Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ενταξει, δεκτό. Κανεις δεν ξερει τι παιζει αλλωστε. Κακως το αντιπαθεις σα ζωδιο, ειδικα οταν εχεις χαρακτηριστικα του, δε σε αγαπας καθολου??:P:P
Με λατρευω όχι απλώς μ'αγαπάω ανετα θα μπορούσα να μαι και λέοντας λόγω ναρκισισμου αν και χαρακτηριστικό του ζυγού ειναι και αυτό:P .αλλά μου τη σπάει ο σκορπιός πιστευω οτι ειναι υπερβολικα υπόγειο ανασφαλες και μυστηριο ζωδιο τι να σου πω με τρομαζει κατα καποοιο τροπο ειναι αυτο που λεμε η κατινα της γειτονιας αλλα με την κακια την εννοια και το πιο ενοχλητικό ειναι οτι όλα αυτά τα κανει στην πραγματικότητα απο τρελη ευαισθησία για μενα ο σκορπιος ειναι το πιο ευαισθητο ζωδιο του νερου γιατι πολύ απλά δεν εχει το θάρρος να το παραδεχτει:worry:
Επειδη ομως εγω πιστευω ή μαλλον θελω να πιστευω οτι δεν εχω καμια σχεση με τα παραπάνω θα προσπαθησω να ενστερνηστω την θεωρια του δοκτωρα και να γυρισω 1 ζωδιο πισω παρόλο που με πληγωνει βαθυτατα οτι θα γινω μια παρθενος με ωροσκόπο στους δυδυμους τουλαχιστον θα χω αφροδιτη και Δια και πόλλους αλλους πλανητες στον ζυγο σ'αυτο το ζωδιο που τοσο λατρευω!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
το εχω σκεφτει αυτα που λες,,
μηπως ειμαι ιχθυς δηλαδη..

αλλα με τιποτα..αν με δεις στην καθημερινη ζωη

ο ιχθυς φροντιζει τους αλλους ,ειναι πολυ καλλιτεχνικος κλπ

εγω εχω καθαρα τα νευρα τις εκρηξεις -που σβηνουν εξαιρετικα γρηγορα- του κριου
και γενικα τα βασικα αρνητικα που μου προσαπτουν ως χαρακτηρα -και εχουν δικιο-ειναι,,ισχυρογμονωσυνη και βιασυνη,,πολυ συχνα δρω και μιλαω πριν σκεφτω,,τα ξερναω ολα,,
επισης εχω το κολλημα του ηρωα να βοηθαω πιο αδυναμους κλπ..γενικα να κανω παρεα με αυτον που απορριπτουν ολοι..
-οχι επιτηδες αλλα απλα συμβαινει-
εδω στο φορουμ ποσες φορες εχω κοντραριστει για τις αποψεις μου,,με ειδες να τις αλλαζω ευκολα?

η μανα μου ειναι ιχθυς,,ο θειος μου επισης,,και δεν μοιαζω με τιποτα..

οι ιχθυες ειναι φτερα στον ανεμο ή μαλλον στο νερο..εγω μπορει να λεω πολλα στα λογια,,αλλα δεν προκειται να γινω δουλος ή υπηρετης κανενος ετσι ευκολα,,μονο αν αξιζει



η πλακα ειναι,,οτι οι κριοι λενε οτι χτυπανε ευκολα στο κεφαλι,και μπορει να εχουν ουλη,,
ε,,εχω και απο αυτην,,στο μαγουλο μονιμη..ολο με το κεφαλι επεφτα μικρος..



οποτε μην με ξαναπεις ιχθυ,,γιατι θα σε κουτουλησω:P


Στους Κριους εχει μεγάλη σημασία σε ποιο ζώδιο έχουνε τον πλανητη Αρη,ισως αυτο κανει τη διαφορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
DrStrangelove τελικά απ' ό,τι είδα η Αφροδίτη μου είναι στον Κριό.
Η Σελήνη στο Ζυγό, ο Ερμής στους ιχθείς, ο Άρης στο Καρκίνο κτλ.
Ας μη τα πω όλα (εκτός κι αν κερδίσω αναλυτικά σχόλια από σένα), αλλά νομίζω ο αστρολογικός μου χάρτης με περιγράφει άνετα, ή ίσως είναι απλή σύμπτωση.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Ας μη τα πω όλα (εκτός κι αν κερδίσω αναλυτικά σχόλια από σένα), αλλά νομίζω ο αστρολογικός μου χάρτης με περιγράφει άνετα, ή ίσως είναι απλή σύμπτωση.:redface:...

