Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,448 μηνύματα.
Ε ναι, φυσικά είναι οι απόψεις μου, δε διεκδικησα καμια επιστημονική εγκυρότητα, εξάλλου και εδώ ένα φόρουμ είναι και όχι επιστημονικό συνέδριο.
Το παραπανω κειμενο επιστημονα το διαβασες;
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Στο μεταξύ για τα ζώδια θα σου πουν κάτι σε φάση «Αν είσαι καρκίνος σημαίνει ότι κλαις εύκολα ή συχνά» και άλλες γενικούρες που για 1.000 ανθρώπους, στους 900 θα πέσει μέσα. Ανεξαρτήτως ζωδίου.
 

camil

Δραστήριο μέλος

Η camil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Το παραπανω κειμενο επιστημονα το διαβασες;

Το διάβασα τώρα και ναι, συμφωνώ σε αρκετά. Αλλά μόνο κάποιος με παρόμοια επιστημονική κατάρτιση θα μπορούσε να απαντήσει, εγώ αντε να πω αυτό μου φαίνεται σωστό ή μου φαίνεται λάθος και να κάνω λάθος και στα δύο.
Ξαναλέω για αυτόν που προβλέπει το μέλλον, τα άστρα ή τα χαρτιά είναι μέσα.
Και μέσα στην καθημερινότητά μας μπορεί να έχουμε ανθρώπους που βλέπουν προφητικά όνειρα ή έχουν διαισθησεις που βγαίνουν, για αυτό πιστεύω ότι η πρόβλεψη δεν είναι κάτι αδύνατο ή παραφυσικο.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,448 μηνύματα.
Το διάβασα τώρα και ναι, συμφωνώ σε αρκετά. Αλλά μόνο κάποιος με παρόμοια επιστημονική κατάρτιση θα μπορούσε να απαντήσει, εγώ αντε να πω αυτό μου φαίνεται σωστό ή μου φαίνεται λάθος και να κάνω λάθος και στα δύο.
Ξαναλέω για αυτόν που προβλέπει το μέλλον, τα άστρα ή τα χαρτιά είναι μέσα.
Και μέσα στην καθημερινότητά μας μπορεί να έχουμε ανθρώπους που βλέπουν προφητικά όνειρα ή έχουν διαισθησεις που βγαίνουν, για αυτό πιστεύω ότι η πρόβλεψη δεν είναι κάτι αδύνατο ή παραφυσικο.
Αυτο που σου εβαλα το κειμενο ειναι γνωστο χρονια τωρα,αν ρωτησεις εναν οποιονδηποτε καλο φυσικο ,που εχει ασχοληθει με το ζητημα,στο επιβεβαιωνει.
Δηλαδη δεν υπαρχουν ζωδια βασικα,για αυτο λεμε οτι ειναι η μεγαλυτερη απατη.Ακομα καια σχετα απο το αν επηρεαζουν η οχι την προσωπικοτητα του ατομου,που ειναι ηλιθιο,αλλα εστω,υπαρχει η μεταπτωση των ζωδιων.

ΟΛΟΙ οι επιστημονες το γνωριζουν αυτο.Αλλα ποσους αστικους μυθους εχουμε και ακομα οια νθρωποι πιστευουν σ εαυτους;.
Μπορω να σου βαλω απειρα επιστημονικα αρθρα,αλλα σου βαζω το πιο απλο βιντεο,4 λεπτα κραταει απο εναν οχι επιστημονα,αλλα που βασιζεται σε αυτο το επιστημονικο δεδομενο που λεω και που ειδες παραπανω τον επιστημονα να το αναφερει και αν το γκουγκλαρεις καιε συ θα το διαβασεις απο απειρους επιστημονες.
Τα εξηγει τοσο απλα και λιτα που θα καταλαβεις αμεσως γιατι τα ζωδια ειναι μια απατη.
 

