Εύρεση εργασίας ως φοιτήτρια

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,594 μηνύματα.
Δεν υπάρχει τίποτα. Τζιφος. Όλες ζητάνε πολλές ώρες και τίποτα πάνω από 500€. Ε συγγνώμη, δεν θα κουράζομαι όλη μέρα για ψίχουλα. Μου αρέσει που λένε ότι μόνο οι ηθοποιοί πεινάμε 😂 είδαμε και τα υπόλοιπα...
τι θες να μπλεξεις σε τετοια δεν ειναι ευχαριστες καταστασεις.
οτι δεν αρεσει στην μανα στην συμπεριφορα των παιδιων θα φταις εσυ.
αυτο με το ταμειο BP το απερριψες? ειδα παλι ανακοινωση σημερα
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,911 μηνύματα.
τι θες να μπλεξεις σε τετοια δεν ειναι ευχαριστες καταστασεις.
οτι δεν αρεσει στην μανα στην συμπεριφορα των παιδιων θα φταις εσυ.
αυτο με το ταμειο BP το απερριψες? ειδα παλι ανακοινωση σημερα
Δεν θέλω να έρχομαι σε επαφή με κόσμο. Θέλω κάτι κλειστό
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,594 μηνύματα.

Ορέστης40

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ορέστης40 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,911 μηνύματα.
Εσείς ως φοιτητές τι δουλειά κάνατε; Χωρίς προϋπηρεσία
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,982 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,594 μηνύματα.
Εσείς ως φοιτητές τι δουλειά κάνατε; Χωρίς προϋπηρεσία
εσυ μπορεις που εισαι μοναδικο ταλεντο μπορεις να κανεις πορτρέτα απο φωτογραφια με 100-150 το ενα,, με την τεχνικη μολυβιου ή καρβουνο ..δεν ξερω πως το λετε.

1666554269672.png


αν τωρα θελεις να βαλεις και χρωματα οπου η δουλεια ειναι πολυ περισσοτερη τοτε το κασε ανεβαινει πολυ αλλα και μειώνονται και οι πελατες.

1666554519212.png


Τωρα αν ειξερες να δουλευεις και καποιο σχεδιαστικο προγραμμα θα μπορουσες να κανεις μικρα καρτουνς για τις διαφημισεις, αλλα αυτο ειναι κατι αλλο.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,911 μηνύματα.
εσυ μπορεις που εισαι μοναδικο ταλεντο μπορεις να κανεις πορτρέτα απο φωτογραφια με 100-150 το ενα,, με την τεχνικη μολυβιου ή καρβουνο ..δεν ξερω πως το λετε.

View attachment 110221

αν τωρα θελεις να βαλεις και χρωματα οπου η δουλεια ειναι πολυ περισσοτερη τοτε το κασε ανεβαινει πολυ αλλα και μειώνονται και οι πελατες.

View attachment 110223

Τωρα αν ειξερες να δουλευεις και καποιο σχεδιαστικο προγραμμα θα μπορουσες να κανεις μικρα καρτουνς για τις διαφημισεις, αλλα αυτο ειναι κατι αλλο.
Χαχαχ δεν μπορώ να πουλάω τις δημιουργίες μου. Θέλει άδειες και άλλα πράγματα που βαριέμαι να κάνω
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,594 μηνύματα.
Χαχαχ δεν μπορώ να πουλάω τις δημιουργίες μου. Θέλει άδειες και άλλα πράγματα που βαριέμαι να κάνω
δεν θελει καμιά αδεια... ε ναι ο καλυτεχνης τι κανει ? την δημιουργεια του πουλαει ,,και εγω αποψε εφτιαξα κεικ ινδικαρυο σιροπιαστο αλλα δεν το πουλησα , δωρεαν τους το εδωσα ..σε κανενα δεν αρεσε ,,μονο σε μενα.
αλλα θα τους φτιαξω τωρα ..θα τους κανω σοκολατοπιτα το αλλο σαββατο.

Αυτο που σου λεω ειναι καλο ,,καθε μαμα θελει πορτραιτο των μικρων της σε τιμη που μπορει να πληρωσει.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,911 μηνύματα.
δεν θελει καμιά αδεια... ε ναι ο καλυτεχνης τι κανει ? την δημιουργεια του πουλαει ,,και εγω αποψε εφτιαξα κεικ ινδικαρυο σιροπιαστο αλλα δεν το πουλησα , δωρεαν τους το εδωσα ..σε κανενα δεν αρεσε ,,μονο σε μενα.
αλλα θα τους φτιαξω τωρα ..θα τους κανω σοκολατοπιτα το αλλο σαββατο.

Αυτο που σου λεω ειναι καλο ,,καθε μαμα θελει πορτραιτο των μικρων της σε τιμη που μπορει να πληρωσει.
Αυτό που λες το είχα σκεφτεί, να ανοίξω πχ μια σελίδα στο ινσταγραμ. Και ζωγραφίζω και φτιάχνω κάθε λογής κοσμήματα. Αλλά σίγουρα θέλει άδειες
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,594 μηνύματα.
Αυτό που λες το είχα σκεφτεί, να ανοίξω πχ μια σελίδα στο ινσταγραμ. Και ζωγραφίζω και φτιάχνω κάθε λογής κοσμήματα. Αλλά σίγουρα θέλει άδειες
καλα ασε το ινστα ..φτιαξε ενα χαρτι με το τι θες να πεις..βαλε και ενα-δυο δειγματα εικονας και πηγαινε εκει που συχναζουν μανες... δημοτικα νηπιαγωγεια... ε θαχει 3-4 εκει στην καλλιθεα και κολλα απ εξω..και δεν θελει αδεια η τεχνη.
τονισε και οτι εισαι φοιτητρια
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,911 μηνύματα.
καλα ασε το ινστα ..φτιαξε ενα χαρτι με το τι θες να πεις..βαλε και ενα-δυο δειγματα εικονας και πηγαινε εκει που συχναζουν μανες... δημοτικα νηπιαγωγεια... ε θαχει 3-4 εκει στην καλλιθεα και κολλα απ εξω..και δεν θελει αδεια η τεχνη.
τονισε και οτι εισαι φοιτητρια
Μου φαίνεται λίγο γελοίο να προωθώ εγώ η ίδια την τέχνη μου.. δεν μπορώ να το κάνω αυτό
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,594 μηνύματα.
Μου φαίνεται λίγο γελοίο να προωθώ εγώ η ίδια την τέχνη μου.. δεν μπορώ να το κάνω αυτό
το να προωθεις την αγαπη σου για τα παιδια μπορεις..για το ταλεντο σου οχι..ενα ταλεντο ειναι και αυτο και μαλιστα σπανιο.
ενταξει φτιαξε το χαρτι και θα παω εγω να το κολλησω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top