Ασε τα αστρα μωρο μου και πες μου τις 2 λεξεις που περιμενω...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
DrStrangelove τελικά απ' ό,τι είδα η Αφροδίτη μου είναι στον Κριό.
Η Σελήνη στο Ζυγό, ο Ερμής στους ιχθείς, ο Άρης στο Καρκίνο κτλ.
Ας μη τα πω όλα (εκτός κι αν κερδίσω αναλυτικά σχόλια από σένα), αλλά νομίζω ο αστρολογικός μου χάρτης με περιγράφει άνετα, ή ίσως είναι απλή σύμπτωση.:redface:

Φαινεται οτι είσαι δυσκολο ατομο παντως !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaroSter

Νεοφερμένος

Η Μάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Εγω ειμαι διδυμακι με λεων παντως και μερικες φορες φρικαρω με τον χαρακτηρα μου! :alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Σε θέλω. [?] :redface:
Πρέπει να μου πεις τι ζώδιο είσαι να δούμε αν ταιριάζουμε όντως.


Φαινεται οτι είσαι δυσκολο ατομο παντως !
Νε;;; Αυτό φαίνεται; Δε ξέρω αν είμαι. *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Σε θέλω. [?] :redface:
Πρέπει να μου πεις τι ζώδιο είσαι να δούμε αν ταιριάζουμε όντως.



Νε;;; Αυτό φαίνεται; Δε ξέρω αν είμαι. *.*

Απ αυτα που εγραψες Αφροδιτη - Ερμης και Αρης ειναι σε θεσεις που δεν βγαζουν τα θετικα χαρακτηριστικα των πλανητων αυτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μα τι λάσπη είναι αυτή; Τ_Τ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Μα τι λάσπη είναι αυτή; Τ_Τ

Δεν έχω τετοια προθεση..:D...μαλλον τους αστρολογους που γραφουν βιβλια πρεπει να κυνηγησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ουφ! Παραμένω Σκορπιός. 8)

Με αγχώσατε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
παντως εγω εχω μια λατρεια στα ψαρακια
ειναι παντα τοσο καλαα
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
DrStrangelove τελικά απ' ό,τι είδα η Αφροδίτη μου είναι στον Κριό.
Η Σελήνη στο Ζυγό, ο Ερμής στους ιχθείς, ο Άρης στο Καρκίνο κτλ.
Ας μη τα πω όλα (εκτός κι αν κερδίσω αναλυτικά σχόλια από σένα), αλλά νομίζω ο αστρολογικός μου χάρτης με περιγράφει άνετα, ή ίσως είναι απλή σύμπτωση.:redface:

Ξεκινήστε από αυτά τα βασικά που είναι τα ορθά και ξεχάστε ό,τι σας λένε τα ΜΜΕ και αι μαζικές αυθυποβολές παρακαλώ.

Αι πραγματικές αντιστοιχίες είναι αι ακόλουθες και ουχί αυτές που κυκλοφορούν προς χρήσιν της λαικής μάζας:

ΚΡΙΟΣ - 14/4 - 14/5
ΤΑΥΡΟΣ - 15/5 - 14/6
ΔΙΔΥΜΟΙ - 15/6 - 16/7
ΚΑΡΚΙΝΟΣ - 17/7 - 16/8
ΛΕΩΝ - 17/8 - 16/9
['Αγγελε αυτό για εσένα που μου έλεγες το επιχείρημα δια την εποχήν του λαμπερού Αυγούστου ότι αποκλείεται να είναι Παρθένος. Ο μισός Αύγουστος παραμένει υπό την κυριαρχία του Λέοντος]
ΠΑΡΘΕΝΟΣ - 17/9 - 16/10 [η ιδανική ισορροπία - το μέτρο εις την φύσιν - ούτε θέρος πλέον, ούτε χειμών. Το ζώδιον το οποίον ευρίσκεται ακριβώς εις τον μέσον του ζωδιακού - το έκτον από τα 12].
ΖΥΓΟΣ - 17-10 - 16/11 [επίσης μήνας ισορροπίας κλιματολογικής, ωστόσο κατά το πρώτο δεκαήμερο του Νοεμβρίου πάντα ψυχραίνει].
ΣΚΟΡΠΙΟΣ - 17/11 - 16/12 [έναρξις του πολύ κρύου, η εποχή του θανάτου της φύσης. Τα πάντα έχουν πλέον νεκρωθεί. Ο ουρανός σκοτεινιάζει, σκοτεινά χρώματα παντού]
ΤΟΞΟΤΗΣ - 17/12 - 13/1 [η εποχή των γιορτών, της χαράς, του παιδιού, των δώρων, Χριστούγεννα, αλλαγή έτους κλπ]
ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ - 17/1 - 12/2 [Η πιο κρύα εποχή του χρόνου, το πιο σκοτεινό ζώδιο, ο Διάβολος στα Ταρό, ο Αιγύπτιος Σετ, ο συμβολικός θάνατος του Ηλίου]
ΥΔΡΟΧΟΟΣ - 11/2 - 14/3
ΙΧΘΕΙΣ - 15/3 - 13/4

