Η απόλυτη ξενέρα στο κρεβάτι...

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
που το ειδες το οφ? μιλαμε ή δε μιλαμε για το τι ξενερωνει στο κρεβατι?

μια χαρα ον ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Madrugada έπρεπε να του πεις πως προτιμάς στην στάση Πολυτέχνειο, αλλά βαριέσαι τώρα να ντυθείς και να τρέχεις.

(εγώ αυτό θα έλεγα πάντως)

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

webgasse

Νεοφερμένος

Ο webgasse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
βασικα η φανελα με τα μανικια παλευεται, η αλλη.......αθλια!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι το οποίο μπορεί να φανεί και κάπως ...άκυρο. Δεν υποτίθεται ότι πριν θα κάνεις μπάνιο (λέω εγώ τώρα...). Οπότε προς τί η φανέλα και τα τοιαύτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Να ρωτήσω κάτι το οποίο μπορεί να φανεί και κάπως ...άκυρο. Δεν υποτίθεται ότι πριν θα κάνεις μπάνιο (λέω εγώ τώρα...). Οπότε προς τί η φανέλα και τα τοιαύτα;


υποτιθεται οτι μπανιαριζεσαι γενικως δεν περιμενεις να κανεις sex για να ξεβρωμισεις:P
δηλαδη καθε φορα που σου ρχετε εσενα λες ''συγνωμη μωρο μου παω για ενα μπανακι και ερχομαι'':worry::confused:?

αν υποθεσουμε οτι εχετε βγει βολτα δε θα χεις κανει μπανιο πιο πριν? και τι? μολις γυρισετε σπιτι θα της πεις παμε για ενα μπανιο πρωτα??

και αμα δεν ησαστε στο σπιτι δηλαδη αλλα σας ερθει ορεξη καπου ''πιο δημοσια'' τι θα κανεις??:P


το θεμα μας ειναι οτι η φανελα του παππου ειναι εντελως ξενερωτη, ειδικα οταν ειναι η αμανικη!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Estartu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η τρελή κι αλλοπαρμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 169 μηνύματα.
δε διάβασα όλα όσα γράψατε προηγουμένως αλλά για μένα δεν υπάρχει τίποτα χειρότερο
από το να γδυθεί και να διαπιστώσω ότι το σινιέ φανελάκι (ή μποξεράκι) του, μπορεί να
το φοράει και από την αρχή της εβδομάδας ....

... μπροστά στη βρωμιά, νομίζω ότι μια τρυπούλα ή ένα ελαφρά ξεχειλωμένο λάστιχο ή ένα
ντεμοντέ εσώρουχο είναι απλά πταίσματα



(ααα... την ερωτική μου διάθεση την σκοτώνει επιτόπου και η θέα της ... τρύπιας κάλτσας!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
το θεμα μας ειναι οτι η φανελα του παππου ειναι εντελως ξενερωτη, ειδικα οταν ειναι η αμανικη!:whistle:

Ενώ ας πούμε το να σου 'ρθει ο άλλος με ιδρωμένη μπλούζα απ' την αρχή του ραντεβού σε ανάβει.... :whistle:
Και ειδικά το θέαμα μιας άσπρης ιδρωμένης μπλούζας δεν νομίζω να 'ναι ό,τι καλύτερο. Αναφέρομαι στις άσπρες ειδικά γιατί στις σκούρες είτε φοράς είτε δεν φοράς φανελάκι είναι το ίδιο - δεν φαίνεται.



Να μετά γιατί φοράω συνέχεια σκούρες μπλούζες. :P



//ο παππούς ξέρει τι λέει - τραβάνε τον ιδρώτα λέμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Εμενα με ξενερωνει να ειναι απλυτη,να βρωμανε τα ποδια της,να ειναι αξυριστη, να ουρλιαζει λες και την σφαζω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εμενα με ξενερωνει να ειναι απλυτη,να βρωμανε τα ποδια της,να ειναι αξυριστη, να ουρλιαζει λες και την σφαζω..
Τι εμπειρίες μπορεί να έχεις και εσύ κακόμοιρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ξεχασα ομως να αναφερω οτι ολα αυτα τα συγχωρω αν απο το στομα της κοπελας αναδυεται η υπεροχη μυρωδια της amstel..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peiraias city..

Νεοφερμένος

Ο peiraias city.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
τα συγχωρεις?δηλαδη αν αναδυεται η μυρωδια της αμστελ αλλα γενικα μυριζει σα νταλικερης ή ειναι σα πιθηκος εσυ φτιαχνεσαι? Έχεις αντοχες δε μπορω να πω!:P:whistle: γουστα ειναι αυτα θα μου πεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ολα τα συγχωρω για το αρωμα της amstel..:DΚαλα αν ειναι και fisher δεν παει να ειναι και τρανσεξουαλ..:P

Τωρα που ειδα το αβαταρ σου θυμηθηκα και κατι αλλο που με ξενερωνει..Αν ειναι ολυμπιακος..Τρελο αντικουκου..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peiraias city..

