Η Γυναίκα μου vs οι άλλες οι γυναίκες

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αν έδινες σε οποιονδήποτε άνδρα ένα μοντέλο με τον χαρακτήρα της γυναίκας του και την γυναίκα του και τον έβαζες να διαλέξει, ποια θα διάλεγε;

Προσωπικά πιστεύω πως στο τέλος θα διάλεγε τη γυναίκα του. Η πολλή τελειότητα κουράζει... Εκτός αυτού, δε νομίζω ότι θα ήθελε κανένας άνδρας να είναι η γυναίκα του εκτεθειμένη στα βλέμματα τόσων ανδρών σε κάθε της έξοδο- θα τον έζωναν τα φίδια, όση εμπιστοσύνη και να της είχε. Και από τη μικρή πείρα που έχω, ξέρω ότι κανένας άνδρας δε θα τσαλάκωνε την εικόνα του-αυτή του σκληρού αρσενικού- , ούτε θα παραμέριζε τον εγωισμό του για το χατήρι καμιάς καλλονής- τουλάχιστον όχι για πάντα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Όχι, φυσικά. :P Μάλλον δεν κατάλαβες τι ήθελα να πω.
Είπα ότι παθαίνεις ψυχολογικό overdose μετά από το βομβαρδισμό με εικόνες γεμάτες πάθος/sex…:). Άσε που συγκρίνεις (άθελά σου/υποσυνείδητα) την κορμαρα της κοπέλας στην διαφήμιση με το νορμάλ σομα (στην καλύτερη περίπτωση) της γυναίκας σου και άντε μετά να σου αρέσει[FONT=&quot]…[/FONT]

Δεν ξέρω αν το θέμα αναφέρεται σε συγκρίσεις υπαρκτών και βιρσουαλ σχέσεων. Παντως οι πολυχρονες σχέσεις νομίζω έχουν τελείως άλλη λογική από το "εχω τον παίδαρο ή την κουκλα και η όρεξή μου θα κρατήσει για πάντα". Αυτό είναι ουτοπία. Την καλυτερη ομορφότερη σουπερότερη γυναίκα να έχει κάποιος, την συνηθίζει ύστερα απο κάποιες φορές σέξ που ειναι και αρκετές στις μακροχρόνιες σχέσεις. Επίσης το σεξουαλικό πάθος μετριάζεται εξ ίσου αναλογικά στα χρόνια με τη συνήθεια. Οπότε ο παραλληλισμός νομίζω είναι άστοχος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αν δεν του αρέσει η Jolie why not; Αν του αρέσει θα διάλεγε κάποια που έχει το ίδιο στυλ με την Jolie.
Αλήθεια; Σου αρέσει η Jolie και η Belluci; Γιατί αν ναι, πρέπει να έχεις παρατηρήσει ότι δεν έχουν το ίδιο στυλ. Με αυτό θέλω να σου δείξω, ότι δεν έχουμε ένα μόνο στυλ ατόμου που μας αρέσει.
Μα δεν υπάρχει σταθερή απάντηση σε αυτό. Εξαρτάται από τη γυναίκα του και τα γούστα του συγκεκριμένου άνδρα.
Σίγουρα δεν υπάρχει σταθερή απάντηση, υπάρχει όμως η πιο συνηθισμένη και μπορεί για τις γυναίκες να ισχύει το "μου κάνει κλικ" που σημαίνει μου αρέσει, αλλά είναι universal truth νομίζω ότι στους άντρες είσαι εξαίρεση αν δεν σου αρέσουν τα μοντέλα.... :D
Εκτός αυτού, δε νομίζω ότι θα ήθελε κανένας άνδρας να είναι η γυναίκα του εκτεθειμένη στα βλέμματα τόσων ανδρών σε κάθε της έξοδο-
Νομίζω ότι αρκετοί άντρες θα το επιδίωκαν κιόλας, όχι να είναι εκτεθειμένη με την έννοια που ακούγεται, αλλά να φαίνεται ότι κυκλοφορεί μια τέτοια κουκλάρα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σίγουρα δεν υπάρχει σταθερή απάντηση, υπάρχει όμως η πιο συνηθισμένη και μπορεί για τις γυναίκες να ισχύει το "μου κάνει κλικ" που σημαίνει μου αρέσει, αλλά είναι universal truth νομίζω ότι στους άντρες είσαι εξαίρεση αν δεν σου αρέσουν τα μοντέλα.... :D