Βέβαια μην βιαστείτε να πείτε ότι δεν σας ταιριάζουν τα χαρακτηριστικά, διότι παίζουν ρόλο οι συνθέσεις μεταξύ των πλανητών αναλόγως της ημερομηνίας , έτους και ώρας που έχετε γεννηθεί κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
χαχα σε ολες τις εκδοχες ταυρος παραμενω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
ροζα;ειναι αληθεια καλα τα ψαρακια; :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Ξεκινήστε από αυτά τα βασικά που είναι τα ορθά και ξεχάστε ό,τι σας λένε τα ΜΜΕ και αι μαζικές αυθυποβολές παρακαλώ.

Αι πραγματικές αντιστοιχίες είναι αι ακόλουθες και ουχί αυτές που κυκλοφορούν προς χρήσιν της λαικής μάζας:

ΚΡΙΟΣ - 14/4 - 14/5
ΤΑΥΡΟΣ - 15/5 - 14/6
ΔΙΔΥΜΟΙ - 15/6 - 16/7
ΚΑΡΚΙΝΟΣ - 17/7 - 16/8
ΛΕΩΝ - 17/8 - 16/9
['Αγγελε αυτό για εσένα που μου έλεγες το επιχείρημα δια την εποχήν του λαμπερού Αυγούστου ότι αποκλείεται να είναι Παρθένος. Ο μισός Αύγουστος παραμένει υπό την κυριαρχία του Λέοντος]
ΠΑΡΘΕΝΟΣ - 17/9 - 16/10 [η ιδανική ισορροπία - το μέτρο εις την φύσιν - ούτε θέρος πλέον, ούτε χειμών. Το ζώδιον το οποίον ευρίσκεται ακριβώς εις τον μέσον του ζωδιακού - το έκτον από τα 12].
ΖΥΓΟΣ - 17-10 - 16/11 [επίσης μήνας ισορροπίας κλιματολογικής, ωστόσο κατά το πρώτο δεκαήμερο του Νοεμβρίου πάντα ψυχραίνει].
ΣΚΟΡΠΙΟΣ - 17/11 - 16/12 [έναρξις του πολύ κρύου, η εποχή του θανάτου της φύσης. Τα πάντα έχουν πλέον νεκρωθεί. Ο ουρανός σκοτεινιάζει, σκοτεινά χρώματα παντού]
ΤΟΞΟΤΗΣ - 17/12 - 13/1 [η εποχή των γιορτών, της χαράς, του παιδιού, των δώρων, Χριστούγεννα, αλλαγή έτους κλπ]
ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ - 17/1 - 12/2 [Η πιο κρύα εποχή του χρόνου, το πιο σκοτεινό ζώδιο, ο Διάβολος στα Ταρό, ο Αιγύπτιος Σετ, ο συμβολικός θάνατος του Ηλίου]
ΥΔΡΟΧΟΟΣ - 11/2 - 14/3
ΙΧΘΕΙΣ - 15/3 - 13/4

Βέβαια μην βιαστείτε να πείτε ότι δεν σας ταιριάζουν τα χαρακτηριστικά, διότι παίζουν ρόλο οι συνθέσεις μεταξύ των πλανητών αναλόγως της ημερομηνίας , έτους και ώρας που έχετε γεννηθεί κλπ.

Άρχισα να τα διαβάζω ένα ένα και να συγκρίνω ημερομηνίες με άτομα που γνωρίζω.
Πίστεψε με δεν υπάρχει περίπτωση να ισχύει ούτε ένα απο τα παραπάνω.

PS.1 Εγώ είμαι Αιγόκερως. Δεν έχω ούτε μισό χαρακτηριστικό τοξότη ενώ απεναντίας έχω ΟΛΑ (σχεδόν, δεν καταλήγω και πολύ μαλ@@κας:P) του Αιγόκαιρου.
PS.2 Μου ήρθε στο μυαλό μου μια φίλη μου που είναι υδροχόος (δλδ ότι του φανεί του λολοστεφανή) και μόνο με τη σκέψη ότι με αυτά τα δεδομένα είναι αιγόκαιρως έβαλα τα γέλια.
PS.3 Μόλις ανακάλυψα ότι είμαι ανάμεσα σε 2 ζώδια του αέρα. Παναγία μου! Ο θεός με λυπήθηκε..:P Να σαι καλά ρε μάνα.. Ήξερες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Δόκτωρα με όλο το θαρρος εσυ τι ζωδιο λες πως εισαι στοιχηματιζω παρθενος:P λες τα καλυτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Άρχισα να τα διαβάζω ένα ένα και να συγκρίνω ημερομηνίες με άτομα που γνωρίζω.
Πίστεψε με δεν υπάρχει περίπτωση να ισχύει ούτε ένα απο τα παραπάνω.