camil

Δραστήριο μέλος

Η camil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Λίγο πολύ γνωστά αυτά που λέει, ότι ο ήλιος ανέστειλε στο Ζυγό στη γεννηση του πριν 3.000 χρόνια και τώρα θα έπρεπε να είναι Παρθένος. Οι αστρολόγοι έχουν απαντήσει όπως και τότε με τον Οφιουχο μόνο που δε θυμάμαι. Καθώς δεν έχω μελετήσει ούτε αστρονομία ούτε αστρολογία, μου είναι δύσκολο να συγκρατώ τέτοια πράγματα.
Είναι σωστό ότι για τα ζώδια λένε γενικότητες και με τις γενικότητες όλοι μπορούμε να πέσουμε μέσα. Φαντάζομαι ότι ένας αστρολόγος θα απαντούσε ότι ένας άνθρωπος δεν είναι μόνο το ζώδιο, αλλά και ο ωροσκόπος, η σελήνη, οι πλανήτες, οι όψεις, ένας προσωπικός χάρτης που είναι διαφορετικός για τον καθένα. Δε λέω ότι θα είχε δίκιο, αλλά χωρίς αντίλογο ο καθένας μπορεί να δείχνει Θεός. Αλλά και με τον αντίλογο αν είσαι έξω από αυτά μπορεί να μπερδετεις. Πιασ το αυγό και κουρεφτο.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Στο μεταξύ για τα ζώδια θα σου πουν κάτι σε φάση «Αν είσαι καρκίνος σημαίνει ότι κλαις εύκολα ή συχνά» και άλλες γενικούρες που για 1.000 ανθρώπους, στους 900 θα πέσει μέσα. Ανεξαρτήτως ζωδίου.
Για μένα που είμαι παρθένος λενε ότι είμαι ήρεμη, φιλήσυχη, κριτικάρω πολύ και ότι μου αρέσει πολύ η καθαριότητα. Meanwhile εγώ που βρίζω ανά 5 λεπτά 😂 πέτυχαν διάνα το χαρακτήρα μου πάλι.
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Στο μεταξύ για τα ζώδια θα σου πουν κάτι σε φάση «Αν είσαι καρκίνος σημαίνει ότι κλαις εύκολα ή συχνά» και άλλες γενικούρες που για 1.000 ανθρώπους, στους 900 θα πέσει μέσα. Ανεξαρτήτως ζωδίου.
Μονο ενας κριος θα ελεγε κατι τετοιο 🙄🙄🙄🙄🙄
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,448 μηνύματα.
Για μένα που είμαι παρθένος λενε ότι είμαι ήρεμη, φιλήσυχη, κριτικάρω πολύ και ότι μου αρέσει πολύ η καθαριότητα. Meanwhile εγώ που βρίζω ανά 5 λεπτά 😂 πέτυχαν διάνα το χαρακτήρα μου πάλι.
Και εγω παρθενος ειμαι. :hehe:

Βεβαιως οπως το υπολογισαν πριν 3500 χρονια.
Κανονικα με την μεταπτωση θα ειμαστε αλλο...αλλα οι μεσαιωνικες βλακειες καλα κρατουν.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Και εγω παρθενος ειμαι. :hehe:

Βεβαιως οπως το υπολογισαν πριν 3500 χρονια.
Κανονικα με την μεταπτωση θα ειμαστε αλλο...αλλα οι μεσαιωνικες βλακειες καλα κρατουν.
Πάντως αν ίσχυαν, εγώ πιο πολύ Κριός νιώθω παρά Παρθένος. :lol:
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,266 μηνύματα.

camil

Δραστήριο μέλος

Η camil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Προφητεία Καζοτ. Αλλά ειλικρινά νιώθω ότι γίνετε κάπως προσωπικό και ότι παρακουρασαμε το θέμα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Πλάκα πλάκα η ίδια η ψυχολόγος είπε σε φίλη ότι σκέφτεται έτσι επειδή είναι Τοξότης. Για κάποιο λόγο που αγνοω πολλοί ψυχολόγοι ψυχίατροι πιστεύουν στην αστρολογία και στις προηγούμενες ζωές.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,448 μηνύματα.
Προφητεία Καζοτ
Για πες..τι ειναι αυτο; Βαλε και καμια πηγουλα να δουμε τι εννοεις;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πλακα μας κανεις...

