Η απόλυτη ξενέρα στο κρεβάτι...

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Διαλέγοντας αυτο ως πρώτο threat να postarw μιας και μου φανηκε ιδιαιτερα ενδιαφερον,λεω πως..
1ον)η μη υπαρξη καθαριοτητας
2ον)τα σλιπακια...
3ον)το υφος ''ποιος ειμαι εγω''
4ον)να μην μου ''γεμιζει'' το ματι και ιδιαιτερα οταν εκεινος ζηταει συνεχεια επιβεβαιωση για τα ''προσωντα''του
5ον)να μην ειναι υποχονδριος
ουφ μηπως ειπα πολλα???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Η απόλυτη ξενέρα στο κρεβάτι είναι την ώρα του σεξ ο άλλος να είναι αμίλητος.(δεν θέλω να μου πεί την ιστορία της ζωής του) αλλά όχι και μούγκα. Και αντί αυτού να μουγκρίζει μόνο. Μου την σπάει αφάνταστα.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ετυχε να γδυθει ο αλλος και να εχει τρυπιο σοβρακο

...Mπροστά ή πίσω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Οι πολλές τρίχες και η φανέλα του παππού :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LaLuna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
σωμφωνω με τα περισσοτερα απο τα παραπανω κ προσθετω και την ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ καθαριοτητα, του στιλ ετσι κ δεν κανω μπανιο δεν εχει σεχ.


επισης απιστευτη ξενερα ειναι οι τυποι που φιλανε σαν 16χρονα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Να μην είναι αυτή που θέλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Oι λογοτεχνικές ατάκες. Ποτέ δε φαντασιωνόμουν να κάνω σεξ με τον Καβάφη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Δεν με σταματάει τπτ...αλλά αν λέω αν υπάρχει τηλεόραση στο δωμάτιο ανοιχτή εκείνη τη στιγμή και κοιτάξει...θα ξενερώσω αφάνταστα!!!!!!!!!!!!!! :crazy::mastigio

Τπτ άλλο δεν μπορεί να υπάρξει...αφού ξέρω πολύ καλά ποιόν βάζω στο κρεβάτι μου!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sesilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ράνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
τα χειρότερα μου:να ακουμπάνε τα γυμνά δάχτυλα(οπότε θα διαφωνήσω με τις κάλτσες προτιμω ο ένας από τους δύο να τις φοράει).Να ζητάει να του πω λόγια με επιμονή και εγώ να μην ξέρω
τι στην ευχή θέλει να ακούσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
η ατάκα "τελειώνω κι εγώ τώρα".

γιατί ρε m@l@k@, ποιος τελειωσε και δεν το καταλάβαμε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ποιος τελειωσε και δεν το καταλάβαμε?

H αγγαρεία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
1) Θέμα που να αφορά καθαριότητα.
2) Να χτυπάει το τηλέφωνό της και να θέλει να το σηκώσει.

Το δικό μου by the way ας χτυπάει όσο θέλει. Έχει όντως πλάκα εκεί! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν ένα άλλο σπάσιμο είναι οι κουβέρτες τον χειμώνα, ξαπλώνεις απο κάτω σε πονάει η μέση, πάς να σκεπαστείς φέυγουν, πάς να τις διώξεις δεν πέυτουν απο το κρεβάτι, πάνω που τις διώχνεις ξιλιάζει ο άλλος και τις θέλει πίσω εσύ να ζεστένεσε και ξάυνου να σου λέει, αγάπη μου βλακεία που βγάλαμε τα ρούχα μας, μετά να θέλει πίσω τις κουβέρτες και να σε αφήνει πάνω στο κρεββάτι για να κάνει την συγκομηδή τους απο τα πατώματα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΑ!

Νεοφερμένος

Η ΕΥΑ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Designer. Έχει γράψει 119 μηνύματα.
Χμμμ η καθαριότητα θα έλεγα!! :redface: Ευτυχώς δν μ χει τύχει τπτ κουλό να ξενερώσω αλλα φαντάζομαι η καθαριότητα... :worry: (!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ale3andros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ale3andros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
...οι άσχημες μυρωδιές γενικότερα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάσια

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εμένα με ξενερώνουν οι φανελίτσες... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ale3andros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ale3andros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Τι όλες οι φανελίτσες ή μόνο οι κλασσικές μινέρβα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάσια

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
οι άσπρες οι κλασικές. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ale3andros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ale3andros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Γιατί ρε σύ, σε ένα γυμνασμένο, ηλιοκαμένω κορμί δίνουν μια κλασσική γοητεία. Τώρα αν αυτός που τη φοράει είναι χοντρός και πλαδαρός, ε δε λέω, θα θυμίζει τον παππού μου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
οι άσπρες οι κλασικές. :worry:

Πώωωωω φοβερές ιδικά με την τρίχα να βγαίνει απο όλες τις μεριές, πλάτη μασχάλη απίστευτή σεξουαλικότητα λέμε, σε συνδιασμό με τις μυρωδιές που βγαίνουν με κάθε σήκωμα του χεριού και με ασορτί κάλτσες άσπρες με τρύπες και μάυρες απο κάτω...

Δεν μπορώ να λέω άλλα άναψα πρωινιάρικα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top