Νεοφερμένος

Ο peiraias city.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
οπα ρε....αν ειναι γαυρινα σιγουρα δε θα ξενερωνει....μαλλον εσυ θα σαι καπως...ξενερωτος ν το πω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ο τζιρότ ξενέρωτος ; μην το πεις πουθενά αυτό , θα ξενερώσουνε :pfff:

π.σ. με ενοχλεί όταν η αμηχανία είναι πολύ αμήχανη . Αν είναι ρομαντική αμηχανία τρώγεται , αλλά και πάλι προτιμώ άλλα εδέσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ενώ ας πούμε το να σου 'ρθει ο άλλος με ιδρωμένη μπλούζα απ' την αρχή του ραντεβού σε ανάβει.... :whistle:
Και ειδικά το θέαμα μιας άσπρης ιδρωμένης μπλούζας δεν νομίζω να 'ναι ό,τι καλύτερο. Αναφέρομαι στις άσπρες ειδικά γιατί στις σκούρες είτε φοράς είτε δεν φοράς φανελάκι είναι το ίδιο - δεν φαίνεται.



Να μετά γιατί φοράω συνέχεια σκούρες μπλούζες. :P



//ο παππούς ξέρει τι λέει - τραβάνε τον ιδρώτα λέμε.

Βρε καλό μου, αν η μπλούζα είναι βαμβακερή θα απορροφά από μόνη της,
και αν ο καλός μου/σου/του/μας έχει φροντίσει πριν να κάνει το μπάνιο του και να βάλει ένα αποσμητικό, δεν υφίσταται καν θέμα. :)
Στο κάτω κάτω τι είναι ο ιδρώτας πια και είναι τόσο άσχημο;.. Όλοι μας ιδρώνουμε :)

Σε ό,τι αφορά τις φανέλες, προσωπικά δεν μου αρέσουν μόνο οι αμάνικες- σε αυτές αναφερόμουν εξ αρχής..

Για όλα τα άλλα που λέτε, περι τηλεφώνων, κουδουνιών, τρύπιων καλτσών.. μάλλον ούτε που θα τα προσέξω
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
οπα ρε....αν ειναι γαυρινα σιγουρα δε θα ξενερωνει....μαλλον εσυ θα σαι καπως...ξενερωτος ν το πω?

Τι έγινε ρε, η μετεμψύχωση του Φούνες μιλάμε...:worry: :P(όσοι ξέρουν ξέρουν, οι υπόλοιποι ας μη δώσουν σημασία). Προσωπικά τις γαυρίνες τις προτιμώ στη σχάρα :lol:

Εμένα με ξενερώνουν οι γυναίκες που έχουν πολλές παραξενιές στο κρεβάτι, πολύ ευαίσθητη μύτη και που μπερδεύουν τον... αγωνιστικό χώρο με την πασαρέλα. Εάν το πρόβλημα είναι η νέα κολεξιόν εσωρούχων, ας πάνε με κανένα Κωστέτσο κι ας αφήσουν χώρο σε καμμία βολική. Άσε που κι ο Κωστέτσος δεν θα τις έβρισκε του γούστου του δηλαδή...αλλά για άλλους λόγους :hehe:


Ρε άμα είναι ωραίο το κορμί, δεν πα να φορά και τις κυλότες τις γιαγιάς μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

webgasse

Νεοφερμένος

Ο webgasse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ναι θα συμφωνησω με την Estartu! το να διαπιστωσεις οτι φοραει πανω απο 2 μερες το ιδιο εσωρουχο ειναι αηδια!:P
μου εχει τυχει...
Οσο για το φανελακι, μπορουμε να φοραμε ενα ασπρο κοντομανικο φανελακι μεσα απ' τη μπλουζα και ουτε θα υδρωνουμε, ουτε θα ειναι τοσο ξενερωμα οσο θα ηταν το αμανικο!
ασε που το αμανικο, αφου δεν εχει μανικια, ο υδρωτας παλι στην μπλουζα δε θα βγαινει?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Διαπιστώνει κανείς μηδενική λαγνεία, με εξαίρεση ίσως στην περίπτωση του Όττο ...και μερικών ακόμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Διαπιστώνει κανείς μηδενική λαγνεία, με εξαίρεση ίσως στην περίπτωση του Όττο ...και μερικών ακόμη.

τι ειναι λαγνεια?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Top