 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Disclaimer: Δεν πιστεύω σε ζώδια, αστρολογία, μάτι κοκ

Όταν κάποι@ διαφωνεί μαζί μας ψύχραιμα και ώριμα και μάλιστα παραδέχεται ότι μιλά προσωπικά χωρίς να προσπαθήσει να μας επιβάλει κάτι, μήπως να είμαστε λίγο πιο χαλαροί;
 

camil

Δραστήριο μέλος

Η camil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Προέβλεψε με ακρίβεια τον τρόπο θανάτου έξι συντρόφων του. Η wiki δίνει μια περίληψη και είναι λογικό.
Πέρα από αυτά... Κανένας δεν είχε στο κοντινό ή το ευρύτερο περιβάλλον κάποιον που να είδε στον ύπνο του τον τρόπο θανάτου κοντινού του ανθρώπου και αυτό να επαληθεύτηκε τρία χρόνια μετά; Κανένας δεν είχε δει, ακούσει ή βιώσει παρόμοια περιστατικά; Μόνο εγώ;
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,448 μηνύματα.
Disclaimer: Δεν πιστεύω σε ζώδια, αστρολογία, μάτι κοκ

Όταν κάποι@ διαφωνεί μαζί μας ψύχραιμα και ώριμα και μάλιστα παραδέχεται ότι μιλά προσωπικά χωρίς να προσπαθήσει να μας επιβάλει κάτι, μήπως να είμαστε λίγο πιο χαλαροί;
Χαλαροι ειμαστε,αλλα οταν επιβεβαιωνεται τοσο πολυ ο μεσαιωνισμος ε..καπου παραπαει.Δηλαδη ΚΑΖΟΤ; Ελεος καπου.
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,889 μηνύματα.
Το να κατηγορείς κάτι που δεν γνωρίζεις είναι μάλλον βλακώδες.
Εντελώς βλακώδες είναι να κατηγορείς ανθρώπους μου έχουν μια ενδιάθετη έφεση στο μυστικισμό. Εντελώς όμως...

Καταλαβαίνω και συμφωνώ ότι η επιφανειακή προσέγγιση της Αστρολογίας κάτω από το πρίσμα του κέρδους και της εκμετάλλευσης, είναι σαφώς κατακριτέα. Τώρα το μεσαιωνισμός ακούγεται σαν πυροτέχνημα που το πετάμε υστερικά για να κατευθύνουμε τη συζήτηση εκεί που μας ηρεμεί.

Σκεφτείτε απλά και λειτουργικά, ήταν ηλίθιοι οι Βαβυλώνιοι, οι Ασσύριοι, οι Πέρσες, οι Αιγύπτιοι, οι αρχαίοι Έλληνες που τη μελετούσαν ή μήπως την προσέγγιζαν με έναν τρόπο που εμείς δεν κατανοούμε;

Ο μυστικισμός της αστρολογίας έχει τόσο βαθιές ρίζες που δεν μπορεί να αμφισβητηθεί έτσι απλά από μη-γνώστες. Ο Πυθαγόρας δεν επέτρεπε σε κανέναν αγεωμέτρητο να εισέλθει στη σχολή του, οι Ναοί χτίζονταν με μια αόρατη γεωμετρία που τους ένωνε μεταξύ τους, αλλά και με τον Ουρανό. Μια γεωμετρία που για τους μύστες δεν ήταν φυσικά καθόλου αόρατη. Υπάρχει όμως και μια άλλη γεωμετρία που μας αποκαλύπτει ο Πλούταρχος, που για όσους δεν γνωρίζουν, ήταν ιερέας και μύστης στους Δελφούς.

Αν θέλει κανείς να ασχοληθεί σοβαρά με την αστρολογία θα πρέπει να ξεκινήσει απ' την εσωτερική αστρολογία και όχι απ' τα ζώδια και τις προβλέψεις.