Δεν είπα αυτό. Σίγουρα θα υπάρχει κάποιο διάσημο άτομο που θα του αρέσει (αν και δεν νομίζω οτι ειδικά τα μοντέλα αρέσουν σε όλους, έχω ακούσει πολλούς άντρες να λένε ότι δεν τους αρέσει τόσο υπερβολικά αδύνατο σώμα, οπότε αναφέρομαι και σε ηθοποιούς κλπ) όπως άλλωστε υπάρχει και για τις γυναίκες. Αλλά όταν η απόσταση μεταξύ του συντρόφου σου και του διάσημου ατόμου θεωρείς ότι είναι τόσο μεγάλη τότε imho έχεις διαλέξει λάθος άτομο για σύντροφο.
Anyway, δεν έχει νόημα να συνεχίσω την αντιπαράθεση, μιας και θα ακούσω το κλασσικό "για τους άντρες ισχύει αυτό, είσαι γυναίκα και δεν ξέρεις". Οπότε θα αρκεστώ στο να χαίρομαι που ο σύντροφος μου δεν είναι έτσι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Είπα ότι παθαίνεις ψυχολογικό overdose μετά από το βομβαρδισμό με εικόνες γεμάτες πάθος/sex…:).
Άσε που συγκρίνεις (άθελά σου/υποσυνείδητα) την κορμαρα της κοπέλας στην διαφήμιση με το νορμάλ σομα (στην καλύτερη περίπτωση) της γυναίκας σου και άντε μετά να σου αρέσει[FONT=&quot]…[/FONT]

Ισα ισα που ο βομβαρδισμος ολων αυτων των εικονων, σε οδηγει στο να απομυθοποιησεις το τοσο "τελειο", που στην ουσια δεν ειναι κιολας στην πλειοψηφια του!
Το φωτοσοπ που πεφτει, δε λεγεται....Και πλεον το γνωριζουν σχεδον ολοι..οποτε μια συγκριση ειναι ατυχης.....
(αφηστε που εχω στο μειλ μου τις φωτο της Κορινθιου, πριν το φωτοσοπ, που αν τις δειτε θα φρικαρετε....)
Αλλα θα συμφωνησω με κατι που εχει λεχθει, οτι μετα απο πολλα χρονια σχεσης και το τελειο να εχεις διπλα σου, το καινουριο μοιαζει πιο θελκτικο, ακομα και αν ειναι αντικειμενικα υποδεεστερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Το εξωτερικά έχει τεράστια σημαία και στο σεξ. Δεν μπορεί να υπάρχει σωστή ερωτική πράξη με "άσχημους" πρωταγωνιστές.
νομίζω ότι είσαι λίγο υπερβολικός έως και ισοπεδωτικός
με αυτή σου την ατάκα έχεις καταδικάσει όλους τους ασχημους ανθρώπους σε αιώνιο αυνανισμό!
Δεν είναι όλοι οι άνθρωποι όμορφοι εξωτερικά... ευτυχώς όμως παίζει ρόλο και η εσωτερική ομορφιά!
Και αν μη τι άλλο... ακόμα και αν είναι κάποιος όμορφος, δεν θα είναι για πάντα.... η ομορφιά φθήνει με τον χρόνο... τι θα συμβεί τότε δλδ κατά τα λεγόμενα σου?

εκτός αν κατάλαβα εντελώς λάθος το τι θες να πεις οπότε πασο


Σε γενικές γραμμές συμφωνώ ότι αυτό που μπορεί να δει κάποιος στην τιβι μπορεί να σε επιρρεάσει στο πως βλέπεις τον άνθρωπο σου δίπλα σου...
Η τιβι δείχνει την μητέρα του βρέφους να μην έχει ίχνος επιπλέον βάρος, να είναι τρισευτυχισμένη, να λάμπει η επιδερμίδα της και τα μαλλιά της, να είναι βαμμένη, να έχει ένα νύχι "ΝΑ" και να ταΐζει το παιδάκι της ημίγυμνη με το τάδε γιαούρτι ή να του φοράει την τάδε πάνα.
Κι εκεί επάνω έρχεται ο συζυκος και κοιτάει δίπλα του στον καναπέ... την κουρασμένη σύζυγο με το μαλλί τζίβα, με το νύχι θεόκοντο για να μην πληγώσει άθελα της το μωρό, με μαυρους κύκλους κατω απ τα μάτια λόγω αυπνίας και ασυναίσθητα χωρίς να το καταλαβαίνει η γυναίκα του στα μάτια του δεν είναι αρκετά καλή γιατί δεν είναι περιποιημένη όπως η γυναίκα στη διαφήμιση.
Αν δεν γινόταν αυτή η ασυναίσθητη σύγκριση, δε θα ήταν καν έτσι η διαφήμιση... γιατί η διαφήμιση στοχεύει στη μαμά και της λέει ότι αν ταΐσει το βλαστάρι της αυτο το γιαουρτι θα ειναι κι αυτη έτσι όμορφη γιατί θα το ταΐζει με ευκολια και θα εχει χρονο να περιποιηθεί τον εαυτό της... ή αν του βάλει την τάδε πάνα, δε θα ξυπνήσει το μωρό μέσα στη νύχτα μουσκίδι κι αυτή δε θα εχει μαυρους κύκλους κάτω απ τα μάτια!

