Θάνατος τριών παιδιών στην Πάτρα

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,355 μηνύματα.
Ο αλεξάκος λεει θα παραιτηθει απο τη δικηγορια εάν χάσει.... βεβαια εχει φτασει και 72 χρονων ο πονηρός. Θα βαρεθηκε και θέλει να κανει μια θεαματική έξοδο.
Αμην και ποτε.Αλλα εκτος απο την συνταξη που λες.,μπορει να κανει και το αλλο αν δεν θελει να παρει την συνταξη.Οταν ΞΑΝΑΚΑΤΑΔΙΚΑΣΤΕΙ η φονισα...θα το γυρισει.Θα πει οτι μαλλον ηταν ενοχη..οποτε δεν θα παραιτηθει.. :hehe:
Το πιο πιθανο ειναι βεβαια να παιξει τον κινεζο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Πωπω ρε παιδι μου θελω να σου κανω λαικ αλλά εχεις κι εσυ ένα στόμα... Παναγία βοηθά. Δε μπορείς να μιλάς λίγο πιο κοσμια; τέτοια επίθετα τώρα ξερω γω καντα λίγο στην άκρη... Καλο θα ήταν παντως...συμφωνω μαζί σου αλλά πες το αλλιως ! Κόβεις τον άλλο έτσι...
:hehe::hehe::hehe: δεν γινεται ρε συ..οταν βλεπω τετοια πραγματα πρεπει να βγαλω το αχτι μου και μονο λεκτικα μπορω.Και βεβαια ιχνος σεβασμου δεν διαθετω για τετοια υποκειμενα.
 

touvlo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η touvlo αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 871 μηνύματα.
:hehe::hehe::hehe: δεν γινεται ρε συ..οταν βλεπω τετοια πραγματα πρεπει να βγαλω το αχτι μου και μονο λεκτικα μπορω.Και βεβαια ιχνος σεβασμου δεν διαθετω για τετοια υποκειμενα.
και το φχαριστιεσαι, αν το γράφεις; Γιατί εγώ με το πληκτρολόγιο δε φχαριστιέμαι, δε βγάζω άχτι. Μόνο φωνάζοντας:D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

.ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΠΑΛΙ.
πιπέρι!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top