Μια που αναφέρθηκε, αυτό με τη ΝΑΣΑ και τη μετατόπιση των αστερισμών μετά το πέρας 3000 χρόνων, οι Βαβυλώνιοι δεν ήταν χαζοί να αφήσουν στην απ' έξω τον Οφιούχο. Απλά δεν τους ενδιέφερε να τον συμπεριλάβουν στο 12-μηνο σύστημά τους γιατί τα ζώδια είναι απλά μία σύμβαση, ένα αξίωμα.

Η μελέτη ξεκινάει με τη θέση όλων των πλανητών και τις γωνίες ανάμεσά τους ως προς τους αστερισμούς του Ουρανού στο σύνολό του. Δεν είναι μόνο η θέση του Ήλιου. Τη στιγμή της γέννησης βγαίνει ένας ατομικός χάρτης που ερμηνεύεται εσωτερικά ως προς την εξέλιξη του ανθρώπου.

Για να δώσω ένα παράδειγμα, όταν βλέπουμε ένα ισόπλευρο τρίγωνο στον ατομικό χάρτη, θεωρείται πως υπάρχει μια πλευρά σε αυτόν τον άνθρωπο που έχει τελειοποιηθεί, αντίθετα με άλλες πλευρές που πρέπει να εργαστεί για να τις τελειοποιήσει κάνοντας λάθη, βιώνοντας πάθη, μέχρι να τα κατανοήσει, να γίνει κύριος τους.

Το πως θα εξελιχθεί ο άνθρωπος από εκεί και πέρα έχει να κάνει με αυτόν τον ίδιο.

Επομένως κάθε επιχείρημα για δίδυμα με το 1 δευτερόλεπτο διαφορά καίγεται εκ προοιμίου, είναι άνευ ουσίας.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,448 μηνύματα.
Το να κατηγορείς κάτι που δεν γνωρίζεις είναι μάλλον βλακώδες.
Εντελώς βλακώδες είναι να κατηγορείς ανθρώπους μου έχουν μια ενδιάθετη έφεση στο μυστικισμό. Εντελώς όμως...

Καταλαβαίνω και συμφωνώ ότι η επιφανειακή προσέγγιση της Αστρολογίας κάτω από το πρίσμα του κέρδους και της εκμετάλλευσης, είναι σαφώς κατακριτέα. Τώρα το μεσαιωνισμός ακούγεται σαν πυροτέχνημα που το πετάμε υστερικά για να κατευθύνουμε τη συζήτηση εκεί που μας ηρεμεί.

Σκεφτείτε απλά και λειτουργικά, ήταν ηλίθιοι οι Βαβυλώνιοι, οι Ασσύριοι, οι Πέρσες, οι Αιγύπτιοι, οι αρχαίοι Έλληνες που τη μελετούσαν ή μήπως την προσέγγιζαν με έναν τρόπο που εμείς δεν κατανοούμε;

Ο μυστικισμός της αστρολογίας έχει τόσο βαθιές ρίζες που δεν μπορεί να αμφισβητηθεί έτσι απλά από μη-γνώστες. Ο Πυθαγόρας δεν επέτρεπε σε κανέναν αγεωμέτρητο να εισέλθει στη σχολή του, οι Ναοί χτίζονταν με μια αόρατη γεωμετρία που τους ένωνε μεταξύ τους, αλλά και με τον Ουρανό. Μια γεωμετρία που για τους μύστες δεν ήταν φυσικά καθόλου αόρατη. Υπάρχει όμως και μια άλλη γεωμετρία που μας αποκαλύπτει ο Πλούταρχος, που για όσους δεν γνωρίζουν, ήταν ιερέας και μύστης στους Δελφούς.

Αν θέλει κανείς να ασχοληθεί σοβαρά με την αστρολογία θα πρέπει να ξεκινήσει απ' την εσωτερική αστρολογία και όχι απ' τα ζώδια και τις προβλέψεις.

Μια που αναφέρθηκε, αυτό με τη ΝΑΣΑ και τη μετατόπιση των αστερισμών μετά το πέρας 3000 χρόνων, οι Βαβυλώνιοι δεν ήταν χαζοί να αφήσουν στην απ' έξω τον Οφιούχο. Απλά δεν τους ενδιέφερε να τον συμπεριλάβουν στο 12-μηνο σύστημά τους γιατί τα ζώδια είναι απλά μία σύμβαση, ένα αξίωμα.

