμή γράφω από ένα νοσοκομείο στην Ινδία όπου βρίσκομαι για τη διπλωματική μου καί όπου δυστυχώς χτύπησα τον αγκώνα μου, ευτυχώς όχι σοβαρά
 

GeorgePap2003

Διάσημο μέλος

Ο GeorgePap2003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,121 μηνύματα.
Αρχικά περαστικά σου και καλή επιτυχία στη διπλωματική σου!
Είναι ωραία η στατιστική πανάθεμα της 😂
Σε ποιά πόλη στην Ολλανδία αν δεν γίνομαι αδιάκριτος
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

AB1F62DD-9BCE-4C7A-A456-7AF6BABDCD64.png

το βιβλίο που σου έλεγα
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,803 μηνύματα.
Βάζεις αγγελία σε ομάδες με μαμάδες στο facebook, τόνισε οικονομικές τιμές και θα σε πάρουν
Τώρα τελευταία έχει πάρει το μάτι μου αγγελιες οικογενειών που ζητούν ως προϋπόθεση οι υποψήφιοι/ες babysitters να είναι φοιτητές/φοιτήτριες/αποφοίτοι παιδαγωγικού ή νηπιαγωγών. Σε group στο Facebook ίσως κι να υπάρχουν όντως λιγότερο περιοριστικές αγγελίες.
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Αρχικά περαστικά σου και καλή επιτυχία στη διπλωματική σου!
Είναι ωραία η στατιστική πανάθεμα της 😂
Σε ποιά πόλη στην Ολλανδία αν δεν γίνομαι αδιάκριτος
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

View attachment 109100
το βιβλίο που σου έλεγα
H στατιστική είναι ωραία αλλά στα ιατρικά εργαστήρια που σπούδασα στη Θεσσαλονίκη δεν είχαμε κάνει ούτε τα βασικά. Στο Μάαστριχτ το μεταπτυχιακό μου ήταν αρκετά απαιτητικό και μαζί Με τη στατιστική είχα και άλλα πόσα deadlines επομένως μπορώ να πω ότι στατιστική δεν έμαθα όπως θά ήθελα και θέλω νά την πιάσω από την αρχή γιατί είναι απαραίτητη στον τομέα μου. Το Μάαστριχτ έχει καλό τμήμα data science απ'ότι ξέρω από γνωστούς μου καί δεν είναι τόσο ακριβό όσο άλλες πόλεις. Αν σ'ενδιαφέρει σαν πανεπιστήμιο, στείλε μου μήνυμα ίσως μπορώ να σε βοηθήσω.
Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για την πρόταση
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,911 μηνύματα.
Η άλλη ρε μλκ ζητάει κοπέλα για ΔΥΟ παιδιά, από τις 6 το απόγευμα έως τις 6 (!) το πρωί! Και δίνει 400€.

φταίω εγώ να της στείλω μια μούντζα;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,593 μηνύματα.
Η άλλη ρε μλκ ζητάει κοπέλα για ΔΥΟ παιδιά, από τις 6 το απόγευμα έως τις 6 (!) το πρωί! Και δίνει 400€.

φταίω εγώ να της στείλω μια μούντζα;
οχι οχι μην το κανεις.. ε ενταξει θα βρει καμια δύστυχη απο το μπαγκλαντες
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,911 μηνύματα.
οχι οχι μην το κανεις.. ε ενταξει θα βρει καμια δύστυχη απο το μπαγκλαντες
Δεν υπάρχει τίποτα. Τζιφος. Όλες ζητάνε πολλές ώρες και τίποτα πάνω από 500€. Ε συγγνώμη, δεν θα κουράζομαι όλη μέρα για ψίχουλα. Μου αρέσει που λένε ότι μόνο οι ηθοποιοί πεινάμε 😂 είδαμε και τα υπόλοιπα...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top