Το ότι δεν υπολογίζει φυσικά κανείς ότι τα παιδιά τρώνε και άλλα πράγματα εκτός απ το γιαουρτι κι οτι ξυπνάνε και για αλλους λογους μεσα στη νυχτα δεν εχει σημασια φυσικά. Γιατι απλά μιλάμε για έναν υποσυνείδητο καταιγισμό πληροφοριων για "καλύτερο" μέλλον και εμφάνιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Πολλές απόψεις …καλό αυτό... για να δούμε…

Καθημερινά μας βομβαρδίζουν εικόνες με κορμαρες που τρώνε παγωτό με το γνωστό τρόπο… γλώσσα έξω, βλέμμα δολοφονικό όλο υποσχέσεις κλπ κλπ. Στις τόσες χιλιάδες εικόνες με τέλειες γυναίκες μπορεί να υπάρχει μια εικόνα που σε κάνει να πεις «πο πο… τι μωρό είναι αυτό»…και η φαντασία σου καλπάζει.
Λέω λοιπόν… νιώθεις ότι σε ελκύει τρομερά το μοντέλο της διαφήμισης αλλά επίσης ξέρεις ότι δεν θα το έχεις ποτέ… ε… δεν δημιουργείται ένα μικρό, έστω υποσυνείδητο, απωθημένο;
Σίγουρα η ομορφιά είναι υποκειμενικό ζήτημα, σίγουρα μπορεί η αγάπη να σε κάνει να μην βλέπεις τα σωματικά ελαττώματα της συντρόφου σου και να μην την αλλάζεις ποτέ με καμία. Οι στατιστικές όμως άλλα λένε… το κέρατο πέφτει σύννεφο γιατί ψάχνουν στο ζήτημα σεξ αυτό που δεν βρίσκουν στο κρεβάτι τους… την τέλεια κορμαρα που κάνει τέλεια σεξ που δεν γκρινιάζει ποτέ και δεν θέλει τίποτα άλλο παρά να φας το παγωτό μαζί της…

Δεν λέω ότι ισχύει για όλους. Αλλά για μεγάλο ποσοστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
το κέρατο πέφτει σύννεφο γιατί ψάχνουν στο ζήτημα σεξ αυτό που δεν βρίσκουν στο κρεβάτι τους… την τέλεια κορμαρα που κάνει τέλεια σεξ που δεν γκρινιάζει ποτέ και δεν θέλει τίποτα άλλο παρά να φας το παγωτό μαζί της…

Αν την βρίσκουν αυτή την κορμάρα για να διαπράξουν μαζί της απιστία, τότε γιατί δεν κάνουν και κανονική σχέση μαζί της και κάθονται με μια "λιγότερη" (κατ αυτούς); :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
για να είμαι ειλικρινής Εμμα μου, αν ο άντρας μου έκανε την καλή κίνηση και μου έφερνε ένα κουβά παγωτό... μια χαρά θα το έτρωγα επίτοπου και μαζί του αν ήθελε
κι αν ήθελε να τον κοιτάζω και κάπως... θα το έκανα! αρκεί μετά να μην ήθελε να φάει απ το παγωτό μου :lol:

(ok το διαλειμμα των διαφημισεων έλαβε τέλος :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αν την βρίσκουν αυτή την κορμάρα για να διαπράξουν μαζί της απιστία, τότε γιατί δεν κάνουν και κανονική σχέση μαζί της και κάθονται με μια "λιγότερη" (κατ αυτούς); :confused:
Συγνώμη αλλά εδώ σηκώνεις μια απάντηση του στυλ "γιατί δεν μπορούν να την έχουν" :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αν την βρίσκουν αυτή την κορμάρα για να διαπράξουν μαζί της απιστία, τότε γιατί δεν κάνουν και κανονική σχέση μαζί της και κάθονται με μια "λιγότερη"; :confused:

γιατί κατα βαθος ξέρουν ότι η κορμαρα αυτή σε 5 χρόνια θα είναι όπως η γυναίκα τους κι επιπλέον ότι πρέπει να πληρώσουν πολλά για να παραμείνει η κορμάρα κορμάρα :P
ξέρεις πόσο κοστίζει το να είσαι όμορφη? ΠΟΛΛΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Αν την βρίσκουν αυτή την κορμάρα για να διαπράξουν μαζί της απιστία, τότε γιατί δεν κάνουν και κανονική σχέση μαζί της και κάθονται με μια "λιγότερη" (κατ αυτούς); :confused:

Εγώ είπα ότι την ψάχνουν όχι ότι την βρίσκουν και όλα… :P αφού λέμε δεν υπάρχει…μονο στην tv.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
γιατί κατα βαθος ξέρουν ότι η κορμαρα αυτή σε 5 χρόνια θα είναι όπως η γυναίκα τους κι επιπλέον ότι πρέπει να πληρώσουν πολλά για να παραμείνει η κορμάρα κορμάρα :P
ξέρεις πόσο κοστίζει το να είσαι όμορφη? ΠΟΛΛΑ!
Ε, αυτοί θα τα πληρώσουν; Δικό της πορτοφόλι δεν θα έχει η άλλη; :confused:
Εγώ είπα ότι την ψάχνουν όχι ότι την βρίσκουν και όλα… :P αφού λέμε δεν υπάρχει…μονο στην tv.
Τότε πως απιστούν; Εγκεφαλικά; :P
Συγνώμη αλλά εδώ σηκώνεις μια απάντηση του στυλ "γιατί δεν μπορούν να την έχουν" :D
Μπορούν να την έχουν για απιστία αλλά όχι για κανονική σχέση; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
quote=roumana;418619]. Οι στατιστικές όμως άλλα λένε… το κέρατο πέφτει σύννεφο γιατί ψάχνουν στο ζήτημα σεξ αυτό που δεν βρίσκουν στο κρεβάτι τους… την τέλεια κορμαρα που κάνει τέλεια σεξ που δεν γκρινιάζει ποτέ και δεν θέλει τίποτα άλλο παρά να φας το παγωτό μαζί της…

Δεν λέω ότι ισχύει για όλους. Αλλά για μεγάλο ποσοστό.[/quote]

Δε νομιζω οτι αυτο λενε τα στατιστικα...γιατι απο ο,τι ξερω, το κερατο πεφτει συνηθως με πολυ υποδεεστερες στην εμφανιση γυναικες απο τη συντροφος τους....

Το "καινουριο" ειναι αυτο που εξιταρει και οχι το πιο ομορφο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ε, αυτοί θα τα πληρώσουν; Δικό της πορτοφόλι δεν θα έχει η άλλη; :confused:

Πλλλλλλλλλλλλλλλλάκα με κάνεις? :D
για να έχεις την κορμάρα ΣΑΦΩΣ και την πληρώνεις... με τον έναν ή τον άλλον τρόπο
(δε μιλάω για την τυπική κοπέλα του διπλανου σπιτιου μας που είναι ομορφουλα γλυκουλα και με ωραιο σωματάκι....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πλλλλλλλλλλλλλλλλάκα με κάνεις? :D
για να έχεις την κορμάρα ΣΑΦΩΣ και την πληρώνεις... με τον έναν ή τον άλλον τρόπο
(δε μιλάω για την τυπική κοπέλα του διπλανου σπιτιου μας που είναι ομορφουλα γλυκουλα και με ωραιο σωματάκι....)
Αυτό είναι πολύ στερεότυπο και ποτέ τα στερεότυπα δεν είναι πάντα αληθή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Τότε πως απιστούν; Εγκεφαλικά; :P
Τη νύχτα όλες οι γάτες είναι μαύρες… (λέμε εμείς)… μετά από δυο(τρια, δεκα) ποτά όλες σου φαίνεται ότι μοιάζουν με την Monica Bellucci.
Δε νομιζω οτι αυτο λενε τα στατιστικα...γιατι απο ο,τι ξερω, το κερατο πεφτει συνηθως με πολυ υποδεεστερες στην εμφανιση γυναικες απο τη συντροφος τους....

Το "καινουριο" ειναι αυτο που εξιταρει και οχι το πιο ομορφο...
Δηλαδή ψάχνουν πιο άσχημες από την γυναίκα τους? υποδεεστερες δεν ξερω τι σημαινει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μπορούν να την έχουν για απιστία αλλά όχι για κανονική σχέση; :confused:
Ούτε για το ένα ούτε για το άλλο. Εγώ είπα ποτέ κάτι τέτοιο; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ούτε για το ένα ούτε για το άλλο. Εγώ είπα ποτέ κάτι τέτοιο; :worry:
Είπε η Έμμα, σε αυτήν απαντούσα αν το παρατήρησες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
(δε μιλάω για την τυπική κοπέλα του διπλανου σπιτιου μας που είναι ομορφουλα γλυκουλα και με ωραιο σωματάκι....)

Δε με εχεις δει, γι αυτο το λες!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top