PS.1 Εγώ είμαι Αιγόκερως. Δεν έχω ούτε μισό χαρακτηριστικό τοξότη ενώ απεναντίας έχω ΟΛΑ (σχεδόν, δεν καταλήγω και πολύ μαλ@@κας:P) του Αιγόκαιρου.
PS.2 Μου ήρθε στο μυαλό μου μια φίλη μου που είναι υδροχόος (δλδ ότι του φανεί του λολοστεφανή) και μόνο με τη σκέψη ότι με αυτά τα δεδομένα είναι αιγόκαιρως έβαλα τα γέλια.
PS.3 Μόλις ανακάλυψα ότι είμαι ανάμεσα σε 2 ζώδια του αέρα. Παναγία μου! Ο θεός με λυπήθηκε..:P Να σαι καλά ρε μάνα.. Ήξερες..

Xάρτες όλων αυτών των περιπτώσεων που λες έχεις ; Δεν νομίζω...Διότι με αναφορά περιπτώσεων (γνώρισα κάποιον, η μαμά μου ήτο τάδε ζώδιο, η αδελφή που είναι δεν μοιάζει κλπ) δεν αποδεικνύεις τίποτε. Σου ανέφερα και εγώ άλλες τόσες που μοιάζουν με τα δικά μας συμπεράσματα. Χρειάζεται λοιπόν Ο ΧΑΡΤΗΣ, όχι το ζώδιον. Σύμφωνα με τον νόμο των πιθανοτήτων, αι περιπτώσεις να πέφτουν μέσα τα χαρακτηριστικά αυτών που γνωρίζεις, είναι πολύ αυξημένες, τι λέει όμως η επιστήμη που είναι παρατήρησις και πείραμα με χάρτες και έχει δια σύμμαχόν της και τα πραγματικά δεδομένα της Αστρονομίας, ουχί της Αστρολογίας.

όχι, δεν είμαι το ζώδιον που λες μικρή μου εσύ από κάτω, το ζώδιόν μου είναι άλλο. Είδες λοιπόν πώς λειτουργεί ο νόμος των πιθανοτήτων ; Σας ξεγελάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m.bee

Νεοφερμένος

Η Smile Honey :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Υπαρχει ανθρωπος που έθαψε τις ζυγίνες ??? :eek: εκπλησσομαι !!!!
Εγω προσωπικα πιστευω οι γυναικες Ζυγοι ειναι μεσα στα πιο υπεροχα και ευχάριστα ατομα του Ζωδιακου
Για τους ανδρες Ζυγος εχω αλλη αποψη παντως.

Θα συμφωνήσω οι γυναίκες ζυγοί είναι υπέροχα πλάσματα! Η ισορροπία, η ψυχραιμία και η καλοσύνη που έχουν ως άνθρωποι είναι αξιοσημείωτα!! Οι καλύτερες φίλες που θα μπορούσες να έχεις. :clapup: Οι άντρες Ζυγοί πάλι είναι τόσο πολύ ακαταλαβίστικοι που προσωπικά εγώ δεν βγάζω άκρη μαζί τους! Ο τρόπος σκέψεις τους είναι τόσο συγκεχυμένος που χάνω τα αβγά και τα πασχάλια! :confused: ΒΕΒΑΙΑ έχω γνωρίσει έναν και ΜΟΝΑΔΙΚΟ άντρα Ζυγό που ήταν απίστευτα σταθερός, ήξερε τι ήθελε και η αποφασιστικότητα που είχε ήταν το κάτι άλλο! :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω οι γυναίκες ζυγοί είναι υπέροχα πλάσματα! Η ισορροπία, η ψυχραιμία και η καλοσύνη που έχουν ως άνθρωποι είναι αξιοσημείωτα!! Οι καλύτερες φίλες που θα μπορούσες να έχεις.
αυτα να μας λες,,
:D


αλλα ειναι επισης ωραιοπαθεις και πολυ της εξωτερικης εμφανισης?(μην πω επιφανειακες):worry:
εμενα μου αρεσουν πολυ συνηθως..
αλλα δεν μου αρεσει η επιφανειακοτητα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top