Η μελέτη ξεκινάει με τη θέση όλων των πλανητών και τις γωνίες ανάμεσά τους ως προς τους αστερισμούς του Ουρανού στο σύνολό του. Δεν είναι μόνο η θέση του Ήλιου. Τη στιγμή της γέννησης βγαίνει ένας ατομικός χάρτης που ερμηνεύεται εσωτερικά ως προς την εξέλιξη του ανθρώπου.

Για να δώσω ένα παράδειγμα, όταν βλέπουμε ένα ισόπλευρο τρίγωνο στον ατομικό χάρτη, θεωρείται πως υπάρχει μια πλευρά σε αυτόν τον άνθρωπο που έχει τελειοποιηθεί, αντίθετα με άλλες πλευρές που πρέπει να εργαστεί για να τις τελειοποιήσει κάνοντας λάθη, βιώνοντας πάθη, μέχρι να τα κατανοήσει, να γίνει κύριος τους.

Το πως θα εξελιχθεί ο άνθρωπος από εκεί και πέρα έχει να κάνει με αυτόν τον ίδιο.

Επομένως κάθε επιχείρημα για δίδυμα με το 1 δευτερόλεπτο διαφορά καίγεται εκ προοιμίου, είναι άνευ ουσίας.
Προφανως εσυ ξερεις πολυ περισσοτερα απο τους φυσικους επιστημονες.Δεν το συζητω.
Εγω παλι θα πω οτι σε τοσο ποστ ειπες ενα ΤΙΠΟΤΑ.Καμια σχεση με τα ζωδια και την απατη των ζωδιων.Αναμενομενο.
Αρε Αινσταιν....που εισαι να γελας.
Μυστικιστικες αερολογιες και μπουρδες ως απαντηση.
Πολυ χαιρομαι.
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,889 μηνύματα.
Προφανως εσυ ξερεις πολυ περισσοτερα απο τους φυσικους επιστημονες.Δεν το συζητω.
Εγω παλι θα πω οτι σε τοσο ποστ ειπες ενα ΤΙΠΟΤΑ.Καμια σχεση με τα ζωδια και την απατη των ζωδιων.Αναμενομενο.
Αρε Αινσταιν....που εισαι να γελας.
Μυστικιστικες αερολογιες και μπουρδες ως απαντηση.
Πολυ χαιρομαι.
Δεν θα έγραφα καθόλου, απλά δεν μου άρεσε που επιτέθηκες στην camil.
Δεν βγάζει αυτό ούτε πολιτισμό, ούτε ενσυναίσθηση. :beach:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,448 μηνύματα.
Δεν θα έγραφα καθόλου, απλά δεν μου άρεσε που επιτέθηκες στην camil.
Δεν βγάζει αυτό ούτε πολιτισμό, ούτε ενσυναίσθηση. :beach:
Αν η αντιθετη αποψη ειναι επιθεση,να κοιταχτεις.Το πως θα απαντω ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ.Καμια επιθεση, απλα αντιθετη αποψη.Σορυ αν δεν νιαουριζω.
Εχουμε δικαιωμα να πιστευουμε,οπως και ολος ο συγχρονος κοσμος οτι αυτα ειναι μεσαιωνικες μπουρδες.Σορυ αν σε χαλαει,αλλα αυτο δεν ειναι επιθεση.
Κατα τα αλλα τα ειπες ολα μονος σου στο ποστ σου.

Εντελώς βλακώδες είναι να κατηγορείς ανθρώπους μου έχουν μια ενδιάθετη έφεση στο μυστικισμό.

Δηλαδη ειναι ασυλληπτο αυτο.Σαν να λες βλακες οσους δνε πιστευουν στα μεντιουμ!!!:jumpy:
Συν ολα τα υπολοιπα.
Οποτε ειμαι εξαιρετικα χαρουμενη που εδειξες πραγματικα τι πιστευεις ! :crazy:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top